Blog

Jakie są korzyści z zabiegu PRX-T33 na twarz i resztę ciała?

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Jakie są korzyści z zabiegu PRX-T33 na twarz i resztę ciała?

PRX-T33 szybko zaczyna zdobywać miano kultowego peelingu, który nie wymaga czasu, a więc peelingu typu „no-peel”. Coraz więcej pacjentów poszukuje zabiegów, które oferują wspaniałe rezultaty przy ograniczonym czasie przestoju. Czasami może to być trudny obszar do poruszania się, ale PRX-T33 okazuje się niezwykle popularny wśród osób, które nie mogą sobie pozwolić na znaczące przestoje, a także wśród osób będących w centrum uwagi, takich jak influencerzy z Instagrama i celebryci.

Jak działa PRX-T33?

Chociaż nazywamy go „no-peel” peel, PRX-T33, ściśle mówiąc, nie jest peelingiem. Jest to raczej produkt biorewitalizujący, który zawiera TCA (kwas trójchlorooctowy) w stężeniu 33% oraz niską dawkę nadtlenku wodoru, który pomaga chronić tkanki skóry i zwiększyć skuteczność receptorów czynników wzrostu.

Hydrogen Peroxide działa poprzez ochronę naskórka i przenosi TCA w dół, do głębszych warstw skóry. Oznacza to, że zarówno keratynocyty jak i fibroblasty są stymulowane bezpiecznie i bez masowego zrzucania czy złuszczania. Jest to stosunkowo szybki zabieg, bez dyskomfortu i bez przestojów.

Leczenie zaniedbanych obszarów i niechcianych objawów takich jak utrata napięcia skóry twarzy

Często stosowany w izolacji na twarzy, PRX-T33 może osiągnąć fantastyczne rezultaty samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami. Jeśli jednak, podobnie jak większość pacjentów, którzy odwiedzają naszą klinikę, dbasz o swoją twarz, ale zaniedbujesz dłonie, PRX-T33 może stanowić fantastyczną opcję zabiegową! Zabieg ten staje się obecnie bardzo popularny zarówno w przypadku dłoni, jak i dekoltu – dwóch obszarów, które często są zaniedbywane, ponieważ cały nasz czas i uwagę skupiamy na twarzy.

Dłonie często bywają trudnym obszarem do leczenia, ale zauważyliśmy, że dłonie bardzo dobrze reagują na zabieg PRX-T33, pomagając zredukować plamy posłoneczne i przebarwienia, a także pomagając wypełnić skórę i nawilżyć tkankę.

Czy są jakieś przestoje?

Jak już wspomnieliśmy, PRX-T33, czyli „no-peel” peel, nie wiąże się z żadnymi przestojami, a prawdziwym pozytywem zabiegu jest fakt, że skóra nie musi przechodzić przez tradycyjną fazę złuszczania i zrzucania, co oznacza, że wkrótce po zabiegu można podjąć normalne, codzienne czynności, bez obawy o uszkodzenie uwrażliwionej skóry. Podobnie dekolt często źle reaguje na tradycyjne zabiegi, podrażnienia i nadmierne złuszczanie powodują nieestetyczne czerwone plamy. Ponieważ PRX-T33 nie ingeruje w górne warstwy naskórka, skóra niemal natychmiast wygląda na gładką, napiętą i jędrną.

Zobacz więcej  Laser na przebarwienia, czyli zabieg usuwania przebarwień

Ponieważ czas przestoju jest tak krótki, zabieg PRX-T33 można wykonać nawet w dniu imprezy, aby wygładzić, uelastycznić i zmiękczyć zmarszczki. Długotrwałe i wymierne rezultaty można osiągnąć, jeśli zabieg zostanie przeprowadzony w serii.

Bezoperacyjne odmładzanie twarzy: Peeling PRX-T33

Peeling twarzy to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który poprawia wygląd skóry dzięki aminokwasom, które są aplikowane za pomocą mikroiniekcji do linii twarzy i zmarszczek na szyi. Ta nowa technika została opracowana jako nowy sposób osiągania bioodmładzania bez użycia igieł, nazwana PRX-T33.

PRX-T33: Jaki to rodzaj peelingu do twarzy?

PRX-T33 to zabieg złuszczania twarzy oparty na dobrze znanym peelingu z użyciem kwasu trójchlorooctowego (TCA). TCA jest jednym z najpopularniejszych zabiegów złuszczających, ponieważ jest to nietoksyczna substancja chemiczna, która powoduje wysuszenie wierzchniej warstwy komórek i złuszczanie się skóry.

Jakie są składniki aktywne w peelingu kosmetycznym PRX-T33? Poprawa jędrności skóry dekoltu

W przypadku PRX-T33 połączenie TCA i nadtlenku wodoru (H2O2) szybko przenika do skóry właściwej (jednej z warstw skóry), aktywując proces regeneracji bez atakowania naskórka (zewnętrznej warstwy skóry). Roztwór PRX-T33 zawiera 33% TCA i 67% nadtlenku wodoru. Peeling jest niezwykle skuteczny. Połączenie TCA i nadtlenku wodoru stymuluje nieinwazyjnie skórę właściwą, minimalizując jednocześnie jej agresywne złuszczanie. PRX-T33 sprzyja stymulacji fibroblastów i czynników wzrostu bez wywoływania stanów zapalnych i uszkadzania skóry. Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku, w przeciwieństwie do peelingu, ponieważ nie jest fotouczulający, i jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry.

Dlaczego warto rozważyć wykonanie peelingu PRX-T33?

Wykazano, że ta nowa metoda bezigłowego bioodmładzania zwalcza wiotkość tkanek twarzy i działa jak biorewitalizator skóry, poprawiając jej wygląd bez jej uszkadzania.

Może być stosowany do usuwania rozstępów, blizn spowodowanych ospą wietrzną oraz trądziku i melasmy (duże przebarwienia u kobiet, które pojawiają się przed i po ciąży oraz przed i po przyroście wagi).

Jest również polecany jako zabieg dodatkowy do zabiegów laserowych i radiofrekwencji w celu wzmocnienia efektów.

Może być opcją jako podstawowy zabieg przy retuszu minifacetów i innych zabiegów kosmetycznych, takich jak wypełniacze dermalne czy zabiegi laserowe.

Zalety peelingu do twarzy PRX-T33

 • Jest to zabieg nieinwazyjny
 • Zapewnia nieablacyjną (nie uszkadzającą wierzchniej warstwy skóry) chemiczną stymulację skóry właściwej bez złuszczania naskórka
 • Jest całkowicie bezbolesny
 • Działa bardzo dobrze zarówno jako pojedynczy zabieg, jak i w zabiegach łączonych, ponieważ rezultaty każdego z nich są wzmocnione
 • Nie jest fotouczulający, więc może być stosowany nawet latem
 • Rezultaty są natychmiastowe
 • Po zabiegu peelingu twarzy nie ma siniaków ani zaczerwienienia, więc pacjent może wrócić do codzienności bez śladu po zabiegu kosmetycznym
 • Powoduje wyrównanie linii skóry
 • Stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów
 • Widoczny efekt likwidacji zmarszczek
 • Ograniczenie występowania efektu łuszczenia skóry
Zobacz więcej  Czy Ipl jest najskuteczniejszą metodą depilacji całego ciała?

Jak wygląda procedura wykonywania peelingu twarzy?

 • Skóra jest przygotowywana delikatnym mydłem, spłukiwana i dokładnie osuszana.
 • Na każdy obszar nakłada się 2 ml roztworu do peelingu twarzy, poprzez ręczny masaż lub szpatułkę.
 • Specjalista wykonuje od 2 do 5 (najczęściej 3), na każdy obszar twarzy. Następnie mocno masuje produkt, aż do jego wchłonięcia i zaobserwowania wyczuwalnej lub widocznej elastyczności.
 • Do mycia twarzy używa się dużej ilości świeżej wody.
 • Można zastosować krem nawilżający (według uznania).
 • Po 24-48 godzinach: pacjent powinien zastosować na noc specjalny płyn zwany „wiqo”. Nawilża on i zakwasza skórę. 30 minut później może nałożyć krem nawilżający.

Rewolucyjna (nieinwazyjna) rewitalizacja skóry PRX – T33 – doskonałe właściwości liftingujące, również dla środkowej warstwy skóry.

Medycyna estetyczna wykorzystuje wiele różnych metod do odmładzania skóry. Najpopularniejsze zabiegi to peelingi chemiczne, laser, mikro abrazja i microneedling.

Wiele z nich wywołuje niepożądane efekty uboczne, np. peelingi chemiczne mogą powodować zaczerwienienie skóry i uczucie pieczenia, a mikroigłowanie może być niewygodne i nie jest idealne dla osób z igłową fobią.

Obecnie dostępna jest nowa metoda: PRX -T33. Jest ona wyjątkowa, ponieważ działa jak peeling, ale nie powoduje efektów ubocznych. Zawiera TCA (kwas trójchlorooctowy), kwas kojowy i nadtlenek wodoru, które działają synergicznie w celu stymulowania fibroblastów, które produkują kolagen, aby wzmocnić skórę. Zabieg działa nie powodując żadnych istotnych skutków ubocznych . TCA jest często stosowany jako środek złuszczający, który wygładza skórę, , ale w tej formule połączony z nadtlenkiem wodoru traci swoje agresywne działanie ( zamrożenie i złuszczenie naskórka).

PRX – T33 ma ugruntowaną pozycję w Europie, gdzie wykonano ponad 300 000 zabiegów i jest urządzeniem medycznym z certyfikatem CE. Skutecznie hamuje i niweluje zwiotczenie skóry biustu. Nie blokuje możliwości stosowania tradycyjnych peelingów medycznych.

Podsumowując zalety zabiegu rewitalizacji PRX-T33:

 • Nieinwazyjny
 • Brak ablacji
 • Brak igieł
 • Nie jest bolesny
 • Prosta i krótka procedura
 • Krótka rekonwalescencja
 • Nie jest fotouczulający
 • Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry
 • Widoczne rezultaty niemal natychmiast, bez siniaków!
Zobacz więcej  Ból łokcia - przyczyny i objawy

 

PRX-T33 może przynieść korzyści, jeśli masz:

-utratę napięcia skóry na twarzy, szyi, dekolcie i ciele

-zwiotczałą skórę

-małe zmarszczki, linie

-małe, świeże blizny potrądzikowe

-nowe rozstępy

-melasma i stany przebarwień

PRX – T33 nie może być stosowany w przypadku występowania następujących czynników (przeciwwskazania)

 • stany zapalne skóry, podrażnienia i infekcje
 • Alergia na którykolwiek ze składników (kwas kojowy, H2O2, TCA)
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Zakażenie zimnymi ranami (HSV)
 • Stosowanie retinoidów w ciągu ostatnich 6 miesięcy
 • Choroba autoimmunologiczna

Program leczenia

Po wstępnej konsultacji w celu określenia liczby wymaganych sesji, program składa się z 3 sesji dla skóry normalnej i 6 sesji dla skóry narażonej na uszkodzenia słoneczne, utratę objętości, zmarszczki, linie. Zabiegi są zazwyczaj wykonywane co tydzień, a po zakończeniu programu rezultaty utrzymują się do roku.

Procedura zabiegowa

Procedura jest prosta i nieinwazyjna. Podczas każdej sesji PRX-T33 jest wcierany w skórę bardzo energicznie, co przypomina masaż twarzy. Następnie jest zmywany zimną wodą. Specjalnie opracowane kremy nawilżające są stosowane po każdej sesji i (samodzielnie) przez cały czas trwania programu.

PRX-T33 zabieg bioodmładzania skóry

Wyobraź sobie medyczny peeling TCS, który nie uszkadza zewnętrznej powierzchni skóry, ale niemal natychmiast przenika do głębszych warstw naskórka, aż do warstwy podstawowej, gdzie może stymulować, odnawiać i regenerować. Cóż, rozwiązanie pojawiło się teraz w postaci peelingu medycznego PRX-T33 . Jest to możliwe dzięki dodatkowi nadtlenku wodoru, który modyfikuje barierę skórną i ułatwia penetrację, nie powodując żadnych szkód ani bólu oraz powodując natychmiastowe i widoczne ujędrnienie skóry. Idealny do redukcji drobnych zmarszczek, krepowania skóry, nawadniania i zagęszczania skóry właściwej. Dodatek kwasu kojowego do formuły pomaga również w radzeniu sobie z problemami pigmentacyjnymi.

PRX-T33 został opracowany z myślą o bezpieczeństwie, zawiera sprawdzone i bezpieczne składniki, które mają wiele dowodów na swoje zastosowanie. Jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych, typów skóry i kolorów skóry.

Nie ma igieł, a zabieg jest nieinwazyjny. Może powodować łagodne uczucie kłucia lub pieczenia, ale nie ma bólu, nie ma przestojów i nie ma złuszczania. Zabieg jest niefotosensytywny, więc może być wykonywany o każdej porze roku.

Możesz nie nadawać się do leczenia, jeśli masz którykolwiek z poniższych objawów:

 • Ciąża/Karmienie piersią
 • Zakażenie/zapalenie w miejscu wstrzyknięcia, w tym ogniska opryszczki
 • Upośledzony układ odpornościowy lub w trakcie leczenia raka
 • Alergia na którykolwiek ze składników peelingu
 • Skóra wrażliwa/podrażniona

 

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop