Blog

Czy Profhiloto sposób na wieczną młodość?

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Czy Profhiloto sposób na wieczną młodość?

Zabiegi kosmetyczne przeszły w ostatnich latach wiele postępów technologicznych. Na początku istniała chirurgia. Chirurgia zapewniała skuteczne odmłodzenie, ale wiązała się z wieloma skutkami ubocznymi. Każda procedura, która wymaga znieczulenia ogólnego, niesie ze sobą znaczne ryzyko dla zdrowia, a fakt, że po zabiegu pozostaną trwałe blizny, sprawił, że zabiegi chirurgiczne stały się mniej atrakcyjne. Następnie pojawiły się zabiegi nieinwazyjne, które niosły ze sobą mniejsze ryzyko zdrowotne i minimalny czas przestoju.

Profhilo jest preparatem do wstrzykiwania i podobnie jak wypełniacze dermalne zawiera określone stężenie kwasu hialuronowego. Jednakże, oprócz nadania skórze młodzieńczej objętości, Profhilo stymuluje również produkcję kolagenu, co pozwala na ciągłe odmładzanie.

Co to jest Profhilo?

Profhilo jest unikalnym, wstrzykiwanym żelem kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest naturalnie występującym związkiem chemicznym, który organizm wykorzystuje do zatrzymywania wody w skórze i wspierania jej wypełnienia kolagenem i elastyną. Profhilo dostarcza jedno z najwyższych stężeń kwasu hialuronowego dostępnych na rynku. Nawilża i liftinguje skórę, aby zmniejszyć efekty starzenia i przywrócić jej młodzieńczy blask.

Jakie są korzyści stosowania Profhilo?

Profhilo nie tylko zwiększa nawilżenie, ale także “bio-modeluje” skórę. Może faktycznie podnieść skórę, dając niesamowity efekt odmłodzenia. Profhilo osiąga to poprzez stymulację kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za elastyczność i jędrność skóry.

Z czego składa się Profhilo?

Profhilo zawiera czysty, wysokiej klasy kwas hialuronowy. W strzykawce o pojemności 2ml znajduje się łącznie 64mg kwasu hialuronowego. Nie zawiera żadnych syntetycznych dodatków, takich jak BDDE, i jest pierwszym produktem tego rodzaju. BDDE to “1,4-butanediol diglycidyl ether”. Jest to substancja chemiczna, która jest usieciowana (lub połączona) z kwasem hialuronowym w wielu wypełniaczach skórnych, aby spowolnić tempo, w jakim organizm je rozkłada. Ponieważ Profhilo nie zawiera BDDE, istnieje mniejsze ryzyko wystąpienia reakcji nadwrażliwości na zabieg, a pacjenci nie wprowadzają do swojego organizmu syntetycznych substancji chemicznych.

Zobacz więcej  Hydrafacial — jeden z najlepszych sposób na oczyszczanie ciała

Kwas hialuronowy jest naturalnie występującym polimerem, który organizm wykorzystuje do utrzymywania komórek w stanie nawilżenia i dobrego wsparcia. Około 50% kwasu hialuronowego w organizmie znajduje się w skórze. Oprócz tego, że stanowi on “rusztowanie” dla komórek skóry, odgrywa również ważną rolę w ochronie skóry przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem promieni słonecznych. Poziom kwasu hialuronowego zmniejsza się wraz z wiekiem, przyczyniając się do powstawania objawów starzenia, takich jak zwiotczenie skóry.

Jak działa Profhilo? W jaki sposób wygładza zmarszczki?

Profhilo ma długotrwały, stymulujący wpływ na komórki skóry właściwej. Dostarczany do skóry za pomocą serii małych zastrzyków Profhilo stymuluje receptory komórkowe, przeciwdziałając wiotczeniu, poprawiając i przywracając jędrność. Profhilo zawiera 50% kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej i 50% kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej. Kwas hialuronowy o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej ma różne zalety dla skóry. Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej zwiększa objętość skóry, dając efekt liftingu. Natomiast kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej zapewnia nawilżenie, szczególnie naskórka (powierzchniowej warstwy skóry).

Ponieważ Profhilo jest produktem stabilizowanym, pozostaje on w skórze przez około miesiąc po zabiegu. Tak długi czas działania pozwala na stopniowe nawilżanie skóry i stymulację czterech różnych typów kolagenu i elastyny – naturalnych tkanek, które z czasem ulegają uszkodzeniu i powodują wiele objawów starzenia się skóry. Profhilo poprawia jakość skóry zarówno w skórze właściwej (główna, gruba warstwa skóry), jak i w naskórku (cienka warstwa skóry nad nią), aby zmaksymalizować korzyści przeciwstarzeniowe.

Co odróżnia Profhilo od innych zabiegów?

Chociaż Profhilo jest produktem na bazie kwasu hialuronowego, nie jest wypełniaczem. W przeciwieństwie do wypełniacza, ten szwajcarski preparat integruje się z tkanką własną i powoli ją rozwija. Zaletą tego jest to, że może poprawić obszary pozbawione objętości w tkance, aby zmiękczyć drobne zmarszczki, jednocześnie poprawiając jakość tkanki. W odróżnieniu od wielu innych zabiegów przeciwstarzeniowych Profhilo może skutecznie leczyć twarz, szyję, różne części ciała i dłonie, potrafi wyleczyć bakteryjne infekcje skóry a także stanowi rusztowanie skóry.

Zobacz więcej  Sposoby na zatkane pory: Oczyść twarz i pozbywaj się zaskórników w skuteczny sposób

Czego można się spodziewać po zabiegach – czy skutecznie przywracają kontur twarzy?

Ze względu na technologię i sposób wytwarzania tego biokompatybilnego produktu możemy spodziewać się mniejszej ilości stanów zapalnych niż w przypadku innych produktów na bazie kwasu hialuronowego. Profhilo posiada również powolne, długotrwałe uwalnianie cząsteczek w przeciwieństwie do wielu innych produktów estetycznych anti-ageing, co daje długotrwałe efekty.

Wyniki – czy Profhilo to molekuła młodości?

Profhilo natychmiast wchłania się w głąb skóry i kontynuuje proces odnowy i odmładzania skóry 24/7 od wewnątrz. Tydzień po zabiegu zaczniesz zauważać korzyści płynące z nawilżenia skóry. Skóra staje się bardziej jędrna i gładka. Po czterech tygodniach zauważysz efekty bio-remodelujące i przeciwstarzeniowe. Policzki są uniesione, drobne zmarszczki poprawione, skóra jest bardziej napięta i wygląda bardziej świetliście i promiennie. Widoczne jest wysmuklenie dolnej części twarzy. To innowacyjny preparat odmładzający , który potrafi przywrócić utracony owal twarzy.

Efekty działania Profhilo mają tendencję do naturalnego zanikania po roku. Aby utrzymać rezultaty, kurs dwóch zabiegów może być powtarzany co sześć miesięcy lub w razie potrzeby.

Odnawiające skórę preparaty iniekcyjne: Dlaczego Profhilo jest inne? Poprawa głębokiego nawilżenia skóry

Wypełniacze dermalne na bazie kwasu hialuronowego to przezroczyste, sterylne żele umieszczone w strzykawce gotowej do wstrzyknięcia. Są one wykonane z kwasu hialuronowego, wytwarzanego zwykle w procesie fermentacji i sieciowania z białkami. Ich działanie polega na wnikaniu w głąb skóry i tworzeniu objętości poprzez zasysanie wody w celu uzyskania natychmiastowego efektu wypełnienia, który utrzymuje się przez około sześć miesięcy. Dodatkowo, rysy twarzy stają się wyraźniejsze.

Stosuje się wypełniacze do kilku różnych zabiegów:

  • Aby skorygować lub uwydatnić kontury twarzy; policzki, skronie, linię żuchwy, nos, podbródek
  • Aby zdefiniować, skorygować lub uwydatnić usta
  • Aby złagodzić i skorygować zmarszczki lub fałdy na twarzy
  • Aby przywrócić utraconą objętość w dłoniach, aby zmniejszyć widoczność żył i ścięgien
  • Korekcja zagłębień pod oczami (kanalików łzowych)
  • poprawa napięcia, tekstury i nawilżenia skóry.
Zobacz więcej  Zaburzenia hormonalne: objawy, przyczyny, hormony a problem zdrowotny - leczenie jako klucz do zrównoważonego stanu hormonalnego u kobiet

 

Z drugiej strony, zabieg Profhilo jest zabiegiem remodelującym (lub bio remodelującym) skórę, który interweniuje:

  • W fizjologiczny proces starzenia się tkanki, w obecności zmian we włóknach elastycznych i kolagenie.
  • W proces naprawy tkanki skórnej, w przypadku trądziku lub blizn.
  • W przypadku utraty lub naruszenia tkanki tłuszczowej.

Zamiast wypełniać zmarszczki jak wypełniacze dermalne, powolne uwalnianie kwasu hialuronowego stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co skutkuje poprawą napięcia, tekstury, nawilżenia i wyglądu skóry.

Efekt ten następuje w ciągu 3-5 dni po zabiegu. Zabieg jest zazwyczaj przeprowadzany w trakcie dwóch sesji, w odstępie czterech tygodni. Gdy rezultaty zostaną osiągnięte, cykl dwóch zabiegów może być powtarzany co sześć miesięcy lub w razie potrzeby, aby utrzymać rezultaty. Profhilo może być stosowany w połączeniu z innymi preparatami do iniekcji, takimi jak toksyna botulinowa typu A i wypełniacze skórne, lub jako samodzielny zabieg.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop