Blog

Bikini płytkie – jakie jest skuteczne owłosienia z okolic bikini

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Bikini płytkie – jakie jest skuteczne owłosienia z okolic bikini

Laserowe usuwanie włosów może być stosowane na prawie każdej części ciała, która zawiera niechciane włosy – może być stosowany od czasu do czasu, aby zmniejszyć lub przerzedzić wzrost włosów, lub może być stosowany wielokrotnie w ciągu kilku miesięcy, aby trwale zatrzymać włosy z powrotem.

Depilacja bikini

Niechciane włosy w okolicach bikini stanowią szczególny problem dla wielu kobiet – włosy w tym obszarze mogą być szczególnie grube i szczeciniaste, a skóra łatwo ulega podrażnieniom. Tradycyjne golenie może łatwo doprowadzić do wrastania włosków, które z kolei mogą ulec zapaleniu i zakażeniu. Depilacja laserowa jest świetną alternatywą i zapewnia bezkonkurencyjne połączenie korzyści.

Depilacja laserowa okolic bikini – kurs

Laserowe usuwanie włosów jest najbardziej skuteczną metodą usuwania włosów i może być stosowany na prawie każdej części ciała lub twarzy.

Dzięki kursowi depilacji laserowej bikini, możesz pożegnać się z woskowaniem i goleniem. Kurs depilacji laserowej bikini może być zabiegiem dla Ciebie, jeśli przygotowujesz się do lata lub chcesz zaoszczędzić czas, aby usunąć włosy z linii bikini.

Jakie zalety ma depilacja laserowa bikini?

W przeciwieństwie do innych metod usuwania włosów, takich jak woskowanie i golenie, depilacja laserowa ma długotrwały efekt. Z każdym zabiegiem włoski stają się delikatniejsze i bardziej miękkie, przez co są mniej widoczne, a ich wzrost spowalnia się.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o laserowym usuwaniu włosków na linii bikini.

Jak działa laserowe usuwanie owłosienia z miejsc intymnych?

Laserowe usuwanie włosów wykorzystuje promieniowanie świetlne do trwałego uszkodzenia lub zabicia pojedynczych mieszków włosowych. Aby zahamować odrastanie włosków, laser klasy medycznej jest używany do celowania w korzenie znajdujące się pod powierzchnią skóry. Depilacja laserowa jest korzystna dla kobiet o każdym odcieniu skóry.

Zobacz więcej  Milvane – recepta online

Co musisz wiedzieć o depilacji laserowej okolic bikini

Mieszek włosowy musi być namierzony w określonym okresie cyklu wzrostu, aby zapobiec odrastaniu włosów. Aby uzyskać długotrwałe efekty, konieczne będzie przeprowadzenie wielu sesji zabiegowych, ponieważ poszczególne pasma mogą znajdować się w różnych fazach cyklu rozwoju włosa w danym momencie. Zwykle zaleca się sześć do ośmiu sesji, w odstępie 4-6 tygodni.

Usuwanie włosków z linii bielizny

Laserowe usuwanie owłosienia bikini jest najbardziej skuteczną i długotrwałą formą usuwania włosów. Z każdym zabiegiem włoski stają się delikatniejsze i bardziej miękkie, przez co mniej widoczne, a ich wzrost spowalnia się.

Gdzie można poddać się laserowemu usuwaniu włosów?

Laserowe usuwanie włosów bikini – włosy, które są widoczne podczas noszenia bikini są określane jako włosy laserowe bikini, stąd nazwa. W rezultacie, włosy znajdujące się bezpośrednio poza bielizną oraz na szczytach ud i wewnętrznej stronie ud są eliminowane w tym zabiegu. Jest skuteczniejsze niż depilacja woskiem.

Hollywoodzkie laserowe usuwanie włosów – wszystkie włosy w okolicy narządów płciowych, w tym warg sromowych, okolicy okołoodbytniczej (obszar wokół odbytu, który zwykle obejmuje krocze, ogólnie znany jako pośladki) i podbrzusza, a także wzgórka łonowego.

Pokochasz depilację laserową!

Brazylijskie laserowe usuwanie włosów – brazylijskie oznacza po prostu usunięcie 99% wszystkich włosów, co obejmuje plecy i okolice odbytu, powszechnie nazywane w branży kosmetycznej okolicą okołoodbytniczą.

Z przodu pozostawia się niewielką ilość włosów, które mogą mieć dowolny kształt, ale większość osób decyduje się na pozostawienie paska włosów. Oprócz małego paska, reszta obszaru jest wolna od włosów.

Czy depilacja laserowa w okolicy łonowej jest bezpieczna?

Lasery są specjalnie zaprojektowane do przechodzenia przez komórki skóry i celują tylko w najgłębsze mieszki włosowe.

Niewielka ilość promieniowania jest produkowany przez lasery stosowane w depilacji laserowej . Promieniowanie to nie jest uważane za niebezpieczne i nie ma dowodów na to, że depilacja laserowa powoduje raka skóry. Lasery po prostu przenikają przez skórę i nie mają wpływu na resztę ciała. Nawet w miejscach wrażliwych, takich jak genitalia, ta metoda depilacji jest zazwyczaj bezpieczna.

Zobacz więcej  Na czym polega łyżeczkowanie macicy?

Korzyści z depilacji laserowej w profesjonalnym salonie kosmetycznym

Trwała redukcja owłosienia: Laserowe usuwanie włosów może zmniejszyć do 90% włosów w jednym zabiegu. Włoski, które odrosną, będą delikatniejsze, jaśniejsze i bardziej miękkie, a dodatkowym atutem będzie gładsza skóra.

Nigdy więcej wrastających włosków: Ponieważ depilacja laserowa w znacznym stopniu eliminuje konieczność golenia i woskowania, wrastające włoski, podrażnienia i zarost nie stanowią już problemu.

Oszczędność czasu i pieniędzy: Jeśli zainwestujesz w kurs depilacji laserowej, być może już nigdy nie będziesz musiał woskować ani golić się, oszczędzając zarówno czas jak i pieniądze. Będziesz zachwycona depilacją laserową, która pomoże Ci uzyskać idealnie gładka strefa bikini.

Poprawa kolorytu i tekstury skóry: Pożegnaj się z przebarwieniami i nierówną skórą, które pojawiają się po regularnym goleniu lub woskowaniu.

Najważniejsze informacje

Dzięki depilacji laserowej możesz cieszyć się nieskazitelną skórą, unikając wrastających włosków i podrażnień spowodowanych goleniem.

Jest ona w stanie osiągnąć redukcję nawet do 90% w ciągu jednej sesji. Włoski, które odrosną, będą delikatniejsze, jaśniejsze i bardziej miękkie, a dodatkową korzyścią będzie gładsza skóra.

Możesz nigdy nie trzeba woskować lub golić ponownie , jeśli zainwestować w kurs depilacji laserowej , oszczędzając zarówno czas i pieniądze .

Eliminuje wrastające włoski

Najważniejszą zaletą jest to, że depilacja laserowa powoduje wypadanie całego mieszka włosowego. Nie ma możliwości, aby odcięte włoski zaczepiały się i wrastały w trakcie dalszego wzrostu. W ten sposób unika się również głównej przyczyny podrażnień i infekcji po goleniu.

Pozostawia skórę bardziej miękką i o wiele mniej podrażnioną

Laserowe usuwanie włosów celuje w pojedyncze mieszki włosowe – nie ma żadnego wpływu na samą skórę i dlatego może być stosowane nawet na wrażliwych częściach ciała.

Unikanie zacięć i blizn

Golenie zawsze wiąże się z ryzykiem podrażnienia wrażliwej skóry, a także zacięcia lub skaleczenia. Może to prowadzić do podrażnień, a nawet infekcji, jak również do powstawania wolno gojących się i nieestetycznie wyglądających skaleczeń lub blizn. Laserowe usuwanie włosów pozwala całkowicie uniknąć tego problemu.

Zobacz więcej  Zabieg icoone - jędrne i szczupłe ciało

Daje długotrwałe rezultaty

Będziesz cieszyć się korzyściami płynącymi z depilacji laserowej przez dłuższy czas po zabiegu, a po kilku sesjach będziesz potrzebować tylko bardzo sporadycznych poprawek.

Nie trzeba pozwalać na okresowe odrastanie włosów

Nie ma potrzeby odrastania włosów przed sesją depilacji laserowej – w przeciwieństwie do woskowania, laser nie wymaga, aby włosy wystawały, aby można je było usunąć. W przypadku odrastania włosów między zabiegami, należy zawsze ogolić ten obszar przed kolejną sesją depilacji laserowej.

Twoja Laserowa Pielęgnacja Skóry

Lekarze posiadają kwalifikacje medyczne oraz duże doświadczenie w szerokim zakresie nieinwazyjnych procedur kosmetycznych, w tym w depilacji laserowej. Możemy zapewnić Ci fachową poradę w zakresie najlepszych sposobów rozwiązywania Twoich szczególnych problemów, a w szczególności w zakresie wyboru zabiegu lub zabiegów, które najlepiej pozwolą Ci osiągnąć Twoje cele.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop