Blog

Artas – najlepszy robot na świecie do transplantacji włosów

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Artas – niesamowity robot do przeszczepu włosów

Piękna fryzura, zdrowe i bujne włosy to nie tylko kaprys estetyczny, ale chęć wyróżnienia się z tłumu i nabranie pewności siebie. Łysiejące miejsca czy placki na głowie powodują dyskomfort i zakłopotanie wśród wielu osób. Dobrze wyglądające włosy powinny zachwycać swoim blaskiem i objętością, są one, bowiem ważnym komponentem atrakcyjnego wyglądu i poczucia własnej wartości. Robot Artas to sprzęt najnowszej generacji, który posiada najlepsze i wysoce zaawansowane technologie, umożliwiające wykonanie zabiegów na najwyższym poziomie. Problem wypadających włosów i pustych miejsc na głowie zniknie, a na ich miejscu pojawi się piękne owłosienie. Nie ma skuteczniejszej metody, która zapewniałby tak spektakularne efekty bez bólu, blizn i wielu wyrzeczeń.

Najnowsza technologia – rozwiązania na miarę XXI wieku

Robot Artas to sprzęt na miarę XXI wieku, który uznawany jest za najlepszy, najnowszy i najbardziej zaawansowany wynalazek do przeszczepu włosów. Z biegiem lat medycyna poszła mono do przodu i coraz częściej wykonuje się zabiegi nie tylko ratujące życie, ale także, te, które w znacznym stopniu poprawiają komfort psychiczny pacjentów. Wygląd fizyczny jest, bowiem ważnym aspektem w życiu każdego człowieka i, aby było ono wypełnione miłymi myślami, dobrym samopoczuciem i zdrowiem psychicznym warto zrobić coś dla siebie i skorzystać z zbiegów medycyny estetycznej, gdy jest taka potrzeba.

Robot Artas to maszyna stworzona przez firmę Restoration Robotisc wywodzącą się z Ameryki. Jego skuteczne działanie oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań oparte jest na wiedzy oraz doświadczeniu wybitnych lekarzy specjalistów, naukowców oraz inżynierów, którzy brali udział przy jego projekcie. Dzięki temu wyposażony jest w funkcje, które zostały dostosowane do aktualnych zapotrzebowań medycyny estetycznej i posiada najlepsze zastosowania oraz właściwości generujące odpowiedni i najefektywniejszy przeszczep włosów u pacjentów. Jest uznawany za najlepszego na świecie robota, który zyskał ogromną popularność i zrewolucjonizował zabiegi medycyny estetycznej, wznosząc je na wyższy poziom.

Na czym polega działanie robota Artas – najlepszej maszyny do przeszczepu włosów

Robot Artas to maszyna najnowszej generacji, która wprowadziła nową erę i rozwiązania walki z uciążliwym łysieniem i nieestetycznym wyglądem wielu Pań i Panów. Jest on wyposażony w specjalistyczny system komputerowy, który bazuje na algorytmie sztucznej inteligencji (ARTAS Artificial Intelligence). Charakteryzuje się niezwykłą dokładnością i precyzyjnym działaniem, gdyż zdolny jest do skanowania skóry, co do milimetra, dzięki czemu możliwe jest wychwycenie najlepszych zespołów meszków włosowych do przeszczepu. Robot po dokładnej selekcji skóry przygotowuj materiał do pobrania. Następnie nakłuwa obszar biorczy i pozostawia w nim setki nakłuć mikroskopijnej wielkości, do których wszczepione zostaną mieszki włosowe. Ważną czynnością podczas zabiegu jest ocena parametrów mieszków włosowych i ich ochrona przed ewentualnym uszkodzeniem. O dokładnym przebiegu procedury zabiegowej, parametrów i akceptacji wybranych mieszków włosowych decyduje lekarz specjalista. Metoda przeszczepu włosów za pomocą robota Artas to obecnie jedyny sposób na bezinwazyjne leczenie łysienie, które obniża ryzyko uszkodzenia mieszków włosowych praktycznie do zera.

Zobacz więcej  Przewodnik po wyborze serum pod oczy: Zwalcz worki i cienie pod oczami

Robot Artas jest sprzętem, który posiada najnowocześniejsze rozwiązania. Działa szybko, sprawnie i efektywnie. Wiązka lasera wytwarza światło w kolorze białym, co umożliwia bardziej szczegółowy i widoczny obraz mieszków włosowych. Robot został wyposażony we wszelkie technologie jak najbardziej usprawniające pracę zespołu medycznego. Jest to maszyna umożliwiająca przeszczep włosów z niezwykle precyzyjną dokładnością oraz skutecznością. Artas jest jedynym robotem na świecie, który posiada odpowiednie preferencje zarówno do identyfikacji jak i poboru najlepszej, jakości materiału (mieszków włosowych), przygotowania odpowiedniego miejsca oraz przeszczepu włosów.

Dlaczego warto poddać się transplantacji włosów robotem Artas?

Transplantacja włosów to dla wielu pacjentów nie tylko zmiana wyglądu na lepsze, ale poprawa samopoczucia i wzmocnienie siły oraz wiary we własne możliwości. Jest to, bowiem jedyny zabieg w obrębie medycyny estetycznej, który gwarantuje odrost włosów w miejscach, w których ich ubyło. Zabieg jest całkowicie bezpieczną, nieinwazyjną i bezbolesną metodą, która nie męczy w żaden sposób pacjenta. Robot Artas jest sprzętem najwyższej, jakości i jego praca oparta jest na najwyższych standardach działania, maszyna ta przystosowana jest do pracy na najwyższych obrotach przez cały okres trwania zabiegu, nie zmniejszając swojej wydajności. Dzięki temu metoda ta jest bardzo efektywna i dająca zadowalające rezultaty. W kilka godzin można odzyskać wymarzoną, utraconą fryzurę bez użycia nadzwyczajnych środków i zbędnych poświęceń. Zabieg nie pozostawia żadnych blizn a po jego ukończeniu można wrócić do normalnych, codziennych obowiązków.

Przeszczep włosów Robotem Artas to przełom i niezwykle efektowne rozwiązanie, dające duże możliwości medycynie estetycznej. Placki na głowie, zakola i inne zaburzenia tego typu nie muszą być przyczyną izolacji społecznej, wstydu i dyskomfortu. Metoda ta jest dedykowana zarówno kobietom jak i mężczyznom zmagającym się z różnymi rodzajami łysienia (chorobowe, wypadkowe, genetyczne), w tym osoby po przeszczepie skóry głowy, radioterapii lub bliznami pooperacyjnymi.

Innowacyjne rozwiązania – skuteczne i efektywne działanie

Artas to robot, który uznawany jest za najlepszy na świecie mechanizm używany do transplantacji włosów. Jest on w stanie pobrać ponad tysiąc mieszków włosowych w czasie jednej godziny i przygotować ponad dwa tysiące miejsc do przeszczepu w tym samym tempie. Specjalistyczny algorytm opracowany przez wybitnych specjalistów umożliwia identyfikację i wybór najlepszej, jakości zespołów mieszków włosowych nadających się do transplantacji, zachowując przy tym ochronę przed naruszeniem ich naturalnej struktury. Takie właściwości i zastosowania stawiają go na pierwszym miejscu wśród metod walki z łysieniem.

Zobacz więcej  Blizny na pośladkach

Dzięki temu, że zabieg nie zostawia po sobie żadnych śladów w postaci blizn i widocznych nakłuć, możliwe jest noszenie bardzo krótkich cięć fryzjerskich, bez obaw o złą estetykę lub brzydki wygląd.

Dodatkową i chyba najważniejszą zaletą zabiegu za pomocą Robota Artas jest fakt i gwarancja najlepszej skuteczności, gdyż w przeciwieństwie do ręki ludzkiej, maszyna ta nie odczuwa zmęczenia i pracuje na najwyższych obrotach przez cały czas trwania zabiegu, co przyczynia się do dużej precyzji i dokładności dziania.

Zalety wynikające z transplantacji włosów Robotem Artas

Transplantacja włosów metodą laserową za pomocą sprzętu najnowszej generacji, czyli Robota Artas, o najlepszy wybór do pozbycia się uciążliwej i nieestetycznej łysiny. Jest to metoda niezwykle skuteczna, gwarantująca widoczne efekty, bezbolesna i bezpieczna. Przeszczep włosów tą metodą to nie tylko komfort, wygoda i opieka na najwyższym poziomie, ale działanie oparte n najnowszych technologiach. Korzyści płynące z zabiegu są, zatem następujące:

– dokładna identyfikacja oraz selekcja obszarów do pobrania mieszków włosowych,

– prawidłowe przygotowanie miejsc do transplantacji,

– precyzyjny i całkowicie bezpieczny pobór mieszków włosowych do przeszczepu,

– brak powstawania blizn, dziurek i szwów,

– brak ryzyka uszkodzenia mieszków włosowych,

– skuteczniejszy wzrost owłosienia (przeszczepionego),

– prawidłowe odwzorowanie linii naturalnego wzrostu włosów i dokładne ich rozmieszczenie,

– jednostajna i niezmienna wydajność pracy Robota Artas,

– wysokie standardy procedury zabiegowej i wysoki komfort samopoczucia pacjenta,

– naturalne efekty,

– brak okresu rekonwalescencji i normalny powrót do codziennych obowiązków.

Przeszczep metodą tradycyjną vs robotem Artas

Metoda tradycyjna wymaga od specjalistów precyzji w każdym calu ora szeroko pojętego doświadczenia w tym zakresie, aby efekt był jak najbardziej naturalny i miarodajny. Metoda ta jest jednak ryzykowna i pozostawiająca po sobie ślady w postaci blizny, która nie rzadko daje o sobie znać. Dodatkowo sama procedura zabiegowa jest bardziej skomplikowana, dłuższa i czasochłonna, co często powadzi do zmęczenia zarówno lekarza jak i samego pacjenta. Nie przynosi ona tak wymiernych i zadowalających rezultatów jak laserowy przeszczep włosów Robotem Artas, który zadowoli wszystkich, nawet najbardziej wymagających pacjentów pod każdym możliwym względem.

W odróżnieniu do tradycyjnych metod, Artas wykorzystuje rozwiązanie specjalistyczne oparte na najnowszych technologiach, dzięki czemu jest procedurą małoinwazyjną, bezbolesną i nie pozostawiając żadnych blizn i innych śladów.

Ogólne informacje o zabiegu

Zabieg poprzedzony jest specjalistyczną wizyta kwalifikacyjną, na której lekarz wstępnie ocenia obszary do potencjalnego przeszczepu oraz odpowiednio kwalifikuje pacjenta poprzez przeprowadzenie dokładnego wywiadu dotyczącego jego stanu zdrowia, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań mogących zakłócić lub uniemożliwić całą procedurę. Sam zabieg może trwać od 4 do nawet 8 godzin, jednak wykonywany jest w przyjaznej i komfortowej dla pacjenta atmosferze, a fakt, iż Robot Artas się nie męczy pozwala na jednostajną i wydajną jego pracę przez cały ten okres. Nad wszystkim czuwa wysoce wyspecjalizowany zespół medyczny, który kontroluje wszelkie parametry i działanie robota. Po skończonym zabiegu pacjent musi przestrzegać kilku zasad, warunkujących zdrowy i efektowny przyrost nowego owłosienia. Musi on unikać nadmiernej ekspozycji słonecznej, ciasnych okryć głowy, farbowania włosów i intensywnego wysiłku przynajmniej przez okres 14 dni. Włosy powinny zacząć odrastać po kilku miesiącach od zabiegu, a po około dziewięciu łysina stanie się niewidoczna. Metoda ta nie wymaga szczególnych środków postępowania i nie ma długiego uciążliwego okresu rekonwalescencji, uniemożliwiającego codzienne funkcjonowanie.. Robot Artas to gwarancja najwyższej, jakości i skuteczności – 100% satysfakcji i zadowolenia.

Zobacz więcej  Depilacja laserowa twarzy - ważne informacje

Przeciwwskazania

Metoda jest bezpieczna, bezbolesna i małoinwazyjna, lecz posiada kilka warunków, które decydują o jej odbyciu. Do przeciwwskazań uniemożliwiających wykonanie zabiegu zalicza się: cukrzycę, padaczkę, zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby układu krążenia, uczulenia, odczyny alergiczne i stany zapalne skóry głowy, brak posiadania prawidłowych (zdrowych miejsc biorczych mieszków włosowych, przyjmowanie niektórych leków, łuszczyca.

Wskazani do wykonania zbiegu

Zabieg transplantacji włosów dedykowany jest wszystkim osobom chcącym pozbyć się łysiejących miejsc na skórze głowy i poprawić swój wygląd. Jest on stosowany zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn zmagającym się z łysieniem androgenowym (przy odpowiednim leczeniu i jego kontynuacji), łysieniem plackowatym oraz utratą włosów poprzez działania niepożądane i wypadkowe, np. oparzenia, choroby, czy inne nieszczekliwe zdarzenia.

Artas najlepszy robot na świecie

Technologia zastosowana w systemie Robota Artas oparta jest na szerokiej wiedzy i doświadczeniu wielu specjalistów, dlatego jest on uznawany za innowację wśród wszystkich zabiegów medycyny estetycznej opartych na transplantacji włosów. Cieszy się dużą popularnością i wysoką skutecznością, pomógł już niejednej osobie ze wstydliwym i oszpecającym wygląd problemem. Jest nieszkodliwy, małoinwazyjny i bezbolesny, co dodatkowo podnosi jego atrakcyjność. Na pewno odmieni wygląd na lepsze i poprawi samopoczucie przyczyniając się do swobodnego korzystania z życia na 100%.

Najwyższej jakości precyzja i wysoce zaawansowany system sprawiają, że transplantacja włosów nigdy nie była prostsza. Niewymagający przebieg zabiegu i krótki okres rekonwalescencji pozwalają na szybki powrót do codziennych obowiązków i zbędnych wyrzeczeń oraz długiego żmudnego leczenia. Robot Artas to maszyna, której z pewnością można zaufać i poddać się jego działaniu. Gwarancja najwyższej, jakości i skutecznego działania to najlepiej opisujące go słowa.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop