Blog

Czy depilacja ipl jest najskuteczniejszą metodą usuwania owłosienia?

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

 

Czy depilacja ipl jest najskuteczniejszą metodą usuwania owłosienia?

 

Masz dość golenia, woskowania i stosowania kremów depilacyjnych do usuwania włosów? Szukasz szybkiego, bezpiecznego i bardziej trwałego rozwiązania? Pozwól, że przedstawię Ci IPL, skuteczny sposób na długoterminowe zmniejszenie i zahamowanie wzrostu włosów.

Jak działa ipl?

IPL (Intense Pulsed Light) wykorzystuje szerokie spektrum filtrów świetlnych, aby wycelować w ciemne pigmenty niechcianych włosów i zniszczyć je u nasady. Jeśli pomyślisz o tym, jak ciemne ubrania pochłaniają ciepło w gorący, słoneczny dzień i jak jasne ubrania je odbijają, to pozwoli Ci to lepiej zrozumieć, jak działa IPL. Zasadniczo, światło jest absorbowane przez ciemny pigment włosów, zamienia się w ciepło i uszkadza rosnące komórki, które tworzą włosy. Włosy następnie zaczyna zrzucać. Z kontynuacją leczenia IPL usuwania włosów to będzie hamować włosy z rośnie całkowicie.

Teraz masz lepsze zrozumienie IPL do usuwania włosów, rzućmy okiem na niektóre z jego kluczowych korzyści …

Korzyści z ipl

To nie będzie bolało!

Uważasz, że inne metody usuwania włosków, takie jak depilacja czy woskowanie są niewygodne? Z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że depilacja światłem pulsacyjnym jest praktycznie bezbolesna! Obszar poddany zabiegowi może wyglądać na lekko zaczerwieniony i być lekko wrażliwy bezpośrednio po zabiegu, ale jest to całkowicie normalne i nie ma się czym martwić. Włoski poddane zabiegowi zaczną wypadać w ciągu około tygodnia, a Ty nic nie poczujesz!

Całkowite bezpieczeństwo podczas depilacji ipl

IPL jest klinicznie sprawdzony, aby zaoferować bezpieczne i skuteczne długoterminowe rezultaty usuwania włosów na twarzy i ciele. Jestem w pełni przeszkolonym, doświadczonym i wykwalifikowanym praktykiem IPL, z rozległą wiedzą na temat systemu, którego używam, więc możesz być pewien, że jesteś w dobrych rękach. Oferuję zabiegi Intensywnego Światła Pulsacyjnego na następujących obszarach:

 • Czoło
 • Między brwiami
 • Policzki
 • Boki twarzy
 • Górna warga
 • Podbródek
 • Szyja
 • Ramiona
 • Plecy
 • Dekolt
 • Klatka piersiowa
 • Brzuch
 • Sutki
 • Okolice bikini
 • Pośladki
 • Ręce
 • Palce
 • Ramiona
 • Nogi
 • Stopy
Zobacz więcej  Jak walczyć z lojotokowym zapaleniem skóry głowy i twarzy?

 

Szybko i wygodnie – tak działa depilator ipl

Czas potrzebny na przeprowadzenie sesji IPL zależy od obszaru występowania niechcianych włosów, jednak większość spotkań trwa około 30 minut. Jest to szybkie, wygodne i pozwoli Ci zaoszczędzić czas na inne czynności związane z usuwaniem włosów w domu.

Czy depilacja laserowa zmniejsza wzrost włosków

Intensywne światło pulsacyjne usuwa włoski bezpośrednio z korzenia, co oznacza, że istnieje znacznie mniejsza szansa na ich odrastanie. Oferuje znacznie trwalszą formę redukcji owłosienia, w porównaniu z maszynkami do golenia i kremami. Z czasem, przy kontynuacji zabiegów IPL, powinieneś zauważyć trwale zredukowany wzrost włosów.

Odpowiedni dla prawie każdego rodzaju skóry

Stosowany przeze mnie system IPL sprawdza się w przypadku prawie każdego rodzaju skóry, z wyjątkiem skóry o ciemnym odcieniu. Konieczne jest, aby istniał silny kontrast pomiędzy melaniną w skórze a docelowymi mieszkami włosowymi. W przypadku ciemniejszych odcieni skóry, istnieje niebezpieczeństwo, że światło zostanie pochłonięte przez melaninę w skórze, oprócz mieszków włosowych.

Aby sprawdzić, czy Twoja skóra jest odpowiednia, muszę Cię umówić na pełną konsultację i test płatkowy. Kosztuje to £15, ale jest w pełni zwrotny w zamian za pierwszy zabieg depilacji IPL.

Terapie medyczne ipl

Oprócz tego, że IPL jest skuteczną formą trwałego usuwania włosów, może być również wykorzystywany do nieinwazyjnych terapii medycznych. W salonie używają certyfikowanego medycznie systemu Intense Pulsed Light do leczenia kilku problemów skórnych, w tym zaczerwienień, przebarwień, brązowych plam, blizn, zmian naczyniowych i trądziku. Terapia metodą ipl jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry, a zabiegi mogą być dopasowane tak, aby przynieść pożądane rezultaty.

Fotoodmładzanie a depilatory ipl

Doskonały sposób na poprawę wyglądu skóry bez bólu i kosztów związanych z inwazyjnymi zabiegami chirurgicznymi. IPL redukuje zaczerwienienia, przebarwienia, brązowe plamy i blizny. Pomoże również zredukować zmarszczki i wielkość porów, pozostawiając skórę o bardziej młodzieńczym wyglądzie i gładszą w dotyku.

Zobacz więcej  Icoone laser, skuteczny zabieg na obrzęki limfatyczne

Zmiany naczyniowe a depilacja laserem

Intense Pulsed Light jest skuteczne w zmniejszaniu widoczności żył nitkowatych, trądziku różowatego i naczyniaków wiśniowych. Zabieg jest bezbolesny, nie wiąże się z ryzykiem, a klienci potrzebują zazwyczaj tylko 1-3 zabiegów, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

Trądzik przed i po depilacji laserowej

Cierpisz z powodu plam trądzikowych? Mój zabieg IPL na trądzik pomoże zniszczyć bakterie na skórze i zapobiegnie powstawaniu nowych plam. Zmniejszy również produkcję sebum, utrzyma stany zapalne na dystans i pomoże stymulować produkcję kolagenu; skutecznie zmniejszy widoczność blizn i poprawi ogólną teksturę skóry.

Inne metody depilacji. SHR Trwałe usuwanie włosów – kilka pytań i odpowiedzi

Zamierzamy odpowiedzieć na niektóre z często zadawanych pytań, dostarczając dogłębnych i kompetentnych odpowiedzi. Z naszej perspektywy, ta forma leczenia usuwania włosów jest jednym z najlepszych nieklinicznych środków zaradczych na rynku, nie ma potrzeby, aby rozważyć woskowanie lub golenie. Jesteśmy jednym z wiodących salonów w okolicy jesteśmy wysoko wyszkoleni w procedurach trwałego usuwania włosów i jesteśmy dumni, że możemy zaoferować to leczenie z tak długotrwałych rezultatów. Więc jeśli masz kłopotliwy wzrost włosów, nie martw się, mamy cię pod opieką!

Co to dokładnie jest SHR?

Będziesz zadowolony, aby dowiedzieć się, że ta forma trwałego usuwania włosów jest nie tylko bezbolesna, ale jest to najbezpieczniejsza opcja dostępna obecnie na rynku. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię, metoda ta okazuje się terminowa i skuteczna, gdy jest przeprowadzana przez wyszkolonego profesjonalistę.

Jak to działa depilacja laserem diodowym?

W istocie, leczenie SHR jest zaprojektowane tak, aby spowodować długotrwałe uszkodzenie docelowych mieszków włosowych. To z kolei zapobiega ponownemu odrastaniu włosów. Poprzez delikatne podgrzewanie na wymaganym obszarze, aplikator używany różni się temperaturą, aby zapewnić maksymalny efekt. Uwalniane są krótkie i delikatne impulsy energii, które bezpośrednio trafiają do mieszków włosowych, jednocześnie zapobiegając ich odrastaniu.

Zobacz więcej  Sposoby pielęgnacji, by skutecznie pozbyć się blizn po oparzeniu

Jak długo potrwa ta metoda depilacji?

Na szczęście dla klientów, mogą oni przyjść na zabieg w porze obiadowej. Sam zabieg może trwać zaledwie pięć minut! Jeśli obszar jest stosunkowo niewielki, będzie to miało odzwierciedlenie w przydzielonym czasie. Zabieg na twarz zajmie średnio piętnaście minut, a na obie nogi zaledwie 30 minut przerwy na lunch – idealnie!

Ile zabiegów będę potrzebować, aby osiągnąć wymagane rezultaty?

Aby trwałe usuwanie włosów było skuteczne, będziesz potrzebował około 6 sesji. Zostanie to z Tobą omówione przy pierwszym zapytaniu, ponieważ lubimy mieć pewność, że nasi klienci są w pełni poinformowani o wszystkich aspektach, jeśli chodzi o zabiegi, które oferujemy. Podczas sesji energia jest faktycznie stosowana na dużym obszarze. Nie jest ona specyficzna dla miejsca, w którym znajduje się mieszek włosowy. To działa w kierunku poprawy nie tylko czasu leczenia, ale także wyników.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop