Blog

5 najbardziej znanych klinik medycyny estetycznej w Polsce

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

1. Elite Derm

Klinika medycyny estetycznej Elite Derm mieści się w Toruniu przy ul. Fryderyka Chopina 24/1. W miejscu tym wykonywany jest szeroki zakres usług, z których mogą skorzystać zarówno kobiety i mężczyźni. W Elite Derm są wykonywane przede wszystkim zabiegi z zakresu: medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, dermatologii, różnorodnych zabiegów laserowych, chorób włosów, chorób naczyniowych, okulistyki, jak również proktologii. Jeżeli chodzi o zakres zabiegów z medycyny estetycznej to można tutaj wymienić w szczególności: korekcję plastyczną powiek, korekcję blizn, usuwanie zmarszczek mimicznych, leczenie problemu napotliwości, korekcję kształtu ust, korekcje kształtu nosa, mezoterapię, skleroterapię, lipolizję iniekcyjną, jak również biorewitalizację skóry. Z kolei, jeżeli chodzi o zakres usług odnoszących się do chirurgii plastycznej to można tutaj wymienić przede wszystkim takie zabiegi jak: powiększanie biustu, korekcja plastyczna powiek górnych, a także korekcja plastyczna uszu. W miejscu tym pracują wyłącznie najbardziej wykwalifikowani specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, którzy posiadają odpowiednio duże doświadczenie. Dzięki temu każdy z pacjentów może mieć pewność, że będzie w pełni zadowolony z rezultatów przeprowadzonego zabiegu. Lekarze do każdego przypadku podchodzą w sposób indywidualny, dlatego pacjent może czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo.

2. Klinika Ambroziak

Klinika Ambroziak uchodzi za jedną z najpopularniejszych w Polsce. Mieści się ona w Warszawie przy ul. Gen. W. Sikorskiego 13/U2, jak również w Piasecznie przy ul. Młynarskiej 2A. Klinika Ambroziak charakteryzuje się przede wszystkim, że świadczy swoje usługi z zakresu: dermatologii estetycznej, dermatologii klinicznej, chirurgii plastycznej, kosmetologii, chirurgii naczyniowej, trychologii, modelowania sylwetki, ginekologii estetycznej, laryngologii, neurologii, proktologii, dietetyki, ale również badań klinicznych. Jeżeli chodzi o dermatologię estetyczną to można tutaj wymienić w szczególności takie zabiegi jak: wolumetria twarzy, modelowanie ust, wypełnianie zmarszczek, mezoterpię, jak również usuwanie tatuażów. Jeżeli chodzi o chirurgię plastyczną to w miejscu tym można poddać się takim zabiegom jak: powiększanie piersi przy pomocy implantów, plastyka korekcyjna nosa, plastyka korekcyjna ust, plastyka korekcyjna uszu, plastyka powłok brzusznych, liposukcja laserowa, liposukcja infradźwiękowa, nutacyjna liposukcja infradźwiękowa, jak również różnorodne zabiegi na występujący problem cellulitu. Do ginekologii estetycznej można zaliczyć przede wszystkim takie zabiegi jak: powiększenie punktu g, abrazję jamy macicy, elektrokonizację szyjki macicy, a także nici do liftingu krocza. Z kolei do chirurgii naczyniowej można zaliczyć taki zakres zabiegów jak: miniflebaktomia, laserowe usuwanie naczynek, stripping żył kończyn dolnych, jak również specjalistyczny system zamykania żylaków. Klinika Ambroziak charakteryzuje się również tym, że swoje usługi świadczy już od wielu i każdego roku z powodzeniem zyskuje coraz większe grono zadowolonych pacjentów. A dzieje się tak, ponieważ w miejscu tym pracują wyłącznie najbardziej wykwalifikowani specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, którzy zawsze w sposób indywidualny podchodzą do każdej osoby. To właśnie dzięki temu każdy z pacjentów może czuć się w pełni zaopiekowany. Należy także dodać, że jest to klinika jedna z nielicznych, która oferuje szeroki zakres usług odnoszących się do kobiet w ciąży. Chodzi tutaj przede wszystkim o samo prowadzenie ciąży pod okiem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, ale również o różnorodne porady kosmetyczne oraz zróżnicowane porady dietetyczne. Klinika Ambroziak to także zarazem luksusowe, ale też wygodne miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu nawet tym najbardziej wymagającym pacjentom. Oprócz tego należy też zaznaczyć, iż klinika ta posiada aż 16 nowoczesnych gabinetów lekarskich, jak również salę operacyjną oraz sale VIP room.

Zobacz więcej  Plastry na blizny po cc - wróć szybko do formy

3. Klinika Krajewski

Klinika Krajewski jest to miejsce, które przypadnie do gustu nawet tym najbardziej wymagającym pacjentom. Klinika ta posiada swoją siedzibę w zarówno w Warszawie, jak i w Radomiu. Jeżeli chodzi o Warszawę to mieści się ona przy ul. Bukowińskiej 22A oraz przy ul. Orłowicza 12/22A. Natomiast, jeżeli chodzi o Radom to klinika mieści się przy ul. Gagarina 1. W klinice Krajewski pacjenci mogą skorzystać z usług, które dotyczą zabiegów z zakresu: dermatologii klinicznej, dermatologii estetycznej, usuwania tatuażu, modelowania sylwetki, likwidacji cellulitu, kosmetologii, ginekologii estetycznej, jak również chirurgii plastycznej. Jeżeli chodzi o zakres zabiegów z chirurgii plastycznej to pacjenci mogą skorzystać z: liposukcji, korekcji doliny łez, operacji estetycznej nosa, operacji estetycznej uszu, liftingu brwi, operacji powiek górnych, operacji powiek dolnych, liftingu czoła, liftingu twarzy, przeszczepu tkanki tłuszczowej w twarz, powiększania piersi, operacji piersi sterczących, podniesienia piersi, ginekomastii, plastyki brodawek piersi, zmniejszenia piersi, jak również podniesienia piersi. Z kolei, jeżeli chodzi o ginekologię estetyczną to można tutaj wymienić przede wszystkim takie zabiegi jak: powiększenie punktu g, redukcja asymetrii warg sromowych, obkurczanie pochwy, jak również plastyka pochwy oraz plastyka krocza. Natomiast, jeżeli chodzi o kwestię modelowania sylwetki to można tutaj zaliczyć przede wszystkim takie zabiegi jak: likwidacja wiotkiej skóry w okolicy brzucha, likwidacja wiotkiej skóry w okolicy pośladków, likwidacja wiotkiej skóry w okolicy ramion, ujędrnianie, wyszczuplanie, likwidacja cellulitu, likwidacja wiotkiej skóry w okolicy ud, rozświetlanie skóry, jak również pobudzanie skóry do odpowiedniej regeneracji. Jeżeli chodzi o dermatologię kliniczną to można tutaj zaliczyć następujące zabiegi: leczenie problemów związanych z łysienie, leczenie problemów związanych z występowaniem trądziku, leczenie problemów związanych z bielactwem, leczenie problemów związanych z łuszczycą, usuwanie nadmiernego owłosienia, leczenie problemów związanych z nadpotliwością, usuwanie wszelkich znamion skórnych, leczenie blizn, leczenie rozstępów, redukcja zmian naczyniowych, odpowiednia poprawa kondycji skóry, jak również leczenie problemów związanych z łojotokowym zapaleniem skóry oraz usuwanie przebarwień. Do zabiegów z zakresu kosmetologii można zakwalifikować: infuzję tlenową, oczyszczanie twarzy, złuszczanie chemiczne, mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny, a także nadmierne usuwanie owłosienia.

Zobacz więcej  Przywrócenie skórze blasku dzięki mezoterapii igłowej

4. Art Plastica

Art Plastica jest to klinika świadcząca usługi z zakresu medycyny estetycznej. Klinika ta mieści się w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 7. Art Plastica cieszy się bardzo dużą popularnością wśród pacjentów, a wszystko to dzięki wyjątkowej kadrze pracowników, którzy są największymi specjalistami, jeżeli chodzi o medycynę estetyczną. Klinika każdego roku zdobywa coraz większe grono zadowolonych pacjentów. Do zakresu wykonywanych usług można zakwalifikować przede wszystkim: operacje piersi, operacje twarzy, modelowanie sylwetki, chirurgię ręki, jak również różnorodne zabiegi proktologiczne. Jeżeli chodzi o operacje piersi to można tutaj zaliczyć w szczególności: powiększanie piersi implantami okrągłymi, powiększanie piersi implantami anatomicznymi, wymianę implantów na nowe, powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową, usunięcie implantów, podnoszenie piersi, redukowanie piersi, redukowanie otoczek, ginekomastię mieszaną, ginekomastię mieszaną wraz z redukcją, operację rewizyjną jednej z piersi, jak również operację rewizyjną obu piersi. Jeżeli chodzi o zabiegi z zakresu operacji twarzy to można tutaj zakwalifikować w szczególności takie aspekty jak: lifting twarzy, lifting szyi, przeszczep tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy, liposukcja w rejonie żuchwy, liposukcja w rejonie podbródka, korekta czubka nosa, wtórna korekta nosa, podniesienie brwi, korekta odstających uszu, plastyka płatków uszu, powiększenie czerwieni ust, jak również korekta powiek górnych oraz korekta powiek dolnych.

5. Art Med

Art Med jest kliniką medycyny estetycznej, która mieści się w Krakowie przy ul. Algierskiej 19. Jest to miejsce, które z pewnością spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających pacjentów. Pacjenci mają możliwość skorzystania z takiego zakresu medycyny estetycznej jak: zabiegi na twarz, zabiegi na szyję, zabiegi na piersi, zabiegi na brzuch, zabiegi na kończyny górne, zabiegi na kończyny dolne, zabiegi na zewnętrzne narządy płciowe, jak również zabiegi, które pomagają uporać się z problemem nadpotliwości. Jeżeli chodzi o zabiegi na twarz to można do nich zaliczyć przede wszystkim polegające na powiększaniu ust. Podczas zabiegu powiększania ust stosowane jest znieczulenie miejscowe, dzięki któremu każdy pacjent odczuwa duży komfort. Z kolei do zabiegów na piersi trzeba zakwalifikować: powiększanie biustu, redukcję biustu, ginekomastię, podnoszenie biustu, jak również wymianę wkładek silikonowych.

Zobacz więcej  Jakie są popularne choroby włosów?

 

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop