Zabiegi wypełniające w Warszawie

Wraz z upływem lat skóra traci naturalną jędrność i sprężystość, ponieważ spada poziom naturalnego wypełniacza, jak kwas hialuronowy, kolagen czy elastyna, zawartego w skórze. Skutkiem tego, co nazywamy procesem starzenia, są pogłębiające się zmarszczki, rozluźnienie skóry i ogólne pogorszenie jej wyglądu. Na pomoc przychodzi wówczas szeroka oferta zabiegów z zastosowaniem wypełniaczy, które pozwalają niwelować zmarszczki, modelować twarz, wykonać wolumetrię policzków, powiększyć usta oraz poprawić i ujędrnić owal twarzy.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz
Dekolt
Szyja

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Napięcie

Odmłodzenie

Wypełnienie

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Zabiegi wypełniające

UsługaCena od
HA Dłonie/Szyja - Neauvia Flux 1 ml1429 Umów sie
HA Dłonie/Szyja - Neauvia Flux 1 ml + Hydro Deluxe 2,5 ml1979 Umów sie
HA Dłonie/Szyja - Neauvia Rheology 1 ml + Hydro Deluxe 2,5 ml1979 Umów sie
HA Dłonie/Szyja - Restylane Skinbooster Vital 1 ml1429 Umów sie
HA Korekta kształtu nosa - Neauvia Intense 1 ml1429 Umów sie
HA Korekta kształtu nosa - Neauvia Stimulate 1 ml1429 Umów sie
HA Likwidacja cieni pod oczami1429 Umów sie
HA Opadające kąciki ust1429 Umów sie
HA Zmarszczki - Neauvia Rheology 1 ml1429 Umów sie
HA Zmarszczki - Restylane Fynesse 1 ml1429 Umów sie
HA Zmarszczki palacza - Juvederm Volift 1249 Umów sie
HA Zmarszczki palacza - Neauvia Rheology / Flux 1 ml1099 Umów sie
Modelowanie brody1099 Umów sie
Wypełnianie bruzd nosowo - wargowych Juvederm Ultra 31149 Umów sie
Wypełnianie doliny łez 1249 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Zabieg polega na iniekcji wybranego wypełniacza w partie twarzy, które chcemy wymodelować lub obszary, które wymagają ujędrnienia, efekty po zabiegu są możliwe, dzięki zachodzącym pod skórą procesom regeneracyjnym, jakość skóry jest widocznie poprawiona i wygląda ona na młodszą. Wśród najbardziej popularnych wypełniaczy wyróżniamy kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia oraz tłuszcz. Zabieg jest bezpieczny, ponieważ wykonuje go lekarz, gwarantuje to nie tylko fachowe wykonanie, ale również pożądane efekty w możliwie najkrótszym czasie.

Przebieg zabiegu

Zabieg wypełniania przy użyciu kwasu hialuronowego jest całkowicie bezpieczny i naturalny, ponieważ kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, decydującym o jej napięciu i estetycznym wyglądzie. Dzięki zgodności z naturalnie występującym w organizmie kwasem hialuronowym, zabieg nie naraża pacjenta na powikłania ani reakcje alergiczne. Wszystkie wypełniacze aplikowane są za pomocą iniekcji podskórnej, ból oraz dyskomfort z tym związane są minimalne. Istnieje również możliwość znieczulenia miejsc poddawanych zabiegowi, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Zabiegi wypełniające nie wymagają specjalnego przygotowania, należy jednak zachować pewne środki ostrożności;
Przed przystąpieniem do wykonania zabiegu konieczne jest wykonanie wywiadu lekarskiego w celu wyeliminowania przeciwwskazań;
Jeśli zabieg dotyczy wypełnienia ust, należy zaprzestać przyjmowania leków przeciwzapalnych oraz aspiryny, w ciągu 3 dni przed zabiegiem, ponieważ leki mogą powodować obrzęki oraz zasinienia;
W przypadku pacjentów, u których występowała kiedyś opryszczka, 3 dni przed zabiegiem praz 3 dni po nim stosuje się terapię przeciwwirusową;
Przed rozpoczęciem zabiegu należy wykonać demakijaż i dokładnie oczyścić twarz.
Najpóźniej 20 minut przed wykonaniem zabiegu nakłada się krem znieczulający, aby zniwelować uczucie dyskomfortu związanie z iniekcją wypełniacza, możliwe jest również wzmocnienie jego działania lidokainą;
Z zabiegów wypełniania najlepiej korzystać w momencie, gdy pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, działanie jest wówczas najbardziej efektywne.
Najczęstszym wskazaniem do zastosowania wypełniaczy jest pojawienie się bruzd, które powstają na skutek ruchów mięśni twarzy.
Wskazaniem do wykonania zabiegu wypełnienia zmarszczek jest powstanie wszelkiego rodzaju zmarszczek grawitacyjnych, czyli takich, na które narażony jest każdy z pacjentów, ponieważ powstają one w wyniku utraty gęstości i jędrności skóry.
Zalecamy wykonanie zabiegu wypełnienia osobom, które mają wszelkiego rodzaju asymetrie twarzy, opadające policzki oraz obserwują pogorszenie owalu twarzy.
Zabieg wypełniania dedykowany jest również tym z pacjentów, który mają wyraźnie zaznaczoną dolinę łez, w której tworzą się zasinienia, a jej niekorzystny wygląd wpływa na powstawanie efektu zmęczenia twarzy.
Z zabiegu wypełnienia powinny skorzystać również osoby, które zauważyły pierwsze oznaki starzenia się ust, utratę ich jędrności oraz symetrii.
Nie stosujemy zabiegów wypełniających w okresie ciąży i karmienia piersią.
Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu wypełniania jest nowotwór oraz leczenie onkologiczne.
Należy zrezygnować z zabiegu, jeśli pojawiają się podrażnienia lub stany zapalne skóry.
Opryszczka stanowi przeciwwskazanie do zabiegu. W przypadku, gdy pacjent zgłosi przebytą opryszczkę, konieczne jest zastosowanie terapii przeciwwirusowej.
Pacjenci z chorobami układu immunologicznego również nie kwalifikują się do przeprowadzenia zabiegów wypełniania.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Stosowane substancje w zabiegach wypełniających mogą mieć różne pochodzenie i skład, w tym kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia, polikaprolakton, tłuszcz pacjenta, kolagen i inne.
Zabiegi wypełniające są zazwyczaj odpowiednie dla większości osób, ale nie powinny być stosowane przez kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby z chorobami krwi, choroby autoimmunologiczne i inne przeciwwskazania.
Efekty zabiegów wypełniających mogą być trwałe, ale ich długość zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj substancji, styl życia, genetyka i inne czynniki zewnętrzne. Zwykle zaleca się serię zabiegów, aby uzyskać jak
Tak, efekty zabiegów wypełniających mogą być widoczne od razu po zabiegu, ale pełne efekty widoczne są po kilku dniach, kiedy obrzęk i zaczerwienienie znikną.
Tak, można wrócić do pracy zaraz po zabiegu wypełniania ust, ale zaleca się unikanie intensywnych ćwiczeń i narażenia ust na działanie wysokiej temperatury przez kilka dni po zabiegu.

Polecane zabiegi

Lifting nićmi

Nici liftingujące pobudzają fibroblasty do syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, a ponadto tworzą rusztowanie dla tkanek skóry. Dzięki temu, że nici liftingujące rozpuszczają się stopniowo i całkowicie, efekt zabiegu przy ich użyciu, jest bardzo naturalny.

Wolumetria

Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

Laserowy lifting skóry

Zabieg liftingu laserowego służy do redukcji zmarszczek i zwiotczenia skóry, poprawienia jej napięcia i radykalnego odmłodzenia.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop