Twin Light w Warszawie

Zabieg Twin Light to doskonały sposób na odmłodzenie twarzy dostępny stacjonarnie na terenie Wrocławia i Warszawy.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz, szyja, dekolt

Sugerowana ilosc

1 - 3 zabiegi

Efekty zabiegów

Wyrównanie kolorytu

Odmłodzenie

Ujędrnienie

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Twin Light

UsługaCena od
Laserowe odmładzanie Twin Light - dekolt1999 Umów sie
Laserowe odmładzanie Twin Light - szyja1439 Umów sie
Laserowe odmładzanie Twin Light - twarz1549 Umów sie
Laserowe odmładzanie Twin Light - twarz + szyja2899 Umów sie
Laserowe odmładzanie Twin Light - twarz + szyja + dekolt4899 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega Twin Light?

Opis zabiegu

Zabieg pozwoli na wizualne odmłodzenie twarzy już po pierwszym razie. Jest to połączenie dwóch terapii, w których wykorzystywany jest laser o różnych długościach fal. Poprzez frakcjonowanie skóry, działanie światła laserowego ma na celu przebudować powierzchniowo skórę, a tym samym pozbyć się drobnych zmarszczek i zmian. Zabieg Twin Light w pełni wykwalifikowany specjalista, który dokonuje wyboru parametrów laserów na podstawie konsultacji. Istnieje możliwość, która nie wyklucza ponownego przeprowadzenia zabiegu w celu korekty efektu lub jego polepszenia.

Przebieg zabiegu

Przed rozpoczęciem zabiegu konieczne jest wypełnienie ankiety, która powinna zawierać wszystkie przyjmowane na stałe leki, zarówno obecnie, jak i w niedalekiej przeszłości. Na jej podstawie lekarz prowadzący przeprowadzi dokładną analizę powierzchni skóry, która będzie niezbędna do odpowiedniego nastawienia laserów. Podczas zabiegu koniecznym jest również założenie okularów ochronnych otrzymanych od specjalisty w celu zredukowania negatywnych skutków ubocznych.
Zabieg podzielony jest na kilka etapów. Na początku następuje stymulacja górnej warstwy skóry poprzez tworzenie mikroranek, które następnie goją się podczas naturalnych procesów. W późniejszych etapach przebudowane zostają włókna kolagenowe, a w efekcie skóra uzyskuje gładką powierzchnię dodatkowo z zamkniętymi porami.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Przygotowanie do zabiegu powinno zawierać następujące aspekty:
– rzetelne wypełnienie ankiety, w której pacjent zawsze wszystkie przyjmowane na stałe leki,
– konsultacja ze specjalistą, który oceni stan skóry,
-niestosowanie kosmetyków zawierających kwasy lub inne mocno ingerujące w skórę składniki,
-zmycie makijażu,
-zdjęcie soczewek.
Zabieg przeznaczony jest dla osób:
-które chcą pozbyć się przebarwień na twarzy,
-które chcą podnieść swoją samoocenę,
-których cera jest ziemista lub jej koloryt nie jest równomierny,
-które chcą wizualnie odmłodzić skórę,
-które chcą nadać jędrności wiotkiej skórze.
-Ciąża.
-Okres karmienia piersią.
-Przyjmowanie przez pacjenta leków, które wchodzą w interakcję z laserami.
-Aktywne choroby na obszarze, który zostanie poddany działaniom laserów.
-Bardzo zniszczona skóra.
– Świeża opalenizna.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zabieg Twin Light jest przeprowadzany z użyciem miejscowego znieczulenia, co minimalizuje doznania bólowe. Pacjenci mogą odczuwać delikatne pieczenie lub mrowienie w trakcie zabiegu.
Tak, po zabiegu zaleca się stosowanie specjalnej pielęgnacji skóry, w tym kremów nawilżających i z filtrem przeciwsłonecznym, aby zapewnić skórze odpowiednią regenerację i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Zabieg Twin Light jest odpowiedni dla większości osób, które chcą poprawić wygląd skóry twarzy, szyi i dekoltu, ale zawsze warto skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem zabiegu, aby ustalić, czy jest to odpowiednie rozwiązanie dla indywidualnego przypadku.
Po zabiegu Twin Light nie jest zwykle wymagany okres rekonwalescencji, a większość pacjentów może wrócić do swoich normalnych czynności natychmiast po zabiegu. Może wystąpić lekkie zaczerwienienie lub obrzęk, ale zwykle nie jest to na tyle nasilone, aby uniemożliwić normalne funkcjonowanie.

Polecane zabiegi

Fotona 4D

Fotona 4D pozwala na kompleksowe odmłodzenie i rewitalizację skóry twarzy i szyi. Zabieg ten wykorzystuje lasery medyczne, które działają na różnych poziomach skóry, pobudzając ją do samoregeneracji i produkcji kolagenu.

Mezoterapia

Mezoterapia to jedna z metod stosowanych w medycynie estetycznej, która polega na wprowadzaniu małych dawek specjalnie dobranych substancji aktywnych bezpośrednio do skóry za pomocą igiełki. Zabieg ten stosowany jest przede wszystkim w celu poprawy kondycji skóry i redukcji oznak starzenia.

Blefaroplastyka

Blefaroplastyka to zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu nadmiaru skóry, tkanki tłuszczowej i mięśni z okolic powiek. Zabieg ten ma na celu poprawę wyglądu powiek i usuwanie oznak starzenia, takich jak worki pod oczami, zwisająca skóra powiek czy obwisłe worki tłuszczowe.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop