Rewitalizacja warg sromowych większych w Warszawie

Ujędrnienie i wypełnienie warg sromowych niezawodnym sposobem na suchość pochwy.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Okolice intymne

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Rewitalizacja

Wypełnienie

Zwalczanie suchości

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Rewitalizacja warg sromowych większych

UsługaCena od
Rewitalizacja pochwy osoczem bogatopłytkowym1499 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Rewitalizacja osoczem bogatopłytkowym polega na wstrzyknięciu preparatu autologicznego, czyli pochodzącego od pacjentki w wargi sromowe większe. Z tego względu zabieg jest w pełni bezpieczny dla pacjentki i nie powoduje uczuleń oraz innych negatywnych skutków ubocznych. Ponadto, dzięki użyciu krwi pacjentki, zabieg nie niesie za sobą przenoszenia chorób krwiopodobnych takich jak HIV czy HPV. Głównym zadaniem rewitalizacji osoczem bogatopłytkowym jest pobudzenie procesów fizjologicznych warg sromowych dzięki zawartych w osoczu trombocytach. W efekcie zabieg poprawia stan błon śluzowych oraz skóry, dzięki pobudzeniu naskórka i śluzówek do produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego oraz stymulacji naczynek krwionośnych. Te procesy wzmacniają i odmładzają ściany pochwy a także przywracają jej odpowiednie nawilżenie.

Przebieg zabiegu

Zabieg jest wykonywany podczas znieczulenia miejscowego. Na wargi sromowe aplikowana jest maść znieczulająca na około 20 minut przed zabiegiem. Następnie, od pacjentki pobierana jest jedna ampułka krwi i zostaje ona umieszczona w separatorze, gdzie poddawana jest wirowaniu. W taki sposób uzyskuje się bogatopłytkowe osocze, które zostaje podane płytko w skórę warg sromowych większych. Wstrzyknięć dokonuje się również w śluzówkę przedsionka pochwy za pomocą mezoterapii. Całość procedury trwa około 30 minut.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Przed zabiegiem niezbędne jest odbycie kwalifikacji do zabiegu podczas wizyty kwalifikacyjnej z lekarzem ginekologiem. W trakcie spotkania lekarz nakreśla szczegółowy przebieg zabiegu oraz informuje o spodziewanym efekcie końcowym. Podczas rozmowy jest analizowana motywacja pacjentki oraz przeprowadzany jest wywiad zdrowotny, mający na celu wykluczenie przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Podczas kwalifikacji zostanie zweryfikowana aktualna ocena czystości pochwy. Badanie wykonuje lekarz ginekolog podczas konsultacji.
Jest kilka wskazań, które zalecają rewitalizację warg sromowych większych z użyciem osocza bogatopłytkowego. Przemawiają za tym nie tylko kwestie estetyczne, ale przede wszystkim zdrowotne, przede wszystkim związane codziennym dyskomfortem, odczuwanym przez suchą skórę łechtaczki i warg sromowych. Dodatkowym wskazaniem do zabiegu jest ogólne rozluźnienie warg sromowych, spowodowane nacięciem krocza podczas porodu. Zabieg przyczynia się również do zniwelowania dolegliwości związanych z okresem przed i pomenopauzalnym, skutecznie redukuje suchość pochwy oraz jej swędzenie. Rewitalizacja osoczem bogatopłytkowym może również stanowić naturalny i bezpieczny sposób na odmłodzenie oraz wzmocnienie miejsc intymnych.
– Ciąża i okres laktacji
– Aktywna infekcja narządów płciowych
– Choroby nowotworowe i autoimmunologiczne
– Choroby krwi oraz nosicielstwo wirusów HBV, HCV, HIV
– Przyjmowanie leków rozrzedzających krew lub leków sterydowych
– Zaburzenia krzepnięcia krwi
– Nieprawidłowe wyniki cytologii

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Rewitalizacja warg sromowych większych to zabieg kosmetyczny, który ma na celu poprawę wyglądu i kondycji tkanek warg sromowych poprzez wstrzyknięcie preparatu z kwasu hialuronowego.
Przed zabiegiem stosuje się miejscowe znieczulenie, więc zabieg zazwyczaj nie jest bolesny. Może wystąpić jedynie niewielkie pieczenie lub dyskomfort związany z ukłuciami igieł.
Po zabiegu nie ma potrzeby przestrzegania specjalnych zasad. Można wrócić do codziennych aktywności, jednak zaleca się unikanie stosunków płciowych i intensywnych ćwiczeń przez kilka dni po zabiegu.
Zabieg rewitalizacji warg sromowych większych jest stosunkowo bezpieczny, jeśli przeprowadzony jest przez doświadczonego specjalistę. Jednak jak każda procedura medyczna, niesie ze sobą pewne ryzyko powikłań, takie jak ból, obrzęk, zasinienia, zakażenie czy uszkodzenie tkanek.
Zabieg nie powinien być wykonywany u kobiet w ciąży i karmiących piersią, osób z chorobami autoimmunologicznymi, chorobami skóry lub infekcjami w okolicy narządów płciowych. Przed zabiegiem należy przeprowadzić konsultację z lekarzem specjalistą.

Polecane zabiegi

Powiększenie punktu G

Polega on na wstrzyknięciu usieciowionego kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsce na ściance pochwy. Lekarz ostrzykuje kwasem okolice punktu G, który pod jego wpływem powiększa się i ujędrnia.

Laserowe wybielanie okolic intymnych

Laserowe wybielanie okolic intymnych to procedura wykorzystująca laser w celu rozjaśnienia lub zrównania koloru skóry w okolicach intymnych, takich jak wargi sromowe czy odbyt. Jest to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który ma na celu poprawę estetyki i pewności siebie w tych obszarach.

Wypełnienie warg sromowych większych

Uzyskany efekt to przede wszystkim odżywienie, nawilżenie skóry, staje się ona lśniąca, jędrna i gładka. Wargi uwypuklają się i powiększają.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop