Resurfacing – peeling laserowy we Wrocławiu

Peeling laserowy stanowi nowoczesną alternatywę dla peelingu chemicznego czy mechanicznego złuszczania skóry. Zabieg jest polecany zarówno osobom młodym z widocznymi przebarwieniami i zmianami potrądzikowymi jak i starszym, chcącym poprawić wygląd swojej skóry. Szczególnie dobrze działa także na skórę osób palących, skutecznie eliminując szary naskórek, pozostawiając twarz promienną i uelastycznioną.

Czas trwania zabiegu

15-45 minut

Czesci ciala

twarz, dekolt, brzuch, ciało

Sugerowana ilosc

1-3 ZABIEGÓW

Efekty zabiegów

Redukcja rozszerzonych porów

Redukcja drobnych zmarszczek

Rozświetlenie skóry

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Resurfacing

UsługaCena od
Peeling laserowy Fotona - Dekolt1639 Umów sie
Peeling laserowy Fotona - Policzki939 Umów sie
Peeling laserowy Fotona - Szyja1169 Umów sie
Peeling laserowy Fotona - Twarz1169 Umów sie
Peeling laserowy Fotona - Twarz i szyja2099 Umów sie
Peeling laserowy Fotona - Twarz i szyja i dekolt3389 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Nowatorski zabieg wykonywany jest za pomocą wysokiej jakości technologii lasera erbowo-yagowego FOTONA, który w kontrolowany sposób uszkadza frakcyjnie skórę. W efekcie tego zjawiska uszkodzona skóra zaczyna się regenerować, co niesie mnogość widocznych dla pacjenta efektów. Jednymi z najistotniejszych jest poprawienie gładkości oraz kolorytu skóry a także widoczne odmłodzenie.

Przebieg zabiegu

Zabieg należy rozpocząć od całkowitego oczyszczenia skóry oraz przywrócenia jej właściwego pH, dzięki zastosowaniu np.: wody termalnej. Po wyciszeniu skóry, osoba wykonująca zabieg przykłada do niej głowicę lasera Fotona i przesuwa ją zgodnie z techniką naświetlania za pomocą wiązki laserowej. Podczas trwania zabiegu dochodzi do uszkodzenia naskórka oraz odparowania z niego wody. W efekcie tego zjawiska po około 3 dniach od zakończenia zabiegu rozpoczyna się złuszczanie skóry. Intensywność użytej wiązki laserowej jest dopasowana pod oczekiwania pacjenta oraz ogólnej kondycji jego skóry. Zabieg dla większości pacjentów jest bezbolesny i trwa od 15 do 45 minut.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Podczas planowania peelingu laserowego należy wziąć pod uwagę kilka czynników związanych z codziennym funkcjonowaniem. Podczas podejmowania decyzji należy mieć na względzie następujące aspekty:
-Zaczerwienienie skóry w okresie 1-3 dni po zabiegu. Nie powinno się przykrywać rumienia makijażem, aby pozwolić na pełną odbudowę naskórka.
-Złuszczanie występuje po około 3 dniach od zakończenia zabiegu i może utrzymywać się nawet do tygodnia.
-Negatywny wpływ niektórych kosmetyków, leków i ziół na efekty zabiegu. Aby ich uniknąć należy je wyeliminować na etapie przygotowującym do zabiegu, między innymi nie zaleca się stosowania kremów z dodatkiem retinolu i wysoko stężonej witaminy C.
-Zabieg wykonywany jest przy pełnym demakijażu. Warto więc przyjść do kliniki bez makijażu oraz nie planować po zabiegu powrotu do pracy czy też spotkań na mieście.
-Do 4 tygodni po zabiegu nie można wystawiać skóry na promieniowanie słoneczne i należy stosować kremy z wysoką ochroną UV.
-Warto ustalić datę zabiegu odległą od ważnych wystąpień lub uroczystości. Skóra po zabiegu, szczególnie twarzy jest zaczerwieniona do 3 dni od jego wykonania.
-Na 24 godziny przed zabiegiem nie należy spożywać alkoholu.
Peeling laserowy jest dedykowany osobom w różnym wieku, które borykają się z nierównym kolorytem skóry, plamami potrądzikowymi a także bliznami na skórze. Zabieg może zostać wykonany również na innych partiach ciała, takich jak szyja, dekolt, plecy czy pośladki. Działanie wiązki laserowej Fotona przyniesie pozytywne rezultaty w poniższych przypadkach:
-Wyraźne pierwsze oznaki starzenia się i wiotczenia skóry twarzy, szyi i dekoltu.
-Utrata naturalnego kolorytu, szorstkość i nierówność naskórka.
-Widocznie rozszerzone pory oraz intensywna praca gruczołów łojowych.
-Blizny potrądzikowe.
-Przebarwienia potrądzikowe, słoneczne lub związane z wiekiem.
-Zły stan skóry na plecach (wypryski, rozszerzone pory).
-Wiotkość skóry np. brzucha po ciąży lub drastycznym schudnięciu.
-Brak napięcia skóry ramion czy też biustu.
Chociaż peeling laserowy jest bezpiecznym zabiegiem, istnieje kilka przeciwwskazań do jego wykonania. Do najważniejszych należą:
-Ciąża i okres laktacji.
-Występowanie chorób przewlekłych: cukrzycy, zaburzenia krzepnięcia krwi, epilepsji.
-Świeża opalenizna (miesiąc przed zabiegiem oraz miesiąc po nim nie można wystawiać skóry na słońce).
-Obecność aktywnym zmian bakteryjnych lub wirusowych na skórze, w tym przede wszystkim opryszczki.
-Stosowanie niektórych leków, między innymi: obniżających krzepliwość krwi, preparatów sterydowych, niektórych antybiotyków.
-Skłonności do przebarwień, hiperpigmentacji i keloidów.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zabieg resurfacingu laserowego jest stosunkowo bezpieczny, ale może wiązać się z pewnymi ryzykami, takimi jak infekcje, blizny lub trwałe zmiany w pigmentacji skóry. Dlatego ważne jest, aby przeprowadzić zabieg z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej lub dermatologiem.
Resurfacing – peeling laserowy jest przeznaczony dla osób z problemami skórnymi takimi jak blizny potrądzikowe, przebarwienia, zmarszczki, a także w celu poprawy ogólnego wyglądu i kondycji skóry. Zabieg może być stosowany u pacjentów o różnym wieku i typie skóry, jednak zalecany jest w szczególności dla osób z trądzikiem, bliznami lub oznakami starzenia. Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zawsze warto skonsultować się z dermatologiem lub kosmetologiem w celu ustalenia, czy jest on odpowiedni dla danej osoby i jej potrzeb.
Po zabiegu Resurfacing – peelingu laserowym konieczny jest okres rekonwalescencji. Okres ten zależy od intensywności zabiegu, głębokości uszkodzenia skóry i szybkości regeneracji organizmu. Zazwyczaj trwa od kilku dni do kilku tygodni. W pierwszych dniach po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, opuchnięta i bolesna, a także może pojawić się strup lub delikatne złuszczanie skóry. W celu zminimalizowania ryzyka powikłań i przyspieszenia procesu gojenia, ważne jest przestrzeganie zaleceń lekarza i stosowanie się do zaleceń dotyczących pielęgnacji skóry po zabiegu.

Polecane zabiegi

Dermapen

Zabieg ujędrnia skórę, niweluje zmarszczki mimiczne i statyczne, a także poprawia kontur i owal twarzy, przez co staje się ona widocznie odmłodzona.

Radiofrekwencja

Radiofrekwencja mikroigłowa zamiennie określana jest jako niechirurgiczny lifting. Efektem zabiegu jest poprawa kolorytu skóry i ujędrnienie na danym obszarze. Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który sprawia, że zmarszczki zostają wygładzone, dochodzi do skorygowania owalu twarzy.

Laserowy lifting

Laserowe odmładzanie twarzy ma na celu przywrócenie naskórkowi właściwego napięcia oraz pobudzeniu do pracy komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny za pomocą odpowiednio dobranych wiązek laserowych.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop