Laserowe usuwanie rozstępów w Warszawie

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób mierzy się z problemem rozstępów na skórze. Bardzo dobrym sposobem na ich usunięcie jest nic innego, jak zastosowanie laserowego usuwania rozstępów. Zabieg laserowej likwidacji rozstępów jest niezwykle skuteczny, jak również bardzo komfortowy.

Czas trwania zabiegu

60 – 90 min

Czesci ciala

Ciało,
Brzuch,
Uda,
Pośladki

Sugerowana ilosc

2-6

Efekty zabiegów

Redukcja rozstępów

Wygładzenie skóry

Poprawa kondycji skóry

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Laserowe usuwanie rozstępów

UsługaCena od
Fotona Laserowe usuwanie rozstępów - Ramiona659 Umów sie
Fotona Laserowe usuwanie rozstępów - Biodra659 Umów sie
Fotona Laserowe usuwanie rozstępów - Brzuch769 Umów sie
Fotona Laserowe usuwanie rozstępów - Piersi659 Umów sie
Fotona Laserowe usuwanie rozstępów - Pośladki 659 Umów sie
Fotona Laserowe usuwanie rozstępów - Uda659 Umów sie
Fotona Laserowe usuwanie rozstępów - brzuch + boki1759 Umów sie
Fotona Laserowe usuwanie rozstępów - Łydki439 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Redukcja rozstępów w obecnej chwili cieszy się bardzo dużą popularnością, ponieważ laserowe usuwanie niechcianych rozstępów jest niezwykle skuteczne w działaniu. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje laserowe usuwanie rozstępów. Otóż w takiej sytuacji należy powiedzieć, że koszt takiego zabiegu w dużej mierze uzależniony jest przede wszystkim od tego, na jakim obszarze naszej skóry ma zostać zastosowany zabieg usuwania rozstępów. Zabieg ten jest szczególnie polecany osobom, które wykazują wahania wagi, jak również są po ciąży. Laserowe usuwanie rozstępów jest to zabieg całkowicie bezbolesny, ponieważ podczas jego przeprowadzania zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. Może on być wykonywany w stosunku do osób w różnym wieku, a wszystko dlatego, ponieważ nie powoduje on jakichkolwiek skutków ubocznych.

Przebieg zabiegu

Laserowe usuwanie rozstępów polega na zastosowaniu innowacyjnego sprzętu, który emituje wiązkę światła wnikającą w głąb skóry właściwej. Przygotowanie do zabiegu usuwania rozstępów powinno odbywać się w taki sposób, że przed jego przeprowadzeniem nasza skóra nie powinna być sztucznie opalona. Musimy również pamiętać o tym, aby około jedną dobę przed przewidywanym terminem wykonania takiego zabiegu nie spożywać alkoholu. Lekarz medycyny estetycznej podczas wstępnej konsultacji medycznej odnośnie przeprowadzenia tego zabiegu z całą pewnością każdego pacjenta o pewnych wskazaniach przed zabiegowych powiadomi.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Przygotowanie do zabiegu usuwania rozstępów powinno odbywać się w taki sposób, że przed jego przeprowadzeniem nasza skóra nie powinna być sztucznie opalona. Musimy również pamiętać o tym, aby około jedną dobę przed przewidywanym terminem wykonania takiego zabiegu nie spożywać alkoholu. Lekarz medycyny estetycznej podczas wstępnej konsultacji medycznej odnośnie przeprowadzenia tego zabiegu z całą pewnością każdego pacjenta o pewnych wskazaniach przed zabiegowych powiadomi.
Zabieg ten jest polecany wszystkim osobom, które borykają się z niedoskonałościami na swojej skórze. W związku z tym mogą z niego skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Rozstępy pojawiają się na naszej skórze z wielu kluczowych przyczyn. Aczkolwiek do jednych z najczęściej występujących można zaliczyć przede wszystkim takie kwestie jak: nieodpowiednia pielęgnacja skóry, nagłe przybranie na wadze, nagłe schudnięcie, jak również ciąża, bądź wpływ czynników genetycznych. Zabieg ten jest bardzo bezpieczny dla naszego zdrowia.
Laserowe usuwanie rozstępów podobnie jak każdy inny zabieg posiada pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Do jednych z kluczowych przeciwwskazań odnośnie przeprowadzenia takiego zabiegu można zaliczyć w szczególności takie kwestie jak: kobiety w czasie ciąży, czas karmienia piersią, występowanie choroby nowotworowej, borykanie się z problemem infekcji bakteryjnej, borykanie się z problemem infekcji grzybiczej, borykanie się z problemem infekcji wirusowej, stosowanie niektórych leków.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Warto zaznaczyć, że w usuwaniu rozstępów kluczową rolę ma czas. Bowiem im wcześniej zdecydujemy się na taki zabieg, tym prędzej będziemy mogli zauważyć w pełni satysfakcjonujące efekty. W leczeniu rozstępów wykorzystywane jest jednocześnie osocze bogatopłytkowe. Z zabiegu tego powinny skorzystać przede wszystkim kobiety po ciąży, ale również takie osoby, które w zbyt szybkim tempie zyskały na wadzę, bądź zbyt szybko utraciły zbędne kilogramy.
Rozstępy bardzo często pojawiają się w okresie dojrzewania. Bowiem jest to związane z fizjologią naszego ciała, jak również z tym, że nasze ciało się w tym czasie znacząco zmienia. W takiej sytuacji bardzo często pojawiają się rozstępy na piersiach. Osoby, które chcą zostać poddane zabiegowi powinny tego dokonać za pomocą lasera. Bowiem w medycynie estetycznej jest to jeden z najpopularniejszych oraz zarazem najbezpieczniejszych zabiegów, które są stosowane w terapii rozstępów. Należy również zaznaczyć, że w takim przypadku proces regeneracji nie trwa zbyt długo, ponieważ około kilku dni. Dlatego, jeżeli chcemy w sposób skuteczny i komfortowy pozbyć się takiego zjawiska na naszej skórze to najlepiej posłużyć się metodą laserową. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje laserowe usuwanie rozstępów. Otóż w takiej sytuacji należy powiedzieć, że koszt takiego zabiegu w dużej mierze uzależniony jest przede wszystkim od tego, na jakim obszarze naszej skóry ma zostać zastosowany zabieg usuwania.
Usuwanie rozstępów nie jest bolesne, ponieważ chwilę przed przeprowadzeniem tego zabiegu zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. Dlatego pacjent nie odczuwa jakiegokolwiek dyskomfortu bólowego. I występuje niezwykły komfort zabiegu. Światło lasera wnika w głąb naszej skóry, a jego natężenie jest uzależnione od stopnia zaawansowania danego problemu. Po zakończeniu terapii rozstępy znikają na dobre. Warto również zaznaczyć, że zabiegi stosowane w naszej klinice przynoszą wyłącznie najlepsze efekty.
Przed wykonaniem takiego zabiegu należy pamiętać przede wszystkim o tym, aby nie wystawiać naszej skóry na nadmierne działanie promieni słonecznych, jak również, aby nie spożywać alkoholu. Bowiem wtedy zabieg nie będzie mógł zostać przeprowadzony. Redukcja rozstępów w obecnej chwili cieszy się bardzo dużą popularnością, ponieważ laserowe usuwanie niechcianych rozstępów jest niezwykle skuteczne w działaniu. Laserowe usuwanie rozstępów podobnie jak każdy inny zabieg posiada pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Do jednych z kluczowych przeciwwskazań odnośnie przeprowadzenia takiego zabiegu można zaliczyć w szczególności takie kwestie jak: kobiety w czasie ciąży, czas karmienia piersią, występowanie choroby nowotworowej, borykanie się z problemem infekcji bakteryjnej, borykanie się z problemem infekcji grzybiczej, borykanie się z problemem infekcji wirusowej, stosowanie niektórych leków.
Okres rekonwalescencji zależy w dużej mierze od tego, jaką serię zabiegów na naszej skórze przeprowadzimy. Aczkolwiek po każdej z przeprowadzonej serii okres taki trwa około trzech dni. . Dzięki temu blizny oraz rozstępy na całym ciele znikają w bardzo szybkim czasie. Aczkolwiek trzeba pamiętać o tym, że w niektórych przypadkach będzie potrzeba przeprowadzenia kilku serii tego zabiegu, aby móc uzyskać w pełni satysfakcjonujące efekty.
Zabieg ten można zastosować na różnych partiach naszego ciała. Natomiast najczęściej jest on wykonywany: na pośladkach, brzuchu, ale również udach. Pierwsze efekty są zauważalne już po jednym zabiegu. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób mierzy się z problemem rozstępów na skórze. Bardzo dobrym sposobem na ich usunięcie jest nic innego, jak zastosowanie laserowego usuwania rozstępów. Zabieg laserowej likwidacji rozstępów jest niezwykle skuteczny, jak również bardzo komfortowy.
Z zabiegiem tym jest związanych wiele wymiernych korzyści. Można tutaj zaliczyć przede wszystkim odpowiednią jędrność naszej skóry, ale również prawidłową produkcję elastyny. Z rozstępami i powstawaniem blizn każdego roku mierzy się coraz większa liczba osób. Laser powoduje, że problemów tych możemy się pozbyć w bardzo szybkim czasie. Laserem tym można działać na różne partie naszego ciała, również jeżeli chodzi o okolice piersi. Efekty zabiegu są widoczne niemal natychmiast. Aczkolwiek trzeba pamiętać o tym, że w niektórych przypadkach będzie potrzeba przeprowadzenia kilku serii tego zabiegu, aby móc uzyskać w pełni satysfakcjonujące efekty. Oczywiście zależy to od miejsca, w którym występuje dany problem na skórze, jak również od tego, w jakim stopniu jest on zaawansowany.

Polecane zabiegi

Onda

Zabieg wykorzystuje mikrofale, które działają selektywnie na tkankę tłuszczową i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. ONDA działa także na cellulit i poprawia jędrność skóry.

Karboksyterapia

To terapia dwutlenkiem węgla. Jej celem jest redukcja cieni pod oczami, usuwanie cellulitu, regeneracja skóry.

Endermologia

Endermologia to nieinwazyjna procedura, która stosuje masaż mechaniczny i podciśnienie do poprawy kondycji skóry i redukcji cellulitu. Jest to popularny zabieg stosowany w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop