Laserowe usuwanie przebarwień we Wrocławiu

Laserowe usuwanie przebarwień, to zabieg pozwalający na pozbycie się uciążliwych, nieestetycznie wyglądających niedoskonałości na skórze, które mogą przyczyniać się do złego samopoczucia i obniżenia własnej wartości. System laserowy Fotona jest nowoczesnym i wysoko wyspecjalizowanym sprzętem, którego działanie oparte jest na najnowszych technologiach, dzięki czemu zawdzięcza swoją skuteczność i poprawne działanie.

Czas trwania zabiegu

45 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz
Dekolt
Dłonie

Sugerowana ilosc

2 - 5

Efekty zabiegów

Rozjaśnienie przebarwień

Ujednolicenie kolorytu

Poprawa struktury skóry

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Laserowe usuwanie przebarwień

UsługaCena od
Fotona Laserowe leczenie przebarwień - Dekolt769 Umów sie
Fotona Laserowe leczenie przebarwień - Policzki649 Umów sie
Fotona Laserowe usuwanie przebarwień - Czoło519 Umów sie
Fotona Laserowe usuwanie przebarwień - Twarz1029 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Procedura zabiegu jest bezpieczna i nieinwazyjna, a czas jego trwania uzależniony jest od rodzaju i stopnia przebarwień, ale nie trwa zazwyczaj dłużej niż 60 minut. Wykonywany jest przez wyszkolonego specjalistę, który precyzyjnie dostosowuje wszelkie parametry, zgodnie z indywidualnymi predyspozycjami każdego pacjenta. Usuwanie przebarwień Fotona jest jedną z najlepszych technik, która ma na swoim koncie setki zadowolonych osób borykających się trudnymi i przykrymi przypadłościami skórnymi, które często ograniczały ich kontakty społeczne. Ogromną zaletą zabiegu jest jego wysoka skuteczność, szybkie efekty i gwarancja bezpieczeństwa. Zabieg jest bezbolesny, wykonywany bez znieczulenia i dostosowany do potrzeb poczucia komfortu każdego pacjenta. W klinice SkyClinic przykłada się dużą uwagę do najmniejszego szczegółu i dba o wysokie standardy, zapewniające opiekę na najwyższym poziomie.

Przebieg zabiegu

Zabieg usuwania przebarwień Fotona we Wrocławiu rozpoczyna się od specjalistycznej wizyty, na której zostaje przeprowadzony dokładny wywiad, dotyczący ogólnego stanu zdrowia każdego pacjenta, w celu wykluczenia jakichkolwiek istniejących przeciwwskazań. Kolejnym etapem jest odpowiednie przygotowanie (demakijaż, dokładne oczyszczenie) obszaru skórnego, który zostanie poddany procedurze zabiegowej. Następnie rozpoczyna się właściwa część, podczas której specjalista przykłada do skóry głowicę lasera erbowo – yagowego (Er:Yag) Fotona i powoli ja przesuwając naświetla zmienione przebarwieniami miejsca. Zabieg ten opiera się na naświetlaniu przebarwień skórnych wiązką lasera zgodnie z zasadą fototermolizy selektywnej. Światło laserowe zostaje wychwycone w sposób niezwykle precyzyjny jedynie przez melaninę, która została nagromadzona w zaistniałych zmianach (przebarwieniach). Takie działanie sprawia, że zdrowe obszary skórne zostają nienaruszone i bezpieczne. Po zakończonym zabiegu, na skutek zniszczenia melanocytów po upływie 2 – 3 dni rozpoczyna się proces złuszczania skóry. Dodatkowym atutem zbiegu jest fakt, że skóra podczas jego trwania zostaje schłodzona przez specjalistyczną głowicę, co znacząco niweluje dyskomfort oraz jakiekolwiek odczucia bólowe. Po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków i normalnej aktywności zawodowej.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Procedura zabiegu nie jest inwazyjna i skomplikowana, ale trzeba zachować pewne środki ostrożności oraz przestrzegać kilku zasad, które sprawią, że zabieg odbędzie się bez żadnych komplikacji.
Planując przystąpienie do zabiegu należy dokładnie zapoznać się z zaleceniami dotyczącymi postępowania pozabiegowego oraz ewentualnymi przeciwwskazaniami i o wszystkim opowiedzieć lekarzowi na wizycie poprzedzającej laseroterapię.
Ważne, aby pamiętać, o dokładnym demakijażu i oczyszczeniu skóry tuż przed zabiegiem.
Przynajmniej na miesiąc przed planowanym zabiegiem należy unikać nadmiernej ekspozycji na słońce oraz innych zabiegów działających na obszary mające zostać poddane laserowej terapii usuwania przebarwień.
Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie należy stosować różnego rodzaju peelingów oraz innych kosmetyków działających drażniąco na warstwę skóry.
Przynajmniej na miesiąc przed przystąpieniem do zabiegu należy zakończyć terapię antybiotykową oraz zaprzestać przyjmować leki światłouczulające.
Nie należy także spożywać alkoholu przynajmniej 24 godziny przed planowaną laseroterapią.
Zabieg laserowy sprzętem Fotona wykonywany w celu usunięcia przebarwień jest innowacyjną i doskonałą metodą, która skutecznie umożliwi wygraną z nieestetycznym problemem. Piegi, plamy starcze, przebarwienia pozapalne, melasma czy pozostałe niedoskonałości powstają najczęściej w wyniku nadmiernej produkcji lub zaburzeń (nierównomiernego rozkładania się) barwnika, odpowiedzialnego za kolor skóry, czyli melaninę. Laserowe usuwanie przebarwień laserem Fotona dedykowane jest zatem wszystkim osobom, które borykają się z następującymi przebarwieniami skórnymi:
– przebarwienia hormonalne, powstałe w wyniku różnym zmian zachodzących w organizmie, np. ciąża i okres laktacji,
– melasma, która jest efektem zmian hormonalnych i szkodliwym działaniem promieni UV,
– przebarwienia posłoneczne, plamy, piegi, powstające przez nadmierną ekspozycje słoneczną i dużą wrażliwość na jej działanie,
– przebarwienia pozapalne, które są skutkiem różnych przebytych stanów zapalnych skóry i infekcji organizmu,
– przebarwienia starcze, powstające z biegiem lat,
Pomimo, że zabieg jest nieinwazyjny, niewymagający szczególnego postępowania i całkowicie bezbolesny, to istnieje kilka przeciwwskazań uniemożliwiających jego wykonanie. Są to:
– ciąża i okres karmienia piersią,
– świeża opalenizna,
– zażywanie leków światłouczulających,
– antybiotykoterapia,
– naruszona mechanicznie warstwa skóry,
– nadmierne spożywanie niektórych ziół (dziurawiec, nagietek, pokrzywa)
– choroby skórne – łuszczyca, bielactwo,
– infekcje skórne – opryszczka, liszajec,
– świeża depilacja,
– stosowanie środków anabolicznych,
– nadmierne spożywanie witaminy A i E,
– nadwrażliwa i bardzo przesuszona skóra,
– epilepsja,
– choroby nowotworowe,
– wszczepiony rozrusznik serca,
– choroby układu krążeniowego oraz autoimmunologicznego,
– zakażenia wirusowe – WZW, HIV.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Laserowe usuwanie przebarwień jest skuteczne w usuwaniu wielu rodzajów przebarwień, takich jak plamy starcze, piegi, przebarwienia hormonalne, przebarwienia po trądziku, przebarwienia po nadmiernym narażeniu na słońce oraz przebarwienia po zabiegach medycyny estetycznej.
Zabieg laserowego usuwania przebarwień zazwyczaj nie jest bolesny. Pacjenci mogą odczuć jedynie delikatne mrowienie lub uczucie pieczenia w trakcie zabiegu.
Przed zabiegiem należy unikać opalania i stosować kremy z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Pacjenci powinni także powstrzymać się od stosowania produktów kosmetycznych na obszarze, który ma być poddany zabiegowi.
Liczba zabiegów potrzebnych do uzyskania trwałych efektów zależy od indywidualnego przypadku. Zazwyczaj zaleca się serię 3-6 zabiegów w odstępach co 4-6 tygodni.

Polecane zabiegi

Dermapen

Zabieg ujędrnia skórę, niweluje zmarszczki mimiczne i statyczne, a także poprawia kontur i owal twarzy, przez co staje się ona widocznie odmłodzona.

Radiofrekwencja

Radiofrekwencja mikroigłowa zamiennie określana jest jako niechirurgiczny lifting. Efektem zabiegu jest poprawa kolorytu skóry i ujędrnienie na danym obszarze. Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który sprawia, że zmarszczki zostają wygładzone, dochodzi do skorygowania owalu twarzy.

Laserowy lifting

Laserowe odmładzanie twarzy ma na celu przywrócenie naskórkowi właściwego napięcia oraz pobudzeniu do pracy komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny za pomocą odpowiednio dobranych wiązek laserowych

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop