+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Laserowe usuwanie przebarwień we Wrocławiu

Laserowe usuwanie przebarwień Fotona to innowacyjna i niezwykle skuteczna metoda walki z różnymi niedoskonałościami skórnymi, niezależnie od ich etiologii – dostępna na terenie Wrocławia w SkyClinic.

Laserowe usuwanie przebarwień, to zabieg pozwalający na pozbycie się uciążliwych, nieestetycznie wyglądających niedoskonałości na skórze, które mogą przyczyniać się do złego samopoczucia i obniżenia własnej wartości. System laserowy Fotona jest nowoczesnym i wysoko wyspecjalizowanym sprzętem, którego działanie oparte jest na najnowszych technologiach, dzięki czemu zawdzięcza swoją skuteczność i poprawne działanie. Procedura zabiegu jest bezpieczna i nieinwazyjna, a czas jego trwania uzależniony jest od rodzaju i stopnia przebarwień, ale nie trwa zazwyczaj dłużej niż 60 minut. Wykonywany jest przez wyszkolonego specjalistę, który precyzyjnie dostosowuje wszelkie parametry, zgodnie z indywidualnymi predyspozycjami każdego pacjenta. Usuwanie przebarwień Fotona we Wrocławiu jest jedną z najlepszych technik, która ma na swoim koncie setki zadowolonych osób borykających się trudnymi i przykrymi przypadłościami skórnymi, które często ograniczały ich kontakty społeczne. Ogromną zaletą zabiegu jest jego wysoka skuteczność, szybkie efekty i gwarancja bezpieczeństwa. Zabieg jest bezbolesny, wykonywany bez znieczulenia i dostosowany do potrzeb poczucia komfortu każdego pacjenta. W klinice SkyClinic we Wrocławiu przykłada się dużą uwagę do najmniejszego szczegółu i dba o wysokie standardy, zapewniające opiekę na najwyższym poziomie.

Laserowe usuwanie przebarwień Fotona to innowacyjna i niezwykle skuteczna metoda walki z różnymi niedoskonałościami skórnymi, niezależnie od ich etiologii – dostępna na terenie Wrocławia w SkyClinic.

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Laserowe usuwanie przebarwień we Wrocławiu

Przebarwienia skórne to nieestetyczny problem, z którym zmaga się wiele osób – dzięki laserowej terapii systemem Fotona odejdzie w niepamięć i zapomnienie.

Zabieg usuwania przebarwień Fotona we Wrocławiu rozpoczyna się od specjalistycznej wizyty, na której zostaje przeprowadzony dokładny wywiad, dotyczący ogólnego stanu zdrowia każdego pacjenta, w celu wykluczenia jakichkolwiek istniejących przeciwwskazań. Kolejnym etapem jest odpowiednie przygotowanie (demakijaż, dokładne oczyszczenie) obszaru skórnego, który zostanie poddany procedurze zabiegowej. Następnie rozpoczyna się właściwa część, podczas której specjalista przykłada do skóry głowicę lasera erbowo – yagowego (Er:Yag) Fotona i powoli ja przesuwając naświetla zmienione przebarwieniami miejsca. Zabieg ten opiera się na naświetlaniu przebarwień skórnych wiązką lasera zgodnie z zasadą fototermolizy selektywnej. Światło laserowe zostaje wychwycone w sposób niezwykle precyzyjny jedynie przez melaninę, która została nagromadzona w zaistniałych zmianach (przebarwieniach). Takie działanie sprawia, że zdrowe obszary skórne zostają nienaruszone i bezpieczne. Po zakończonym zabiegu, na skutek zniszczenia melanocytów po upływie 2 – 3 dni rozpoczyna się proces złuszczania skóry. Dodatkowym atutem zbiegu jest fakt, że skóra podczas jego trwania zostaje schłodzona przez specjalistyczną głowicę, co znacząco niweluje dyskomfort oraz jakiekolwiek odczucia bólowe.

Po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków i normalnej aktywności zawodowej.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: 45 – 60 min
  • Wykonywany przez lekarza, kosmetologa
  • Części ciała twarz, dekolt, dłonie
  • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów 2-5 zabiegów

Laserowe usuwanie przebarwień Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Procedura zabiegu nie jest inwazyjna i skomplikowana, ale trzeba zachować pewne środki ostrożności oraz przestrzegać kilku zasad, które sprawią, że zabieg odbędzie się bez żadnych komplikacji.

Planując przystąpienie do zabiegu należy dokładnie zapoznać się z zaleceniami dotyczącymi postępowania pozabiegowego oraz ewentualnymi przeciwwskazaniami i o wszystkim opowiedzieć lekarzowi na wizycie poprzedzającej laseroterapię.

Ważne, aby pamiętać, o dokładnym demakijażu i oczyszczeniu skóry tuż przed zabiegiem.

Przynajmniej na miesiąc przed planowanym zabiegiem należy unikać nadmiernej ekspozycji na słońce oraz innych zabiegów działających na obszary mające zostać poddane laserowej terapii usuwania przebarwień.

Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem nie należy stosować różnego rodzaju peelingów oraz innych kosmetyków działających drażniąco na warstwę skóry.

Przynajmniej na miesiąc przed przystąpieniem do zabiegu należy zakończyć terapię antybiotykową oraz zaprzestać przyjmować leki światłouczulające.

Nie należy także spożywać alkoholu przynajmniej 24 godziny przed planowaną laseroterapią.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg laserowy sprzętem Fotona wykonywany w celu usunięcia przebarwień jest innowacyjną i doskonałą metodą, która skutecznie umożliwi wygraną z nieestetycznym problemem. Piegi, plamy starcze, przebarwienia pozapalne, melasma czy pozostałe niedoskonałości powstają najczęściej w wyniku nadmiernej produkcji lub zaburzeń (nierównomiernego rozkładania się) barwnika, odpowiedzialnego za kolor skóry, czyli melaninę. Laserowe usuwanie przebarwień laserem Fotona dedykowane jest zatem wszystkim osobom, które borykają się z następującymi przebarwieniami skórnymi:

– przebarwienia hormonalne, powstałe w wyniku różnym zmian zachodzących w organizmie, np. ciąża i okres laktacji

– melasma, która jest efektem zmian hormonalnych i szkodliwym działaniem promieni UV,

– przebarwienia posłoneczne, plamy, piegi, powstające przez nadmierną ekspozycje słoneczną i dużą wrażliwość na jej działanie,

– przebarwienia pozapalne, które są skutkiem różnych przebytych stanów zapalnych skóry i infekcji organizmu.

– przebarwienia starcze, powstające z biegiem lat.

Jakie efekty daje zabieg ?

Usuwanie przebarwień za pomocą lasera erbowo – yagowego Fotona to najszybsza i najskuteczniejsza forma pozbycia się niechcianych niedoskonałości skórnych. Zabieg ten pozwoli na uzyskanie szybkich i zadowalających efektów w krótkim czasie i na stałe. Dodatkowo jest bezpieczny, bezbolesny i całkowicie nieinwazyjny, co przyczynia się do wysokiego komfortu podczas jego trwania. Klinika SkyClinic we Wrocławiu ma w swoich szeregach wysoce wyspecjalizowany personel, który precyzyjnie określi źródło problemu i przygotuje odpowiednią terapię leczniczą. Zabieg usuwania przebarwień zdecydowanie przyczynia się do:

Poprawy kolorytu skóry,

Niwelacji wszelkich przebarwień, niezależnie od ich przyczyny,

Poprawy samopoczucia i własnej samooceny, co przyczynia się do poprawienia stosunków społecznych.

Podniesienia standardu życia osób borykających się z nieestetyczna przypadłością.

Przeciwskazania do zabiegu

Pomimo, że zabieg jest nieinwazyjny, niewymagający szczególnego postępowania i całkowicie bezbolesny, to istnieje kilka przeciwwskazań uniemożliwiających jego wykonanie. Są to:

– ciąża i okres karmienia piersią,

– świeża opalenizna,

– zażywanie leków światłouczulających,

– antybiotykoterapia,

– naruszona mechanicznie warstwa skóry,

– nadmierne spożywanie niektórych ziół (dziurawiec, nagietek, pokrzywa)

– choroby skórne – łuszczyca, bielactwo,

– infekcje skórne – opryszczka, liszajec,

– świeża depilacja,

– stosowanie środków anabolicznych,

– nadmierne spożywanie witaminy A i E,

– nadwrażliwa i bardzo przesuszona skóra,

– epilepsja,

– choroby nowotworowe,

– wszczepiony rozrusznik serca,

– choroby układu krążeniowego oraz autoimmunologicznego,

– zakażenia wirusowe – WZW, HIV.

Opinie klientek po zabiegu

Klinika we Wrocławiu jest miejscem, gdzie pacjent czuje się naprawdę świetnie. Personel dba o każdy szczegół i spełnia wszelkie oczekiwania. Procedura samego zabiegu jest nieskomplikowana oraz przebiega w przyjaznej atmosferze. Widać, że wiedzą co robią i znają się na rzeczy. Efekty zabiegu są oszałamiające – nigdy nie czułam się lepiej. Wcześniej bez makijażu nie wychodziłam z domu, a dzięki laserowej terapii to możliwe – DZIĘKUJĘ!

 

Zabieg usunięcia przebarwień w klinice we Wrocławiu odmienił moje życie! Wcześniej czułam się źle w swoim ciele i nie chciałam wychodzić do ludzi. Często towarzyszyło mi uczucie wstydu i dyskomfortu, co negatywnie odbijało się na moich relacjach społecznych. Laseroterapia sprawiła, że pożegnałam problem niedoskonałości skutecznie i bez bólu. Klinika we Wrocławiu to miejsce, w którym czuć przyjazną atmosferę i pełen profesjonalizm. Empatia, z jaką podchodzą do pacjenta urzekła mnie w 100%.

Przywrócenie komfortu życia

Przywrócenie komfortu życia 

Likwidacja defektów skórnych

Likwidacja defektów skórnych

Ujednolicenie kolorytu skóry

Ujednolicenie kolorytu skóry

Usunięcie piegów, plam i zmian pigmentacyjnych

Usunięcie piegów, plam i zmian pigmentacyjnych 

Cennik Laserowe usuwanie przebarwień we Wrocławiu

OpisCena
Laserowe leczenie przebarwień - Dekolt 659 zł
Laserowe leczenie przebarwień - Policzki 549 zł
Laserowe usuwanie przebarwień - Czoło 439 zł
Laserowe usuwanie przebarwień - Twarz 879 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy laseroterapia jest skuteczna w leczeniu przebarwień skórnych?

Tak. Laseroterapia jest zdecydowanie jedną z najlepszych, najprostszych oraz najskuteczniejszych metod zwalczania różnego rodzaju przebarwień na skórze, niezależnie od źródła ich pochodzenia. Wiązka lasera skutecznie usuwa nagromadzoną melaninę i przyczynia się do jej naturalnego wydalenia przez organizm. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań i technologii lasery Fotona są niezwykle precyzyjne i efektywne.

Czy metoda wykorzystująca laser Fotona jest bezpieczna?

Oczywiście. Laseroterapia jest metodą, która charakteryzuje się wysoką gwarancją bezpieczeństwa. Przeprowadzona w odpowiedni sposób i przez doświadczonych specjalistów pozwoli uzyskać zadowalające efekty w krótkim czasie. Technologie wykorzystywane do tego rodzaju zabiegów, sprawiają, że są one niezwykle precyzyjne i umożliwiają dostosowanie wszelkich parametrów pod indywidualne predyspozycje pacjentów.

Ile trwa terapia i ile potrzeba sesji, aby uzyskać wymierne rezultaty w leczeniu przebarwień?

Czas trwania oraz ilość zabiegów jest kwestią ściśle związaną z charakterem zmian, głębokością ich występowania oraz stopniem nasilenia. Zazwyczaj potrzebnych jest od 2 do 5 sesji, w odstępie około 4 tygodni – lecz ustalane są one na podstawie bieżących efektów oraz oczekiwań i preferencji pacjenta.

Jak długo trwa zabieg usuwania przebarwień?

Czas trwania zabiegu uzależniony jest od wielkości obszaru zabiegowego, stopnia nasilenia przebarwień i ogólnego stanu pacjenta. Zazwyczaj nie trwa on dłużej niż 20 minut, a w niektórych przypadkach może przedłużyć się do maksymalnie 60 minut.

Jakie miejsca na ciele mogą zostać poddane zabiegowi?

Zabieg usuwania przebarwień można przeprowadzić na każdej części ciała, gdzie występuje niepożądany problem. Najczęściej jest to twarz, szyja, dekolt i dłonie.

Czy i jak długi jest okres rekonwalescencji?

Postępowanie po zabiegu nie jest ciężkie i skomplikowane i nie ma szeroko pojętego okresu rekonwalescencji. Jednak należy pamiętać o przestrzeganiu kilku zasad usprawniających proces odnowy skóry. Po zabiegu nie należy używać kosmetyków drażniących i peelingów oraz unikać jakiejkolwiek ekspozycji na słońce bez zastosowania ochrony SPF. Pamiętać trzeba, że po zakończonym zabiegu, następuje proces złuszczania się skóry i trwać on może nawet do dwóch tygodni. Jednakże laseroterapia nie wywołuje szkodliwych działań niepożądanych i nie powoduje problemów z normalnym, codziennym funkcjonowaniem.

Na jakiej podstawie pacjent jest kwalifikowany do zabiegu?

Każdy zabieg poprzedzony jest wizytą konsultacyjną, na której przeprowadzany jest dokładny wywiad specjalistyczny, dotyczący ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Na tej podstawie można jasno określić predyspozycje lub jej brak do możliwości rozpoczęcia laseroterapii.

Dlaczego warto poddać się laseroterapii?

Laserowe usuwanie zmian pigmentacyjnych to z pewnością innowacyjna metoda w walce z różnymi niedoskonałościami. Jest procedurą bezbolesną, nieinwazyjną i niezwykle skuteczną. Wykorzystywany sprzęt opiera się na najnowszych technologiach i specjalistycznych rozwiązaniach. Technika została skonstruowana odpowiednio do naturalnych procesów organizmu, które dzięki odpowiednio skierowanej wiązce światła zostają pobudzone i zmuszone do mechanizmów regeneracyjnych.

Jakie są zalety laserowego usuwania przebarwień skórnych?

Laseroterapia umożliwia odzyskanie idealnego wyglądy skóry, wolnej od jakichkolwiek przebarwień. Jest to metoda o trwałym działaniu i nie powoduje żadnych przykrych konsekwencji. Dodatkowo poprawia ogólny wygląd skóry poprawiając jej koloryt i nadając blasku.

Czy karmienie piersią jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu?

Tak. Podczas karmienia piersią gospodarka hormonalna kobiety jest zachwiana i niejednostajna. Ponadto naświetlenie laserem może negatywnie przyczynić się, do jakości pokarmu matki. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo zarówno matki jak i jej dziecka, nie podejmuje się zabiegów laserowych w tym okresie.

Dla kogo i w jakim wieku dedykowany jest zabieg usuwania przebarwień?

Po wykluczeniu wszelkich możliwych przeciwwskazań laserowy zabieg usuwania przebarwień dedykowany jest praktycznie każdej osobie, która zmaga się z nieestetyczną przypadłością.

Skąd się biorą przebarwienia skórne?

Przebarwienia skórne objawiają się poprzez zaburzenia kolorytu skóry, gdzie doszło do nagromadzenia się w jednym miejscu barwnika, zwanego melaniną. Zazwyczaj tworzą nieestetyczne skupiska, tworząc ciemne plamy. Mogą mieć różne podłoże i przyczyny występowania – zmiany hormonalne, warunki atmosferyczne, procesy starzenia się i stosowanie niektórych leków.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Dermapen we Wrocławiu

Mezoterapia mikroigłowa to procedura kontrolowanego uszkadzania skóry, przy pomocy urządzenia, wyposażonego w mikro igły. Dzięki temu jest ona poddana stymulacji do produkcji nowych włókien kolagenu oraz elastyny.

Fotona 4D – innowacyjny i skuteczny zabieg laserowy Wrocław

Laserowa terapia odmładzająca złożona z czterech odrębnych protokołów zabiegowych dla jak najlepszych i najszybszych rezultatów przebudowy skóry.

Toksyna botulinowa Wrocław

Botoks jest podawany w ściśle określone miejsca, w których mogą pojawić się (lub już są) zmarszczki. Takie celowe podawanie można wykonać na czole, w okolicy oczu, na nosie czy też brodzie.