Komórki macierzyste w Warszawie

Innowacyjny zabieg estetyczny, podczas którego komórki macierzyste skutecznie zregenerują, odżywią i odmłodzą Twoją skórę. Zabieg wykorzystuje krew pacjenta i wykonywany jest za pomocą mezoterapii.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz
Szyja
Dekolt

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Regeneracja

Odmłodzenie

Stymulacja

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Komórki macierzyste

UsługaCena od
Komórki Macierzyste - Twarz 989 Umów sie
Komórki macierzyste - Oczy 989 Umów sie
Leczenie trudno gojących się ran komórkami macierzystymi CGF1209 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Komórki macierzyste wykorzystywane w medycynie pozwalają na wykonywanie najbardziej nowoczesnych, bezpiecznych i skutecznych zabiegów regeneracyjnych. W wyjątkowo prosty i sterylny sposób są one pozyskiwane z krwi pacjenta. Sprawia to, że zabieg z użyciem komórek macierzystych jest obecnie szeroko dostępny i pozwala na relatywnie prostą oraz skuteczną poprawę kondycji skóry pacjenta. Poza doskonałymi efektami zabieg z użyciem komórek macierzystych ma także inne zalety. Jest bezbolesny i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Już pół godziny po jego zakończeniu można już wrócić do codziennych spraw.

Przebieg zabiegu

Pierwszym etapem zabiegu z użyciem komórek macierzystych jest wnikliwa konsultacja z lekarzem, podczas której otrzymujemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Po wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań od pacjenta zostaje pobrana krew, z której za pomocą nowoczesnych technologii otrzymywany jest skoncentrowany preparat z komórkami macierzystymi. Zabieg wykonywany jest za pomocą mezoterapii, czyli wprowadzania preparatu w wybrane fragmenty skóry za pomocą drobnych nakłuć. Uwalniane w ten sposób cenne substancje stymulują procesy odnowy tkanki. Zabieg trwa około sześćdziesięciu minut, a po jego zakończeniu można wrócić do codziennych obowiązków. Zabieg wykonywany jest w kilku seriach (od dwóch do czterech) a efekty pojawiają się w przeciągu kilku miesięcy.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

– szczegółowy wywiad lekarski
– wypadanie włosów i łysienie
– głębokie cienie pod oczami
– zmarszczki na twarzy lub chęć ich profilaktyki
– obecność blizn
– starzenie się skóry i brak jędrności
– zmarszczki na szyi lub dekolcie
– ciąża i karmienie piersią
– problemy z krzepliwością krwi
– nowotwory
– przyjmowanie leków, które zaburzają krzepliwość krwi
– choroby wątroby i nerek
– zakażenia wirusowe (HIV, HCV, HBV)

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Komórki macierzyste to niezróżnicowane komórki, które mają zdolność do przekształcania się w różne typy komórek w organizmie.
Komórki macierzyste są stosowane w medycynie estetycznej w celu regeneracji, naprawy i odnowy tkanek, takich jak skóra, włosy i tkanka tłuszczowa. Mogą również pomóc w redukcji zmarszczek, poprawie elastyczności skóry i odbudowie objętości twarzy.
Komórki macierzyste mogą być pozyskiwane z różnych źródeł, w tym z tkanki tłuszczowej, szpiku kostnego, pępowiny i krwi pępowinowej.
Stosowanie komórek macierzystych w medycynie estetycznej jest uważane za bezpieczne, o ile jest przeprowadzane przez wykwalifikowanych specjalistów i zgodnie z zaleceniami. Jakiekolwiek ryzyko powikłań lub skutków ubocznych powinno zostać omówione z lekarzem przed przystąpieniem do zabiegu.
Czas trwania efektów stosowania komórek macierzystych w medycynie estetycznej zależy od indywidualnego przypadku i zastosowanej metody. Zwykle efekty utrzymują się przez kilka miesięcy lub nawet kilka lat.

Polecane zabiegi

peeling laserowy

Laserowy peeling

Dzięki peelingowi laserowemu możemy osiągnąć efekt odmłodzenia, ujędrnienia skóry, zlikwidować blizny, zmarszczki oraz rozszerzone pory skóry.

Wolumetria

Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

Zaffiro

Zaffiro to bezinwazyjny termolifting, który znakomicie radzi sobie z redukowaniem zmarszczek, a efekt termiczny, wywołany pod wpływem zastosowania zabiegu, stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop