Fotoodmładzanie T3 w Warszawie

Fotoodmładzanie to nowoczesne rozwiązanie stosowane w ramach medycyny estetycznej, które niweluje proces starzenia się skóry poprzez jej ujędrnienie. Zabieg metodą fotoodmładzania poprawia ogólny stan skóry i pobudza ją do produkcji kolagenu, elastyny i sprawia, że przebarwienia oraz zmiany naczyniowe bledną, a w rezultacie zyskujemy młody wygląd.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

-Twarz
-Szyja
-Dekolt

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Poprawa jędrności skóry

Wygładzenie drobnych zmarszczek

Poprawa owalu twarzy

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Fotoodmładzanie T3

UsługaCena od
Fotoodmładzanie T3- Dekolt549 Umów sie
Fotoodmładzanie T3- Dłonie329 Umów sie
Fotoodmładzanie T3- Szyja439 Umów sie
Fotoodmładzanie T3- Twarz549 Umów sie
Fotoodmładzanie T3- Twarz+Szyja879 Umów sie
Fotoodmładzanie T3- Twarz+Szyja+Dekolt1209 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Fotoodmładzanie to metoda na zmarszczki mimiczne bez inwazyjnej ingerencji chirurgicznej, która daje trwałe rezultaty. Po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetolog lub lekarz medycyny estetycznej kwalifikuje daną osobę do zabiegu. Jeśli nie ma przeciwskazań do zabiegu fotoodmładzania można go wykonać. W trakcie zabiegu na twarz, dekolt lub szyje nakładany zostaje żel, który zapobiega obrzękom. Następnie lekarz przykłada do skóry głowicę lasera, która emituje światło lasera. Dzięki temu na skórze np. szyi tworzą się mikrouszkodzenia tkankowe. Wówczas organizm człowieka rozpoczyna proces ich odbudowy . Warto wiedzieć, że światło lasera dociera do głębokich warstw skóry. Wszystko to wpływa na skuteczne odmładzanie, którego dobre rezultaty długo się utrzymują. Zabieg fotoodmładzania przeważnie wykonuje się w seriach, ale jeden zabieg fotoodmładzania w naszym gabinecie daje efekty.

Przebieg zabiegu

Fotoodmładzanie poprawia samoocenę i pozwala zwalczyć przebarwienia i uporać się ze zmarszczkami oraz rozszerzonymi porami. Aby poddać się zabiegowi należy skonsultować się z naszym kosmetologiem, który zakwalifikuje nas do zabiegu. Pacjent do zabiegu fotoodmładzania powinien się do niego odpowiednio przygotować. Zaleca się na 4 tyg. przed zabiegiem niekorzystanie z solarium, gdyż opalona skóra nie może zostać podda nagrzewaniu lasera. Na tydzień przed zabiegiem nie można przyjmować leków fotouczulających. Na 24h przed zabiegiem nie można spożywać alkoholu. Na tydzień przed zabiegiem nie należy wykonywać zabiegów złuszczających naskórek, takich jak np. peelingi medyczne.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Zabieg fotoodmładzania przeznaczony jest dla osób, które pragną odmłodzić swoją twarz, szyję, dekolt. Jeśli lekarz nie wskaże żadnych przeciwwskazań tak naprawdę zabiegowi może poddać się każda osoba borykająca się z oznakami starzenia się skóry, a jej skóra utraciła jędrność. Zabiegowi często poddają się osoby, których cera posiada nierówny koloryt, przebarwienia, zmarszczki mimiczne, zmiany naczyniowe, rozszerzone pory bądź rozszerzone naczynia krwionośne, a także zmiany potrądzikowe. Stosowanie zabiegu fotoodmładzania można wykonać na różne partie ciała.
Aby poddać się zabiegowi należy skonsultować się z naszym kosmetologiem, który zakwalifikuje nas do zabiegu. Pacjent do zabiegu fotoodmładzania powinien się do niego odpowiednio przygotować. Zaleca się na 4 tyg. przed zabiegiem nie korzystanie z solarium, gdyż opalona skóra nie może zostać podda nagrzewaniu lasera. Na tydzień przed zabiegiem nie można przyjmować leków fotouczulających. Na 24h przed zabiegiem nie można spożywać alkoholu. Na tydzień przed zabiegiem nie należy wykonywać zabiegów złuszczających naskórek, takich jak np. peelingi medyczne.
Efekty zabiegu fotoodmładzania jakich można się spodziewać to między innymi: redukcja lub całkowite usunięcie blizn, w tym zmian potrądzikowych, poprawa pigmentacji skóry, pomoc w walce z przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Zabiegi laserowe rozwiązują poważny problem, jakim jest opadający owal twarzy, a skóra stanie się jędrna i elastyczna. Po zabiegu nie musisz obawiać się popękanych naczynek. Zabieg wykorzystuje energię cieplną, która oddziałuje na skórę twarzy, sprawia, że skóra produkuje nowe włókna kolagenowe i dodaje jej blasku.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Czas trwania jednego zabiegu mieści się w przedziale od 45 minut do 60 minut. Konkretnie rzecz ujmując wahania czasu trwania zabiegu wynikają z indywidualnych czynników, w tym obszaru na jakim będzie wykonywany oraz kondycji skóry. Niekiedy do uzyskania najlepszych efektów, jak mocne ujędrnienie skóry wymagana jest seria zabiegów fotoodmładzania.
Zabiegi fotoodmładzania polegają na odpowiednim naświetlaniu skóry światłem lasera. Wówczas światło zmniejsza oznaki starzenia się. Specjalista na wysmarowaną żelem skórę twarzy, szyi lub dekoltu aplikuje serię świetlnych strzałów o różnej długości. Ich zadaniem jest stworzenie na powierzchni skóry mikrouszkodzeń. W ten sposób nasza skóra motywowana jest do produkcji kolagenu i regeneracji. Metoda ta umożliwia usuwanie przebarwień, zamyka rozszerzone pory, niweluje rozszerzone naczynia krwionośne.
Zabieg nie jest inwazyjny i nie wymaga ingerencji chirurgicznej. Jednocześnie sam zabieg nie zmusza pacjenta do przebycia rekonwalescencji. Natomiast pacjent po przeprowadzonym zabiegu powinien unikać silnego promieniowania UV. Co więcej pacjentom po fotoodmładzaniu zaleca się suplementację witaminą C. Warto wiedzieć, że po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie oraz obrzęk, które zazwyczaj znikają samoistnie w przeciągu kilku godzin bądź dni po zabiegu. jednak nie wywiera to wpływy na fakt, że po fotoodmładzaniu niemal od razu można powrócić do normalnej aktywności.
Obecnie laser stosowany w medycynie estetycznej w procesie fotoodmładzania jest najbezpieczniejszym tego typu produktem na rynku i umożliwia przede wszystkim skuteczne fotoodmładzanie. Podczas całej procedury fotoodmładzania pacjent dodatkowo ma założone okulary ochronne. Zabieg powinien być wykonany przez doświadczonego specjalistę. Samo fotoodmładzanie jest nieinwazyjne i nie wymaga znieczulenia. Jeśli lekarz w trakcie konsultacji nie znajdzie u danej osoby przeciwwskazań do zabiegu to może on zostać bezpiecznie przeprowadzony. Natomiast pacjenci przed zabiegiem nie powinni spożywać ziół światłouczulających oraz korzystać z solarium.
Wśród pacjentów medycyny estetycznej najpopularniejsze zabiegi fotoodmładzania są stosowane na miejsca ciała takie jak twarz, szyja, dekolt. Tak naprawdę fotoodmładzanie to metoda, z której może skorzystać każda osoba nie posiadająca przeciwwskazań do jego wykonania. Przeważnie osobami, które decydują się na stosowanie fotoodmładzania są osoby posiadające nieestetyczne zmiany naczyniowe, przebarwienia, a także zmarszczki.
Warto wiedzieć, że fotoodmładzanie skóry jest zabiegiem dającym efekty już po pierwszej sesji. Natomiast zalecane jest powtórzenie procedury. Przy czym maksymalna ilość zabiegów wynosi trzy. Choć pierwsze efekty są od razu widoczne na pełne rezultaty należy poczekać około do 3 miesięcy po przeprowadzonym fotoodmładzaniu. Aby zyskać lepsze efekty pacjent przed zabiegiem Chcąc powinien na co najmniej jeden tydzień przed terminem wizyty w gabinecie medycyny estetycznej, odstawić wszystkie kosmetyki na bazie alkoholu oraz zaprzestać używania kosmetyków, które w swoim składzie posiadają witaminę A. Należy także pamiętać, że na siedem dni przed zabiegiem nie wolno już wykonywać peelingów i innych zabiegów złuszczających naskórek.
Zabiegi, takiej jak fotoodmładzanie skóry to zabiegi nieinwazyjne. Wówczas nie zależnie czy miejscem zabiegu jest twarz, szyja, dekolt to jest on całkowicie bezbolesny, a w samo przeprowadzenia procedury nie wymaga znieczulenia, aczkolwiek dla większego komfortu danego pacjenta specjalista stosuje żel chłodzący. Żel dodatkowo ma na celu zapobiegnięcie pojawieniu się po zabiegowej opuchliźnie. Natomiast fotoodmładzanie jest doskonałym sposobem na pozbycie się przebarwień i zmarszczek np. z miejsc, takich jak dekolt. Osoby, u których właśnie przeprowadzono fotoodmładzanie mogą od razu wrócić do pracy oraz innych, codziennych czynności.

Polecane zabiegi

Dermapen

Mezoterapia mikroigłowa jest to niechirurgiczny zabieg rewitalizacji skóry wykonywany przy pomocy urządzenia Dermapen, który prowadzi do stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych

Zaffiro

ziałanie Zaffiro opiera się na oddziaływaniu światła podczerwonego na włókna kolagenowe, które obkurczają się pod wpływem temperatury.

Toksyna botulinowa

Zabieg skutecznie zmniejsza zmarszczki mimiczne, które powstają w wyniku dużej aktywności mięśni twarzy. Toksynę botulinową wykorzystuje się głównie w redukcji zmarszczek mimicznych górnej części twarzy: zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki podłużne czoła .

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop