Endolifting we Wrocławiu

Endolifting to nieinwazyjny zabieg odmładzający, który poprzez laserowe skanowanie pozwala poprawić wygląd wewnętrznych i zewnętrznych warstw skóry. Zwiększa napięcie wewnętrznych partii mięśni znajdujących się w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych, a także górnej i dolnej części ust. Jest to zabieg, który pozwala na spłycenie zmarszczek, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych i poprawianie jędrność skóry twarzy.

Czas trwania zabiegu

do 30 min

Czesci ciala

Twarz

Sugerowana ilosc

1

Efekty zabiegów

Napięcie

Ujędrnienie

Odmłodzenie

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Endolifting

UsługaCena od
Konsultacja medyczna589 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Dzięki tej metodzie kobiety, które pragną wygładzić i optycznie odmłodzić swoją skórę twarzy, spełnią swoje marzenie. Rezultaty widoczne są już od pierwszej chwili po zabiegu, a cała procedura endoliftingu Fotona jest bezbolesna.
Główną zaletą jest nieinwazyjne odbudowanie kolagenu, które skutkuje zwiększeniem elastyczności, jędrności i napięcia skóry twarzy, szyi i dekoltu, dzięki czemu spłycają się wszelkie bruzdy i widoczne niedoskonałości.

Przebieg zabiegu

Pierwszym etapem endoliftingu Fotona jest konsultacja ze specjalistą celem wykluczenia wszelkich ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu laserowego. Kolejno omawiane są z klientem etapy zabiegu, określając cele zabiegu i przygotowując pacjenta do przeprowadzenia procedury odmładzania skóry. Zabieg ten przebiega bez konieczności zastosowania znieczulenia na skórze i śluzówce twarzy. Procedura endoliftingu to terapia laserem wewnątrz jamy ustnej, umożliwiająca stymulację kurczenia włókien kolagenowych. Zaraz po przeprowadzeniu całego zabiegu może pojawić się przejściowe zaczerwienienie i niewielkie rozgrzanie tkanek – jednak nie są one długotrwałe. Czas rekonwalescencji jest bardzo krótki.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Przed zabiegiem endoliftingu, który spłyca bruzdy nosowo-wargowe nie potrzeba się specjalnie przygotowywać w domu. Przygotowanie przed zabiegiem polega na konsultacji z lekarzem lub kosmetologiem, które ma na celu wykrycie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu. Dotyczy to otwartych i gojących się rany; łuszczycy; stanów zapalnych skóry; atopowego zapalenia skóry; ciąży i laktacji; przyjmowania leków światło uczulających; epilepsji (padaczka); choroby nowotworowej i skłonności do powstawania bliznowców.
Zalecanie do zabiegu polega na wykonaniu go w okresie o umiarkowanym nasłonecznieniu, aby zminimalizować oddziaływanie UV na skórę twarzy. Ponadto zaleca się nie spożywać alkoholu na 24 godziny przed zabiegiem.
Zabieg wskazany jest dla wszystkich osób, które pragną odmłodzić skórę twarzy, w sposób szybki i bezbolesny. Zabieg wygładza głębokie bruzdy nosowo-wargowe. Świetnie sprawdza się przy utracie elastyczności i jędrności skóry, a więc wskazany jest dla osób, które mają problem z wiotkością na twarzy. Dla efektów endoliftingu Fotona nie ma różnicy rodzaj cery, zabieg skutkuje przy cerze normalnej, suche, tłustej i wrażliwej.
Dla bezpiecznego przebiegu zabiegu endoliftingu Fotona osoba nie może mieć otwartych, gojących się ran, łuszczycy czy stanów zapalnych skóry na twarzy. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny wstrzymać się z wykonaniem zabiegu. Ponadto przeciwwskazaniami są:
– przyjmowanie leków światło uczulających,
– epilepsja,
– atopowe zapalenie skóry,
– choroba nowotworowa, w szczególności nowotwory skóry,
– skłonność do powstawania bliznowców.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zazwyczaj trzeba unikać intensywnego wysiłku i ćwiczeń przez kilka dni po zabiegu endoliftingu, aby uniknąć nadmiernego napięcia skóry i tkanek.
Endolifting jest odpowiedni dla osób, które zauważają oznaki starzenia skóry, takie jak utrata elastyczności, zwiotczenie i powstawanie zmarszczek. Jest to również popularny zabieg dla osób z opadającymi policzkami i workami pod oczami.
Tak, endolifting jest bezpieczny, ale tak jak przy każdym zabiegu medycznym, istnieją pewne ryzyka. Najczęstsze skutki uboczne to obrzęk, zasinienie i czasami świąd lub pieczenie w okolicy zabiegowej. Wszystkie te objawy ustępują zazwyczaj po kilku dniach.
Pacjenci zazwyczaj mogą powrócić do normalnych działań od razu po zabiegu, chociaż mogą wystąpić niewielkie obrzęki i zasinienia w okolicy leczonej. W większości przypadków pacjenci mogą wrócić do pracy i normalnych aktywności natychmiast po zabiegu.

Polecane zabiegi

Karboksyterapia

To terapia dwutlenkiem węgla. Jej celem jest redukcja cieni pod oczami, usuwanie cellulitu, regeneracja skóry.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa zamiennie określana jest jako niechirurgiczny lifting. Efektem zabiegu jest poprawa kolorytu skóry i ujędrnienie na danym obszarze. Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który sprawia, że zmarszczki zostają wygładzone, dochodzi do skorygowania owalu twarzy.

Blefaroplastyka

Blefaroplastyka to zabieg korekcji okołooczodołowych, czyli plastyka powiek, korygująca kształt oraz ułożenie powiek.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Start typing to see posts you are looking for.
Shop