+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Endolifting we Wrocławiu

Skuteczne laserowe spłycenie bruzd nosowo-wargowych Fotona dostępne na terenie Wrocławia

Endolifting to nieinwazyjny zabieg odmładzający, który poprzez laserowe skanowanie pozwala poprawić wygląd wewnętrznych i zewnętrznych warstw skóry. Zwiększa napięcie wewnętrznych partii mięśni znajdujących się w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych, a także górnej i dolnej części ust. Jest to zabieg, który pozwala na spłycenie zmarszczek, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych i poprawianie jędrność skóry twarzy. Dzięki tej metodzie kobiety, które pragną wygładzić i optycznie odmłodzić swoją skórę twarzy, spełnią swoje marzenie. Rezultaty widoczne są już od pierwszej chwili po zabiegu, a cała procedura endoliftingu Fotona jest bezbolesna.

Główną zaletą jest nieinwazyjne odbudowanie kolagenu, które skutkuje zwiększeniem elastyczności, jędrności i napięcia skóry twarzy, szyi i dekoltu, dzięki czemu spłycają się wszelkie bruzdy i widoczne niedoskonałości.

Skuteczne laserowe spłycenie bruzd nosowo-wargowych Fotona

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Endolifting we Wrocławiu

Stosowanie kremów przeciwzmarszczkowych odchodzi w zapomnienie, dzięki laserowemu spłyceniu bruzd nosowo-wargowych we Wrocławiu .

Pierwszym etapem endoliftingu Fotona jest konsultacja ze specjalistą celem wykluczenia wszelkich ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu laserowego. Kolejno omawiane są z klientem etapy zabiegu, określając cele zabiegu i przygotowując pacjenta do przeprowadzenia procedury odmładzania skóry. Zabieg ten przebiega bez konieczności zastosowania znieczulenia na skórze i śluzówce twarzy. Procedura endoliftingu to terapia laserem wewnątrz jamy ustnej, umożliwiająca stymulację kurczenia włókien kolagenowych. Zaraz po przeprowadzeniu całego zabiegu może pojawić się przejściowe zaczerwienienie i niewielkie rozgrzanie tkanek – jednak nie są one długotrwałe. Czas rekonwalescencji jest bardzo krótki.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: do 30 min
  • Wykonywany przez lekarza, kosmetologa
  • Części ciała: twarz
  • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów 1 zabieg 

Endolifting Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Przed zabiegiem endoliftingu, który spłyca bruzdy nosowo-wargowe nie potrzeba się specjalnie przygotowywać w domu. Przygotowanie przed zabiegiem polega na konsultacji z lekarzem lub kosmetologiem, które ma na celu wykrycie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu. Dotyczy to otwartych i gojących się rany; łuszczycy; stanów zapalnych skóry; atopowego zapalenia skóry; ciąży i laktacji; przyjmowania leków światło uczulających; epilepsji (padaczka); choroby nowotworowej i skłonności do powstawania bliznowców.

Zalecanie do zabiegu polega na wykonaniu go w okresie o umiarkowanym nasłonecznieniu, aby zminimalizować oddziaływanie UV na skórę twarzy. Ponadto zaleca się nie spożywać alkoholu na 24 godziny przed zabiegiem.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg wskazany jest dla wszystkich osób, które pragną odmłodzić skórę twarzy, w sposób szybki i bezbolesny. Zabieg wygładza głębokie bruzdy nosowo-wargowe. Świetnie sprawdza się przy utracie elastyczności i jędrności skóry, a więc wskazany jest dla osób, które mają problem z wiotkością na twarzy. Dla efektów endoliftingu Fotona nie ma różnicy rodzaj cery, zabieg skutkuje przy cerze normalnej, suche, tłustej i wrażliwej.

Jakie efekty daje zabieg ?

Krótki czas trwania niezawodnego zabiegu przyczynia się do oszczędności czasu

Bezbolesne spłycenie bruzd nosowo-wargowych

Szybka i skuteczna poprawa elastyczności i jędrności skóry

Wygodne wyeliminowanie zmarszczek

Poprawa kondycji i kolorytu skóry twarzy

Efektywne usunięcie niedoskonałości z twarzy

Przeciwskazania do zabiegu

Dla bezpiecznego przebiegu zabiegu endoliftingu Fotona we Wrocławiu osoba nie może mieć otwartych, gojących się ran, łuszczycy czy stanów zapalnych skóry na twarzy. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny wstrzymać się z wykonaniem zabiegu. Ponadto przeciwwskazaniami są:

– przyjmowanie leków światło uczulających,

– epilepsja

– atopowe zapalenie skóry

– choroba nowotworowa, w szczególności nowotwory skóry

– skłonność do powstawania bliznowców.

Opinie klientek po zabiegu

Skuteczny zabieg endoliftingu Fotona we Wrocławiu! Dzięki profesjonalizmowi personelu zabieg przebiega skutecznie. Efekty w pełni zadowalające – nie dość, że widać wygładzone zmarszczki wokół ust to dodatkowo poprawił się koloryt na twarzy i wreszcie skóra jest elastyczna jak 10 lat temu! To wszystko podczas bezbolesnego zabiegu – cudownie! Naprawdę polecam!

Świetny zabieg w pozytywnym miejscu. Przebieg – bez zarzutu i bez bólu. Moja wiotka skóra na twarzy to już tylko wspomnienie – teraz jest pięknie elastyczna,  dodatkowo wyrównały się również zmarszczki. Czuję się młodsza o kilka lat. Żałuję tylko, że tak długo czekałam z decyzją, aby poddać się temu zabiegowi. Ty nie czekaj, ponieważ naprawdę warto.

Efekt po zabiegu satysfakcjonujący, świetnym dopełnieniem była również przyjazna atmosfera i fachowy personel podczas zabiegu. Gorąco polecam każdej kobiecie borykającej się z niedoskonałościami na twarzy. Moja skóra znowu nabrała młodzieńczego wyglądu. Brawo z całego serca dla personelu- jesteście godni zaufania. Brawo dla najlepszych!

Likwidacja bruzd nosowo-wargowych

Likwidacja bruzd nosowo-wargowych

Laserowe wypłycenie zmarszczek

Laserowe wypłycenie zmarszczek

Poprawa napięcia skóry twarzy

Poprawa napięcia skóry twarzy

Lifting skóry

Ujędrnienie i nawilżenie śluzówki pochwy

Cennik Endolifting we Wrocławiu

OpisCena

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg endoliftingu Fotona jest bezpieczny?

Zabieg laserowego spłycenia bruzd nosowo-wargowych jest zabiegiem nieinwazyjnym. Do pełni bezpieczeństwa potrzebne jest zapoznanie się z przeciwwskazaniami do zabiegu i szczere odpowiedzi podczas konsultacji ze specjalistą. Nie są przewidziane żadne skutki uboczne zabiegu. O pełne bezpieczeństwo podczas endoliftingu Fotona zadba wykwalifikowany specjalistycznie zespół.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazaniami do zabiegu endoliftingu Fotona są: otwarte i gojące się rany; łuszczyca; stany zapalne skóry; ciąża i laktacja; przyjmowanie leków światłouczulających; epilepsja (padaczka); atopowe zapalenie skóry; choroba nowotworowa; skłonności do powstawania bliznowców. Pacjent ma obowiązek powiadomić specjalistę prowadzącego konsultację o ewentualnych chorobach.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg laserowego spłycania bruzd?

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób, które pragną podczas krótkiego zabiegu szybko i skutecznie poprawić elastyczność i jędrność skóry, bezboleśnie wyrównać bruzdy nosowo-wargowe, wygodnie wyeliminować zmarszczki i pozbyć się niedoskonałości z twarzy. Do zabiegu nie ma wskazań płciowych – jest on dedykowany płci żeńskiej i męskiej, a także wszystkim osobom, które ukończyły osiemnasty rok życia.

Czy stosowane jest znieczulenie podczas zabiegu?

Zabieg endoliftingu Fotona jest całkowicie bezbolesny, dlatego nie potrzeba podawać pacjentowi znieczulenia. Podczas kolejnych etapów zabiegu pacjent może wyczuwać jak laser emituje delikatne ciepło, jednak jest ono przyjemne – nie sprawia bólu czy dyskomfortu.

Jak przebiega zabieg?

Pierwszy i kluczowy etap zabiegu to Endolifting – terapia laserem wewnątrz jamy ustnej, umożliwiająca stymulację kurczenia włókien kolagenowych. Całość poprzedza specjalna konsultacja ze specjalistą, podczas której pacjent poinformowany jest o przebiegu i efektach zabiegu, jak również o przeciwwskazaniach do przeprowadzenia endoliftingu.

Czy endolifting jest jednorazowym zabiegiem?

Każda skóra jest niepowtarzalna, rekomendowaną ilość zabiegów poda lekarz specjalista podczas konsultacji przed zabiegiem. Ilość wizyt w klinice SkyClinic we Wrocławiu i Warszawie uzależniona jest od potrzeb pacjenta i stanu skóry. Zabieg endoliftungu można również ponawiać w kolejnych latach, aby utrzymać efekt wygładzonej i jędrnej skóry twarzy.

Czy czas trwania rekonwalescencji jest długi?

Zabieg endoliftingu Fotona wygładzający bruzdy nosowo-wargowe jest zabiegiem niechirurgicznym i nieinwazyjnym. Dzięki czemu pacjenci nie potrzebują rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu mogą wrócić do codziennych obowiązków.

Czy pora roku ma znaczenie podczas wykonywania zabiegu?

Zabieg polega na laserowej poprawie kondycji skóry na twarzy, dlatego zalecane jest aby wykonywać go w dni o umiarkowanym nasłonecznieniu. Zminimalizuje to oddziaływanie promieniowania słonecznego UV na skórę twarzy. Pacjent uniknie wtedy narażenia skóry na przebarwienia.

Czy karmiąc piersią mogę zdecydować się na zabieg?

Żaden zabieg związany z medycyną estetyczną nie jest polecany kobietom w ciąży jak i karmiącym piersią, taka sama sytuacja występuje przy laserowym endoliftingu Fotona. Proponujemy wstrzymanie się z wykonywaniem zabiegu mającego na celu poprawę elastyczności skóry twarzy do czasu zakończenia laktacji.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg polecany jest dla wszystkich osób, które potrzebują wygładzić bruzdy nosowo-wargowe. Świetnie sprawdza się przy utracie elastyczności i jędrności skóry, a więc wskazany jest dla osób, które mają problem z wiotkością skóry. Polecany jest również do zniwelowania zmarszczek czy pozbycia się wszelkich uciążliwych niedoskonałości.

Jakie efekty daje zabieg laserowego endoliftingu Fotona?

Jest to zabieg przeciwstarzeniowy, który skutecznie niweluje zmarszczki, bezpiecznie ujędrnia i uelastycznia skórę, fachowo wyrównuje koloryt skóry, wypełnia bruzdy nosowo-wargowe i efektywnie zmniejsza widoczność niedoskonałości.

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Po zabiegu zaleca się unikania ekspozycji na promienie słoneczne. Skóra bezpośrednio po laserowym zabiegu może być zaczerwieniona więc nie zaleca się jej dodatkowego podrażniania, np. stosując toniki na bazie alkoholu lub szorstkich, bawełnianych ręczników. Dodatkowo każdy pacjent po wizycie otrzyma listę zaleceń od specjalisty przeprowadzającego procedurę endoliftingu Fotona.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Dermapen we Wrocławiu

Mezoterapia mikroigłowa to procedura kontrolowanego uszkadzania skóry, przy pomocy urządzenia, wyposażonego w mikro igły. Dzięki temu jest ona poddana stymulacji do produkcji nowych włókien kolagenu oraz elastyny.

Fotoodmładzanie T3 we Wrocławiu

Za pomocą lasera w skórze tworzone są mikrouszkodzenia tkankowe, które zmuszają organizm do rozpoczęcia ich odbudowy. Światło dociera do bardzo głębokich warstw skóry, dzięki czemu proces odmładzania jest bardziej skuteczny i długotrwały.

Komórki macierzyste Wrocław

Zabieg z użyciem komórek macierzystych CGF jest obecnie szeroko dostępny i pozwala na relatywnie prostą oraz skuteczną poprawę kondycji skóry pacjenta. Zabieg wykonywany jest za pomocą mezoterapii, czyli wprowadzania preparatu w wybrane fragmenty skóry za pomocą drobnych nakłuć. Uwalniane w ten sposób cenne substancje stymulują procesy odnowy tkanki.