Endolifting w Warszawie

Endolifting - Laserowy Lifting 4D to nieinwazyjny zabieg laserowy, dzięki któremu następuje poprawa wyglądu wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni twarzy na całej grubości skóry. Skutecznie poprawia wygląd skóry i sprawia, że wygląda młodziej i estetyczniej. Endolifting to najlepszy sposób na spłycenie bruzd nosowo -wargowych.

Czas trwania zabiegu

do 30 min

Czesci ciala

Twarz

Sugerowana ilosc

1

Efekty zabiegów

Redukcja bruzd nosowo-wargowych

Ujędrnienie skóry

Redukcja zmarszczek

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Endolifting

UsługaCena od
Fotona Endolifting, likwidacja bruzd nosowo-wargowych549 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Endolifting to zabieg, dzięki któremu możliwe jest w nieinwazyjny sposób poprawienie wyglądu skóry. Laser działa wewnątrz jamy ustnej, jednocześnie stymulując kurczenie włókien kolagenowych. W efekcie następuje zwiększenie napięcia wewnętrznych partii mięśni usytuowanych w jamie ustnej, a także bocznych mięśni jarzmowych i ust. Zabieg pozwala także na spłycenie drobnych zmarszczek oraz wypełnienie bruzd nosowo wargowych. Przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzany jest szczegółowy wywiad medyczny.

Przebieg zabiegu

Endolifting jest zabiegiem delikatnym a zarazem niezwykle efektywnym, w dodatku jest to obecnie jedyna metoda wewnątrzustnej korekcji owalu twarzy. Endolifting - Laserowy Lifting 4D jest zabiegiem skierowanym do osób, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie wyeliminowanie ewentualnych przeciwwskazań. Wiązka laserowa emitowana jest wewnątrz ust i oddziałuje na błony śluzowe i mięśnie okolicy jamy ustnej. Powoduje to skrócenie długości włókien kolagenowych, a co za tym idzie zwiększenie napięcia i jędrności tkanek. Przeciwwskazaniem do zabiegu to ciąża i okres laktacji, przyjmowanie preparatów fotouczulających, aktywne schorzenia w obrębie skóry, tendencja do powstawania bliznowców, zaburzenia krzepnięcia.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Pierwszym etapem Endoliftingu – Laserowemu Liftingowi 4D jest konsultacja ze specjalistą celem wykluczenia wszelkich ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu laserowego. Kolejno omawiane są z klientem etapy zabiegu, określając cele zabiegu i przygotowując pacjenta do przeprowadzenia procedury odmładzania skóry. Zabieg ten przebiega bez konieczności zastosowania znieczulenia na skórze i śluzówce twarzy. Procedura endoliftingu to terapia laserem wewnątrz jamy ustnej, umożliwiająca stymulację kurczenia włókien kolagenowych. Czas rekonwalescencji jest bardzo krótki. Przeciwwskazaniem do zabiegu to ciąża i okres laktacji.
Endolifting – Laserowy Lifting 4D jest zabiegiem skierowanym do osób, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie wyeliminowanie ewentualnych przeciwwskazań. Wiązka laserowa emitowana jest wewnątrz ust i oddziałuje na błony śluzowe i mięśnie okolicy jamy ustnej. Powoduje to skrócenie długości włókien kolagenowych, a co za tym idzie zwiększenie napięcia i jędrności tkanek. Przeciwwskazaniem do zabiegu to ciąża i okres laktacji, przyjmowanie preparatów fotouczulających, aktywne schorzenia w obrębie skóry, tendencja do powstawania bliznowców, zaburzenia krzepnięcia.
Endolifting polecany jest osobom, u których doszło do utraty elastyczności i jędrności skóry, a także pojawiły się zmarszczki i zagłębienia. Przed zabiegiem najważniejszym etapem jest zapoznanie się z listą przeciwwskazań. Należy również wziąć pod uwagę, że skóra po zabiegu potrzebuje kilku dni na rekonwalescencję. Zabieg endoliftingu polega na wykorzystaniu wiązki laserowej, która emitowana jest wewnątrz jamy ustnej, co powoduje skrócenie długości włókien kolagenowych, a co za tym idzie zwiększenie napięcia i jędrności tkanek. Przeciwwskazaniem do zabiegu to ciąża i okres laktacji, przyjmowanie preparatów fotouczulających, aktywne schorzenia w obrębie skóry, tendencja do powstawania bliznowców, zaburzenia krzepnięcia.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Endolifting tkanek to propozycja skierowana do wszystkich osób, które zauważą u siebie pierwsze oznaki starzenia. Skóra traci jędrność już po 25 roku życia, dlatego niemal od razu warto zaopiekować się sobą w odpowiedni sposób. Nie ma ograniczeń wiekowych co do stosowania zabiegu. Sam zabieg nie trwa długo, a jego efekty utrzymują się nawet do kilku lat. Pacjenci wracają do normalnego funkcjonowania bezpośrednio po zabiegu. Zabieg dla osób, które chcą przywrócić jędrność i napięcie skóry, pozbyć się zmarszczek poszukując skutecznego i mało inwazyjnego zabiegu.
Endolifting to zabieg składający się z kilku etapów. Zabieg rozpoczyna się od dokładnego demakijażu oraz dezynfekcji skóry. Pacjentowi przed zabiegiem zakładane są okulary ochronne. Sam zabieg polega na endoliftingu laserowym wewnątrz jamy ustnej. W czasie zabiegu może być odczuwane ciepło. Kolejne trzy etapy wykonywane są na powierzchni skóry. W czasie działania wiązki laserowej (laser Nd:Yag oraz Er:Yag) skóra pacjenta cały czas jest chłodzona. Po zakończonym zabiegu skóra przemywana jest wodą termalną i nakładany jest krem ochronny.
W trakcie trwania zabiegu laserowego skóra pacjenta przez cały czas chłodzona jest strumieniem zimnego powietrza przy pomocy specjalnej głowicy. Bezpośrednio po zabiegu może być odczuwane delikatne pieczenie skóry, które przypomina uczucia takie jak po nałożeniu peelingu chemicznego. Odczucia mijają zazwyczaj po kwadransie. Endolifting jest zabiegiem mało inwazyjnym.
W przypadku endoliftingu nie ma ograniczeń wiekowych. Zabieg jest dedykowany dla wszystkich osób z pierwszymi oznakami starzenia. Mniej więcej po 25 roku życia, skóra traci swoją gęstość i jędrność i zaczynają intensywne procesy starzenia. Bardzo ważna jest prewencja. Im szybciej zabieg zostanie wprowadzony, tym lepsze rezultaty można osiągnąć. Ważne jest również, że każdy z poszczególnych etapów może być wykonywany oddzielnie, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Tryb liftingu dobierany jest do stanu skóry.
Efekty jakie można uzyskać dzięki endoliftingowi to przede wszystkim zauważalne spłycenie lub całkowita eliminacja zmarszczek i wypełnienie bruzd wargowo-nosowych. Dodatkowo skóra staje się znacznie bardziej napięta i elastyczna. Widoczna jest znaczna poprawa kondycji i jakości skóry, jak również wyraźne jej zagęszczenie.
Lista przeciwwskazań jest dosyć długa, ponieważ endolifting jest zabiegiem laserowym. Świeża opalenizna – warto pamiętać, że od ostatniego opalania musi minąć przynajmniej miesiąc. Przyjmowanie leków/substancji fotouczulających. Przyjmowanie żelaza należy odstawić na co najmniej trzy tygodnie przed zabiegiem. Aktywne choroby i infekcje skóry. Przeciwwskazaniem jest również tendencja do powstawania bliznowców. Nieleczone choroby hormonalne czy endokrynologiczne, jak niewyrównana cukrzyca, czy PCOS, a także obecność rozrusznika serca.

Polecane zabiegi

Karboksyterapia

To terapia dwutlenkiem węgla. Jej celem jest redukcja cieni pod oczami, usuwanie cellulitu, regeneracja skóry.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa zamiennie określana jest jako niechirurgiczny lifting. Efektem zabiegu jest poprawa kolorytu skóry i ujędrnienie na danym obszarze. Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który sprawia, że zmarszczki zostają wygładzone, dochodzi do skorygowania owalu twarzy.

Blefaroplastyka

Blefaroplastyka to zabieg korekcji okołooczodołowych, czyli plastyka powiek, korygująca kształt oraz ułożenie powiek.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop