Alma Harmony DyeVI w Warszawie

Zabieg Alma Harmony DyeVI to zabieg, który wykorzystuje technologię laserową do poprawy wyglądu skóry. Zabieg ten jest stosowany w celu redukcji przebarwień skóry, blizn potrądzikowych, zmarszczek oraz naczynek krwionośnych. DyeVI to moduł, który emituje światło o wąskim paśmie falowym, co umożliwia precyzyjne docelowanie obszarów skóry z problemami pigmentacyjnymi lub naczyniowymi. DyeVI wykorzystuje intensywną pulsującą wiązkę światła (IPL) oraz laserowe źródło emitujące światło o długości fali 595 nm, co pozwala na selektywne niszczenie chromoforów, czyli barwników obecnych w skórze.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz
Dekolt
Szyja

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Ujędrnienie

Napięcie skóry

Lifting

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Alma Harmony DyeVI

UsługaCena od
Dye Vl pojedyncze przebarwienie 219 Umów sie
DyeVl Przebarwienia czoło439 Umów sie
DyeVl Przebarwienia dekolt549 Umów sie
DyeVl Przebarwienia dłonie439 Umów sie
DyeVl Przebarwienia policzki539 Umów sie
DyeVl Przebarwienia twarz879 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Nowoczesny system wykorzystujący technologię HIFU można stosować na praktycznie każdej części ciała. Nie wymaga również odpowiedniego przygotowania oraz znieczulenia a dodatkowym atutem jest fakt, iż zabieg można przeprowadzić o każdej porze roku. Lifting tą metodą przyczynia się do zagęszczenia skóry i jej widocznego ujędrnienia. BTL HIPRO stosowany jest jako alternatywa chirurgicznego liftingu opadających powiek, a także przyczynia się do wygładzenia zmarszczek twarzy. Stanowi również doskonałe uzupełnienie zabiegów laserowych, aplikacji nici liftingujących czy radiofrekwencji mikroigłowej.

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na podgrzewaniu tkanek do temperatury 65-75 stopni Celsjusza za pomocą fal ultradźwiękowych oraz dostarczeniu energii pod naskórek na ściśle określoną głębokość. Taki proces wykonuje się po nałożeniu na modelowane miejsce żelu oraz przyłożenie głowicy urządzenia emitującego fale przez lekarza wykonującego zabieg. Dzięki działaniu energii, tkanki i włókna kolagenowe zaczynają się obkurczać. Efektem tych uszkodzeń jest pobudzenie skóry do natychmiastowego zagęszczenia tkanki oraz stymulacji organizmu w sposób naturalny do intensywnej regeneracji. Gojenie i odbudowa struktur uszkodzonych podczas zabiegu powoduje widoczny w chwile po zabiegu natychmiastowy efekt lekkiego liftingu, który z czasem się pogłębia i utrzymuje się przez okres 12 miesięcy. Łączny czas trwania zabiegu to około 60 minut a w trakcie jego trwania znieczulenie pacjenta nie jest konieczne.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Przed przystąpieniem do zabiegu Alma Harmony DyeVL zaleca się przestrzeganie kilku zaleceń:
1. Unikanie ekspozycji na słońce i sztuczne źródła promieniowania UV przez co najmniej 2-4 tygodnie przed zabiegiem. Promieniowanie UV może wpłynąć na skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.
2. Unikanie stosowania kosmetyków zawierających kwasy, retinoidy, peelingi chemiczne i mechaniczne, przez co najmniej tydzień przed zabiegiem. Stosowanie takich kosmetyków może zwiększyć ryzyko podrażnień i powikłań.
3. Zrezygnowanie z palenia tytoniu przez co najmniej tydzień przed zabiegiem. Palenie tytoniu może wpłynąć na proces gojenia i skuteczność zabiegu.
4. Zaleca się umycie skóry przed zabiegiem, ale nie należy stosować kremów ani innych kosmetyków, które mogą utrudnić zabieg.
5. Przed zabiegiem należy skonsultować się z doświadczonym specjalistą, który przeprowadzi szczegółową konsultację i oceni stan skóry, aby dobierać odpowiednie parametry zabiegu.
6. W przypadku osób z wrażliwą skórą lub skłonnością do alergii, zaleca się wykonanie testu alergicznego przed zabiegiem, aby upewnić się, że skóra nie będzie reagować negatywnie na używane w zabiegu preparaty.
Zabieg Alma Harmony DyeVL jest przeznaczony dla osób, które chcą poprawić wygląd skóry, w szczególności redukować przebarwienia, blizny i zmiany skórne. Zabieg ten jest zazwyczaj stosowany na twarzy, szyi, dekolcie, rękach i innych obszarach ciała, w zależności od potrzeb pacjenta.
Istnieje kilka przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu Alma Harmony DyeVL. Są to:
1. Ciąża i karmienie piersią – zabieg nie jest zalecany dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią.
2. Aktywne infekcje skórne – w przypadku aktywnych infekcji skórnych, takich jak trądzik, opryszczka, grzybica, zabieg Alma Harmony DyeVL nie powinien być przeprowadzany, ponieważ może to zwiększyć ryzyko powikłań.
3. Opalenizna – pacjenci z mocną opalenizną lub ciemną skórą mogą być narażeni na powikłania, takie jak przebarwienia lub blizny.
4. Zaburzenia krzepnięcia krwi – osoby z zaburzeniami krzepnięcia krwi powinny skonsultować się z lekarzem przed podjęciem decyzji o zabiegu.
5. Zabiegi chirurgiczne – pacjenci, którzy przeszli zabiegi chirurgiczne w ciągu ostatnich 6 miesięcy, powinni poczekać przed przeprowadzeniem zabiegu Alma Harmony DyeVL.
6. Leki i choroby – pacjenci, którzy przyjmują leki lub cierpią na choroby, takie jak cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, choroby serca lub naczyniowe, powinni skonsultować się z lekarzem przed podjęciem decyzji o zabiegu.
7. Uczulenia – pacjenci z alergią na składniki używane w zabiegu powinni unikać jego przeprowadzania.
Przed przystąpieniem do zabiegu Alma Harmony DyeVL należy skonsultować się z doświadczonym specjalistą, który przeprowadzi szczegółową konsultację, aby ocenić stan skóry pacjenta i wykluczyć obecność jakichkolwiek przeciwwskazań do zabiegu.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zabieg Alma Harmony DyeVI można stosować do leczenia przebarwień, trądziku, rozszerzonych naczynek, drobnych zmarszczek i innych problemów skórnych.
Zabieg Alma Harmony DyeVI oferuje wiele korzyści, takich jak skuteczność, brak bólu, brak wymaganej rekonwalescencji, a także możliwość leczenia różnych problemów skórnych w jednym zabiegu.
Zabieg Alma Harmony DyeVI jest zazwyczaj bezbolesny, jednak niektórzy pacjenci mogą odczuwać lekkie pieczenie lub mrowienie podczas zabiegu.
Nie, po zabiegu Alma Harmony DyeVI nie jest wymagana rekonwalescencja, a pacjent może wrócić do normalnej aktywności od razu po zabiegu.
Tak, zabieg Alma Harmony DyeVI jest bezpieczny i skuteczny, gdy jest wykonywany przez doświadczonego specjalistę.

Polecane zabiegi

Zaffiro

To bezinwazyjny termolifting, wygładza zmarszczki, oczyszcza i odżywia skórę. Likwiduje wiotką skórę, zwiększa zawartość kolagenu. Poprawia owal twarz.

Fotona 4D

Fotona 4D to laserowy lifting twarzy uzyskiwany poprzez synergiczne połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii.

Toksyna botulinowa

Stosowane na tzw. kurze łapki, zmarszczki pionowe i poziome na czole oraz wokół ust, oddziałują pozytywnie, zmniejszając napięcia w mięśniach odpowiedzialnych za ich tworzenie.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop