Blog

Pozycjonowanie Wrocław drogą do sukcesu

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

 

Optimized Content -„nowa twarz” SkyClinic.

 

Sky Clinik jako jedna z najlepszych klinik medycyny estetycznej w kraju poszukując bezskutecznie skutecznej agencji SEO postanowiła wprowadzić do swoich działań usługę pozycjonowania stron metodami, które są gwarantem widoczności strony internetowej. Pozycjonowanie stron internetowych jest bowiem procesem ulepszania witryny pod kątem gustu wymagających internautów i algorytmów w wyszukiwarce Google.

Pozycjonowanie stron internetowych jako dodatkowa gałąź prowadzonej przez klinikę działalności jest usługą charakteryzującą się wysoką skutecznością. Sukces nowej formy działalności kliniki wynika głównie z wprowadzenia metod pozycjonowania stron, jakich przedstawiciele Sky Clinic nie mogli znaleźć w trakcie poszukiwań odpowiedniej agencji SEO dla własnych potrzeb.

Wprowadzając nowe rozwiązania w zakresie pozycjonowania strony internetowej zostały uruchomione metody opierające się między innymi na dobrze zoptymalizowanej treści określanej mianem Optimized Content Marketing. Są to działania SEO, których podstawę tworzą zoptymalizowane teksty. Pozwalają one na dotarcie do jak najszerszej docelowej grupy internautów. Konkretne słowa kluczowe rozmieszczone w szczegółowo zaplanowany sposób podnoszą pozycję strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google.

Optymalizacja strony- proces pozycjonowania przez listę słów kluczowych.

Optimized Content oprócz skutecznego pozycjonowania w organicznych wynikach wyszukiwania służy także takim procesom jak budowanie świadomości marki. Pozyskaniu nowych klientów i zwiększenia statystyki odwiedzin. Ustalone słowa kluczowe, które stanowią część content marketingu są bowiem wyłapywane w algorytmie wyszukiwarki, dzięki czemu strona internetowa uzyskuje coraz wyższe pozycje. Merytoryczne i ciekawe treści zwiększają z kolei statystyki odwiedzin oraz ich jakość, która często przekłada się na pozyskanie szerszej grupy internautów.

Pozycjonowanie stron internetowych- linkowanie wewnętrzne i backlinki.

W procesie pozycjonowania kluczową rolę odgrywa także analiza konkurencji na podstawie której starannie dobieramy indywidualną strategię pozycjonowania.  Na optymalizację strony internetowej duży wpływ ma także stosowane przez nas linkowanie wewnętrzne oraz backlinki, czyli pozyskiwanie linków przychodzących z innych stron www do pozycjonowanej witryny.

Marketing internetowy kolejnym ważnym elementem pozycjonowania.

Skuteczne pozycjonowanie obejmuje także dobrze przemyślaną i zaplanowaną strategię marketingową, przynosząca długofalowe efekty. Do najważniejszych czynników wpływających na efekty marketingu należą przede wszystkim:

 • wymiana informacji z rynkiem,
 • wprowadzanie nowych produktów,
 • określenie ceny.
 • Ustalenie grupy docelowej, promocji oraz dystrybucji.

Powyższe działania SEO zmierzają do zwiększenia widoczności firmy w Internecie i utrwalaniu więzi na linii internauta- marka.

Z kolei najpopularniejsze działania SEO z zakresu marketingu internetowego obejmują między innymi:

 • nawiązanie współpracy z blogosferą,
 • utworzenie i prowadzenie serwisów społecznościowych,
 • content marketing,
 • remarketing
 • czy reklamy w Google Ads.

Pozycjonowanie stron internetowych. Globalnie czy lokalnie?

Pozycjonowanie strony internetowej może mieć formę globalną lub lokalną. W zależności od rodzaju prowadzonej działalności i potrzeb klienta. Lokalny biznes warto pozycjonować pod dane miasto i okolicę. Zwiększa to rozpoznawalność marki i pozwala potencjalnym klientom łatwiej odnaleźć firmę. Dla przykładu, gdy dla działalności prowadzonej dla mieszkańców Wrocławia i okolic wykonywana jest usługa pozycjonowanie Wrocław, zawierająca także nazwę i adres firmy, które są zamieszczone w formie wizytówki Google, a także w mapach Google. Są to dwa strategiczne elementy udzielające wskazówek dotyczących adresu firmy i możliwości dojazdu do miej.

Reasumując, pozycjonowanie lokalne dostarcza lokalnym działalnościom gospodarczym usługę „szytą na miarę” i ogranicza koszty związane z pozycjonowaniem strony. Skracając jednocześnie czas niezbędny do uzyskania oczekiwanych efektów.

Pozycjonowanie lokalne jest zatem rozwiązaniem idealnym w przypadku podmiotów, które świadczą usługi tylko i wyłącznie na wybranym terenie. Zatem przykładowo pozycjonowanie Wrocław jest dedykowane wrocławskim restauracjom, zakładom fryzjerskim, warsztatom samochodowym czy usługom hydraulicznym. Jednakże pozycjonowanie lokalne sprawdza się także w przypadku sklepów stacjonarnych. Wynika to głównie z faktu, iż coraz większa liczba konsumentów przed planowanym zakupem odzieży, butów, artykułów gospodarstwa domowego czy RTV poszukuje sklepów najbliższych miejsca zamieszkania, w wyszukiwarce Google.

Zobacz więcej  Pisanie artykułów jako praca: Jak rozpocząć karierę pisarską i osiągnąć sukces w branży publikacyjnej?

Pozycjonowanie lokalne idealnym rozwiązaniem dla „młodych biznesów”.

Ponadto pozycjonowanie lokalne dedykowane jest też biznesom, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Poprzez regionalne pozycjonowanie stają się one bowiem widoczne dla miejscowych, potencjalnych Klientów. Firmy pozyskując tą metodą klientów mogą się rozwijać i w przyszłości rozszerzyć działalność na cały kraj. Pozycjonowanie Wrocław jest zatem jedną z możliwości jaką daje pozycjonowanie lokalne. Ponieważ dla innych miast usługa pozycjonowania regionalnego jest prowadzona dokładnie tymi samymi metodami z naciskiem na nazwę danego miasta.

Pozycjonowanie ogólnopolskie.

Pozycjonowanie stron w skali ogólnokrajowej jest dedykowane przede wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż wysyłkową w obrębie całego kraju, firmom prowadzącym sprzedaż stacjonarną produktów unikalnych niedostępnych w innych rejonach kraju oraz dużym korporacjom, które posiadają oddziały na terenie całego kraju. Usługa ta może zawierać także pozycjonowanie szerokie, w przypadku, gdy serwis danego klienta zawiera dużą ilość podstron. Tak jak ma to miejsce w przypadku sklepów internetowych.

W pozycjonowaniu stron o zasięgu ogólnopolskim elementem kluczowym jest dobór najbardziej odpowiedniej strategii SEO, która zostanie zrealizowana we współmiernych „widełkach czasowych”.

Agencja SEO Sky Clinic to też wydajne pozycjonowanie sklepów internetowych.

Pozycjonowanie sklepów internetowych opiera się w dużej mierze na działaniach on-site oraz off-site. Są to działania SEO dotyczące głównie optymalizacji składowych strony, tworzeniu wartościowych treści w ramach opisów kategorii i opisów produktów. Z zastosowaniem słów kluczowych. I pozyskiwaniu wartościowych linków przychodzących. To także wdrażanie przedsięwzięć user experience prowadzących do podwyższenia współczynnika konwersji. Innymi słowy ujmując pozycjonowanie sklepu www to proces dostosowywania witryny pod algorytmy i wyszukiwarki Google.

Inne działania branży SEO dla sklepów www.

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych to także optymalizacja techniczna. Są to działania prowadzone przez specjalistów SEO i webmasterów od Google. I zmierzają one do szybkiego tempa ładowania strony internetowej i zwiększenia jej responsywności. Ponadto działania te obejmują także:

 • odpowiednią długość tytułów i opisów podstron oraz natężenie metadanych.
 • Umieszczanie obrazów, które nie obciążają strony i są zaopatrzone w opisy alternatywne.
 • Uaktualnianie mapy witryny i czuwanie nad jej dostępnością w Google Search Console.
 • Ułożenie i maksymalne skrócenie kodu źródłowego.
 • Linkowanie w obrębie podstron, poprawność wprowadzenia elementów oryginalnego adresu URL, czyli tagów kanonicznych,
 • kontrolę dostępu robotów do plików
 • oraz UX, czyli User Experience, dotyczące dostosowania strony do potrzeb internautów.

Jak wygląda proces pozycjonowania stron?

Pozycjonowanie stron www składa się z kilku etapów. Jednym z pierwszych jest analiza branży. Jest to faza, w której agencja SEO powinna ustalić cele strony i szczegółowy zakres potrzeb oraz oczekiwań Klienta. Na podstawie wywiadu ustalana jest charakterystyka branży i profil grupy docelowej.

Kolejny odcinek prac wymaga zbadania konkurencyjnych stron. Agencja SEO może wykonać to zadanie w oparciu o informacje pozyskane od właściciela witryny jak i z wykorzystaniem płatnych narzędzi, dzięki którym analiza konkurencji daje znacznie szerszy obraz. Istotnym elementem jest też analiza słów kluczowych i dobór fraz zwłaszcza z długiego ogona.

Zobacz więcej  Copywriting dla stron internetowych: Jak zdobyć pierwszych klientów i gdzie szukać źródeł zleceń jako copywriter?

Mechanizm pozycjonowania stron- kolejne elementy.

W następnym etapie przeprowadzany jest audyt techniczny strony, zwłaszcza lustracja pod kątem stymulatorów uporządkowania, na które uwagę zwracają roboty Google. Do najistotniejszych czynników badania ścieżki konwersji należą:

 • prędkość wczytywania strony oraz jej działanie.
 • Weryfikacja przekierowań,
 • linkowania wewnętrznego
 • błędów 404,
 • metadanych
 • oraz poleceń dla robotów Google.

Pozycjonowanie stron- audyt SEO.

Wczesny etap pozycjonowania obejmuje także audyt SEO. Istotność tego etapu wynika przede wszystkim z konieczności wprowadzenia słów kluczowych w odpowiednio dużą ilość tekstów. Tak by słowa te zostały wplecione w całość w sposób naturalny bez nadmiernego ich nagromadzenia, co jest destrukcyjne dla SEO.

Do czynników poddawanych szczególnej analizie na tym odcinku audytu należą: merytoryka treści i wykorzystanie obecnych już słów kluczowych. Ocena elementów audiowizualnych pod kątem ich liczby, ilości zajmowanego miejsca i opisów alternatywnych. I poprawności indeksowania grafik.

Pozycjonowanie strony- content marketing.

Kolejnym fundamentalnym etapem jest dobór słów kluczowych przy pomocy odpowiednich narzędzi i umieszczenie ich w treściach stron i podstron. Treści same w sobie bowiem nie wpływają na miejsca zajmowane w wyszukiwarce Google. Agencja SEO, celem poprawienia pozycji strony w wynikach wyszukiwania powinna zatem podjąć systematyczne działania, związane z regularną publikacją treści. Zamieszczając na stronie rozbudowane opisy produktów lub usług. Podpinając do strony bloga, na którym systematycznie są zamieszczane wpisy zawierające istotne słowa kluczowe.

Strony internetowe- sekcja FAQ.

Istotnym działaniem z punktu content marketingu jest też zamieszczenie na stronie sekcji FAQ, która daje szerokie możliwości do pozycjonowania szerokiego, czyli zamieszczania fraz kluczowych z długim ogonem, czyli Long Tail SEO.

Ważną rolę w pozycjonowaniu poprzez content odgrywa także zamieszczanie przez internatów komentarzy, opinii oraz recenzji. W związku z tym ważne jest, by stworzyć użytkownikom taką możliwość.

 Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych- algorytmy Google.

Istotnym czynnikiem wpływającym na pozycjonowanie strony www jest optymalizacja strony internetowej pod algorytmy Google. I roboty indeksujące, tak by strona www była przyjazna wyszukiwarce Google. Do ważnych etapów należą zatem także: weryfikacja i udoskonalenie kodów źródłowych oraz porządek zawartych w nich informacji i adresów URL. Rewizja linków oraz ich wpływ na szybkość ładowania witryny.

Pozycjonowanie stron www- pozyskiwanie linków.

Proces pozycjonowania strony internetowej obejmuje także pozyskiwanie wartościowych linków. Głównie z uwagi na fakt, że zarówno jakość jak i ilość linków prowadzących do strony należą do strategicznych parametrów, na podstawie których robot Google dokonuje oceny.

Podpowiedzią w poszukiwaniu wartościowych linków służy audyt, na podstawie którego można wyselekcjonować witryny, z których konkurencja otrzymała linki.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych- linki wewnętrzne.

Wydajne pozycjonowanie stron jest też związane z linkowaniem wewnętrznym. Ponieważ wzmacnia ono strukturę strony. Wywiera rentowny wpływ na nawigację internautów i robotów Google. I dodatkowo pełni rolę łącznika adresów URL podstron z sekwencjami zawartymi w anchorach.

Efekty pozycjonowania – bieżąca analiza pozycji strony.

Skuteczne SEO narzuca ciągłą ewaluację wyników. Rzetelne raportowanie pozwala na ocenę efektywności podjętych działań i wskazuje czy obrana strategia przynosi pożądane efekty. Z raportu pozycjonowania strony www wyłania się obraz informujący o tym czy nastąpił wzrost konwersji. I ruch na stronie uległ zwiększeniu. I czy w przypadku sklepów internetowych  wzrosła sprzedaż. Brak odnotowania wzrostu może bowiem oznaczać konieczność zmiany strategii pozycjonowania. Poprzez włączenie do działań takich posunięć jak wykorzystanie darmowych narzędzi w postaci Google Search Console. I Google Analytics, a także płatnych systemów takich jak Majestic czy Senuto.

Zobacz więcej  Copywriting dla stron internetowych: Jak tworzyć teksty, które przyciągną uwagę użytkowników i zwiększą konwersję?

Efektywne pozycjonowanie stron z wykorzystaniem płatnych kampanii reklamowych.

Szybkie tempo konwersji przynosi także wykorzystanie Google Ads. Jednakże należy się liczyć z tym, że płatna kampania reklamowa nie poprawia wyników SEO. Zwiększa jedynie czasowo widoczność strony w górnych wynikach wyszukiwarki Google.

Pozycjonowanie stron- marketing internetowy, oparty na generowaniu ruchu z social mediów.

Korzystanie z social mediów nie jest warunkiem koniecznym w procesie jakim jest pozycjonowanie stron. Jednakże jest ono rozwiązaniem, które generuje silniejsze i bardziej trwałe relacje z obecnymi klientami. I oczywiście pozwala na zdobycie sympatii kolejnych potencjalnych klientów. Jest też okazją do progresji ruchu na stronie.

Skuteczne pozycjonowanie stron- wizytówki Google.

Wizytówka Google jest kolejnym niezastąpionym narzędziem, wpływającym na widoczność firmy w wirtualnym i realnym świecie. Dodatkową korzyścią z zamieszczenia firmy w wizytówce jest wyświetlanie jej adresu bezpośrednio w wyszukiwarce. I w takich narzędziach jak różnego rodzaju nawigacje. Ważnym aspektem przy prawidłowym zamieszczaniu firmy w wizytówce jest dokładne podanie adresu celem wyświetlania prostego dojazdu.

Pozycjonowanie stron- najważniejszy krok.

Dążenia do osiągnięcia wysokich wyników w wynikach wyszukiwania należy rozpocząć od pierwszego najważniejszego kroku, jakim jest selekcja i wybór agencji SEO.

Oczywiście jako młoda i prężnie rozwijająca się agencja rekomendujemy oczywiście Sky Clinik. Posiadamy bowiem szerokie spojrzenie na ewolucję pozycjonowania jako potencjalni klienci, którzy wskutek bezowocnych poszukiwań agencji, która spełniałaby wszelkie oczekiwania, postanowiliśmy „powołać do życia” agencję idealną.

Agencja SEO Wrocław celnym wyborem.

Ponieważ siedzibę główną posiadamy we Wrocławiu dlatego mieści się tu także agencja SEO Wrocław. Pozycjonowanie stron jest oczywiście procesem prowadzonym przez wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów i dla firm o różnym profilu działalności.

Warto pozycjonować stronę z nami, ponieważ jako „młoda gałąź” kliniki cechujemy się przede wszystkim olbrzymią kreatywnością i nieustającym dążeniem do osiągania celów. Mając też na uwadze, że proces optymalizacji strony jest działaniem długofalowym, proponujemy także mocno konkurencyjne ceny.

Pytanie, ile tak naprawdę kosztuje pozycjonowanie stron?

Cennik pozycjonowania.

Wycena usługi pozycjonowania jest elementarną podstawą zawarcia ewentualnej umowy o współpracy. Dlatego każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie po przeprowadzeniu dokładnej analizy w zakresie obszaru działań, konkurencyjności oraz doboru i badania słów kluczowych.

Z uwagi na fakt, iż koszt pozycjonowania różni się w zależności od konkurencyjności wytypowanych fraz, dla każdego Klienta przygotowujemy dedykowaną propozycję. Jednakże oczywistym jest, że lokalne pozycjonowanie stron wiąże się ze znacznie niższym kosztem, niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

Wybierz pozycjonowanie stron www w agencji SEO Sky Clinic.

Decydując się na współpracę z nami zyskujesz gwarancję nieustających dążeń w pozycjonowaniu strony, do uzyskania wysokich pozycji strony, po wpisaniu zapytań w wyszukiwarkę Google. Jesteśmy gwarantem skuteczności i kompleksowości działań. Wskazany adres strony internetowej z naszą pomocą będzie zdecydowanym „numerem jeden” w wyszukiwarce Google. I przełoży się oczywiście na wzrost sprzedaży towarów lub usług.

Wszystkich potencjalnych klientów zachęcamy zatem do nawiązania kontaktu i osobistego przekonania się, że działamy wielokierunkowo i przede wszystkim skutecznie. Bez względu na fakt, czy efekty związane są z ogólnopolskim pozycjonowaniem czy są bardziej nastawione na lokalne pozycjonowanie stron.

Reasumując pozycjonowanie stron we Wrocławiu w Sky Clinic jest skazane na sukces. 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop