Blog

Pozycjonowanie Kraków w celu zapewnienia maksymalnej wygody

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Pozycjonowanie Kraków w celu zapewnienia maksymalnej wygody

Skuteczne pozycjonowanie strony www – czy to możliwe?

Poszukiwanie skutecznej agencji SEO, która w pełni zoptymalizuje stronę internetową, bardzo często kończy się na ślepym zaułku. Sky Clinic to klinika medycyny estetycznej, która postanowiła rozszerzyć swoje działania o pozycjonowanie stron internetowych.

Jako firma przodująca w swojej głównej branży, Sky Clinic pragnie ulepszać strony internetowe swoich przyszłych klientów tak, aby były one zgodne odpowiednimi algorytmami, oczekiwaniami internatów oraz wyszukiwaniem google.

Skuteczne pozycjonowanie stron jest jak najbardziej możliwe! Pomimo, że SEO jest dziedziną zupełnie inną od medycyny estetycznej, firma spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Osiąganie niemożliwego, jest jak najbardziej w zasięgu Sky Clinic. Odpowiednie prowadzenie działalności, połączone z wysokimi wymaganiami w trakcie prób znalezienie odpowiedniej agencji SEO doprowadziła do stworzenia odrębnej gałęzi zajmującej się pozycjonowaniem stron www.

Optimaized Content Marketing – czym właściwie jest?

Krótko mówiąc, to skuteczne pozycjonowanie stron. Do tego zadania wykorzystuje się odpowiednio zoptymalizowane teksty spełniające wszystkie wymagania SEO. Skutkiem takich działań jest dotarcie jak największej liczby odbiorców w jak najkrótszym czasie za pomocą znakomicie stworzonych artykułów pod daną dziedzinę. Wyszukiwanie Google odgrywa bardzo ważną rolę. Dzięki niemu można dowiedzieć się jakie frazy kluczowe są najważniejsze dla danej kategorii.

Optymalizacja, proces pozycjonowania a pozyskanie nowych klientów

Optymalizacja stron internetowych jest bardzo ważna w dzisiejszym świecie marketingu internetowego. Dlaczego? Dzięki niej przedsiębiorca może dotrzeć ze swoimi produktami lub usługami do większej liczby potencjalnych klientów, którzy być może pozostaną z marką na dłużej. W tym wszystkim słowa kluczowe odgrywają niesamowicie istotną rolę. Biorąc pod uwagę, że każdy człowiek, szukając produktu, który go interesuje wpisuje konkretną frazę, w wyszukiwarkę Google, należy przyjąć, że takich osób jest dużo więcej.

Dla przykładu, szukając agencji SEO w Google, na terenie Krakowa będzie to fraza: „pozycjonowanie Kraków” lub „pozycjonowanie stron Kraków”. Każda z nich jest najczęściej wpisywaną frazą odnośnie do tej dziedziny w wyszukiwarce Google. Oczywiście nie jest to jedyna zasada, wedle której firma Sky Clinic rozszerzyła swoją działalność o Content marketing. Jest to jedynie kropla w morzu zadań, które wykonuje, by skutecznie zwiększyć ruch na stronie www swojego klienta.

Wybrane słowa kluczowe a sklepy internetowe

Metody pozycjonowania są różne. Wybierając słowa kluczowe, należy mieć na uwadze nie tylko samo ich umieszczenie w treści danego artykułu, ale również samą treść. Jest to bardzo ważny aspekt, który zdecydowanie potrafi zwiększyć widoczność strony internetowej. Dlaczego?

Atrakcyjna i merytoryczna treść stanowi podstawę optymalizacji sklepów internetowych i nie tylko. Słowa kluczowe są również ważne, ponieważ to one są kluczem do algorytmów w wyszukiwarce Google. Połączenie słów kluczowych z atrakcyjną treścią stanowi jedno z najważniejszych zadań, jakim jest pozycjonowanie strony.

Pozycjonowanie strony internetowej – jaką rolę odgrywa linkowanie?

Linkowanie za pomocą anchor linku to jeden ze sposobów z zakresu pozycjonowania. Jak wygląda taki link? Strony www bardzo często wyróżniają słowa kluczowe jako takie, z którymi można wejść w interakcję za pomocą kliknięcia. Taka czynność przenosi użytkownika na konkretną stronę internetową za pomocą linku ukrytego za danym słowem.

Skuteczne linkowanie opiera się również na przekierowywaniu klientów/użytkowników na inne – zewnętrzne strony www. Wszystkie powyższe czynności optymalizują stronę internetową. Pozyskiwanie linków jest częścią działań, które służą synergii z optymalizacją witryny.

Frazy kluczowe, dobór słów kluczowych to nie wszystko z zakresu pozycjonowania strony. Pozyskiwanie linków wpływa na pozycjonowanie firm w działalności SEO tak samo, jak inne czynności wykonywane, by uplasować firmę jak najwyżej.

Zobacz więcej  Pozycjonowanie Wrocław drogą do sukcesu

Jakie działania są podejmowane by pozycjonowanie strony było skuteczne?

Tutaj, chcielibyśmy podsumować wszystkie działania, które agencja SEO podejmuje, by pozycjonowanie stron www było na jak najwyższym poziomie. Poniżej przedstawiamy zbiór większości takich zadań, by ściślej pokazać jak wygląda pozycjonowanie stron:

 • Sprawdzenie słów kluczowych w wynikach wyszukiwania,
 • Ustalenie jaka jest widoczność strony,
 • Analiza słów kluczowych,
 • Linkowanie,
 • Stworzenie wizytówki Google,
 • Audyt SEO,
 • Pozycjonowanie sklepów.

Każda agencja SEO może wykonywać powyższe usługi. Natomiast nie każda wykonuje je odpowiednio. Firmy zajmujące się pozycjonowaniem sklepów internetowych bardzo często funkcjonują jedynie za pomocą wyszukiwarki Google. W przypadku Sky Clinic jest zupełnie inaczej, agencja SEO posiada szereg profesjonalnych narzędzi ukierunkowanych pozycjonowaniem stron internetowych.

Agencja SEO a marketing internetowy

Widoczność strony internetowej, a co za tym idzie samo pozycjonowanie to szereg działań, z którymi w parze musi iść jak najlepiej zaplanowany marketing internetowy. Taki marketing powinien w swoim planie zawierać kilka kwestii. W ich skład wchodzi określenie cen produktów, konsekwentne rozwijanie zaplecza produktowego, tworzenie promocji czy zdecydowanie do jakiej grupy docelowej mają dotrzeć produkty.

Nie są to wszystkie działania, które można podjąć, aby dobrze rozwinąć stronę marketingu, która wpłynie na skuteczne SEO. Działalność marketingu można rozwinąć o reklamy w Google ADS, stworzenie swego rodzaju fanpage, na którym widniałyby produkty wraz ich opisami, lub stworzenie bloga.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych

Wybierając rodzaj pozycjonowania strony internetowej, należy sugerować się kilkoma czynnikami:

 • zasięg firmy,
 • poziom marketingu,
 • rozpoznawalność firmy poza sferą lokalną,
 • ilość sklepów internetowych z danej dziedziny,
 • ilość nowych klientów spoza sfery lokalnej,
 • podjęte działania w celu przedstawienia oferty,
 • pozycja w Google maps.

Jeżeli zasięg firmy nie wychodzi poza sferę lokalną, a jej rozpoznawalność poza okolicami jej dotychczasowego funkcjonowania jest niska, to pierwszym krokiem powinno być lokalne pozycjonowanie. W zakresie pozycjonowania lokalnego jest przede wszystkim oszczędność czasu. Jak to działa? Firma X działająca na terenie w Krakowie wybiera usługę pozycjonowanie stron internetowych Kraków. Celem pozycjonowania stron w sferze lokalnej będzie odpowiednie stworzenie narzędzi, które pomogą lokalnym klientom znaleźć firmę. W skład takich narzędzi wchodzi:

 • Wizytówka google,
 • Odpowiednia pozycja na mapach Google,
 • Jasne i przejrzyste treści w Google Maps,
 • Kampanie Google ADS.

Pozycjonowanie witryny lokalnie skraca czas oczekiwania na efekty i nie jest tak kosztowne, jak pozycjonowanie globalne.

Kto powinien skorzystać z usługi – pozycjonowanie lokalne?

Za przykład weźmy miasto Kraków. Jest ono pełne różnych restauracji, sklepów odzieżowych, kawiarni i innych lokali usługowych. Restaurator czy właściciel sklepu korzystający z usługi pozycjonowanie Kraków dzięki narzędziom takim jak wizytówka Google będzie mógł zachęcać swoich klientów do skorzystania z jego usług bezpośrednio za pomocą udostępnienia odpowiedniego linku na swoim forum społecznościowym lub stronie internetowej.

Podsumowując, pozycjonowanie lokalne działa nie tylko na widoczność trony. Nowych klientów można zdobyć za pomocą dobrej widoczności strony w Google maps, czy wizytówki Google. Będąc w danym mieście, wyszukiwarka Google wyróżnia w wynikach wyszukiwania te lokale, których pozycjonowanie jest najlepsze.

Pozycjonowanie stron www – zasięg globalny

Globalne pozycjonowanie stron jest zadaniem dużo bardziej złożonym. Pochłania więcej czasu, a co za tym idzie – pieniędzy. Dlatego, zanim zdecydujemy się na tak odważny krok, należy wziąć pod uwagę więcej kwestii niż samo pozycjonowanie lokalne.

Zobacz więcej  Kreatywny copywriting dla różnych kanałów komunikacji: Jak tworzyć skuteczne teksty reklamowe dla e-maili, mediów społecznościowych i innych kanałów marketingowych?

Ten rodzaj pozycjonowania jest wręcz stworzony dla firm, które zajmują się sprzedażą swoich produktów nie tylko na skale krajową, ale i zagraniczną. Biorąc pod uwagę, ile kosztuje pozycjonowanie stron na obecnym rynku, takie rozwiązanie jest bezsprzecznie ukierunkowane dla dużych, mających większy budżet firm.

Pozycjonowanie stron dla nowych przedsiębiorców

Nowi przedsiębiorcy, a szczególnie ci którzy, lubią iść ramie w ramię z rozwojem technik marketingu internetowego, mogą będą zainteresowani usługami Agencji SEO. Odpowiednio zaplanowane pozycjonowanie i marketing pozwolą na skuteczny rozwój każdej „młodej” firmy.

Dla nowych firm, podejście skupione na stronie internetowej i jej zasięgu w obrębie regionu może skutkować, przyszłym skutecznym wejściem na rynek ogólnokrajowy, a w ostatnim etapie – globalny.

Czym jest pozycjonowanie na cały kraj?

Pozycjonując strony internetowe, zwraca się uwagę na kilka, już wcześniej wspomnianych czynników. Pozycjonowanie lokalne różni się od ogólnokrajowego kilkoma aspektami. Dla przykładu usługa pozycjonowanie lokalne skraca proces pozycjonowania przez to, że najzwyczajniej jest mniej skomplikowana.

Pozycjonowanie sklepów internetowych w obrębie całego kraju jest procesem, który jeszcze bardziej wpływa na zagadnienie z zakresu SEO – „optymalizacja współczynnika konwersji”.

Optymalizacja współczynnika konwersji to Conversion Rate Optimization (CRO), czyli działania mające na celu wzrost sprzedaży, pozyskiwanie klientów, którzy zakupią produkt. Całość działań w efekcie końcowym, przekłada się na korzyści biznesowe.

Kontynuując, pozycjonowanie ogólnokrajowe jest przeznaczone dla firm oferujących swoje usługi na terenie całego państwa. Na jego sukces wpływa odpowiedni plan, który zostanie zrealizowany w odpowiednim czasie.

Jak wybrać agencję?

Na rynku pozycjonowania stron internetowych, Content Marketingu i szeroko rozumianej działalności SEO można znaleźć ogromną ilość Agencji, która się zajmuje właśnie tymi dziedzinami.

Niestety nie wszystkie z nich są odpowiednio skuteczne. Pierwszym krokiem w pozycjonowaniu jest plan i kreatywność, której bardzo często brakuje w działalności takich firm.

Wybór dobrej agencji SEO wiąże się z podejmowaniem decyzji. Każda z nich oferuje co innego i posiada inne strategie działania. Dlatego zdecydowanie się na konkretną, nie zawsze jest proste, tym bardziej, jeżeli zainteresowany sam nie wie czego, konkretnie powinien oczekiwać.

W wyborze należy się kierować przede wszystkim rozsądkiem i osiągnięciami danej firmy. Nie liczy się ilość, tylko jakość. Jeżeli agencja X, posiadała 300 klientów z czego 50 uzyskało odpowiednią pomoc i wsparcie, to raczej nie jest dobrym wyborem.

SkyClinic posiada ofertę pozycjonowania

Jak już wcześniej wspomnieliśmy SkyClinic to również agencja SEO. Działania firmy skierowane są na tworzeniu treści w celu pozycjonowania stron takich jak opisy kategorii, produktów. Pozycjonujemy strony za pomocą profesjonalnych narzędzi oraz wyszukiwarki Google.

Wykorzystujemy audyt SEO, do określenia na jakim etapie jest dana strona. Audyt SEO skupia się na On-Site i Off-Site.

On-Site to strona audytu SEO wykorzystywana do wykrycia na stronie internetowej konkretnych błędów i wyszukania elementów, które muszą być niezwłocznie poprawione dla odpowiedniego pozycjonowania stron.

Off-Site analizuje jaka ilość linków pozostaje w witrynie i jakiej jakości one są. Takie działanie pozwala zoptymalizować linki tak, aby wyglądały naturalnie.

Pozycjonowanie stron www przez SkyClinic

Pozycjonowanie stron przez firmę SkyClinic polega na wykonywaniu zadań z zakresu dopasowania strony do algorytmów zawartych w wyszukiwarce Google. Dodatkowo firma stara się uplasować stronę tak, by jako jedna z pierwszych ukazywała się w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie Kraków – lokalne pozycjonowanie

Jesteśmy profesjonalną agencją SEO. W zakresie pozycjonowania lokalnego oferujemy usługę „skuteczne pozycjonowanie Kraków”. Używamy informacji zapisanych w naszej bazie danych jak, i wyszukiwarce Google. Dzięki temu pozyskanie nowych klientów będzie dużo prostsze w obrębie lokalnym. Skuteczne pozycjonowanie stron Kraków umożliwia ich właścicielom stworzenie dla ich stron uniwersalnego FAQ.

Zobacz więcej  Jak znaleźć dobrego copywritera: Praktyczne wskazówki dla firm i przedsiębiorców poszukujących specjalisty od pisania skutecznych tekstów reklamowych i marketingowych

FAQ pozwala na zastosowanie szerokiego pozycjonowania stron. Za pomocą Long Tail SEO i fraz kluczowych z długim ogonem będziemy mogli skutecznie zoptymalizować Twoją stronę.

Kolejnym aspektem w pozycjonowaniu jest sekcja komentarzy. Zakładając, że wykonujemy usługę „pozycjonowanie lokalne w Krakowie”, stworzenie takiej sekcji pozwoli na swobodne umieszczanie opinii klientów danej firmy. Taka sekcja (jeżeli komentarze są w większości pozytywne) również zwiększa możliwość pozyskania nowych interesantów.

Pozycjonowanie Kraków – dlaczego jest ważne dla Twojej firmy

Odpowiednio wybrane słowa kluczowe i nie tylko, pozwolą na skuteczne pozycjonowanie strony internetowej tak, aby Twoja firma mogła się cały czas rozwijać. Im więcej klientów znajdzie się w zasięgu Twojej firmy, tym lepiej dla jej rozwoju. Dzięki nam przekonasz się, że pozycjonowanie stron jest bardzo ważnym elementem rozwoju.

Pozycjonowanie stron internetowych Kraków

Kraków to ogromne miasto z ogromną ilością usługodawców. Od restauracji przez sklepy odzieżowe do salonów fryzjerskich. W tym wszystkim pozycjonowanie lokalne odgrywa ważną rolę w marketingu Twojej firmy.

Zrobimy wiele dobrego dla Twojej strony internetowej, udoskonalimy jej pozycję, poprawimy optymalizację treści, stworzymy opisy produktów i kategorii.

Koszt pozycjonowania stron w SkyClinic

Pozycjonowanie sklepu internetowego jest uzależnione od wielu czynników. Tym samym koszt usługi uwarunkowany jest zasięgiem pozycjonowania, konkurencją i ilością pracy, jaką trzeba włożyć w konkretną dziedzinę. Przykład: pozycjonowanie lokalne w Krakowie będzie inaczej wyceniane przez naszą firmę niż pozycjonowanie globalne czy ogólnopolskie.

Koszt usługi dla naszych potencjalnych klientów będzie oszacowany po wstępnych konsultacjach przed ewentualnym zawarciem umowy.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową w SkyClinic?

Nasz system optymalizowania stron jest bardzo dobrze skonstruowany. Jako firma zajmująca się pozycjonowaniem korzystamy tylko z efektywnych narzędzi.

Potrafimy generować ruch na z social mediów. Jak? Załóżmy, że zgłosił się do nas klient posiadający firmę w Krakowie. Zainteresował się ofertą „pozycjonowanie lokalne w Krakowie”. Naszym zadaniem będzie analiza jego strony i social mediów pod kątem SEO.

Aktywne prowadzenie kont społecznościowych pozwoli w tym przypadku na utrzymanie stałej relacji z dotychczasowymi klientami i ewentualne pozyskanie nowych osób zainteresowanych. Umieszczenie odpowiednich linków do strony głównej właściciela firmy, wspomoże ruch w witrynie i przy tym zoptymalizuje proces pozycjonowania.

SkyClinic -pozycjonowanie stron www Kraków

Posiadasz firmę w Krakowie? Szukasz odpowiedniego wykonawcy dla usługi pozycjonowanie stron Kraków? Bardzo chętnie się tym zajmiemy!

Dlaczego warto nas wybrać? Stawiamy na rozwój firm naszych klientów. Jesteśmy kreatywni i perfekcyjni w tym co robimy, a co najważniejsze cechuje nas profesjonalizm.

Potrafimy stworzyć ze zwykłej strony internetowej prawdziwą markę wiodącą w Krakowie, pozycjonowanie stron Kraków nie sprawi nam problemu, a przyjemność.

Gwarantujemy zwiększony ruch na stronie, mnóstwo klientów, rozpoznawalność i co za tym idzie – większa sprzedaż i szersze możliwości rozwoju firmy.

Jesteś zainteresowany usługą pozycjonowanie stron Kraków i chcesz z nami współpracować?  Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli zainteresowałeś się naszą ofertą i chcesz poznać więcej tajników naszej pracy, poprzez nawiązanie współpracy to zapraszamy do kontaktu. Możliwości naszych działań są bardzo elastyczne, potrafimy działać z firmami o zasięgu lokalnym lub ogólnopolskim. Wybierając nas, masz 100% pewność, że nie zawiedziemy, a Twoja strona internetowa będzie absolutnym numerem jeden!

Stawiamy na jakość naszych działań, nie na ilość zrealizowanych lub pozyskanych współprac!

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop