Blog

Zabiegi plastyczne rodu Kardashian-Jenner

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Zabiegi plastyczne rodu Kardashian-Jenner

Rodzina Kardashian-Jenner swoją sławę zyskała dzięki popularnemu reality-show Z kamerą u Kardashianów, które pokazuje życie codzienne rodziny. W każdym odcinku członkowie słynnej rodziny zmagają się z problemami dnia codziennego. Wszystko to dzieje się w otoczeniu luksusowych domów, samochodów, ubrań. Oglądając reality-show widzimy słynne siostry Kardashian-Jenner, które jak się okazuje nie mają takich dobrych genów, a ich zewnętrzne piękno to dzieło skalpela. Na oczach kamer Kardashianki pokazują jak dbać o swoją skórę, jakie zabiegi kosmetyczne stosują, jak się odżywiają, jak ćwiczą, a najstarsza z rodu rodziny – Kris Jenner pokazuje jakie zabiegi medycyny estetycznej stosuje na swoim ciele.

Kim Kardashian i jej słynne pośladki

Kim Kardashian przez lata utrzymywała, że jej znak rozpoznawczy – duże i wydatne pośladki to dar natury. Opublikowała nawet zdjęcie rentgenu swoich pośladek, w celu udowodnienia braku obcej ingerencji w tę część jej ciała. Jednak porównując zdjęcia sprzed lat możemy zauważyć, że pośladki Kim uległy powiększeniu. Zmiana ta mogła zostać spowodowana zabiegiem Brazillian Butt Fill, który polega na pobraniu tkanki tłuszczowej z jednej partii ciała, a następnie po oczyszczeniu tłuszczu,  wstrzyknięciu go w pośladki. Po wielu spekulacjach mediów w 2016 roku Kim przyznała się, że powiększenie pośladków jest wynikiem przyjmowania leków przeciwko łuszczycy, na którą choruje od 25. roku życia.

Kardashianka także poddaje się zabiegom botoksu w okolicy oczu, celem likwidacji zmarszczek mimicznych. Botoks jest najszybszym sposobem na pozbycie się zmarszczek mimicznych. Toksyna w organizmie blokuje działanie acytolocheliny, czyli przekaźników nerwowych odpowiadających za przekazywanie impulsów nerwowych do komórki mięśniowej. Poprzez zabieg dany obszar mięśnia zostaje unieruchomiony, a skóra przylegająca do mięśnia ulega rozprostowaniu. Efekt botoksu nie jest trwały, po pół roku mięsnie zaczynają pracować na nowo. W celu utrzymania długoterminowego efektu zabiegi należy powtarzać.

Kourtney Kardashian i jej zabiegi odmładzające

Najstarsza z sióstr, Kourtney Kardashian regularnie korzysta z zabiegów odmładzających. Jest fanką tzw. wampirzego liftingu. Zabieg ten polega na pobraniu z krwi pacjenta osocza bogatopłytkowego,  który następnie jest podawany za pomocą mezoterapii na skórę twarzy. Zabieg przyczynia się do regeneracji skóry, stymuluje produkcję nowego kolagenu, a także aktywuje procesy syntezy DNA oraz mikrokrążenia skóry. Zabieg jest pozbawiony ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej u pacjenta, ponieważ bazuje na naturalnych mechanizmie odnowy skóry. Kourtney skorzystała z osocza bogatopłytkowego także w celu zlikwidowania łysiny, która pojawiła się na czubku jej głowy. Osocze, wstrzyknięte w skórę głowy regeneruje cebulki włosów i powoduje ich wzrost. Mimo, że Kourtney korzysta z tego zabiegu od wielu lat, sam zabieg zyskał sławę dzięki opublikowaniu zdjęcia przez jej siostrę Kim na mediach społecznościowych. Kourtney dementuje plotki o regularnym korzystaniu z usług chirurga plastycznego. Jedynym zabiegiem, do którego otwarcie się przyznała było powiększenie piersi za pomocą implantów, na który się zdecydowała w wieku 21 lat. Implanty piersi są coraz bardziej popularne i korzysta z nich coraz więcej kobiet.  Nowoczesna medycyna korzysta z implantów silikonowych spoistych, które w odróżnieniu od implantów silikonowych żelowych mają minimalne ryzyko przepuszczania mikrocząsteczek silikonu przez torebkę.

Zobacz więcej  SkyClinic we Wrocławiu - klinika, która odmieni Twoje życie na lepsze

Khloe Kardashian i jej wielka przemiana

Zmiana wyglądu Khloe Kardashian jest wynikiem utraty dużej ilości kilogramów. Jej przemiana przyczyniła się do stworzenia programu Revenge Body, którego jest prowadzącą. Uczestnicy programu przy pomocy trenerów personalnych i ekspertów w zakresie odżywiania osiągają wymarzone sylwetki, przy zachowaniu równowagi psychicznej. Khloe Kardashian jest także osobą, która zachęca do stosowania zabiegów medycyny estetycznej, chociaż ona sama nigdy nie przyznała się do korzystania z tych zabiegów. W wywiadzie dla Cosmopolitan w 2016 roku Khloe porównała operacje plastyczne do makijażu. Zaznaczyła także, że korzystanie z medycyny estetycznej powinno być prywatną sprawą każdej osoby. Khloe skorzystała z eliminacji podwójnego podbródka za pomocą lipolizy inekcyjnej. Zabieg polega na wstrzyknięciu substancji, która powoduje rozpad opornych komórek tłuszczowych i wydala je z organizmu. Jest to zabieg bezpieczny, wykorzystujący procesy zachodzące naturalnie w organizmie człowieka. Przyglądając się jej zdjęciom sprzed lat możemy zauważyć także korektę nosa i zmianę kształtu twarzy. Optyczne wyciąganie brody możemy uzyskać poprzez wypełnienie jej kwasem hialuronowym. Natomiast korekta nosa jest zabiegiem uniwersalnym. Drobne defekty nosa możemy już zniwelować poprzez niechirurgiczną korektę nosa kwasem hialuronowym, jednak w tym przypadku zmiana utrzymuje do roku. Chirurgiczna korekta nosa wymaga całkowitego znieczulenia i długiej rekonwalescencji, jednak w tym przypadku efekt jest trwały. W większości przypadków w celu korekty nosa wystarczy jeden zabieg.

Kendall Jenner i jej naturalność

Kendall Jenner, znana modelka jest najbardziej naturalną z sióstr. Porównując zdjęcia sprzed lat można zauważyć delikatne zmiany w obrębie oczu, nosa oraz ust. Zmiany te mogły zostać wywołane procesem dorastania lub delikatną korektą estetyczną, jednak sama modelka nigdy nie przyznała się do zabiegów plastycznych. Jeżeli modelka poddała się zabiegom estetycznym, to zrobiła to w sposób delikatny, dający naturalny efekt niezauważalny dla oka. Kendall Jenner od lat walczy z trądzikiem stosując zabiegi złuszczające, które poprawiają jakość skóry. Trądzik jest problemem wielu młodych kobiet. W jego zwalczaniu pomagają przede wszystkim systematyczne peelingi. W przypadku głęboko zlokalizowanych w skórze zmian zapalnych stosowana jest laseroterapia. W leczeniu trądziku podawane są również antybiotyki oraz retinol. Ważnym aspektem w leczeniu trądziku jest usuwanie blizn potrądzikowych. W tym przypadku stosuje się lasery frakcyjne, peelingi z wysokim stężenie kwasu TCA (trichlorooctowy) lub radiofrekwencję mikroigłową.

Zobacz więcej  Mezoterapia igłowa skóry głowy

Kylie Jenner i jej pełne usta

Kylie Jenner jest założycielką marki kosmetycznej Kylie Cosmetics. Jej przełomowym produktem był zestaw do malowania ust zawierający konturówkę i matową pomadkę w wybranym odcieniu. Usta stały się znakiem rozpoznawczym Kylie, która w wieku 15 lat poddała się zabiegowi powiększania ust. Jest to jedyny zabieg, do którego oficjalnie przyznaje się siostra Kardashianek. Zabieg powiększania ust polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego, który jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka. Kwas hialuronowy po kilku miesiącach ulega wchłanianiu przez organizm, dlatego w celu utrzymania efektu należy co kilka miesięcy powtarzać zabieg. Kylie przez kilka lat zmieniła się nie do poznania – z przeciętnej nastolatki przemieniła się w kobietę z pełnymi piersiami, wąską talią i krągłymi pośladkami. Nie było to wynikiem procesu dorastania, a zewnętrznej ingerencji chirurga plastycznego. Bowiem jej krągłe kształty to zasługa implantów. Kylie powiększyła nie tylko piersi, ale także i pośladki. Zabieg wszczepienia implantu przeprowadzony jest w narkozie i trwa około trzy godziny. W zależności od wybranego kształtu wykorzystywane są implanty owalne lub okrągłe. Porównując przemianę Kylie możemy zauważyć, iż upodabnia się do swojej starszej siostry Kim.

Kris Jenner i jej operacje

Kris Jenner, matka i zarazem menadżerka słynnych Kardashianek systematycznie korzysta z usług medycyny estetycznej. Uroda 63-letniej matki sześciorga dzieci nie są dziełem dobrych genów, a dziełem skalpela. Na twarzy Kris nie widać zmarszczek, które regularnie są wypełniane botoksem. Policzki, w celu ujędrnienia zostały wypełnione implantem. Implanty policzkowe wprowadza się poprzez nacięcie górnej wargi przy znieczuleniu pacjenta. Zabieg ten można połączyć z zabiegiem liftingu twarzy. Alternatywną formą skorygowania rysów twarzy jest przeszczep tkanki tłuszczowej z innej partii ciała na twarz. Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej jest dla Kris czymś naturalnym. Kris oficjalnie przyznaje się do korzystanie z pomocy chirurga plastycznego. Otwarcie mówi o dwóch operacjach powiększania piersi, korekcie nosa i wielu zabiegów botoksu. Oglądając Z kamerą u Kardashianów jesteśmy świadkami operacji pomniejszania uszu u Kris. Kris, wieloletnia fanka botoksu z okazji ostatnich Świąt Bożego Narodzenia sprawiła córkom prezent w postaci bonu na botoks.

Zobacz więcej  Grzybica potnicowa - przyczyny, przebieg, leczenie

Porównując zdjęcia sprzed lat z teraźniejszymi rodziny Kardashianów możemy gołym okiem zauważyć, że kobieca część rodziny jest wręcz uzależniona od ciągłej korekty poszczególnych części ciała. Pomimo ciągłych zaprzeczeń korzystania z medycyny estetycznej i zapewnień, że to zasługa makijażu, to w większości przypadków zmiany są zauważalne gołym okiem. Siostry Kardashian-Jenner często promują zabiegi kosmetyczne na portalach społecznościowych.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop