Blog

Zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Medycyna estetyczna wokół mężczyzn

W dzisiejszych czasach dużo mówi się o zabiegach medycyny estetycznej. Korzystają z nich przede wszystkim kobiety. Starają się być dzięki niej piękniejsze. Jednak ta gałąź medycyny szybko nabiera tempa. Rozwój polega na stworzeniu specjalnej oferty dla mężczyzn. Zapraszamy Państwa, a przede wszystkim Panów do zapoznania się z naszą ofertą, która oferuje zabiegi wywodzące się z tej serii.

Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej nie są uciążliwe w codziennym życiu. Są one mało inwazyjne. Dzięki rozpiętości cenowej i wszelkim urozmaiceniom stają się dostępne dla wszystkich naszych klientów. Wszelkie zabiegi poprawiają jakość życia zdrowych ludzi. Ich główną funkcją jest przede wszystkim odmładzanie skóry i zapobieganie procesom starzenia się. Operacje estetyczne przywołują odpowiedni, poprzedni i młody stan skóry.

Podstawowy opis :

Jednym z zabiegów dostępnym dla mężczyzn w naszej ofercie jest przeszczep włosów robotem ARTAS. Polega ona na transplantacji włosów za pomocą metody FUE. Podczas zabiegu pobiera się pojedyncze zespoły mieszkowe z zaznaczonego obszaru skóry głowy. Zabieg pomoga przede wszystkim na gwałtowne wypadanie włosów. Walczy z łysieniem. Na potylicy pacjenci z łysieniem androgenowym posiadają mieszki włosowe odporne na działanie dihydrotestosteronu. Przeszczepiane są nadające się do zabiegu struktury włosa. Podlegają temu komórki macierzyste, które odpowiadają za wypadanie włosa.

Wskazania do zabiegu:

Zabieg przeszczepu włosów dedykowany jest pacjentom, którzy borykają się z utratą włosów. Przed zabiegiem szczegółowo zapoznajemy z historią tego problemu, ponieważ może on towarzyszyć nawet od 18 roku życia. Wypadanie włosów może być związane z nadmierną ilością przyjmowanych leków, które szkodzą komórkom włosów. Innym czynnikiem wywołującym ten proces są różne czynniki fizyczne np. nadmierna aktywność, problemy, stres i zła dieta. Do tego przyczyniają się również choroby zakaźne, choroby układu nerwowego, a przede wszystkim choroby skóry owłosionej. Powodują to także uwarunkowania genetyczne. Najczęstszą przyczyną jest testosteron.

Przeciwwskazania:

Do zabiegu nie należy przystępować kiedy zauważy się u siebie stany zapalne skóry głowy oraz choroby ogólnoustrojowe. Zakaz do zapisywania się na zabieg mają osoby u których lekarz zauważył zaburzenia krzepnięcia krwi. Zabraniają to również niektóre leki, jeżeli przyjmuje się dane lekarstwa należy skontaktować się z lekarzem, który powinien orzec, czy można poddać się zabiegowi transplantacji. Niektóre środki znieczulające nie pozwalają na wykonanie tej czynności.

Zobacz więcej  Wysypka pod oczami: najczęstsze przyczyny i skuteczne sposoby radzenia sobie z drobnymi krostkami na skórze wokół oczu

Przygotowanie do operacji:

Przed poddaniem się zabiegowi przeszczepu włosów musicie Państwo pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Po pierwsze należy zapisać się na spotkanie z lekarzem, który dokładnie poinformuje o zabiegu, pozna Państwa problem i opisze jego przyczynę. Następnie zleci on podstawowe badania lekarskie. Należy zastosować się do wszystkich zaleceń lekarza. Nie wolno ignorować żadnego z nich. Nie stosowanie się do wskazanych poleceń może spowolnić nasz zabieg i wywołać niekorzystne skutki. Specjalista wymierzy nową linię włosów. Rysuje się ja przed operacją. Zabieg trwa 1–3,5 godz.. Zależy to od rozmiaru łysiny. podczas zabiegu stosuje się znieczulenie miejscowe. Na potylicy muszą zostać zgolone włosy.

Nasze nowe życie…:

Na skórze głowy jest widoczny obrzęk i zasinienia. Czasem pojawia się niewielki ból. Jest to jednak rzadki zjawisko. Po przeszczepie cebulek włosów okres gojenia jest bardzo szybki. Jest to okres około 1 tygodnia. Wszelkie nie pożądane pozostałości na naszej skórze rozdzielają się od siebie i zaczynają znikać. Włosy zaczynają odrastać i pokrywać skórę głowy. Po zabiegu należy unikać wszelkiego fizycznego wysiłku. Nie można dopuścić do zanieczyszczeń skóry i jej urazów mechanicznych. Nie wolno stosować obcisłych nakryć głowy. Pełnym zadowoleniem z zabiegu można zacząć cieszyć się po 12 miesiącach od chwili wykonania transplantacji.

Pielęgnacja skóry głowy:

Okolica biorcza goi się od 10 do 14 dni. Należy nawilżać ją roztworem soli fizjologicznej. Zabiegi fryzjerskie można robić po dwóch tygodniach, czyli od momentu zagojenia się skóry.

Lifting twarzy:

Następnym zabiegiem, który kierujemy do Panów jest lifting twarzy. Chcemy zaoferować podnoszenie wiotczejącej skóry, modelowanie policzków i brwi oraz usuwanie pierwszych oznak upływającego czasu z okolic szyi. Wszystkie te procesy proponuje lifting nitkowy, który wykonuje się wszczepiając pod skórę nici, za pomocą których naciąga się skórę. W tym wyróżnia nas duża precyzja i skuteczność. Wszystko dokonuje się za pomocą tylko jednej nici. Jest ona niewidoczna dla ludzkiego oka. Nasz sprzęt jest wysokiej generacji, pozwala on na takie przedsięwzięcia. Specjalne haczyki zakotwiczają się w Państwa tkankach.

Zobacz więcej  Szybki spadek wagi i wypadanie włosów - jakie mogą być przyczyny i jak sobie z nimi poradzić?

Wszystkie nasze metody są nieinwazyjne. Przeprowadza się je z użyciem znieczulenia miejscowego.

W jaki sposób przygotować się do liftingu twarzy?

Przed zabiegiem można przyjmować homeopatyczne dawki arniki. Nie wolno przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy, czyli polopiryny i aspiryny. Należy odstawić używki takie jak kawa, papierosy czy alkohol. Warto zaplanować sobie po zabiegu urlop, wtedy nasza twarz szybko dojdzie do siebie.

Nasza cena;

Zabieg waha się od 2500 do 3500 zł.

Zaffiro:

Kolejnym zabiegiem medycyny estetycznej, który wpływa na przystojność mężczyzny jest Zaffiro. Zabieg ten stosuje się zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Zaffiro jest przełomem w usuwaniu niedoskonałości ciała. Skórcza on włókna kolagenowe do poprzedniej długości. Pobudza skórę do tworzenia się nowych włókien. Ta metoda jest stosowana do redukcji zmarszczek. Efekty są widoczne po kilku minutach po zabiegu. Skutecznie działa na wszystkie części ciała.

Urządzenie pracuje przy określonej długości fali. Emituje ono promieniowanie UV. Rozgrzewa głębokie partie skóry do 65 C. Taka temperatura drażni włókna kolagenowe. Skóra jest zgęszczona i ściśnięta. Produkcja kolagenu jest stopniowa. Końcowy efekt jest widoczny po 6 miesiącach.

Przeciwwskazania:

Z Zaffiro nie mogą skorzystać osoby, które mają widoczne rany w okolicach miejsca operacyjnego. Zabiegu zabraniają także metalowe implanty i złote nici. Przy stosowaniu wypełniaczy trzeba poczekać z zabiegiem co najmniej 2 tygodnie. Operacja nie jest wskazana dla osób przyjmujących sterydy iniesteroidowe leki przeciwzapalne. Nie można się jej poddawać kiedy ma się gorączkę oraz różnego rodzaju przeziębienia i inne choroby skóry. Zakazem jest też nadciśnienie tętnicze krwi i wstawiony rozrusznik serca.Proces zabiegu spowalniają choroby zakaźne, stany zapalne skóry, epilepsja, cukrzyca, czyli wszelkie choroby układu krwionośnego. Zaffiro niewskazane jest dla osób cierpiących na nowotwór i choroby autoimmunologiczne. Przed zabiegiem wskazana jest konsultacja z lekarzem prowadzącym oraz ze specjalistą wykonującym zabieg.

Podczas trwania zabiegu.

Na samym początku przeprowadza się demakijaż skóry i peeling wodny. Zaffiro wykorzystuje dwufazowy strumień powietrza i wody pod dużym ciśnieniem. Początkowy proces wpływa na głęboką pielęgnację. Usuwa zanieczyszczenia i zrogowaciały naskórek. Wprowadza potrzebne substancje aktywne. Są one dopasowane do schorzenia skóry. Wszystkie preparaty bada się laboratoryjnie. Wpływają one na odpowiednie nawilżenie i rozjaśnienie. Łagodzi i usuwa trądzik klasyczny, różowaty, naczynkowy i inny jego rodzaj.  Po peelingu wodnym stosuje się odpowiedni żel. Chroni on naskórek, przewodzi energię fal podczerwieni. Ułatwia on także poruszanie się głowicy urządzenia, ale przede wszystkim spełnia on funkcję ochronną. Schodzenie skóry przygotowuje ją do przyjęcia promieniowania IR. Chroni także przed poparzeniem i innymi ubocznymi skutkami. Kolejnym etapem jest podgrzanie kolagenu. Ponownie chłodzi się i równoważy się obszar operacyjny.

Zobacz więcej  Żylaki sromu bez tajemnic

Druga faza jest łagodząca i relaksująca. Jest ona masażem przy temperaturze od 0 do 20 C. Pełni funkcję utrwalającą cały proces. Następnie nakłada się specjalną maseczkę z ektoliny i kwasu hialuronowego. Obejmuje ona kurację z witaminą C, która wspomaga syntezę kolagenu oraz przebieg jego reakcji.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Skóra wygląda naturalnie i przykuwa uwagę innych. Po Zaffiro nie ma żadnych ran, jedynie w niektórych miejscach istnieją niewielkie zaczerwienienia, które szybko znikają  z powierzchni skóry.

Zaffiro jest zabiegiem bezpiecznym ze względu na stosowanie metody zimno-ciepło. Nie wpływa on niekorzystnie na zdrowie pacjenta. Przez cały czas obejmuje się szczególną kontrolę nad całym procesem. Reguluje się wpływ podczerwieni. Nie powoduje skutków ubocznych. Stosuje się ją tylko w razie potrzeby. Zabieg nie narusza, nie rozszerza i nie zwęża naczyń krwionośnych. Specjaliści podczas swojej pracy uważają na tkanki i nerwy. Zaffiro można wykonywać na każdym rodzaju skóry.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą nie zwlekajcie z odpowiedzią na nią.

Zapraszamy do przyjścia do naszej klinki, która mieści się przy ulicy Ołtaszyńskiej 71a we Wrocławiu.

Nasz numer kontaktowy; +48 71-889-80-00.

E-mail: biuro@skyclinic.pl

Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.skyclinic.pl/cennik/

Wynagrodzenie za przeprowadzenie zabiegu należy ustalać indywidualnie ze specjalistą, ze względu na fakt, że każdy zabieg jest inny. Posiada on różne przyczyny. Każdy klient może wymagać odrębnych skutków operacji, które zaspokoją jego potrzeby.

W naszej ofercie istnieją także inne zabiegi poprawiające i powodujące idealny wygląd. Zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop