Blog

Sposób na gładki i błyszczący tors – depilacja laserowa męska

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Sposób na gładki i błyszczący tors – depilacja laserowa męska

Laserowe usuwanie włosów nie brzmi jak męskie, wygodne, lub spełniające doświadczenie dla większości mężczyzn. Po tym wszystkim, mężczyźni byli życia z góry założonej koncepcji, że męskość ma bezpośredni związek z włosami na tak długo! Cóż, nie ma potrzeby martwić się o usuwanie włosów w różnych miejscach, ponieważ usuwanie włosów jest nie tylko wyzwalające, ale ma wiele korzyści dla komfortu, pewności siebie i wydajności!

Kiedy przychodzi do wyboru sposobu usuwania włosów, może to być zastanawiające, ponieważ istnieje wiele opcji usuwania włosów do wyboru. Od golenia i przycinania. Aż po sesje depilacji woskiem. Każda metoda usuwania włosków ma swoje wady i zalety. Ale żadna z nich nie okazała się bardziej skuteczna niż depilacja laserowa.

Trwała redukcja owłosienia

W przeciwieństwie do innych metod usuwania włosów, usuwanie włosów laserem klasy medycznej oznacza szybką, bezpieczną, opłacalną, niezawodną i trwałą redukcję owłosienia.

Zmniejszanie wrastających włosków

Laserowe usuwanie włosów działa poprzez kierowanie skoncentrowanego światła na mieszek włosowy u jego nasady. Laser hamuje zdolność włosa do wzrostu, nie naruszając ani nie uszkadzając powierzchni skóry, dzięki czemu zabiegowi można poddać nawet najbardziej wrażliwą skórę.

Wygodny i opłacalny

Mamy najbardziej przystępne ceny depilacji laserowej i dopasujemy się do cen konkurentów.

Laserowe usuwanie włosów dla mężczyzn stało się powszechnym procesem. Liczne mężczyźni chcą albo zmniejszyć lub pozbyć się niechcianych włosów na ciele . Mężczyzna laserowe usuwanie włosów jest procedura medyczna przy użyciu skoncentrowanej wiązki światła do absorbowania pigmentu melaniny włosów i zatrzymać mieszków włosowych z produkcji nowych włosów.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Istnieje wiele obszarów, które mężczyzna może chcieć kierować. Popularne obszary to ramiona, klatka piersiowa, ręce i nogi. Trwałe usuwanie włosów z pleców jest również popularną prośbą. Jeśli jesteś zainteresowany usuwaniem włosów w miejscach intymnych, takich jak pośladki i moszna, proponujemy umówić się na konsultację z jednym z naszych wykwalifikowanych specjalistów. Twoja prywatność jest dla nas najważniejsza.

Zobacz więcej  Peeling do cery trądzikowej: dobry wybór w zwalczaniu trądziku

Wielu mężczyzn może również chcieć wykorzystać zalety depilacji laserowej do usuwania owłosienia z twarzy.

Możliwe jest zredukowanie niechcianych włosów w wielu obszarach twarzy, w tym na policzkach i bokobrodach. Jednak ze względów bezpieczeństwa nie będziemy przeprowadzać zabiegów na obszarach wokół oczu.

Depilacja laserowa jest również doskonałym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy chcą poprawić wygląd swojej skóry bez trwałego usuwania męskiego owłosienia. Skoncentrowane zabiegi mogą przerzedzić porost włosów, nie usuwając ich całkowicie.

Kogo powinien skorzystać z depilacji laserowej?

Mężczyźni o jasnej skórze i ciemnych włosach uzyskają najskuteczniejsze rezultaty tego zabiegu. Jednakże, nawet jeśli kolor włosów i rodzaj skóry wpływają na wyniki, możemy leczyć wszystkie rodzaje skóry. Mężczyźni o ciemniejszej skórze mogą być leczeni przy użyciu naszego urządzenia. Jednak depilacja laserowa dla mężczyzn nie jest skuteczna w przypadku włosów o minimalnej zawartości melaniny, takich jak siwe, białe lub czerwone.

Czy depilacja laserowa mężczyzn jest odpowiednia dla Ciebie?

Jeśli chcesz rozpocząć zabieg depilacji laserowej, umów się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych lekarzy. Podczas tej konsultacji, jeden z naszych specjalistów określi Twój typ włosów i skóry. Omówi Twoją historię medyczną i poinformuje Cię o korzyściach, ryzyku i przeciwwskazaniach. Oceni, czy nadajesz się do zabiegu.

Depilacja miejsc intymnych w sprawdzonym salonie

Technik oszacuje niezbędną liczbę sesji w zależności od leczonego obszaru, a także Twojego wieku. Zostaniesz poinformowana, jak często powinnaś przychodzić na zabiegi, ponieważ włosy rosną szybciej na twarzy niż na ciele. Specjalista zaproponuje dostosowany plan leczenia i związany z nim koszt, wraz z konkretnymi instrukcjami, których należy przestrzegać. Usuwanie owłosienia bedzie dostosowane do Twoich warunków fizycznych i stanu skóry, a depilacja laserowa staje się nowym standardem.

CZY DEPILACJA LASEROWA DLA MĘŻCZYZN JEST BEZPIECZNA?

Męska depilacja laserowa jest bezpiecznym sposobem usuwania niechcianego owłosienia, jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami lekarza i jest ona wykonywana przez doświadczonych lekarzy.

Zobacz więcej  Charakterystyka blizn potrądzikowych oraz skuteczne sposoby leczenia i usuwania blizn zanikowych

Kliniki oferujące depilację laserową używają najnowszych laserów medycznych klasy IV, aby zapewnić Ci najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze leczenie dostosowane do Twojego rodzaju włosów i skóry. Jesteśmy również prowadzeni przez lekarza, dzięki czemu możemy bezpiecznie stosować wysokie ustawienia, aby zmniejszyć całkowitą liczbę wymaganych zabiegów.

Przed zakończeniem konsultacji przeprowadzają test płatkowy na różnych obszarach, które chcesz poddać zabiegowi. Pozwoli to na określenie najlepszych ustawień, dzięki czemu pacjent będzie mógł odczuć działanie lasera. Następnie trwa już właściwa depilacja klatki piersiowej, laserowe usuwanie owłosienia nie powinno być bolesne, a po depilacji laserowej skóra nie będzie bardzo podrażniona.

W przypadku odczuwania bólu, zalecamy zastosowanie kremu znieczulającego na dwie godziny przed sesją, aby zmniejszyć dyskomfort.

PRZED I PO

Zalecamy golenie obszaru poddawanego zabiegowi dzień przed zabiegiem by pozbyć się niechcianych włosków. Po zabiegu należy nawilżać skórę przez kolejne dwa tygodnie. Przez tydzień należy unikać sauny, łaźni parowych i basenów, aby uniknąć podrażnienia skóry po zabiegu laserowym.

Mieszki włosowe wypadną w ciągu dwóch tygodni po zabiegu; następnie przez 4 do 8 tygodni skóra będzie wolna od włosów. Włosy, które zaczną odrastać, będą cieńsze i jaśniejsze. Niemniej jednak, aby uzyskać trwały lub długotrwały efekt, należy wykonać kilka sesji. Pomiędzy sesjami nie należy woskować, skubać ani używać depilatora, tylko golić się lub używać kremu do depilacji. Wynika to z faktu, że aby zabieg był skuteczny, mieszek włosowy musi być przytwierdzony do cebulki.

Zawsze należy pamiętać, że pierwszym przeciwwskazaniem do depilacji laserowej jest ekspozycja na słońce lub światłoczułe tabletki i kremy. Laser rozpoznaje melaninę skóry, jeśli jesteś opalony, co skutkuje spaleniem skóry. Należy unikać ekspozycji na słońce na 2 miesiące przed sesją i 10 dni po niej.

Zobacz więcej  Transplantacja włosów metodą STRIP i FUE - podobieństwa i różnice

Jeśli jesteś mężczyzną zainteresowanym depilacją laserową zalecamy umówić się na wizytę już dziś, klikając przycisk w prawym górnym rogu tej strony. Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce.

Pozbądź się plamek

Ze względu na sposób działania depilacji laserowej, oznacza to, że nie pojawiają się nieestetyczne wrastające włoski. Ale nie tylko tym plamom zapobiega. Jeśli spędziłeś jakikolwiek czas nosząc dżinsy lub rajstopy, wiesz, że możesz również pozostać z bolesnymi miejscami, w których ubrania ocierają się i ciągną za włoski na nogach. Ale dzięki depilacji laserowej nóg, możesz pozbyć się tych włosków i tych plam.

Usuwanie włosów bez łez

Najczęściej zadawane nam pytanie brzmi: „Czy depilacja laserowa boli?”. Wiele metod usuwania włosów może spowodować łzy w oczach. Jest to jeden z powodów, dla których depilacja pleców lub klatki piersiowej może być popularną akcją charytatywną! Jednak w przypadku depilacji laserowej większość ludzi uważa, że jest ona bezbolesna. Niektórzy opisują to jako trochę jak pstryknięcie gumką.

 

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop