Blog

Sono Queen – zabieg liftingujący najnowszej generacji

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Czy Sono Queen może być pierwszym krokiem do zatrzymania wiecznej młodości?

 

Kto z nas nie chciałby zachować młodej i pięknej skóry na długie lata? Dzięki najnowszej technologii HIFU zdaje się być to możliwe.

 

Sono Queen od obecnego od jakiegoś czasu na rynku Ultraformera różni się przede wszystkim tym, że jest ona bardziej precyzyjna. Posiada małą głowicę, która umożliwia przeprowadzanie zabiegów na niewielkich i delikatnych obszarach skóry, np. wokół oczu i ust. Wcześniej głowice urządzeń były zbyt duże, co utrudniało jej swobodny obrót i sięgnięcie do niewielkich fragmentów skóry.

Sono Queen to królowa wśród dostępnych na rynku zabiegów liftingujących. To bezinwazyjna i bezbolesna technika, do której wykorzystuje się ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. Sono Queen jest niezwykle skutecznym zabiegiem, po przejściu którego nie potrzebna jest rekonwalescencja. Tuż po liftingu można wrócić do swoich codziennych zajęć, gdyż ultradźwięki działają głęboko i nie uszkadzają zewnętrznej warstwy skórnej. Skóra, w miejscu liftingu, może pozostać przez jakiś czas delikatnie zaróżowiona lecz nie będzie to długo utrzymujący się efekt. Pierwsze oznaki ujędrnienia skóry widoczne są bezpośrednio po zakończeniu liftingu.

Im jesteśmy starsi, tym nasza skóra jest mniej zdolna do regeneracji. Traci napięcie i kolagen, staje się mniej świetlista i gładka. Skoncentrowane fale ultradźwięków powodują mikrouszkodzenia w głębokich warstwach skóry, co pobudza organizm do regeneracji. Sono Queen stymuluje i wzmacnia naturalne procesy zachodzące w naszej skórze.

Sono Queen ma wiele zastosowań, a jego skuteczność widać od razu po zakończeniu zabiegu.

 

Dla kogo przeznaczony jest lifting Sono Queen?

 

Zabieg skierowany jest dla osób, które zauważyły na swojej skórze pierwsze oznaki starzenia, wiotkość, czy jej zmniejszone napięcie. Nieinwazyjny lifting może być też stosowany jako profilaktyka lub sposób na wysmuklenie rysów twarzy. Sono Queen to doskonały wybór dla osób, które mają mało czasu. Zabieg jest krótki, trwa około 15 do 90 minut, a czas rekonwalescencji kończy się prawie od razu po zabiegu.

Z zabiegu prewencyjnie korzystają osoby powyżej trzydziestego roku życia. Mężczyźni, ze względu na posiadanie grubszej skóry, mają zabiegi z większą dawką energii niż kobiety. Panowie zabiegowi poddają zwykle okolice oczu, czoło oraz policzki. Kobiety decydują się na poprawienie owalu twarzy, usta, a także kurze łapki i opadające powieki. Często korzystają z niego kobiety, których skóra straciła jędrność, a przy tym nie wymagają liposukcji. Ultradźwięki wygładzają i odmładzają twarz.

Zobacz więcej  Leczenie i pielęgnacja skóry dłoni z AZS: jak łagodzić objawy atopowego zapalenia na dłoniach za pomocą kremów

Sono Queen przeznaczony jest dla osób, które dbają o młody i świeży wygląd swojej skóry. Zabieg daje spektakularne i niemal natychmiastowe efekty. Jest także bezbolesny, a to jego duża zaleta Niechirurgiczny lifting twarzy, wykonany przy użyciu Sono Queen, polega na nowoczesnym działaniu technologii HIFU.

 

Czym właściwie jest technologia HIFU?

 

HIFU to skupiona w skoncentrowane fale energia ultradźwięków, która dociera do głębokich warstw skóry, tkanki tłuszczowej i warstwy powięzi mięśni, jednocześnie nie narusza zewnętrznej warstwy skóry. Ultradźwięki wywołują mikrouszkodzenia, pobudzają głęboką przebudowę wewnętrznych struktur, co zapewnia natychmiastową poprawę napięcia skóry oraz jej uniesienia. Ultradźwięki stosowane w technologii HIFU różnią się od tych, które używane były w kosmetyce i leczeniu raka prostaty. Skoncentrowana w wiązkę fala o odpowiednim natężeniu i dużej częstotliwości powoduje tarcie w tkance, co w efekcie prowadzi do jej przegrzania, a nawet przybiera formę kontrolowanego poparzenia. W ten sposób dochodzi do stymulacji tkanek, które ze zdwojoną siłą i szybkością rozpoczynają proces odnowy. Finalny efekt widoczny jest po około trzech miesiącach od momentu wykonania zabiegu.

Efekty nieinwazyjnego liftingu utrzymują się przez ponad dwanaście miesięcy. Po takim czasie warto powtórzyć zabieg, aby przedłużyć i odświeżyć jego działanie. Sugerowana liczba zabiegów to 1 do 4. Zależy to od wieku i kondycji skóry, a także oczekiwanych efektów. Im lepszy, trwalszy i bardziej widoczny efekt chcemy uzyskać, tym więcej zabiegów powinniśmy wykonać. Metoda HIFU jest obecnie najszybciej działającą i rozwijającą się częścią medycyny estetycznej. HIFU to urządzenie przede wszystkim skuteczne i bezpieczne.

 

Wskazania do zastosowania Sono Queen:

 

– opadające powieki,

– wiotkość skóry na twarz i dekolcie,

– zmarszczki i kurze łapki,

– wysmuklenie i uwydatnienie rysów twarzy,

– opadające policzki i brwi,

– podwójny podbródek,

– zwisające ramiona,

– napięcie skóry brzucha po ciąży.

 

Efekty stosowania Sono Queen:

 

– podniesienie policzków,

– uwydatnienie żuchwy,

– wygładzenie zmarszczek w okolicach ust, oczu, na szyi i czole,

– lifting twarzy: napięcie skóry,

– uniesienie brwi i powiek,

– poprawienie wyglądu szyi i dekoltu,

– usuwanie efektu „indyczej szyi”,

– spowolnienie procesów starzenia,

– rozświetlenie skóry i nadanie jej młodzieńczego wyglądu.

Zobacz więcej  Bandaż antycellulitowy: jak bandaże wyszczuplające pomagają drenować skórę?

 

Dlaczego warto stosować Sono Queen do korekcji opadającej powieki?

 

Sono Queen posiada specjalną, niewielką i bardzo precyzyjną głowicę, która umożliwia wykonanie liftingu skóry w okolicach oczu.

Delikatna skóra wokół oczu wymaga subtelnej i uważnej pielęgnacji. Warto o niej pamiętać już od najmłodszych lat. Jednak nie wszystkim zmianom na naszej twarzy możemy zapobiegać używając jedynie kremu i stosowaniem masaży relaksacyjnych. Maleńkie zmarszczki mimiczne powstają szybko i mimo że na początku są niewidoczne, z czasem ich głębokość zwiększa się. Są one zupełnie naturalne. Powstają, gdy się uśmiechamy, złościmy lub, gdy jesteśmy smutni. Opadająca powieka nie zawsze jest następstwem starzenia się skóry. Zdarza się, że jest ona naturalną cechą, z którą rodzi się człowiek.

Zdarza się, że powieki nie tylko opadają ale są równocześnie bardzo ciężkie. Z tego względu zabieg ultradźwiękami Sono Queen może okazać się jedynie doraźną pomocą, lecz nadal skuteczną.

Opadające powieki i brwi dodają lat, a także trosk. Warto zadbać o to, by nasze oczy były szeroko otwarte. Jednak czy trzeba używać do tego skalpela i godzić się na wszystkie konsekwencje takiego zabiegu? Zabieg przy użyciu skalpela wiąże się z długą rekonwalescencją, bólem w okolicy oczu i nadwrażliwością skóry. Zanim zobaczymy efekt, na którym nam zależy może minąć nawet kilka tygodni. Opuchlizna utrzymuje się przez dłuższy czas, a bywa, że na twarzy zostają widoczne, niewielkie blizny. Interwencja chirurgiczna zawsze pozostanie ryzykowną metodą. Nowoczesna technologia pozwala nam dokonywać dziś bezpieczniejszego sposobu na poprawienie swojej urody i samopoczucia. Widok swojej zmartwionej i starzejącej się twarzy nigdy nie wpłynie pozytywnie na nastrój i nastawienie do świata. Sono Queen pozwala nadać twarzy wygląd, który będzie oddawał to, co ważne – radość z życia, długa młodość i szczęście.

Użycie Sono Queen w okolicach oczu bezinwazyjnie unosi opadające powieki i nadaje twarzy młodzieńczy wygląd. Zabieg wykonany za pomocą skoncentrowanych w wiązki fal ultradźwiękowych jest bezbolesny i niechirurgiczny. Nie stosuje się przy nim żadnego znieczulenia, nawet miejscowego. Nie ma takiej potrzeby. Sono Queen silnie oddziałuje na głębokie warstwy skóry, ale na jej powierzchni nie zostawia właściwie żadnych śladów. Zauważyć można tylko lekkie zaczerwienienie i niewielką opuchliznę, które szybko ustępują, zwykle dzieje się to w przeciągu kilku godzin od zakończenia zabiegu.

Sono Queen jest w stanie całkowicie zredukować efekt opadających powiek i brwi, w bezpieczny i nieinwazyjny sposób, który w żaden sposób nie ingeruje w zewnętrzną warstwę skóry.

Zobacz więcej  Czy trądzik można leczyć laserem?

 

Jak wygląda zabieg?

 

Do zabiegu nie trzeba się w żaden sposób specjalnie przygotowywać. Pierwszym etapem liftingu jest nałożenie żelu na miejsce, które poddane będzie działaniu ultradźwięków. Ma on za zadanie polepszyć ich przepływ i zapewnić prawidłowe działanie. Następnie lekarz używając specjalnych kartridży przeprowadza zabieg, przesuwając głowicą po każdym milimetrze skóry, uwalnia wiązkę ultradźwięków. Sygnały ultradźwięków są niemalże niewyczuwalne, niektóre tylko dają wrażenie delikatnego dreszczu bądź szczypania. Po zakończeniu zabiegu lekarz udziela informacji dotyczącej pielęgnacji i zleca sposoby postępowania. W zależności od wielkości obszaru poddanego zabiegowi trwa on do około 90 minut.

Zabieg zrobiony w poprawny sposób: przy użyciu odpowiedniej energii, wykonany na dobrej głębokości – daje spektakularne efekty, naciągając i ujędrniając skórę wszędzie tam, gdzie jest ona luźna.

 

Opinie osób, które skorzystały z liftingującego zabiegu Sono Queen:

 

Pacjenci przede wszystkim chwalą sobie krótki czas wykonywania tego bezinwazyjnego liftingu, a także efekty, które były dla nich natychmiast zauważalne. Główną zaletą zabiegu jest jego bezbolesność. Zwykle pacjenci obawiają się, że zabiegi medycyny estetycznej są bardzo bolesne. Zwykle poddawane nim obszary ciała są bardzo delikatne: okolice oczu, dekolt, skóra twarzy. Wybierając lifting wykonany technologią HIFU nie musieli obawiać się bólu pooperacyjnego, znieczulenia podawanego na czas zabiegu, a także długiego czasu rekonwalescencji. Pacjenci doceniają również fakt, że dzięki Sono Queen i technologii ultradźwięków nie muszą ostrzykiwać twarzy botoksem, czy stosować wampirzych liftingów. Od razu po zabiegach zauważali poprawę kondycji skóry, jej napięcie, wyostrzanie rysów twarzy. Osoby, które zabiegowi poddawały okolice oczu, wdziały ogromną zmianę. Zmarszczki wokół oczu wypełniały się, a powieki, które dotychczas opadały były znacznie uniesione.

Takie obserwacje mieli pacjenci tuż po zakończeniu zabiegu, na finalny efekt trzeba poczekać kilka tygodni, ale są one tego warte.

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 

– ciąża,

– karmienie piersią,

– antybiotykoterapia,

– rozrusznik serca, bajpasy,

– nowotwór,

– epilepsja,

– przerwana ciągłość naskórka,

– aktywny trądzik,

– implanty,

– infekcje skórne,

– poważne oparzenia słoneczne,

– schorzenia zaburzające proces gojenia się ran.

 

 

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop