Blog

SkyClinic we Wrocławiu – klinika, która odmieni Twoje życie na lepsze

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

SkyClinic Wrocław – klinika medycyny estetycznej

SkyClinic to klinika, która oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej zarówno tych, ze względów zdrowotnych jak i wynikających z samej chęci poprawienia estetyki i wyglądu danej partii ciała. Jesteśmy na rynku od wielu lat i mamy na koncie setki zadowolonych pacjentów, którym odmieniliśmy życie na lepsze. Małymi czynami dokonujemy wielkich zmian. Nasz zespół to sztab wyszkolonych i pełnych profesjonalizmu lekarzy, którzy posiadają szeroką wiedzę medyczną z zakresu dermatologii, ginekologii oraz chirurgii. W naszych rękach poczujesz się z pewnością bezpiecznie i komfortowo. Posiadamy wiele certyfikatów oraz nagród weryfikujących naszą pracę oraz efekty i jesteśmy jedyną w Polsce kliniką, która otrzymała certyfikat ARTAS CLINICAL EXCELENCE. SkyClinic to miejsce, w którym odmienisz swój wygląd na lepsze i poczujesz się wolny od wszelkich defektów oraz dolegliwości. Jesteśmy po to, by Tobie pomóc!

SkyClinic Wrocław – dlaczego my?

W Polsce medycyna estetyczna jest prężnie rozwijającą się dziedziną, z której usług coraz chętniej korzystają pacjenci. Nie ma nic w tym złego, gdyż wygląd fizyczny wpływa na ogólne samopoczucie oraz kondycję psychiczną każdej osoby zmagającej się z różnego rodzaju defektami. Nasza klinika we Wrocławiu oferuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, mających na celu poprawę wyglądu, eliminację przykrych dolegliwości oraz przywrócenie wiary w siebie oraz we własne możliwości. U nas poczujesz się bezpiecznie, komfortowo i w dobrych rękach. Nie ma rzeczy, z którymi byśmy sobie nie poradzili. Nasi lekarze przeprowadzili tysiące zabiegów z pozytywnymi wynikami i rezultatami. Posługujemy się najnowszą wiedzą i w nieustającym tempie szkolimy się i nabywamy nowych umiejętności. Dzięki temu, mamy zespół wyszkolonych profesjonalistów i najlepsze wyniki w kraju. Dbamy o to, aby być zawsze na bieżąco i skrupulatnie się tego trzymamy. Dla nas wiedza jest tak samo ważna jak praktyka i stawiamy na rozwój. Rozwój, który przyczynia się do dokonywania słusznych decyzji oraz wyborów, skutkujących efektami w terapii naszych pacjentów. Których uśmiech i zadowolenie są dla nas najważniejsze.

SkyClinic – czym się zajmujemy?

Nasza klinika SkyClinic we Wrocławiu zajmuje się szeroko pojętym działem medycyny estetycznej, która ma na celu ogólną poprawę wyglądu skóry i ciała, a także wzmocnienie psychiczne i wiarę w siebie. Nasze zabiegi ocierają się o różne specjalizacje, takie jak: dermatologia, kosmetologia, ginekologia, trychologia oraz ginekologia estetyczna. Jesteśmy kliniką skupiającą się przede wszystkim na zwalczaniu różnych dolegliwości, z którymi zmaga się wielu pacjentów. Nasze działania opierają się w dużej mierze na poprawieniu estetyki całego ciała, ale mają także podłoże zdrowotne. Łączymy dobre z pożytecznym i świetnie nam to wychodzi. Podchodzimy indywidualnie do każdego pacjenta i staramy się, aby czuł się wyjątkowo oraz komfortowo. Jesteśmy otwarci i można liczyć na naszą fachową pomoc, w każdej kwestii.

Zobacz więcej  Dermamelan - terapia depigmentacyjna

SkyClinic – szerokie spektrum oferowanych zabiegów

Nasza klinika we Wrocławiu jest miejscem, które cieszy się ogromną popularnością wśród wielu pacjentów. Zwalczyliśmy miliony dolegliwości i pomogliśmy wielu ludziom. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i zawiera szereg zabiegów na poszczególne partie ciała, takie jak: twarz, dekolt, ciało, dłonie, brzuch, uda, pośladki, biust, stopy i okolice intymne. Specjalizujemy się w zwalczaniu różnego typu dolegliwości skórnych, takich jak przebarwienia, blizny, pieprzyki, brodawki, pozostałości po trądziku, rumień, czy usuwanie pękających naczynek. Jesteśmy najlepszym zespołem wyróżniającym się innowacyjną metodą przeszczepu włosów robotem Artas, który zyskał miano najlepszego robota na świecie i jest jak do tej pory najbardziej zaawansowaną maszyną do tego rodzaju zabiegów. Wykonujemy także zabiegi wyszczuplające, mające na celu likwidację cellulitu i zbędnej tkanki tłuszczowej. Nie odbiegamy w umiejętnościach z zakresu ginekologii, gdzie skutecznie leczymy problem nietrzymania moczu oraz usprawniamy ogólne funkcje narządów intymnych (poprawa wyglądu, lepsze ukrwienie, przywrócenie odpowiedniego pH). Wykonujemy także zabiegi wpływające typowo na estetykę wyglądu, są to między innymi laserowa depilacja całego ciała oraz odmładzanie skóry i usuwanie zmarszczek czy redukcja cellulitu.

Wszystkie zabiegi wykonywane są pod nadzorem najlepszych specjalistów przy użyciu specjalnie do tego przeznaczonych sprzętów – skalibrowanych do odpowiednich predyspozycji każdego pacjenta. Indywidualne podejście to klucz naszego sukcesu oraz zaufania. Metody, które wykorzystujemy opierają się na najnowszych osiągnięciach i odkryciach naukowych. Są to innowacyjne i niezwykłe sposoby umożliwiające skuteczną walkę z niedoskonałościami ludzkimi. Nasze zabiegi opierają się na specjalistycznej wiedzy i profesjonalizmie. Do najbardziej nowatorskich metod, zaliczamy te z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, komórek macierzystych czy toksyny botulinowej. SkyClinic jest na bieżąco i uzupełnia swój warsztat skrupulatnie.

Klinika we Wrocławiu – piękna skóra, wolna od przebarwień i innych niedoskonałości

W SkyClinic w skuteczny sposób zwalczamy problemy z niedoskonałościami skórnymi w obrębie całego ciała. Oferujemy profesjonalne usuwanie pieprzyków, blizn i brodawek. Specjalizujemy się także w liftingu skóry, poprawie jej kolorytu oraz odmłodzeniu. Skutecznie usuwamy nieestetycznie wyglądające pękające naczynka i inne zmiany skórne spowodowane różnymi czynnikami (genetyczne, chorobowe, wypadkowe).

Skuteczna i bezbolesna depilacja – tylko w SkyClinic

Dzięki zaawansowanej technologii lasera diodowego Linscan jesteśmy w stanie zaproponować innowacyjną metodę depilacji każdej partii ciała, której przebieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Metoda ta kierowana jest do wszystkich osób chcących zaoszczędzić czas i zyskać nieopisaną wygodę oraz komfort. Laserowa depilacja to doskonały sposób na piękne i zadbane ciało – bez podrażnień i bez zbędnego owłosienia.

Zobacz więcej  Nadpotliwość dłoni – przyczyny i leczenie nadmiernego wydzielania potu w obszarze dłoni i stóp oraz skuteczne metody leczenia nadpotliwości dłoni i pach

Artas – innowacyjne odkrycie medycyny estetycznej

Jeszcze nigdy przeszczep włosów nie był tak prosty i skuteczny jak obecnie. Dzięki nowoczesnemu robotowi Artas 9X możliwa jest szczegółowa, specjalistyczna i niezwykle precyzyjna metoda transplantacji włosów, której efekty są spektakularne i bardzo zadowalające. Robot Artas jest maszyną, która dzięki swoim właściwościom umożliwia wykonanie całego procesu przeszczepu jednocześnie (pobranie zespołów mieszków włosowych, odpowiednie przygotowanie miejsc do transplantacji oraz sam przeszczep).

Skuteczna walka z nadmierną tkanką tłuszczową i cellulitem

Każda kobieta, która zmaga się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i nieestetycznie wyglądającym cellulitem może raz na zawsze pożegnać uporczywą dolegliwość i cieszyć się niezwykłym wyglądem i niesamowicie jędrną skórą. Wszystko za sprawą naszej kliniki, która specjalizuje się w tego rodzaju zabiegach i dzięki zaawansowanej technologii oraz nowoczesnym urządzeniom uzyskujemy spektakularne efekty w krótkim czasie.

Specjalistyczny sprzęt – najnowsze technologie

Nasze zabiegi, oprócz profesjonalnej opieki całego zespołu medycznego mają niepodważalne wsparcie w postaci wykorzystywanych maszyn do ich przebiegu. Dzięki specjalistycznym sprzętom możliwa jest odpowiednia terapia oraz skuteczne leczenie różnych dolegliwości. Wykorzystywanie najnowszych technologii umożliwia uzyskanie wymiernych rezultatów w krótkim czasie, bez wdrażania inwazyjnych metod. Ponadto leczenie jest bezpieczne oraz w większości przypadków całkowicie bezbolesne, niewymagające znieczulenia i długiego okresu rekonwalescencji. Maszyny, które wykorzystujemy to między innymi:

– Artas 9X – innowacyjny przeszczep włosów,

– MonaLisa Touch – intymne piękno każdej kobiety,

– Fala uderzeniowa – Storz – skuteczna walka z cellulitem,

– Harmony Baby – usuwanie pajączków i pękających naczynek,

– HIFU – nieinwazyjny lifting twarzy,

– Laser diodowy Linscan – bezbolesna depilacja.

Wiedza i pełen profesjonalizm

Jako jedni z nielicznych możemy pochwalić się ogromna ilością certyfikatów oraz nagród za niebywałe osiągnięcia i znakomite rezultaty naszej pracy. Nieustannie dbamy o nasz samorozwój i wdrażamy w życie najnowocześniejsze techniki i metody usprawniające leczenie oraz poprawiające komfort i wygodę naszych pacjentów. Jesteśmy zespołem specjalistów, który charakteryzuje się wysoko wyspecjalizowaną wiedzą medyczną, która w dalszym ciągu jest pogłębiana i wzmacniana przez różnego rodzaju szkolenia, sympozja i wykłady. Cechuje nas ogromny profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta oraz nieustanna chęć praktyki i rozwoju. Wiemy, że nasze metody są najlepsze i w 100% skuteczne. Dlatego możemy pochwalić się wysokim wskaźnikiem zadowolonych pacjentów.

Bezpieczeństwo to podstawa – SkyClinic o tym wie

Nasze metody oraz wykonywane zabiegi są całkowicie bezpieczne i komfortowe dla pacjentów. Przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest specjalistyczna wizyta, na której pacjent udziela wywiadu lekarskiego dotyczącego ogólnego stanu zdrowia oraz poddaje się konkretnym badaniom. Takie działanie pozwala wyeliminować wszelkie przeciwwskazania uniemożliwiające kwalifikację do danej procedury zabiegowej. Sam zabieg wykonywany jest z zachowaniem wszelkich standardów sanitarnych i uszanowaniem praw pacjenta. Cały proces przebiega w miłej atmosferze i pełnym komforcie osoby poddającej się zabiegowi.

Zobacz więcej  Najlepsze kremy pod oczy - Ranking top 5 produktów, które niwelują worki i cienie pod oczami

Nieinwazyjne metody

Medycyna estetyczna to dział medycyny, która bazuje przede wszystkim na bezinwazyjnych metodach leczenia różnych dolegliwości. Skutkuje to wysokim komfortem i jakością wykonywanych zabiegów. Do pozbycia się niechcianego cellulitu, czy pękających naczynek, a także usunięciu zbędnego owłosienia nie potrzeba drastycznych metod, powodujących ból i dyskomfort. Dodatkowo terapie te są zazwyczaj efektem długotrwałym lub dożywotnim. Do wykonania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej przy użyciu lasera zbędne staje się wykorzystanie skalpela, znieczulenia i długotrwałej kuracji. Laseroterapia odmieni w szybki sposób życie na lepsze.

100% skuteczności

SkyClinic we Wrocławiu to klinika o dużym potencjale. Jesteśmy silnym zespołem specjalistów charakteryzującym się ogromną wiedzą medyczną i szeroką praktyką specjalistyczną. Mamy za sobą tysiące zabiegów, które odmieniły życie wielu osobom. Wiemy jak trudne mogą być niektóre dolegliwości i jak ciężko jest się z nimi zmierzyć. Dlatego dokonujemy wszelkich starań do tego, aby efekty były zadowalające i wywołujące radość u naszych pacjentów. Nasze zabiegi przeprowadzane są w odpowiedni sposób z prawidłowo dobraną kuracją, dlatego też osiągamy wymierne rezultaty i możemy pochwalić się 100% skutecznością. Każdy zabieg wykonany w naszej klinice zakończył się sukcesem i zadowoleniem ze strony zarówno pacjenta jak i personelu medycznego.

Zadowalające efekty

Jesteśmy kliniką, która posiada wysokie kwalifikacje i umiejętności do wykonywania różnego rodzaju zabiegów. Dzięki fachowej obsłudze i wiedzy lekarzy możemy szczycić się najlepszymi efektami wykonywanych zabiegów. Pozytywne opinie i zadowoleni naszych pacjentów mówią same za siebie. Laseroterapia jest całkowicie bezpieczną, nieinwazyjną i bezbolesną terapią, która umożliwia pozbycie się wszelkiego rodzaju przykrych dolegliwości w krótkim czasie. Efekty terapii najczęściej widoczne są już po wykonaniu pierwszego zabiegu i utrzymują się przez bardzo długi okres czasu lub dożywotnio.

SkyClinic – nowoczesne oblicze medycyny estetycznej

SkyClinic to renomowane miejsce na mapie Wrocławia, do którego chętnie zgłaszają się pacjenci z różnymi dolegliwościami zarówno natury estetycznej jak i zdrowotnej, albo jednej i drugiej – bowiem często się one przenikają. Nasze metody są niezwykle skuteczne, dzięki najnowszym technologiom i bogatej wiedzy medycznej naszego personelu. Posiadamy sprzęt najnowszej generacji i potrafimy go stosowanie używać. Dzięki temu jesteśmy najlepsi, a jesteśmy najlepsi, bo zaufało nam już szerokie grono pacjentów. SkyClinic to z pewnością miejsce, które warto odwiedzić.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop