Blog

Prohilo – zabieg przywracający kontur twarzy

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Prohilo – zabieg przywracający kontur twarzy

Upływu czasu nie da się zatrzymać i może on drastycznie odbić się na naszych twarzach. Skóra się rozluźnia, zmarszczki są bardziej widoczne, wyglądamy coraz starzej. Jest to naturalny proces najczęściej występujący w dolnej i środkowej części twarzy. Z wiekiem policzki zaczynają się „zawijać”, tworząc tak zwaną „obręcz”, linia żuchwy traci ostrą linię, staje się coraz mniej ostra, a linia również się zaciera.

Na szczęście obecnie, dzięki zabiegom medycyny estetycznej, możemy skutecznie przeciwdziałać wszystkim oznakom starzenia. Przede wszystkim, medycyna estetyczna oraz kosmetologia niesamowicie się rozwijają, w związku z czym skalpel nie jest już jedynym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na odmłodzeniu swojego wizerunku.

Obecnie na rynku dostępne są preparaty, które pozwalają w sposób mało inwazyjny odmłodzić skórę, wygładzić zmarszczki oraz poprawić kontur twarzy. Obecnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się zabieg z substancją nazywaną molekułą młodości. Substancja jest w stanie poprawić kontur twarzy, odwrócić zwiotczenie skóry i jednocześnie liftingując linię żuchwy, znacznie odmłodzić nasz wizerunek.

Te zabiegi przywracają kontur twarzy

Profhilo to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów w dziedzinie medycyny kosmetycznej, pomagający zapobiegać wiotczeniu i starzeniu się skóry. Powstaje na bazie naturalnego kwasu hialuronowego, który jest kluczowym składnikiem nawilżenia i odnowy naszych komórek. Kompozycja ma bardzo wysokie stężenie, a jednocześnie bez dodatków chemicznych powszechnie występujących w sieci kwasu hialuronowego. Dzięki swoim właściwościom termostabilizującym pomaga długotrwale odmładzać i ujędrniać skórę, bez alergii, które często wywołują zawarte w wielu preparatach emulgatory i zagęstniki.

Zabieg wygładza zmarszczki w ekspresowym tempie

Zastosowanie innowacyjnego preparatu Profhilo pozwala lekarzowi na zastosowanie specjalnej techniki iniekcji, ograniczając obszar iniekcji do zaledwie 10 nakłuć w precyzyjnie wybranych punktach anatomicznych po obu stronach twarzy. Co więcej, poza poprawą jakości skóry na twarzy, występuje poprawa naciągu skóry szyi. Jest to bardzo istotne, ponieważ wiele osób uznaje, że to właśnie szyja wskazuje na prawdziwy wiek kobiety. Molekuła młodości jednak wpływa również na ten aspekt.

Zobacz więcej  Lesine – recepta online

Ostrzykiwanie w tzw. miejsca wstrzyknięć bioestetycznych twarzy może całkowicie zatrzymać proces starzenia, zapewnić idealną dyfuzję produktu oraz dać efekt wyszczuplania i liftingu dopasowania do twarzy. Powolne wstrzykiwanie preparatu sprawia, że zabieg biomodelingu jest praktycznie bezbolesny, a także zmniejsza się ryzyko wystąpienia obrzęków i siniaków w miejscach igieł.

Do całkowitego odmłodzenia skóry zwykle wystarczą 2 zabiegi, ale w niektórych przypadkach stan skóry jest tak zły, że należy wykonać dodatkowy zabieg dwa miesiące po ostatnim zabiegu.

Kontur twarzy jak sprzed lat

Zabieg z Profhilo wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładzając zmarszczki na policzkach i ustach oraz w okolicy „kurzych łapek”. Poprawia rysy twarzy, przywraca prawidłowe napięcie skóry, uwydatnia linię żuchwy i szyję. Kontury twarzy są dopracowane i podkreślone, odmładzając całą twarz, dla oczekiwanego efektu bio-balansowania.

Profhilo Youth Molecular nakłada się powoli i długotrwale na skórę jak „miliony sprężyn”, pomagając przywrócić kontury twarzy i przywrócić utracony przez lata efekt ujędrnienia.

Poprawa głębokiego nawilżenia skóry

Profhilo to innowacyjny preparat odmładzający, obecnie jedyny na świecie stosowany do modelowania biologicznego, wykorzystujący termostabilną cząsteczkę hybrydową, zwaną młodą cząsteczką.

Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanego naturalnego kwasu hialuronowego o najwyższym dotychczas stężeniu (do 6 mg w pojedynczej dawce) oraz nowej generacji sieciującego kwasu hialuronowego nie ma ograniczeń co do chemicznie modyfikowanego preparatu o wielo- utworzono efekty poziomów. Oznacza to, że odmładzamy nie tylko skórę, ale także tkankę podskórną, która jest jej rusztowaniem.

Molekuła młodości – rysy twarzy stają się bardziej napięte

Sekretem Youth Molecular jest powolne i trwałe uwalnianie z miejsca wstrzyknięcia, odbudowa i odbudowa utraconych przez lata składników skóry. Dodatkowo łańcuchy kwasu hialuronowego o wybranej długości stymulują komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu i elastyny, dzięki czemu odzyskuje ona jędrność i elastyczność.

Molekuła młodości – zabieg skuteczny i bezpieczny

ProfHilo to jeden z najbezpieczniejszych specjalistycznych preparatów dermatologicznych do liftingu i odmładzania twarzy. Tylko ProfHilo nie zawiera żadnych chemikaliów, emulgatorów ani zagęszczaczy, aby przedłużyć okres przydatności do spożycia. Dzięki temu pacjenci nie odczuwają alergii ani podrażnień skóry z powodu reakcji na sztuczne składniki.

Zobacz więcej  Skuteczny sposób na szybkie pozbycie się trądziku - domowe sposoby!

Utracony owal twarzy? Odzyskaj go!

ProfHilo doskonale integruje się z tkankami, ponieważ bazuje na naturalnym kwasie hialuronowym, głównym składniku skóry. Został stworzony z myślą o regeneracji i przywróceniu utraconych wiele lat temu parametrów skóry, prowadzących do zmarszczek i zniekształceń rysów twarzy na policzkach, ustach i okolicy żuchwy (tak „Chomik”).

Do dziś w medycynie kosmetycznej stosuje się naturalny i usieciowany kwas hialuronowy. Naturalny kwas hialuronowy nawilża skórę, ale 1-2 dni po wstrzyknięciu już ją uszkodził. Dlatego konieczne jest bardzo częste leczenie iniekcyjne.

Podczas gdy tzw. Chemicznie usieciowany kwas hialuronowy ma przedłużoną trwałość. Choć nie rozkłada się szybko na skórze, brakuje mu najważniejszych korzyści, jakimi są funkcje nawilżające i regenerujące komórki. Stał się neutralnym przeszczepem.

Molekuła młodości poprawia jędrność skóry

ProfHilo ma niezrównane skoncentrowane zalety naturalnego kwasu hialuronowego. Stabilność termiczna preparatu oznacza, że nie ma wady chemicznie usieciowanego kwasu hialuronowego. Działa na komórki skóry oraz odbudowuje kolagen i elastynę.

ProFhilo to nowoczesny preparat do odmładzania skóry. Posiada najwyższe stężenie kwasu hialuronowego na świecie. Jego zastosowanie prowadzi do aktywacji procesów naprawczych i regeneracyjnych skóry. Wpływa na krycie skóry i jej gęstość. ProfHilo zapewnia efekty modelowania i wypełniania tworzyw sztucznych.

Czego jeszcze spodziewać się po zabiegu?

Ponieważ poprawa napięcia skóry jest w stanie zdziałać cuda, coraz więcej osób decyduje się na zabieg z molekułą młodości. Efekty zabiegu utrzymują się naprawdę długo. Zabieg prowadzi do przywrócenia utraconych parametrów skóry, w związku z czym profhilo molekuła młodości daje efekty nie tylko fenomenalne, ale również niezwykle naturalne. Poprawa napięcia skóry i poprawa jędrności skóry, to tylko niektóre z fenomenalnych efektów, jakie daje zaaplikowana molekuła młodości. Czego jeszcze możemy się spodziewać? Przede wszystkim pojawi się wysmuklenie dolnej części twarzy. Co więcej, zabieg z użyciem preparatu profhilo wzmacnia naszą skórę, nie tylko w sposób widoczny, ale również niewidoczny – skóra staje się bardziej odporna na urazy mechaniczne oraz (co niezwykle ważne) na bakteryjne infekcje skóry.

Zobacz więcej  Nerwica skóry: swędzenie, pokrzywka i problemy skórne na tle nerwowym – czym jest nerwica, jak leczyć i zrozumieć związek z problematyką psychiczną?

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop