Blog

Powiększanie punktu G

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Bardzo wiele kobiet uważa, że nie mogą zostać zaspokojone, podczas seksu. Medycyna, a także sama ginekologia cały czas rozwija się bardzo dynamicznie. Z tego względu, można spotkać się z coraz szerszy zakresem usług, które mają na celu polepszyć stosunek dla kobiet. Ginekologia plastyczna pozwala na powiększenie punktu G. Ma to wpłynąć na znaczną poprawę w trakcie stosunku. Jak przebiega, a także dla kogo przeznaczony jest ten zabieg. O tym wszystkim będzie więcej w dalszej części tekstu.

 

Jak wygląda seks, według kobiet

Z badań, które przeprowadzane są dość często wynika, że:

– prawie 1/10 kobiet nie doświadczyła nigdy orgazmu,

– 1/10 kobiet udaje orgazm praktycznie za każdym razem,

– co druga kobieta, przynajmniej raz w życiu udawała orgazm, podczas seksu,

– 1/3 kobiet jest w stanie poddać się zabiegowi, który wzmocni doznania łóżkowe.

To jak ważny jest seks w życiu, wie każdy dorosły Polak. Jest on jeszcze bardziej istotny w związkach. Najczęstszą przyczyną rozwodów są zdrady, które wynikają z różnych przyczyn, a jedną z nich jest nieusatysfakcjonowanie, podczas seksu z partnerem. Problemy z seksem nie muszą wynikać z nieumiejętności partnera, ponieważ budowa niektórych kobiet przeszkadza w odczuciach. Ginekologia plastyczna, która powiększy punkt G, może wpłynąć na lepsze odczucia, podczas stosunku, a także na lepsze relacje ze swoim partnerem.

 

Na czym polega powiększenie punktu G

Kobieta posiada na swoim ciele strefy erogenne, które odpowiadają w znacznej mierze za doznania, podczas stosunku. Jedną z nich jest punkt G, który uznawany jest za jeden z najbardziej wrażliwych. Znajduje się on na błonie śluzowej, przedniej ściany pochwy. W tym miejscu stykają się ze sobą gruczoły, naczynia krwionośne, a także nerwy czuciowe. Miejsce to jest bardzo mocno unerwione, a co za tym idzie stymulacja go, może w znaczący sposób pobudzić kobietę. Cały proces jest mało inwazyjny. Przed samym badaniem lekarze zlecają zrobienie morfologii, a także cytologii. Badania te mają na celu wykluczyć ewentualne powikłania z powodu podanego środka. Na początku zabiegu należy wstrzyknąć w przednią ścinę pochwy, niewielką ilość Desiralu- preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Preparat ten ma na celu uwydatnienie punktu G, a także ujędrnienie go, dzięki czemu staje się on znacznie bardziej wrażliwy na bodźce. Cały zabieg trwa około 20 min, więc jest on bardzo prosty i krótki, dlatego wszelkie obawy przed wstrzykiwaniem czegoś do pochwy są nieuzasadnione. Kobiety, które decydują się na tę operację przechodzą badania, a także rozmowy z lekarzem, które mają na celu pokazać im, że nie może stać się nic złego i wszystko pójdzie po myśli lekarza. Kobieta, która jest doinformowana i wie co dzieje się w danej sekundzie w jej ciele, jest znacznie bardziej rozluźniona, co pomaga lekarzowi w przeprowadzeniu zastrzyku.

Zobacz więcej  Zaffiro - przełom w walce z postępującymi procesami starzenia się

 

Dla kogo przeznaczone jest powiększenie punktu G

1. Kobiety, które nie są zadowolone ze swojego życia seksualnego.

2. Kobiety, które są w okresie menopauzy, ponieważ punkt G z wiekiem zmniejsza się. Powiększenie go z pewnością pomoże w powrocie do odczuwania najlepszych doznań.

3. Powiększenie punktu G jest przeznaczone również dla kobiet, które niedawno urodziły dziecko.

4. Mogą z niego skorzystać również kobiety, których budowa anatomiczna stref intymnych nie jest przyjazna i nie osiągają one dostatecznych doznań, podczas stosunku z partnerem.

Kobiety, które nie są zadowolone ze swojego seksu mogą z pewnością skorzystać z tej usługi. Jeśli płeć piękna jest zadowolona ze swojego życia seksualnego, to nie powinna ingerować w swoje miejsca intymne.

 

Przeciwwskazania do operacji punktu G

Praktycznie każda operacja wiąże się z przeciwwskazaniami, o który lekarz musi poinformować pacjentkę. W tym przypadku występuje głównie dwa, które mogą wpłynąć negatywnie na operacje. Lekarze, którzy przeprowadzają rozmowę z kobietą starają się dowiedzieć jak nawięcej o jej aktualnym współżyciu, ponieważ czasami mogą oni służyć dobrą radą, dzięki której operacja nie będzie potrzebna. Do przeciwwskazań z natury biologicznej należą:

– menstruacja, podczas której zabieg nie może zostać wykonany i należy przeczekać ten okres,

– aktywna infekcja okolic intymnych, która również będzie wpływała negatywnie na podane środki.

Kobiety, które zauważą u siebie infekcję, oczywiście powinny udać się do ginekologa, który sprawdzi dokładnie, z czym ma do czynienia. Wyleczenie jej nie powinno zająć dużo czasu i po wyleczeniu będzie można spokojnie podejść do operacji powiększenia punktu G.

 

Jak zachować się po zabiegu

Sam zabieg, który jest bardzo mało inwazyjny i prosty nie wywołuje dużych zmian w organizmie. Kobieta już po około 4 godzinach może współżyć, a co za tym idzie będzie ona mogła przetestować swoje zmiany. Cały efekt utrzymuje się około 2 lata, jednak długość ta uzależniona jest oczywiście od indywidualnych predyspozycji danej osoby. Lekarze nie narzucają zachowania po operacji, jednak wspominają, że na parę tygodni warto jest odstawić papiersy, a także alkohol, ponieważ mogą one wpłynąć negatywnie na skutki operacji.

Zobacz więcej  Pokrzywka u dzieci: objawy, leczenie oraz przyczyny i skuteczność różnych metod leczenia

 

Przeciwnicy punktu G

Bardzo często można spotkać się z głosami, które mówią, że punkt G nie istnieje. Po pokazaniu im w internecie i na zajęciach biologii, że takie miejsce faktycznie znajduje się w ciele człowieka. Osoby te mówią, że stymulacja go, nie może doprowadzić do orgazmu. Ludzie, którzy tak twierdzą są przeciwnikami operacji, która ma na celu powiększenie punktu G. Z opinii, które można znaleźć w internecie wynika, że kobiety, które zdecydowały się na zabieg powiększenia punktu G, są z niego zadowolone. Współżycie z partnerem weszło na inny poziom i nie widzą przeszkód przed kolejną operacją za dwa lata. Powiększenie punktu G ma bardzo dużo pozytywnych opinii, które wynikają nie tylko ze skuteczności tego zabiegu, ale również z obsługi i podejścia do klienta. Dbanie o niego na każdym etapie skutkuje polecaniem tego zabiegu dalej. Osoby, które uważają, że stymulacja punktu G nie doprowadzi ich do orgazmu, powinny spróbować zabiegu powiększania, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że ich budowa miejsc intymnych przeszkadza w życiu seksualnym.

 

Cena za zabieg powiększający

Zależy ona oczywiście od gabinetu, gdzie przeprowadzany jest zabieg. Jednak sprawdzając kilka miejsc, gdzie można go przeprowadzić, zauważy się, że cena wynosi kilka tysięcy złotych. Można uznać, że będzie ona mieściła się w przedziale od 2 do 3 tysięcy. Tak jak było wcześniej wspomniane, okres trwania zabiegu powiększającego to 2 lata, więc osoba, która zdecyduje się na niego będzie musiała wydać taką kwotę co 2 lata. Jednak nie jest to duży wydatek patrząc na to, jakie plusy niesie za sobą powiększenie punktu G. W cenie znajdują się oczywiście badania krwi, cytologia, a także wizyty kontrolne z lekarzem prowadzącym. Coraz więcej osób zaczyna korzystać z tego zabiego co też może wpłynąć na obniżenie ceny w przyszłości.

 

Jak wybrać gabinet do zabiegu powiększającego

Mimo że jest to zabieg mało inwazyjny, wiele kobiet może obawiać się go. Wolą one wybrać sprawdzone miejsca, które zapewnią im bezpieczeństwo i pewność. Wybierając gabinet warto kierować się ściśle określonymi czynnikami, dzięki czemu będzie można wybrać odpowiedni dla siebie.

1. Opinie najbliższych

Jeśli ktoś z rodziny zdecydował się na taki zabieg, to z pewnością posiada ona wyrobioną opinię na temat swojego gabinetu lekarskiego. Jeśli będzie ona pozytywna to nic nie stoi na przeszkodzie żeby również z niego skorzystać.

Zobacz więcej  Zmarszczki marionetki - jak pozbyć się bruzd i wypełnić je domowymi sposobami

2. Opinie dalszych osób i internetowe

Aktualnie każda firma musi dbać o dobre relacje z klientami, ponieważ ci bardzo często grożą wystawieniem nieprzychylnej opinii. Warto kierować się nimi, podczas wyboru gabinetu do zabiegu, ponieważ można z nich wiele wyciągnąć. Jeśli ktoś napisze, że cały zabieg był bardzo profesjonalny, ale klient nie był rozpieszczany, to niektórym osobom może zaświecić się lampka w głowie. Sugerowanie się internetowymi opiniami jest w miarę dobre, jednak trzeba brać poprawkę na to co piszą ludzie, bo bardzo często mają oni tendencje do wyolbrzymiania.

3. Cena

To ona będzie dla niektórych osób głównym czynnikiem przy wyborze miejsca zabiegowego. Jeśli w jednej przychodni wynosi ona 3000 zł, a w innej 2000 zł, to osoby, które nie mają wystarczającej ilości pieniędzy zdecydują się na drugie miejsce. Jest to ważna operacja, ponieważ inwazja w ciele człowieka niesie ze sobą zawsze jakieś ryzyko, dlatego w takich przypadkach lepiej nie dusić grosza.

4. Profesjonalne pierwsze wrażenie

Poprzednie czynniki na pewno zmniejszą ilość lokali, które bierze się pod uwagę. Z tego względu będzie trzeba wybrać spośród 3 najlepszych. Warto udać się do każdego z nich i porozmawiać z panią w rejestracji, a nawet lekarzem. Przychodnia, która zrobi najlepsze wrażenie, na pewno zostanie wybrana do operacji. Profesjonalizm w przychodniach plastycznych powinien być na bardzo wysokim poziomie, ponieważ na tym zależy klientowi.

 

Podsumowując, zabieg powiększenia punktu G może pomóc wielu kobietom, które narzekają na życie seksualne, a robi to ponad połowa z nich, ponieważ tyle udawało chociaż raz w życiu orgazm. Z tego 1/3 kobiet jest wstanie poddać się zabiegowi, który ma wpłynąć pozytywnie na seks. Zabieg powiększania punktu G jest bardzo mało inwazyjny. Podczas niego wstrzykiwany jest preparat na bazie kwasu hialuronowego, który ma za zadanie wypełnić tkankę. Po zabiegu kobieta musi odpocząć parę godzin. Następnie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wypróbować zmiany w swoim organizmie. Zabieg ten jest polecany dla kobiet, które nie są zadowolone ze swojego dotychczasowego życia seksualnego, kobiet w okresie menopauzy, ponieważ punkt G zaczyna maleć z wiekiem, a także dla kobiet, których budowana anatomiczna nie sprzyja współżyciu. Do przeciwwskazań trzeba zaliczyć aktywną infekcję miejsc intymnych, a także menstruacje, którą należy po prostu przeczekać. Cena za powiększenie punktu G wynosi kilka tysięcy złotych w zależności od miejsca wykonania. Średnio można przyjąć, że jest to koszt około 2000 zł.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop