Blog

Mezoterapia igłowa – czy odmładza skórę lepiej od operacji plastycznych?

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Mezoterapia igłowa – czy odmładza skórę lepiej od operacji plastycznych?

Mezoterapia jest jedną z najbardziej popularnych technik odmładzania skóry na rynku estetycznym, znacznie poprawia wygląd pozbawionej blasku skóry, a także może pomóc w poprawie problemów skórnych. Działanie zabiegu polega na bezpośrednim wprowadzeniu do głębszych warstw skóry silnie działających mieszanek witamin, minerałów i składników aktywnych, w wyniku czego skóra staje się pulchniejsza i nabiera promiennego blasku.

Zabieg wykorzystuje bardzo cienkie igły do podawania kombinacji witamin, kwasu hialuronowego, ekstraktów roślinnych i enzymów do warstwy podporowej skóry, znanej również jako skóra właściwa. Jest to coś, czego nie da się osiągnąć stosując wyłącznie zabiegi pielęgnacyjne.

Jak działa mezoterapia?

Mezoterapia wspomaga produkcję składników budulcowych skóry, jak również stymuluje metabolizm skóry, czego efektem jest odmłodzona i jędrniejsza skóra.

Ten popularny zabieg koryguje podstawowe problemy, takie jak słabe krążenie i stany zapalne, które mogą powodować uszkodzenia skóry. Aby osiągnąć optymalne rezultaty, należy wykonać kilka zabiegów mezoterapii. Nie ma czasu na przygotowanie i minimalny czas przestoju.

Mezoterapia VS Mezoterapia mikroigłowa

Ponieważ lockdown 2021 dobiega końca i wszyscy planujemy ponowne otwarcie naszych klinik, być może chciałabyś wprowadzić do swojego portfolio nowy, skuteczny zabieg.

Przyjrzyjmy się Mezoterapia VS Microneedling i która opcja będzie oferować niesamowite rezultaty dla klientów, a jednocześnie będzie wysoce opłacalna dla Ciebie jako właściciela kliniki!

Nieinwazyjne zabiegi igłowania są znane od dziesięcioleci i posiadają wiele dowodów klinicznych potwierdzających ich skuteczność na skórze.

Popyt na zastrzyki przeciwzmarszczkowe i wypełniacze dermalne rośnie każdego roku w branży estetycznej, ale w 2021 roku obserwuje się nowy trend, jeśli chodzi o alternatywne terapie igłowe, takie jak Microneedling i Mezoterapia.

Zabiegi mezoterapii igłowej zdobywają popularność

Mezoterapia Bezigłowa jest coraz bardziej popularną alternatywą dla zastrzyków rozluźniających zmarszczki.

Zobacz więcej  Trendy beauty 2020 - sprawdź co będzie królowało w tym roku!

W przeciwieństwie do zastrzyków rozluźniających zmarszczki, które są inwazyjnym i chemicznym zabiegiem, Mezoterapia Bezigłowa przyjmuje całkowicie nietoksyczne i nierzucające się w oczy podejście.

Przynosząc wiele z tych samych korzyści co zastrzyki przeciwzmarszczkowe, jest bezbolesna, naturalna i odpowiednia dla wszystkich typów skóry.

Dla osób, które obawiają się zastrzyków lub chcą zastosować naturalne i mniej inwazyjne podejście do leczenia zmarszczek, idealnym rozwiązaniem jest Mezoterapia Bezigłowa.

Zamiast zastrzyków, Mezoterapia Bezigłowa wykorzystuje technologię ultradźwiękową, a naturalne produkty do mezoterapii są delikatnie wtłaczane w skórę.

Technologia ultradźwiękowa pozwala błonom komórkowym skóry stać się tymczasowo przepuszczalne, co pozwala komórkom lepiej wchłaniać zdrowe witaminy, minerały i aminokwasy zawarte w produktach do mezoterapii.

To podejście do rozluźniania zmarszczek pozwala skórze wchłonąć do 2000 razy więcej niezbędnych składników odżywczych niż inne znane metody, więc nie dziwi fakt, że efekty tego zabiegu są znaczące.

Poza właściwościami przeciwstarzeniowymi, Mezoterapia Bezigłowa jest często stosowana w celu redukcji pigmentacji, wyrównania kolorytu i nawilżenia skóry oraz jej ogólnego odżywienia.

Wielu pacjentów opisuje rezultaty zabiegu jako pozostawiające ich skórę wyglądającą i czującą się odmłodzoną, odświeżoną, gładszą i jędrniejszą niż przed zabiegiem.

Mezoterapia Bezigłowa jest również skuteczną alternatywą dla wypełniaczy Dermal.

Jakie niebezpieczeństwa płyną z zabiegu mezoterapii igłowej?

W przeciwieństwie do inwazyjnych zabiegów rozluźniających zmarszczki, które wymagają licznych zastrzyków, mezoterapia nie powoduje dyskomfortu u pacjentów, a zakres bólu to subtelne uczucie szpilek i igieł.

Nie ma żadnego ryzyka ani skutków ubocznych związanych z tym sposobem leczenia, podczas gdy bardziej uciążliwe zabiegi często pozostawiają u pacjentów pewien poziom bólu i zasinienie skóry.

Ponieważ mezoterapia bezigłowa należy do zabiegów medycyny estetycznej jak również wykorzystuje naturalne produkty i jest uważana za bezpieczną dla wszystkich typów skóry, nie ma prawie żadnych powodów, dla których pacjenci powinni unikać tego typu zabiegów.

Zobacz więcej  Lipotransfer Micro Nano Fat

Jednakże, ze względu na moc elektryczną związaną z technologią ultradźwiękową, zabieg nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży, osób z rozrusznikiem serca, epilepsją lub jakimikolwiek poważnymi schorzeniami medycznymi lub psychologicznymi.

Jak działa Microneedling? Czy to to samo co kwas hialuronowy?

Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej? Mezoterpia igłowa jest elementem medycyny estetycznej i tworzy kontrolowane mikroigłowe nakłucia na powierzchni skóry. Stymuluje to proces gojenia się organizmu, aby odmłodzić i naprawić skórę.

Aby uzupełnić i wzmocnić efekty Microneedlingu, oferujemy koktajl do mezoterapii, który jest wprowadzany w skórę po zabiegu.

Zapoczątkowana przez francuskiego lekarza Dr Pistor w 1952 roku, mezoterapia jest niechirurgiczną, stosunkowo bezbolesną procedurą, która jest stosowana w leczeniu szerokiej gamy schorzeń, dostarczając koktajl witamin, minerałów i aminokwasów bezpośrednio do skóry.

Efekty mezoterapii igłowej

Po wykonaniu małych nakłuć w skórze przez urządzenie Microneedling, koktajl do mezoterapii zawierający antyoksydanty może wniknąć w głąb skóry, aby skuteczniej zwalczać przebarwienia, wspomagać nawilżanie oraz ujędrniać i napinać skórę.

Na czym polega mezoterapia igłowa? Nierównomierny koloryt skóry, taki jak plamy starcze, melasma i uszkodzenia posłoneczne stanie się jaśniejszy, co zwiększy zaufanie do Twojej skóry.

Jakie są korzyści z połączenia zabiegu mikroigłowania z mezoterapią?

  • Poprawia zmarszczki, minimalizuje wielkość porów i napina skórę
  • Stymuluje produkcję kolagenu, co sprzyja odmłodzeniu
  • Poprawia blizny chirurgiczne i potrądzikowe
  • Może poprawić wygląd rozstępów
  • Pomaga w usuwaniu przebarwień (brązowych plam i melazmy)
  • Może leczyć okolice oczu poprawiając ich elastycznść
  • Mezokoktajle mogą rozjaśnić skórę

Mezoterapia – Naturalne Wegańskie Rozwiązanie Dla Blasku Skóry

Wraz z rosnącą liczbą osób sięgających po homeopatyczne i naturalne leki na bazie ekstraktów roślinnych w celu poprawy zdrowia i samopoczucia, sensownym wydaje się, aby uroda została wzmocniona przy użyciu preparatów roślinnych i witaminowych.

Mezoterapia daje Ci pewność i spokój, że tylko naturalna moc płynu przenika przez Twoją skórę, aby ją odmłodzić. Postaw na mezoterapię igłową!

Zobacz więcej  Przetłuszczające się włosy pozostaną wspomnieniem

Jakie przynosi korzyści zabieg mezoterapii igłowej?

Mezoterapia igłowa polega na poprawie wyglądu skóry. Mezoterapia może natychmiast poprawić wygląd matowej, zmęczonej skóry i powierzchownych zmarszczek, ale może również pomóc w poprawieniu spowolnionego krążenia krwi, wspomagając organizm w wypłukiwaniu starzejących się toksyn. Zabieg ten może być również stosowany do usuwania przebarwień, leczenia trądziku i “rozświetlania skóry od wewnątrz”.

Koktajle witaminowe do mezoterapii mogą stymulować komórki fibroblastów w skórze do produkcji większej ilości kolagenu w celu zwalczania oznak starzenia się skóry. Coraz więcej klientek skłania się do wykonania mezoterapii igłowej.

Mezoterapia igłowa pozwala osiągnąć zaskakująco dobre efekty w krótkim czasie wywołując naturalne procesy regeneracyjne. Po zabiegu skóra wygląda zdrowiej.

Skuteczny zabieg medycyny estetycznej popudzający organizm do produkcji kolagenu

Wśród listy wstrzykiwanych składników roślinnych przyjaznych dla skóry znajdują się witaminy, czynniki wzrostu, kwas hialuronowy, peptydy, przeciwutleniacze i pierwiastki śladowe, które zapewniają idealne środowisko dla zdrowej skóry, lepiej radzącej sobie z procesem starzenia.

Typowy koktajl do mezoterapii może zawierać ponad 50 aktywnych składników, które odżywiają, naprawiają i odmładzają skórę. Jest to zabieg zdecydowanie warty wykonania, jeśli masz jakieś wydarzenie, na które chcesz szybko zareagować, i może być łączony z zastrzykami przeciwzmarszczkowymi i wypełniaczami.

Mezoterapia igłowa pobudza do produkcji nowych włókien kolagenowych.

 

Liczba

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop