Blog

LPG Alliance – cudowna endermologia, którą powinieneś poznać

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

“Nie oceniaj książki po okładce” – to powiedzenie z pewnością nie odnosi się do tego, jak w naszym świecie postrzega się drugiego człowieka; wygląd należy do zdecydowanie jednego z ważniejszych czynników, po których oceniamy atrakcyjność i hipotetyczny sposób bycia innych ludzi. W każdej kulturze liczą się inne wyznaczniki zewnętrznego piękna – my żyjemy w społeczeństwie, w którym zdecydowanie liczy się szczupła sylwetka oraz gładka, młoda i zdrowo wyglądająca skóra. Oczywiście, nie każdemu dane jest posiadać odpowiednie geny lub czas i środki, aby zadbać o obie te rzeczy tak, aby prezentowały się nieskazitelnie. Wiele osób doświadcza z tego powodu zaniżonej samooceny i kompleksów. Co można zatem zrobić, aby choć trochę zbliżyć się do ideału? Z pomocą przychodzi Endermologie LPG Alliance – niezawodny sposób i technologia, która została stworzona specjalnie z myślą o osobach, które marzą o smukłej sylwetce oraz gładkiej skórze. Sprawdź, na czym polega owa metoda, kto może poddać się jej wykonaniu oraz jakie są jego efekty. W poniższym artykule odpowiemy nie tylko na tem, ale także na wiele innych pytań. 

Endermologie LPG Alliance – podstawowe informacje o zabiegu

Wiele osób, chcąc osiągnąć wymarzoną sylwetkę, poddaje swoje ciało wielu zabiegom, mającym w efekcie doprowadzić do uzyskania wyznaczonego efektu. Ich liczba mówi sama za siebie. Treningi, odpowiednio dopasowana dieta, kremy i inne specyfiki do nawilżania i ujędrniania skóry to jedne z podstawowych czynności, które są w stanie zagwarantować nam nowy, piękny wygląd.  Trzeba przyznać, że możliwości jest bardzo wiele, bywa jednak, że żadna z powyższych metod nie daje pełni efektów, jakich oczekujemy: cellulit, brak jędrności skóry czy niechciany tłuszcz, niemożliwy do pozbycia się naturalnymi metodami to elementy, które skutecznie potrafią zniechęcić do dalszego dbania o swój wygląd i znacząco wpłynąć na pewność siebie oraz ogólne samopoczucie. Tymczasem nie warto się załamywać, ponieważ naprzeciw naszym potrzebom wychodzi nowoczesna medycyna estetyczna ze swoimi skutecznymi i bezinwazyjnymi metodami. Szczególnie jeden sposób na pozbycie się nieestetycznych i przeszkadzających nam fragmentów ciała powinien zwrócić naszą uwagę – metoda Endermologie LPG Alliance.

Wiele osób z pewnością spotyka się z tymi terminami po raz pierwszy. Na czym dokładnie polega endermologia i czym jest Alliance? Alliance to dzieło ponad trzydziestoletnich prac badawczych francuskiej firmy LPG. Ich cel, czyli wynalezienie technologii nieinwazyjnej, bezpiecznej i znacznie skuteczniejszej od wcześniej stosowanych w medycynie estetycznej, został ostatecznie osiągnięty, dzięki czemu osoby chcą pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz ujędrnić i wygładzić swoją skórę, mogą być więcej niż zadowolone. Endermologia może być stosowana zarówno do zabiegów na ciele, jak i twarzy. Metoda polega na pobudzeniu naturalnych procesów, które zachodzą w ludzkim organizmie. Specjalne urządzenie, którego wykwalifikowany kosmetolog używa do przeprowadzenia zabiegu, stymuluje tkanki ciała i uwalnianie tłuszczów. Cały proces odczuwalny jest przez pacjenta jako przyjemny, mocny masaż. Zabiegowi pacjent poddaje się mając na sobie specjalny kostium, Endermowear, dopasowujący się idealnie do ciała i pozwalający na swobodę w dokonywaniu zabiegu przez kosmetologa. Ponadto, przez aktywację produkcji kolagenu, kwasu hialuronowego oraz elastyny, efekt szczupłości jest jeszcze trwalsze i lepiej widoczne. Podczas procedury zdrowie i bezpieczeństwo są w pełni zagwarantowane.

Zobacz więcej  Krem na pajączki na nogach - Skuteczna pomoc w walce z teleangiektazją i rozszerzonymi naczynkami

Dla kogo jest zabieg Endermologie LPG Alliance?

Dla wielu potencjalnych pacjentów bardzo istotne wydaje się pytanie, czy omawiane metody dostępne są dla wszystkich. Warto zaznaczyć, że zabieg Endermologie LPG Alliance jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które chciałyby zmienić w swoim wyglądzie elementy, które są dla nich nieestetyczne i odbierają im pewność siebie, niemniej jednocześnie obawiają się bólu i nie chcą poddawać się procedurze inwazyjnej, wymagającej użycia skalpela.  Endermologia może pomóc osobom, które posiadają nadmiarową tkankę tłuszczową, niemożliwą do pozbycia się w naturalny sposób, poprzez ćwiczenia oraz odpowiednią dietę. Dzięki zabiegowi możliwe jest wyszczuplenie i nadanie ciału pożądanego kształtu. Ponadto, osoby, które posiadają skórę pomarszczoną, pozbawioną życia i elastyczności lub naznaczonej cellulitem, również mogą z powodzeniem skorzystać z procedury endermologii, ponieważ może ona w całkowicie bezinwazyjny sposób odpowiedzieć na wiele ich pragnień i potrzeb. Warto również nadmienić, że także osoby cierpiące na bóle stawów oraz zatrzymanie wody w organizmie mogą skorzystać na poddaniu się zabiegowi.

Przeciwwskazania do zabiegu Endermologie LPG Alliance

Jak w przypadku każdego zabiegu, tak i również przy endermologii istnieje kilka przeciwwskazań uniemożliwiających jej wykonanie. Do przeszkód, które nie pozwalają na przeprowadzenie zabiegu Endermologie LPG Alliance należą:

  • choroby skórne w fazie aktywnej;
  • okres ciąży;
  • okres karmienia piersią;
  • przyjmowanie leków, mogących uniemożliwić prawidłowy przebieg zabiegu;
  • choroby, które mogłyby zagrozić zdrowiu pacjenta podczas przeprowadzania zabiegu.

Bardzo ważnym elementem przed poddaniem się zabiegowi jest konsultacja z kosmetologiem, który ma przeprowadzić procedurę. Będzie on w stanie ocenić, czy pacjent kwalifikuje się do przeprowadzenia endermologii, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania, które mogłyby zagrozić prawidłowemu przebiegowi zabiegu; jest to bardzo ważne, gdyż w przypadku niektórych schorzeń, procedura będąca nieinwazyjną i w normalnych okolicznościach w pełni bezpieczną dla zdrowia, może okazać się dla pacjenta szkodliwa.

Zobacz więcej  Lipoliza brzucha - pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej

Jak odpowiednio przygotować się do zabiegu Endermologie LPG Alliance?

Każda procedura w gabinecie medycyny estetycznej, w tym także zabieg endermologii, wymaga odpowiednich przygotowań. Pacjent zostanie poproszony o wykonanie kilku czynności, dzięki którym zabieg będzie skuteczny i bezpieczny:

  • wypełnienie ankiety dotyczącej przyjmowanych leków i przebytych chorób;
  • konsultacja z kosmetologiem oraz poddanie się dokładnej analizie skóry, celem określenia problemu;
  • nawodnienie organizmu na co najmniej jeden dzień przed wykonaniem zabiegu;
  • odstawienie kosmetyków, które mogłyby ingerować w strukturę i powierzchnię skóry (co najmniej kilka dni przez przeprowadzeniem zabiegu Endermologie LPG Alliance);
  • niestosowanie kwasów i innych mocnych środków na skórę.

Tylko po właściwym, dokładnym dostosowaniu się do powyższych zaleceń, możliwe będzie bezpieczne przeprowadzenie zabiegu Endermologie LPG Alliance. Chociaż nie są to szczególnie skomplikowane czy wymagające rozporządzenia, należy o nich pamiętać za wszelką cenę; nagrodą za ich przestrzeganie będą niezwykle zaskakujące i widoczne efekty po zabiegu Endermologie LPG Alliance.

Omawiana metoda jest bardzo skuteczna i bezpieczna, warto jednak pamiętać o tym, że do jej pełnych skutków potrzebne jest działanie zgodne z wymienionymi wyżej zaleceniami.

Postępowanie po zabiegu Endermologie LPG Alliance

W głowach wielu potencjalnych pacjentów z pewnością pojawia sie pytanie o to jak postępować po zabiegu i czy wymaga on długiej rekonwalescencji. Po poddaniu się zabiegowi Endermologie LPG Alliance konieczne jest wykonanie kilku czynności, które pozwolą na trwalszy i bardziej widoczny efekt procedury. Ze względu na bezinwazyjność endermologii, po poddaniu się jej możliwy jest powrót do swoich codziennych czynności, nawet tego samego dnia. Specjaliści radzą jednak, aby nie zapominać o wykonywaniu ćwiczeń fizycznych oraz stosowaniu diety, które nie tylko wpłyną pozytywnie na nasze samopoczucie, ale również pozwolą na zachowanie i lepsze utrwalenie efektów po zabiegu. Nawet lekka gimnastyka może pomóc w osiągnięciu widocznych rezultatów. Lekarze zalecają również picie co najmniej 2,5 litra wody na dzień, aby zachować prawidłowe nawodnienie organizmu. Przed powrotem do stosowania swoich zwyczajowych kosmetyków na skórę, powinno się w pierwszej kolejności omówić tę kwestię z kosmetologiem. Chociaż zabieg Endermologie LPG Alliance nie jest bolesny ani nie podrażnia skóry, a wręcz ma formę niezwykle przyjemnego masażu, warto mieć pewność, że kosmetyki, które stosuje się na co dzień, będą odpowiednie również dla skóry po poddaniu się procedurze. Chcąc osiągnąć jak najlepsze efekty po endermologii, w większości przypadków konieczne będzie poddanie się co najmniej trzem seriom zabiegu. O ich częstotliwości decyduje kosmetolog; ważne jest, aby nie poddawać się kolejnej sesji zbyt wcześnie. Zazwyczaj należy odczekać dwa-trzy dni, aby nie narażać swojej skóry na ewentualne podrażnienie.

Zobacz więcej  Ujędrnienie brzucha - jak wybrać zabiegi na brzuch

Jakie efekty daje zabieg Endermologie LPG Alliance?

Korzyści, jakie wynikają z poddania się zabiegowi Endermologie LPG Alliance  są nie do przecenienia i sprawiają, że wszelkie kompleksy, kłopoty z samooceną oraz obniżenie nastroju znikają błyskawicznie. Procedura Endermologie LPG Alliance pozwala na redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej, której pozbycie się było niemożliwe naturalnymi sposobami, jak dieta czy ćwiczenia. Sylwetka optycznie będzie sprawiała wrażenie szczuplejszej, a pacjenci z pewnością będą z tego powodu niezwykle zadowoleni. Kolejnym rezultatem jest wygładzenie oraz widoczne odmłodzenie, ujędrnienie i rozświetlenie skóry; dzięki temu niestraszne nam lato i sezon plażowy, gdyż nowym, pięknym ciałem wręcz będziemy chcieli się pochwalić wszystkim dookoła. Zabieg Endermologie LPG Alliance jest niezwykle szybki i całkowicie bezbolesny, a ponadto efekty po jego wykonaniu są widoczne niemal od razu, co znacząco różni go od metod stosowanych w warunkach domowych. Przeprowadzany w bezpiecznych warunkach, z udziałem wykwalifikowanego kosmetologa, przyciąga wiele osób różnej płci, które z różnych powodów cierpią z powodu niedoskonałości swojej skóry. Zabieg Endermologie LPG Alliance jest dla nich szansą na poprawę obniżonego nastroju i wyleczenie z kompleksów wywołanych nieestetycznymi elementami swojej fizjonomii.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop