Blog

Lipoliza brzucha – pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Lipoliza brzucha – pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej

Każdy z nas chce się cieszyć idealną sylwetką i czuć się komfortowo we własnym ciele. Zwłaszcza w sezonie letnim zwracamy na to szczególną uwagę. Bezinwazyjny zabieg lipolizy iniekcyjnej pomoże Ci uzyskać wymarzoną talię osy. Wakacje zaplanowane, bikini wybrane, tylko ten brzuch… Nie zawsze intensywne ćwiczenia fizyczne lub idealnie zbilansowana dieta przynoszą upragniony efekt. Chcąc zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej i czuć się swobodnie w lekkich ubraniach można szybko pozbyć się nadprogramowych centymetrów dzięki zabiegowi medycyny estetycznej jakim jest lipoliza iniekcyjna. Co to za metoda i na czym polega? Jak szybko pozbędziemy się niechcianych komórek tłuszczowych? Kiedy zobaczymy efekty? Rzucimy trochę światła na tę sprawę w poniższym artykule.

Modelowanie sylwetki dzięki lipolizie iniekcyjnej

Zabieg lipolizy iniekcyjnej to bezoperacyjny sposób na pozbycie się zbędnych centymetrów z różnych partii ciała, kiedy dieta i specjalistyczne ćwiczenia nie pomagają pozbyć się tłuszczu. Problemy hormonalne, złe nawyki żywieniowe, uwarunkowania genetyczne – wiele czynników ma wpływ na wygląd naszego ciała. Za duże uda? Zbyt odstający brzuch? A może cellulit na pośladkach? Pozbądź się nadmiaru komórek tłuszczowych stosując zabiegi lipolizy iniekcyjnej. Rezultaty są widoczne po pierwszej serii, ale zaleca się wykonać kilka powtórzeń. Dzięki temu rewelacyjne efekty będą utrzymywały się dłużej, a Ty możesz cieszyć się idealną sylwetką na lato. Nie jest to jednak rozwiązanie problemu otyłości – a jedynie pomoc w uzyskaniu wymarzonych kształtów swojego ciała. Mimo to, kolejną z wielu zalet tego zabiegu jest utrata zbędnych kilogramów, dzięki redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki zabiegowi pozbędziesz się niechcianych boczków i oponek na brzuchu, pelikanów na ramionach i wielu innych problemów, a Twoje ciało stanie się smuklejsze. Coraz więcej osób decyduje się na poprawę swojej sylwetki dzięki zabiegowi lipolizy – metoda ta zdobywa coraz więcej  zwolenników przede wszystkim dlatego, ze nie jest to zabieg operacyjny, a jej wspaniałe rezultaty widoczne są praktycznie od razu.

Lipoliza iniekcyjna – pozbądź się sińców i worków pod oczami

Lipoliza iniekcyjna to bardzo dobre rozwiązanie nie tylko na pozbycie się tłuszczu, lecz także zmniejszenie worków pod oczami. Tak zwana przepuklina tłuszczowa powieki dolnej to problem, z którym boryka się wielu z nas. Worki pod oczami powodują, że wyglądamy na zmęczonych i dodają nam lat. Wcześniej jedynym kluczem do sukcesu była operacja chirurgiczna powieki dolnej. Dziś, aby się ich pozbyć, warto rozważyć lipolizę iniekcyjną. Zabieg poprawi kondycję naszej skóry pod oczami. Dzięki temu znikną sińce, a skóra będzie bardziej sprężysta. Czas zabiegu będzie także zdecydowanie krótszy, niż przy redukcji tkanki tłuszczowej z ud czy pośladków.

Zobacz więcej  Menopauza - wiek, pierwsze objawy i metody ich łagodzenia.

Leczenie ginekomastii za pomocą lipolizy iniekcyjnej

Chociaż trudno w to uwierzyć, mężczyźni są narażeni na choroby piersi tak samo jak kobiety. Jednym z takich problemów jest ginekomastia. Polega ona na rozrastaniu się tkanki tłuszczowej, włóknistej i gruczołowej. W efekcie męskie piersi powiększają się. Ginekomastia dotyka mężczyzn w różnym wieku i z różnych powodów. Lipoliza iniekcyjna może pomóc uporać się z tym nieprzyjemnym problemem.

Przygotowanie do zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Lipolizę iniekcyjną może wykonać wykwalifikowany specjalista. W klinice Sky Clinic zabieg składa się z dwóch etapów. Po pierwsze, lekarz przeprowadzi wywiad dotyczący naszego stanu zdrowia oraz kondycji organizmu. Zada też pytania na temat przebytych i aktualnych chorób oraz o aktywne infekcje skórne. Specjalista przybliży także opis zabiegu. Do zabiegu lipolizy iniekcyjnej nie trzeba się poza tym szczególnie przygotowywać. Najlepiej, aby w dniu zabiegu pacjent zrezygnował z kawy i alkoholu. Drugi etap to część właściwa. Po wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań zostanie wykonana lipoliza iniekcyjna.

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

Nadmiar tkanki tłuszczowej wpływa niekorzystnie na naszą samoocenę. Nikt nie lubi u siebie podwójnego podbródka i wydatnego brzucha – a to może wpędzić nas w kompleksy.  Aby uniknąć kompleksów spowodowanych lekką nadwagą i wzmocnić swoją przebojowość warto poddać się metodzie bezinwazyjnego modelowania sylwetki. Lipoliza iniekcyjna to innowacyjna i niezwykle skuteczna metoda rozpuszczania komórek tłuszczowych. Zabieg wykonany jest w znieczuleniu miejscowym – pacjent nie jest poddawany narkozie. Za pomocą zastrzyków wprowadza się cienką igłą roztwór na bazie fosfatydylochiny do konkretnej części ciała. W efekcie komórki tkanki tłuszczowej rozpuszczają się i trafiają do wątroby, gdzie następnie są usuwane z organizmu. Dzięki temu pozbędziesz się niechcianego tłuszczu z brzucha, lub drugiego podbródka, a także poprawisz metabolizm oraz kondycję swojej skóry. Zabieg trwa zazwyczaj do godziny, a jego czas jest zależny od obszaru, na którym lipoliza iniekcyjna jest wykonywana. Najczęściej wykonuje się go na brzuchu, udach, boczkach oraz ramionach – ponieważ w tych miejscach odkłada się najwięcej tłuszczu.

Zobacz więcej  Zagęszczanie włosów - ciesz się wymarzoną fryzurą

Po wykonanym zabiegu w miejscu iniekcji mogą pojawić się obrzęk, zaczerwienienie i drobne krwiaki. Na piekące zaczerwienienie można zastosować środki przeciwbólowe. Mimo wszystko jest to dobre rozwiązanie, ponieważ nie wymaga rekonwalescencji, a efekty zabiegu długo utrzymują się. Szybko więc wrócisz do pełnej aktywności po zabiegu lipolizy iniekcyjnej.

Przeciwwskazania i wskazania do zabiegu

  • Przeciwwskazania do wykonania lipolizy iniekcyjnej to przede wszystkim zaburzenia krzepnięcia krwi, ostre choroby nerek i wątroby, choroby autoimmunologiczne, nowotwory, ciąża, karmienie piersią, a także uczulenie na składniki preparatu oraz przyjmowanie leków rozrzedzających krew.
  • Lipoliza iniekcyjna dedykowana jest osobom z normalną wagą, które pomimo diety i ćwiczeń fizycznych nie mogą pozbyć się tłuszczu z pośladków, ud, okolicy pach lub podbródka. Zabieg jest skuteczny zarówno w przypadku problemów hormonalnych jak i uwarunkowań genetycznych.
  • Zabieg lipolizy wykonuje się także w celu pozbycia się worków pod oczami.
  • Wskazaniem do usunięcia komórek tłuszczowych jest także nieprzyjemny problem ginekomastii występujący u mężczyzn.
  • Jeżeli występuje u Ciebie problem tak zwanego byczego karku, dobrym sposobem na pozbycie się go będzie zabieg lipolizy iniekcyjnej. Niezależnie, czy powodem tego jest problem o podłoży hormonalnym, czy wynikający z wady postawy, lipoliza iniekcyjna ułatwi Ci pozbycie się kłopotu.

Jakie efekty daje lipoliza iniekcyjna?

Lipoliza iniekcyjna to zabieg medycyny estetycznej, który wyraźnie wpływa na likwidację komórek tłuszczowych, dzięki czemu tracimy kilka centymetrów w obwodzie. Zauważalny jest też spadek masy ciała. To podstawowe założenie, jakie obieramy decydując się na ten zabieg. Jednak to nie wszystko – ta metoda ma o wiele więcej zalet. Lipoliza poprawia także nasz metabolizm i pracę wątroby, dzięki wydalaniu tłuszczu z naszego organizmu. Zabieg poprawia także jędrność i sprężystość naszej skóry dzięki redukcji niechcianego cellulitu. Pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej wpływa też na naszą pewność siebie i dodaje nam chęci do działania! Aby rezultaty były jeszcze bardziej widoczne i trwalsze, warto zrobić dodatkowo masaż limfatyczny, który pomoże szybciej zlikwidować komórki tłuszczowe.

Czy efekty lipolizy iniekcyjnej widać po pierwszym zabiegu?

Jak najbardziej! Lipoliza iniekcyjna jest tak efektownym zabiegiem, że wyniki widać już po pierwszej serii. Sam zabieg trwa około 40 minut, a proces wydalania tkanki tłuszczowej z organizmu zajmuje mniej więcej 3 tygodnie. Po tym czasie powinien zejść obrzęk, a Ty możesz cieszyć się swoim rewelacyjnym ciałem bez zbędnego tłuszczu. Zabiegi powtarza się w odstępach kilkutygodniowych, najczęściej co miesiąc, w celu pozbycia się pożądanej ilości tkanki tłuszczowej i uzyskania lepszych rezultatów. Dzięki temu Twoja sylwetka będzie smuklejsza i uzyskasz wymarzoną tali osy. Znikną sińce pod oczami, a Twoja twarz zyska młodszy i zdrowszy wygląd.

Zobacz więcej  Adaring – recepta online

Same efekty tego zabiegu medycyny estetycznej w dużej mierze zależą od tego, jak zastosujemy się do zaleceń specjalisty. Odpowiedni styl życia i niskotłuszczowa dieta bez wątpienia ułatwią zredukowanie tkanki tłuszczowej po zabiegu, a duży brzuch i podwójny podbródek szybko odejdą w niepamięć.

Ile kosztuje lipoliza iniekcyjna?

Każdy, kto chciałby wykonać taki zabieg zmniejszający tkankę tłuszczową, powinien mieć świadomość, że to nie tylko metoda odchudzająca – a przede wszystkim modelująca sylwetkę. Dzięki niej szybko pozbędziesz się niechcianych oponek na brzuchu, zbyt szerokich ud i drugiego podbródka. Cena zabiegu różni się w zależności od części ciała i ilości wstrzykniętej substancji. Najczęściej waha się od 300 do 1400 zł.

Lipoliza iniekcyjna w klinice Sky Clinic

Zabieg lipolizy iniekcyjnej to niechirurgiczna metoda na pozbycie się niechcianego nadmiaru tkanki tłuszczowej z różnych obszarów naszego ciała. Jest to też świetne rozwiązanie wielu problemów takich jak ginekomastia i worki pod oczami. Zabiegowi mogą poddać się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy chcą uzyskać doskonałą sylwetkę. Nie jest to jednak sposób na walkę z otyłością, chociaż masa ciała po zabiegu widocznie spada. Po zabiegu należy się stosować do zaleceń specjalisty, który wykonał nam lipolizę iniekcyjną. Warto też przestrzegać diety niskotłuszczowej, która pomoże nam dbać o odpowiedni poziom tkanki tłuszczowej. Doskonałym uzupełnieniem terapii będą masaże limfatyczne, które pomogą pozbycie się niechcianego tłuszczyku. Zabieg nie jest szkodliwy – wręcz przeciwnie, zmotywuje Was do prowadzenia zdrowego stylu życia, poprawi kondycję skóry, wspomoże metabolizm i poprawi pewność siebie. Dzięki temu poczujesz się komfortowo we własnym ciele i pozbędziesz się kompleksów dotyczących nieidealnej sylwetki. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegów, zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na nurtujące Was pytania.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop