Blog

Endermologia lpg – wiosna czas na masaż

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Wiosna to czas, kiedy zaczynamy z większą intensywnością dbać o swoje ciało, przygotowując je na okres wakacji. Jednym z problemów, który odwiecznie dokucza niemalże wszystkim kobietom jest cellulit i niestety ciężko się go pozbyć domowymi metodami. Na szczęście z pomocą przychodzi nam endermologia lpg – zabieg masażu, po którym nie tylko poczujemy się rewelacyjnie, ale także będziemy chudsze o kilka okropnych cellulitowych fałdek.

Okazuje się, że niemalże wszystkie kompleksy z jakimi borykamy się na co dzień są powodowane przez negatywne postrzeganie naszego własnego ciała. Zbyt dużo kilogramów zazwyczaj uważamy za wady naszego wyizerunku, ale także cellulit i niskoelastyczną, obwisłą skórę. Szczęśliwie postęp medycyny estetycznej spowodował, że aktualnie tego rodzaju kompleksy można skutecznie wyeliminować. Dziś najlepsze gabinety kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej oferują nam między innymi leczenie endermologiczne LPG. Masaż próżniowy, który skutecznie wyszczupla i ujędrnia skórę. Warto zapoznać się z jej szczegółami, więc zachęcamy do dalszej lektury niniejszego artykułu.

Co to jest endermologia LPG?

Endermologia, czyli masaż próżniowy, staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem na całym świecie. Wszystko w związku z tym, że w krótkim czasie działa skutecznie wyszczuplająco i ujędrniająco na skórę. Endermologia LPG łączy w sobie tradycyjny masaż z podciśnieniem, dlatego jego efekty odchudzające są znacznie bardziej widoczne. Aktywowany jest metabolizm tłuszczów, który najczęściej pozostaje odporny na restrykcyjne diety odchudzające lub ćwiczenia.

Ponadto, endermologia pobudza również tkanki do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny. To te dwie naturalne substancje są odpowiedzialne za wyrównanie i zapobieganie tworzeniu się tak zwanej skórki pomarańczowej.

W trakcie zabiegu dochodzi do aktywacji fibroblastów, co powoduje lepszy wzrost podłużnego kolagenu i elastyny oraz przyspieszenie procesu lipolizy. Ta metoda łączy efekt masażu rolkowego i dozowanej próżni. Głowica robocza wykorzystywanego do zabiegu przyrządu z dwoma całkowicie niezależnie napędzanymi rolkami wytwarza tzw. „falę próżniową”, która porusza się do przodu, do tyłu, po bokach lub ukośnie za pomocą głowicy z własnym zasilaniem. Procedura jest wspierana ciągle lub w postaci przejściowych impulsów, w zależności od tego, jaki wybierzemy do tego celu program.

Ciekawostką jest to, że choć do niedawna endermologia była stosowana głównie na częściach ciała, w których zgromadziła się największa ilość tłuszczu. Dziś możesz korzystać z tego rodzaju masażu w prawie każdej części swojego ciała, oczekując naprawdę pozytywnych rezultatów. Ta procedura jest powszechnie stosowana na całym ciele, przez co można zyskać proporcjonalne, a zarazem naprawdę optymalne efekty modelowania naszej sylwetki.

Jak przebiega procedura zabiegu endermologii lpg?

Ludzie, którzy chcą czerpać radość z zabiegów endermologii, muszą najpierw przejść konsultację. Każdy kosmetolog potwierdza, że szczegółowa historia i ocena skóry jest konieczna, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania i zlecić indywidualny harmonogram liczby i częstotliwości takiego rodzaju masażu. Sam masaż nie wymaga specjalnego przygotowania. Konieczne jest noszenie specjalnego stroju.

Zobacz więcej  Wypadanie włosów

Procedura jest wykonywana za pomocą urządzenia elektronicznego, wyposażonego w specjalną głowicę w postaci rolki. Toczy skórę, dzięki czemu działa nie tylko na zewnętrzne części skóry, jak w wypadku standardowego masażu, ale także na tkanki wewnętrzne. Pobudza krążenie, zmniejsza cellulit, zwiększa produkcję kolagenu, poprawia metabolizm. Każda procedura trwa średnio 45 minut.

Lipomassage stosowany w Endermologie LPG zaczyna się od założenia specjalistycznego kombinezonu (endermowear), który zwiększa poślizg specjalnej głowicy masującej i chroni skórę przed uszkodzeniem. W odniesieniu do wykonanego przed zabiegiem wywiadu specjalista określa właściwe parametry i intensywność zabiegu. W zabiegu wykorzystuje się specjalną głowicę wyposażoną w dwie swobodnie poruszające się nasadki masujące. Endermologie LPG to efektowny zabieg połączony z pozytywnym efektem masażu hipotensyjnego. Praca niedociśnienia może być stała lub rytmiczna, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Częstotliwość wykonywania zabiegów

Skutki zabiegów endermologicznych można zauważyć już po pierwszym przeprowadzonym w profesjonalnym salonie kosmetycznym masażu. Skóra natychmiast jest zdecydowanie gładsza. Jednak, aby osiągnąć pełny sukces i móc pochwalić się latem idealną sylwetką w stroju kąpielowym – bez cellulitu, najlepiej zdecydować się na wykonanie całej serii zabiegów.

Najlepsze rezultaty endermologii widać po przeprowadzeniu kilkunastu zabiegów w regularnych odstępach czasu (aby zoptymalizować efekt, zaleca się wykonanie zabiegu z jednodniową przerwą). Aby utrzymać endermologię, warto przeprowadzać zabiegi przypominające co najmniej kilka razy w roku.

Skutki LPG ENDERMOLOGII

Ten typ drenażu limfatycznego jest korzystny dla organizmu w szerokim zakresie. Do jego pozytywnych skutków należy zaliczyć:

– wyszczuplanie;

– kształtowanie sylwetki,

– odmładzanie;

– widoczną redukcję cellulitu;

– uelastycznienie skóry;

– dotlenienie i oczyszczenie skóry z różnych osadów i zanieczyszczeń;

– jej działanie może być lecznicze, przede wszystkim przeciwbólowe;

– może wpływać na nas relaksująco.

Najbardziej spektakularnych efektów mogą się spodziewać osoby, które zdecydowały się na odbywanie zabiegów endermologii regularnie, w takich samych odstępach czasowych.

Należy przy tym zaznaczyć, że endermologia LPG w walce z cellulitem i redukcją tkanki tłuszczowej ma jeszcze lepsze działanie, jeżeli połączy się ją z innymi nieinwazyjnymi i całkowicie bezpiecznymi zabiegami. Obejmują one kriolipolizę lub leczenie za pomocą fali radiowej Accent. Nie zapominaj także o ruchu i zdrowym odżywianiu się.

Zabieg na cellulit i lifting skóry bez zabiegów inwazyjnych

Endermologia to naukowo udowodniona metoda terapeutyczna, którą opracował francuski fizjoterapeuta w 1986 roku. Firma LPG specjalizuje się wyłącznie w tej technice i dalej rozwija tę procedurę, zawsze w oparciu o solidne badania medyczne.

W tym zaawansowanym zabiegu na ciało głowica zabiegowa jest powoli nakładana na ciało, skóra jest podnoszona z niewielkim ssaniem i działa również na tkanki łączne. Zabieg jest bezbolesny i bardzo relaksujący.

Zobacz więcej  Czy kaniula jest bezpieczniejsza od igieł w medycynie estetycznej?

Ze względu na naturalny proces adipocytów (komórek tłuszczowych) równowaga między wytwarzaniem tłuszczu a jego rozkładem jest utrzymywana na stałym poziomie. Pomimo zdrowego stylu życia i regularnego treningu nagromadzenie tłuszczu może wzrosnąć.

Poprzez lipomasaż (masaż tkanek tłuszczowych) lipoliza (metabolizm tłuszczów) zostanie aktywowana, a cellulit (skóra pomarańczowa) zostanie zredukowany. Słabość tkanek łącznych sprawi, że skóra będzie wyglądać nierówno; i najprawdopodobniej poczujesz się niepewnie i unikniesz noszenia krótkich sukienek. Zwłaszcza w lecie.

Osiągnij jędrniejszą skórę i piękną sylwetkę dzięki zaawansowanym technologicznie technikom

Endermologia optymalizuje napięcie skóry, a sylwetka ciała zostanie na nowo ukształtowana. Nawet z detoksykujący leczenia, zabieg Endermologia może służyć istotną rolę wspierającą.

Najnowsze techniki opatentowanych metod leczenia LPG aktywują również ogólny metabolizm, poprawiają krążenie miejscowe nawet czterokrotnie w stosunku do normalnego tempa i napinają skórę. Zastosowana endermologia może być stosowana w celu poprawy cery, leczenia minimalnie widocznych dolnych partii oczu, a także leczenia początkowych objawów podwójnego podbródka. Wyniki będą już widoczne po trzeciej sesji. Niemniej jednak zalecamy rozpoczęcie od co najmniej 10 zabiegów z 1-2 sesjami tygodniowo. Po zabiegu poczujesz się zrelaksowany i pełen niewykorzystanej energii.

Podaruj swojej skórze głęboki masaż!

Zabieg LPG Endermology Cellu polega głównie na masażu głębokim. Masaż wciąga skórę i leżącą pod nią tkankę łączną i wykonuje ruchy toczne. To rozluźnia tkankę łączną i rozluźnia złogi tłuszczu. Ponieważ poprawia się również krążenie płynu limfatycznego, odpady są szybciej usuwane. Poprawia się również dopływ tlenu do tych komórek. Ponadto stymulowana jest produkcja kolagenu. Wszystko to sprawia, że skóra jest gładsza, bardziej miękka i lepsza. Obszary twojego ciała, które leczyłeś, również stają się szczuplejsze. Endermologia nie jest bolesna. Zabieg jest nawet bardzo relaksujący.

Kiedy warto zastosować ten zabieg? Jak się okazuje endermologia działa korzystnie na:

– cellulit, niezależnie od miejsca jego występowania;

– złogi tłuszczu na biodrach i na innych częściach ciała;

– obwisłą skórę;

– obrzęk przed lub po liposukcji.

Niestety istnieją również pewne przeciwwskazania do przeprowadzania endermologii. Należą do nich między innymi następujące sytuacje:

– przeziębienie lub grypa;

– chorowanie na nowotwór;

– ciąża i okres karmienia piersią.

Endermologia nie działa również z wieloma lekami: kortyzon (maści hormonalne) aspiryny rozrzedzające krew antybiotyki leki przeciwdepresyjne.

Endermologia i sposób, w jaki się odżywiamy

Dzięki endermologii możesz osiągnąć świetne wyniki. Musisz po prostu coś z tym zrobić. Na przykład dostosowując dietę. Efekty endermologii są niszczone między innymi przez, na przykład, kawę i słodkie napoje oraz ogólnie złe nawyki żywieniowe. Pigułka i menopauza mogą również mieć negatywny wpływ na leczenie. Negatywne emocje, takie jak stres, smutek lub strach, mogą sprawić, że leczenie będzie mniej skuteczne. Jeśli zarezerwujesz kurs endermologii, oczekujemy, że będziesz zmotywowany do dostosowania rzeczy również w tych obszarach. Zabiegi budowlane Jako lekarstwo poddajesz się endermologii. Podczas zabiegów będziesz nosić specjalny garnitur. Ten garnitur kupisz u nas raz. Więc nosisz swój własny garnitur przy każdym zabiegu. W około 35 minut terapeuta masuje obszary, z którymi chcesz się zmierzyć. Na przykład plecy, brzuch, biodra, pośladki, uda lub ramiona. Podczas pierwszych sześciu do ośmiu sesji terapeuta głównie rozluźnia warstwy skóry. Po tych sesjach skóra może wydawać się nieco luźniejsza, ale wraz z postępem leczenia skóra staje się bardziej napięta i jędrniejsza. Od około dziesiątego leczenia zobaczysz wyniki. Przez pierwsze dziesięć sesji przychodzisz do salonu dwa razy w tygodniu. Każde leczenie będzie kontynuowane przez około 72 godziny, dlatego zalecamy zaplanowanie trzech dni między zabiegami. Od jedenastego leczenia będziesz przychodził tylko raz w tygodniu. Po zabiegu zalecamy raz w miesiącu leczenie podtrzymujące, aby utrzymać wyniki.

Zobacz więcej  Swędzenie skóry głowy i wypadanie włosów: Przyczyny i skuteczne sposoby radzenia sobie z tym problemem

Liczba zabiegów potrzebna do osiągnięcia, jak najlepszych efektów

Liczba zabiegów potrzebnych do uzyskania optymalnych rezultatów zależy od obszarów, z którymi chcesz się zmierzyć, i od masy ciała. Jeśli jesteś cięższy, potrzebujesz więcej zabiegów, zanim zobaczysz różnicę. Zasadniczo potrzeba około piętnastu do dwudziestu zabiegów, aby osiągnąć dobry wynik.

A jeśli nie endermologia lpg? Na początek wypróbuj lipomasaż

W naszym gabinecie możesz także skorzystać ze zwykłego masażu. Do tego zabiegu otrzymasz od nas specjalny kostium, za który ponosi się jednorazową opłatę. W trakcie takiego zabiegu terapeuta pracuje 20 minut w jednej strefie Twojego ciała. Ponieważ sprawdzamy jedną strefę, potrzebujesz mniej zabiegów, aby osiągnąć dobry wynik. W zależności od strefy i objawów potrzebujesz tylko sześciu do ośmiu zabiegów, aby pozbyć się cellulitu i widocznie uelastycznić swoją skórę.

Magiczny zabieg, który stosowany regularnie wyleczy Cię z Twojej zmory, czyli cellulitu? Myślałaś, że takie rzeczy dzieją się tylko w snach lub w bajkach, a jednak okazuje się, że to naprawdę możliwie. Razem z zabiegiem endermologii możesz pozbyć się raz na zawsze wszystkich trapiących Cię od dawna problemów. Wypróbuj już dziś i przekonaj się, że Twoja walka z cellulitem może być znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza niż mogłoby się wydawać. Zapraszamy na profesjonalny zabieg endermologii lpg do naszego gabinetu. Oddaj swoje ciało w ręce prawdziwego specjalisty i poznaj magiczne działanie tego wspaniałego zabiegu! Dajemy Ci gwarancję zadowolenia, a przede wszystkim możliwość wyzbycia się raz na zawsze wszystkich trapiących Cię dotychczas kompleksów – bezcenne!

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop