Blog

Depilacja laserowa nóg – najważniejsze informacje

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

 

Depilacja laserowa nóg

 

W dzisiejszych czasach warto dbać o siebie na każdym kroku. Jednym z podstawowych zabiegów należy przede wszystkim zaliczyć nic innego, jak zabieg depilacji laserowej. W przypadku zabiegu depilacji laserowej zostaje emitowana wiązka lasera, która wnika w głąb naszej skóry, a tym samym przyczynia się do osłabienia cebulek włosów. Laserowe usuwanie owłosienia jest to zabieg w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia, aczkolwiek o ile nie posiadamy jakichkolwiek przeciwwskazań do jego wykonania. Do jednych z kluczowych przeciwwskazań odnośnie przeprowadzenia tego zabiegu można zaliczyć między innymi takie kwestie jak: borykanie się ze zbyt wysokim nadciśnieniem tętniczym, występowanie problemu związanego z krzepliwością krwi, posiadanie infekcji wirusowych skóry, posiadanie infekcji grzybicznych skóry, posiadanie infekcji bakteryjnych skóry, karmienie piersią, okres trwania ciąży, występowanie stanów zapalnych, stosowanie niektórych leków, jak również przebarwienia skóry oraz borykanie się z problemami nerek oraz serca. Depilacja laserowa nóg pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia w stosunkowo krótkim czasie, a rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Aczkolwiek w niektórych przypadków może zdarzyć się tak, że będziemy musieli wykonać kilka serii tego zabiegu, aby móc uzyskać w pełni satysfakcjonujące efekty. W przypadku epilacji laserowej dochodzi do znaczącego osłabienia mieszków włosowych. W przypadku usuwania owłosienia zostaje zastosowany wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt. Depilacji laserowej nóg każdego roku poddaje się zarówno coraz więcej kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Do jednych z najlepszych sprzętów, jeżeli chodzi o depilację laserową można z całą pewnością zaliczyć laser diodowy. Jest on polecany na każde części ciała. Laser vectus jest w pełni bezbolesny, ponieważ w miejscu depilacji zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. Trzeba jednakże pamiętać przede wszystkim o tym, aby przed pierwszym zabiegiem nie wystawiać naszej skóry na nadmierne działanie promieni słonecznych jak również nie spożywać dużych ilości alkoholu, ponieważ wtedy taki zabieg nie będzie mógł zostać nam wykonany. Do każdego pacjenta następuje w pełni indywidualne podejście. Laser emituje bezpieczną dla nas wiązkę światła, która pomaga pozbyć się niechcianych włosków. Laser taki spowoduje, że będziemy mieli gładką skórę przez bardzo długi czas. Zaleca się jednak, aby raz do roku wykonać taki zabieg dla podtrzymania efektów.

Zobacz więcej  Czym jest retinol i dlaczego warto sięgnąć po kosmetyki z retinolem?

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu depilacji laserowej?

Do jednych z kluczowych przeciwwskazań odnośnie przeprowadzenia tego zabiegu można zaliczyć między innymi takie kwestie jak: borykanie się ze zbyt wysokim nadciśnieniem tętniczym, występowanie problemu związanego z krzepliwością krwi, posiadanie infekcji wirusowych skóry, posiadanie infekcji grzybicznych skóry, posiadanie infekcji bakteryjnych skóry, karmienie piersią, okres trwania ciąży, występowanie stanów zapalnych, stosowanie niektórych leków, jak również przebarwienia skóry oraz borykanie się z problemami nerek oraz serca. Depilacja laserowa nóg pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia w stosunkowo krótkim czasie, a rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Aczkolwiek w niektórych przypadków może zdarzyć się tak, że będziemy musieli wykonać kilka serii tego zabiegu, aby móc uzyskać w pełni satysfakcjonujące efekty. W przypadku epilacji laserowej dochodzi do znaczącego osłabienia mieszków włosowych. W przypadku usuwania owłosienia zostaje zastosowany wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt. Depilacji laserowej nóg każdego roku poddaje się zarówno coraz więcej kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Do jednych z najlepszych sprzętów, jeżeli chodzi o depilację laserową można z całą pewnością zaliczyć laser diodowy. Jest on polecany na każde części ciała. Laser vectus jest w pełni bezbolesny, ponieważ w miejscu depilacji zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. Trzeba jednakże pamiętać przede wszystkim o tym, aby przed pierwszym zabiegiem nie wystawiać naszej skóry na nadmierne działanie promieni słonecznych jak również nie spożywać dużych ilości alkoholu, ponieważ wtedy taki zabieg nie będzie mógł zostać nam wykonany. Do każdego pacjenta następuje w pełni indywidualne podejście. Laser emituje bezpieczną dla nas wiązkę światła, która pomaga pozbyć się niechcianych włosków. Laser taki spowoduje, że będziemy mieli gładką skórę przez bardzo długi czas. Zaleca się jednak, aby raz do roku wykonać taki zabieg dla podtrzymania efektów. W przypadku usuwania owłosienia zostaje zastosowany wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt. Depilacji laserowej nóg każdego roku poddaje się zarówno coraz więcej kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Do jednych z najlepszych sprzętów, jeżeli chodzi o depilację laserową można z całą pewnością zaliczyć laser diodowy. Jest on polecany na każde części ciała. Laser vectus jest w pełni bezbolesny, ponieważ w miejscu depilacji zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. Trzeba jednakże pamiętać przede wszystkim o tym, aby przed pierwszym zabiegiem nie wystawiać naszej skóry na nadmierne działanie promieni słonecznych jak również nie spożywać dużych ilości alkoholu, ponieważ wtedy taki zabieg nie będzie mógł zostać nam wykonany.

Zobacz więcej  Popularne nawyki które niszczą włosy

Zabieg depilacji laserowej – podsumowanie

W przypadku zabiegu depilacji laserowej zostaje emitowana wiązka lasera, która wnika w głąb naszej skóry, a tym samym przyczynia się do osłabienia cebulek włosów. Laserowe usuwanie owłosienia jest to zabieg w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia, aczkolwiek o ile nie posiadamy jakichkolwiek przeciwwskazań do jego wykonania. . Depilacja laserowa nóg pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia w stosunkowo krótkim czasie, a rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Aczkolwiek w niektórych przypadków może zdarzyć się tak, że będziemy musieli wykonać kilka serii tego zabiegu, aby móc uzyskać w pełni satysfakcjonujące efekty. W przypadku epilacji laserowej dochodzi do znaczącego osłabienia mieszków włosowych. W przypadku usuwania owłosienia zostaje zastosowany wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt. Depilacji laserowej nóg każdego roku poddaje się zarówno coraz więcej kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Do jednych z najlepszych sprzętów, jeżeli chodzi o depilację laserową można z całą pewnością zaliczyć laser diodowy. Jest on polecany na każde części ciała. Trzeba jednakże pamiętać przede wszystkim o tym, aby przed pierwszym zabiegiem nie wystawiać naszej skóry na nadmierne działanie promieni słonecznych jak również nie spożywać dużych ilości alkoholu, ponieważ wtedy taki zabieg nie będzie mógł zostać nam wykonany. Do każdego pacjenta następuje w pełni indywidualne podejście. Laser emituje bezpieczną dla nas wiązkę światła, która pomaga pozbyć się niechcianych włosków. Laser taki spowoduje, że będziemy mieli gładką skórę przez bardzo długi czas. W przypadku zabiegu depilacji laserowej zostaje emitowana wiązka lasera, która wnika w głąb naszej skóry, a tym samym przyczynia się do osłabienia cebulek włosów. Laserowe usuwanie owłosienia jest to zabieg w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia, aczkolwiek o ile nie posiadamy jakichkolwiek przeciwwskazań do jego wykonania.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop