Blog

Depilacja laserowa, ile zabiegów trzeba wykonać, aby uzyskać w pełni satysfakcjonujący efekt?

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Depilacja laserowa ile zabiegów

Każdy z nas pragnie mieć piękną, gładką i promienną skórę niezależnie od sytuacji. Nie ma nic lepszego w takim przypadku jak skorzystanie z zabiegu, jakim jest depilacja laserowa. Zabieg depilacji laserowej polega przede wszystkim na użyciu specjalistycznego urządzenia, które emituje wiązkę lasera. Wiązka taka jest bezpieczna dla naszego organizmu i wnika w głąb naszej skóry, dzięki temu w sposób skuteczny jesteśmy w stanie pozbyć się niechcianego owłosienia. Wiele osób zapewne zastanawia się, ile zabiegów depilacji laserowej trzeba wykonać, aby móc uzyskać w pełni satysfakcjonujące efekty. Otóż, w takiej sytuacji należy powiedzieć przede wszystkim to, że w celu uzyskania w pełni satysfakcjonujących efektów zaleca się powtarzać zabieg depilacji laserowej około sześć razy. Efekt depilacji laserowej jest widoczny niemal natychmiastowo, aczkolwiek należy brać pod uwagę to, że nasze włosy nie rosną w tym samym czasie i posiadają różne fazy wzrostu. Jednym z najlepszych urządzeń do depilacji laserowej jest z całą pewnością laser diodowy i służy on do bardzo satysfakcjonującego usuwania owłosienia. Depilację laserową powinno się wykonywać na skórę, która nie jest opalona. Depilacja laserowa pozwala na uzyskanie gładkiej skóry przy pomocy bezpiecznej metody dla naszego organizmu i dzięki temu w szybki sposób jesteśmy w stanie pozbyć się niechcianych włosków. Wiązka lasera wnika w głąb naszej skóry, dlatego usunięcie owłosienia jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne. Warto również zaznaczyć, że światło lasera oddziałuje wyłącznie na te partie skóry, na które urządzenie zostało skierowane. W związku z tym służy do usunięcia pojedynczych włosów. Działanie lasera jest najlepsze w fazie wzrostu włosów i można go stosować na wszystkie części ciała. Ilość serii zabiegów w dużej mierze zależy przede wszystkim od rodzaju naszych włosów, jak również od tego, w jakim miejscu zostaje przeprowadzony taki zabieg. Powtórzenie zabiegu powinno odbywać się po pewnej przerwie. Zazwyczaj zaleca się przerwę około dwóch tygodni, licząc od momentu wykonania poprzedniej serii. Trzeba tego dokonywać w dość regularnych odstępach czasu, ponieważ w przeciwnym razie możemy nie uzyskać takich efektów, jakich byśmy oczekiwali. Epilacja laserowa jest to zabieg, który jest polecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom w różnym wieku. Aczkolwiek należy pamiętać, że istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Do przeciwwskazań takich można zaliczyć przede wszystkim następujące kwestie: okres trwania ciąży, czas karmienia piersią, borykanie się z problemem infekcji bakteryjnej skóry, borykanie się z problemem infekcji grzybiczej skóry, borykanie się z problemem infekcji wirusowej skóry, jak również występowanie zbyt dużego nadciśnienia krwi oraz problemów związanych z układem immunologicznym. Zabieg ten gwarantuje nam gładkie ciało przez bardzo długi okres czasu.

Zobacz więcej  Białe plamki na skórze a tarczyca: niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto. Jak leczyć skórne przebarwienia?

Efekty zabiegów depilacji laserowej

Efekt depilacji laserowej jest widoczny niemal natychmiastowo, aczkolwiek należy brać pod uwagę to, że nasze włosy nie rosną w tym samym czasie i posiadają różne fazy wzrostu. Jednym z najlepszych urządzeń do depilacji laserowej jest z całą pewnością laser diodowy i służy on do bardzo satysfakcjonującego usuwania owłosienia. Depilację laserową powinno się wykonywać na skórę, która nie jest opalona. Depilacja laserowa pozwala na uzyskanie gładkiej skóry przy pomocy bezpiecznej metody dla naszego organizmu i dzięki temu w szybki sposób jesteśmy w stanie pozbyć się niechcianych włosków. Wiązka lasera wnika w głąb naszej skóry, dlatego usunięcie owłosienia jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne. Warto również zaznaczyć, że światło lasera oddziałuje wyłącznie na te partie skóry, na które urządzenie zostało skierowane. W związku z tym służy do usunięcia pojedynczych włosów. Działanie lasera jest najlepsze w fazie wzrostu włosów i można go stosować na wszystkie części ciała. Ilość serii zabiegów w dużej mierze zależy przede wszystkim od rodzaju naszych włosów, jak również od tego, w jakim miejscu zostaje przeprowadzony taki zabieg. Powtórzenie zabiegu powinno odbywać się po pewnej przerwie. Zazwyczaj zaleca się przerwę około dwóch tygodni, licząc od momentu wykonania poprzedniej serii. Epilacja laserowa jest to zabieg, który jest polecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom w różnym wieku. Aczkolwiek należy pamiętać, że istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Do przeciwwskazań takich można zaliczyć przede wszystkim następujące kwestie: okres trwania ciąży, czas karmienia piersią, borykanie się z problemem infekcji bakteryjnej skóry, borykanie się z problemem infekcji grzybiczej skóry, borykanie się z problemem infekcji wirusowej skóry, jak również występowanie zbyt dużego nadciśnienia krwi oraz problemów związanych z układem immunologicznym. Zabieg ten gwarantuje nam gładkie ciało przez bardzo długi okres czasu. Każdy z nas pragnie mieć piękną, gładką i promienną skórę niezależnie od sytuacji. Nie ma nic lepszego w takim przypadku jak skorzystanie z zabiegu, jakim jest depilacja laserowa. Zabieg depilacji laserowej polega przede wszystkim na użyciu specjalistycznego urządzenia, które emituje wiązkę lasera. Wiązka taka jest bezpieczna dla naszego organizmu i wnika w głąb naszej skóry, dzięki temu w sposób skuteczny jesteśmy w stanie pozbyć się niechcianego owłosienia. Wiele osób zapewne zastanawia się, ile zabiegów depilacji laserowej trzeba wykonać, aby móc uzyskać w pełni satysfakcjonujące efekty. Otóż, w takiej sytuacji należy powiedzieć przede wszystkim to, że w celu uzyskania w pełni satysfakcjonujących efektów zaleca się powtarzać zabieg depilacji laserowej około sześć razy. Efekt depilacji laserowej jest widoczny niemal natychmiastowo, aczkolwiek należy brać pod uwagę to, że nasze włosy nie rosną w tym samym czasie i posiadają różne fazy wzrostu.

Zobacz więcej  Nici liftingujące PDO - pierwszy lifting dla skóry

Zabieg depilacji laserowej – podsumowanie

Zabieg depilacji laserowej polega przede wszystkim na użyciu specjalistycznego urządzenia, które emituje wiązkę lasera. Wiązka taka jest bezpieczna dla naszego organizmu i wnika w głąb naszej skóry, dzięki temu w sposób skuteczny jesteśmy w stanie pozbyć się niechcianego owłosienia. Wiele osób zapewne zastanawia się, ile zabiegów depilacji laserowej trzeba wykonać, aby móc uzyskać w pełni satysfakcjonujące efekty. Otóż, w takiej sytuacji należy powiedzieć przede wszystkim to, że w celu uzyskania w pełni satysfakcjonujących efektów zaleca się powtarzać zabieg depilacji laserowej około sześć razy. Efekt depilacji laserowej jest widoczny niemal natychmiastowo, aczkolwiek należy brać pod uwagę to, że nasze włosy nie rosną w tym samym czasie i posiadają różne fazy wzrostu. Jednym z najlepszych urządzeń do depilacji laserowej jest z całą pewnością laser diodowy i służy on do bardzo satysfakcjonującego usuwania owłosienia. Depilację laserową powinno się wykonywać na skórę, która nie jest opalona. Powtórzenie zabiegu powinno odbywać się po pewnej przerwie. Zazwyczaj zaleca się przerwę około dwóch tygodni, licząc od momentu wykonania poprzedniej serii. Trzeba tego dokonywać w dość regularnych odstępach czasu, ponieważ w przeciwnym razie możemy nie uzyskać takich efektów, jakich byśmy oczekiwali. Epilacja laserowa jest to zabieg, który jest polecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom w różnym wieku. Aczkolwiek należy pamiętać, że istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Do przeciwwskazań takich można zaliczyć przede wszystkim następujące kwestie: okres trwania ciąży, czas karmienia piersią, borykanie się z problemem infekcji bakteryjnej skóry, borykanie się z problemem infekcji grzybiczej skóry, borykanie się z problemem infekcji wirusowej skóry, jak również występowanie zbyt dużego nadciśnienia krwi oraz problemów związanych z układem immunologicznym.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop