Blog

Depilacja laserowa całego ciała – skuteczna likwidacja zbędnego owłosienia

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Depilacja laserowa całego ciała – skuteczna likwidacja zbędnego owłosienia

Depilacja laserowa całego ciała zyskuje coraz większą popularność zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Gładka i ładnie wyglądająca skóra to marzenie każdego. Depilacja laserowa to idealny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia szybko, bezinwazyjnie i długotrwale.

Depilacja laserowa – czym jest i na czym polega?

Zabieg depilacji laserowej opiera się na metodzie, w której do usunięcia zbędnego owłosienia wykorzystywana jest wiązka lasera. Promienie lasera wnikają głęboko w skórę, dzięki czemu mogą skutecznie niszczyć cebulki włosków wraz z ich korzeniami. Efekty widoczne są już od pierwszego zabiegu depilacji laserowej, jednakże do całkowitej satysfakcji niezbędne jest poddanie się minimum 6 – 8 sesjom w odstępach kilkunastotygodniowych.

Jeden z najbardziej efektywnych systemów laserowych to laser diodowy, posiada on skalowanie liniowe, dzięki czemu możliwe jest działanie na różnych głębokościach skóry i wychwycenie melaniny (barwnika skóry). Tak zaawansowany system przy koordynacji profesjonalisty pozwala na usunięcie z dobrym rezultatem zarówno ciemnych włosków jak i jasnych.

Zabieg depilacji laserowej polega na usunięciu zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Od nóg przez bikini po twarz. Depilacja laserowa może być wykonana praktycznie na każdej zdrowej części ciała.

Depilacja laserowa – dla kogo dedykowany jest zabieg?

Z zabiegów depilacji laserowej może skorzystać praktycznie każda osoba w każdym wieku, kwalifikująca się do tego typu sesji. Depilacja najbardziej polecana jest osobom borykającym się z nadmiernym, ciemnym i szybko odrastającym owłosieniem oraz takim, które szybko odrasta. Zabieg ten polecany jest także przy zdiagnozowanym zapaleniu mieszków włosowych.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu depilacji laserowej

Pomimo tego, że zabieg depilacji laserowej jest stosunkowo bezpieczny, to wielu pacjentów ma wątpliwości i wiele pytań przed zabiegiem. Aby depilacja była całkowicie bezpieczna a procedura zabiegowa odbyła się bez problemów przed samym zabiegiem odbywa się specjalistyczna konsultacja, która ma na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań, które mogłyby przyczynić się do dyskomfortu pacjenta. Depilacji laserowej nie mogą podjąć się osoby cierpiące na bielactwo, łuszczycę, kobiety w ciąży i okresie laktacji, osoby, które w krótkim odstępie czasu odbyły poważniejsze zabiegi chirurgiczne oraz te, które niedawno poddały się depilacji woskiem, depilatorem lub pęsetą. Warto wiedzieć także,że zażywanie leków światłouczulających oraz zawierających witaminę A także dyskwalifikuje z udziału w zabiegu. Podobnie jak świeża opalenizna oraz stosowanie peelingów.

Zobacz więcej  Tłusta substancja produkowana w gruczołach łojowych - czym dokładnie jest Sebum?

depilacja laserowa różnych partii ciała – jak się przygotować?

Niezaprzeczalnym plusem depilacji laserowej oprócz szybkich i długotrwałych efektów jest brak szczególnych przygotowań do zabiegu. Po konsultacji z kosmetologiem należy jedynie zastosować się do kilku zaleceń, które umożliwią bezproblemowe i bezpieczne przeprowadzenie zabiegu. Należy przynajmniej tydzień przed zabiegiem zrezygnować z peelingów i kosmetyków drażniących. Stosowanie wosku, depilatora oraz pesety także należy odłożyć na przynajmniej miesiąc przed depilacją. Konieczna jest także rezygnacja z leków światłouczulających oraz picia ziół, mających podobne właściwości, gdyż może to przyczynić się do nieprawidłowej reakcji skóry na światło lasera. Na dzień wcześniej należy pozbyć się owłosienia z konkretnych partii ciała przy użyciu jednorazowej maszynki do golenia. Zastosowanie się wyżej wymienionych zaleceń powinno zagwarantować bezproblemowy przebieg zabiegu.

Cena depilacji laserowej

Cennik depilacji laserowej jest zróżnicowany i uzależniony od różnych czynników. Na cenę zabiegu składa się wiele zmiennych takich jak miejsce wykonywania zabiegu, jest prestiż oraz lokalizacja. Istotne tez są partie ciała, na których przeprowadzana jest depilacja oraz zastosowana metoda i ilość potrzebnych sesji. W SkyClinic ceny za jeden zabieg depilacji laserowej oscylują między 140 a 300 złotych. Cena ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od konkretnych potrzeb danego pacjenta.

W swojej ofercie posiadamy jednak sporo atrakcyjnych promocji, dzięki którym można wiele zaoszczędzić. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Atrakcyjna cena i profesjonalna usługa to atuty, które wyróżniają naszą klinikę spośród innych.

Depilacja laserowa całego ciała – jak wygląda zabieg

Depilacja laserowa jest zabiegiem nieinwazyjnym i całkowicie bezpiecznym przy zastosowaniu się do wszelkich zaleceń. Polega na skierowaniu wiązki lasera na miejsce zabiegowe i usunięciu cebulek oraz korzenia włosków. Aby sprawdzić reakcję na laser oraz ocenić próg bólu pacjenta, kosmetolog często wykonuje próbę laserową. Jeżeli wszystko jest w porządku można przejść do wykonania depilacji na całej partii ciała. Na zakończenie stosuje się preparaty łagodzące ból, podrażnienia i zaczerwienienia by wspomóc skórę do szybszej regeneracji. Podczas zabiegu może wystąpić uczucie dyskomfortu – jest to jednak zupełnie normalna reakcja, która utrzymuje się stosunkowo krótko.

Zobacz więcej  Kriolipoliza - poznaj innowacyjną metodę zamrażania komórek tłuszczowych

Jakie są efekty i jak skuteczna jest depilacja laserowa całego ciała?

Depilacja laserowa całego ciała poprawia codzienny komfort i samopoczucie. Generuje sporą oszczędność czasu i sprawia, że skóra zawsze wygląda dobrze. Skuteczność zabiegów w dużej mierze zależy od rodzaju oraz stopnia owłosienia i ilości wykonywanych zabiegów.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednakże do pełnej satysfakcji niezbędnych jest ich co najmniej 6(ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie). Praktycznie każda osoba ma możliwość skorzystania z tego typu zabiegów i może cieszyć się gładką i nieskazitelną skórą każdego dnia. Wśród kobiet bardzo popularna jest depilacja okolic bikini i pach. Wiązka lasera, sprawia że niechciane, ciemne włoski w tych okolicach ulegają rozpadowi i znikają na zawsze. O skuteczności depilacji laserowej w naszej klinice można się przekonać czytając komentarze zadowolonych klientów.

Zabiegi depilacji laserowej – dlaczego warto?

Depilacja laserowa całego ciała to metoda, na którą decyduje się coraz większa ilość osób. Zabieg ten pozwala na codzienny komfort i sprawia, że golenie staje się jedynie wspomnieniem. Ponadto depilacja laserowa jest zbawieniem dla osób borykających się z szybkim odrastaniem włosków oraz zapaleniem mieszków włosowych. Całe ciało może wyglądać idealnie za sprawa dosłownie kilku zabiegów a ciemne włoski nie będą już nam towarzyszyć. Stan skóry znacznie się poprawi a samoocena na pewno wzrośnie. Pozbycie się niechanych włosów nie będzie już jedynie marzeniem a stanie się rzeczywistością.

Depilacja laserowa jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod usuwania włosów z całego ciała. Jest bezpieczna i małoinwazyjna a do jej wykonania nie potrzeba szczególnych przygotowań.

Należy jednak pamiętać,żeby przynajmniej na miesiąc przed zabiegiem zrezygnować z wizyt na solarium oraz z ekspozycji na promienie słoneczne. Należy także pożegnać wszelkie peelingi, aby dodatkowo nie podrażnić naskórka. Kosmetolodzy w naszej klinice SkyClinic Warszawa) dokładają wszelkich starań by zabiegi wykonywane były na najwyższym poziomie z zachowaniem wszystkich wymogów sanitarnych.

Zobacz więcej  Czym jest epilacja laserowa i jak się do niej przygotować?

depilacja całego ciała w SkyClinic – najlepsza obsługa, najlepsi kosmetolodzy

W SkyClinic wydepilujesz wszystkie części ciała. Do wykonania zabiegów wykorzystujemy sprzęt najnowszej technologii (między innymi laser lightsheer). Wyróżnia nas atrakcyjna cena i duże doświadczenie. Pozbycie się włosków nigdy nie było prostsze. Zapraszamy

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop