Blog

Czym jest depilacja laserowa?

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa jest zabiegiem, z którego bardzo chętnie korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg ten każdego roku zyskuje coraz większą popularność. Dzieje się tak ze względu na duże bezpieczeństwo podczas jego wykonywania, jak również ze względu na bardzo wysoką skuteczność. Zabiegi depilacji laserowej są wykonywane wyłącznie przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu. Podczas zabiegu depilacji laserowej zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. Wobec tego pacjent nie odczuwa jakiegokolwiek dyskomfortu podczas jego przeprowadzania. Zabieg depilacji laserowej jest przeprowadzany wyłącznie przez najwyższej jakości specjalistów, którzy posiadają do tego celu nie tylko odpowiednią wiedzę, ale również duże doświadczenie. Podczas zabiegów depilacji laserowej należy pamiętać, że czasami będzie potrzeba wykonania kilku serii zabiegu, aby móc uzyskać w pełni satysfakcjonujące efekty. Laserowe usuwanie włosów powoduje, że możemy cieszyć się piękną i gładą skórą przez naprawdę bardzo długi czas. Efekty depilacji laserowej będą widoczne już po pierwszej serii. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia. Depilacją laserową określa się nic innego, jak wykonanie zabiegu przy zastosowaniu wiązki lasera, który wnika w głąb naszej skóry, a przez to jest w stanie w odpowiedni sposób zniszczyć cebulki włoska. Najczęściej wykonywana jest depilacja laserowa nóg, ponieważ tam znajduje się najwięcej mieszków włosowych. Dwa tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania się. W związku z tym zaleca się stosowania samoopalaczy. Efekt depilacji laserowej jest widoczny niemal natychmiastowo. Pozwala on w skuteczny sposób usunąć nadmierne owłosienie, ponieważ światła, jakie są emitowane przez laser podrażniają wrażliwe mieszki włosowe. W ostatnim czasie bardzo popularna stała się depilacja laserowa twarzy.

Jakie są przeciwwskazania do depilacji laserowej?

Otóż, jeżeli chodzi o kwestię tego, jakie są przeciwwskazania do depilacji laserowej to należy powiedzieć przede wszystkim, że zaliczają się do nich: okres trwania ciąży, czas karmienia piersią, występowanie infekcji bakteryjnej, występowanie infekcji grzybiczej, występowanie infekcji wirusowej w obrębie przeprowadzania zabiegu, zbyt wysokie nadciśnienie tętnicze, jak również borykanie się z problemem nowotworu, bądź też przyjmowanie niektórych leków. Depilacją laserową określa się nic innego, jak wykonanie zabiegu przy zastosowaniu wiązki lasera, który wnika w głąb naszej skóry, a przez to jest w stanie w odpowiedni sposób zniszczyć cebulki włoska. Najczęściej wykonywana jest depilacja laserowa nóg, ponieważ tam znajduje się najwięcej mieszków włosowych. Dwa tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania się. W związku z tym zaleca się stosowania samoopalaczy. Efekt depilacji laserowej jest widoczny niemal natychmiastowo. Pozwala on w skuteczny sposób usunąć nadmierne owłosienie, ponieważ światła, jakie są emitowane przez laser podrażniają wrażliwe mieszki włosowe. W ostatnim czasie bardzo popularna stała się depilacja laserowa twarzy. Depilacja laserowa jest zabiegiem, z którego bardzo chętnie korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg ten każdego roku zyskuje coraz większą popularność. Dzieje się tak ze względu na duże bezpieczeństwo podczas jego wykonywania, jak również ze względu na bardzo wysoką skuteczność. Zabiegi depilacji laserowej są wykonywane wyłącznie przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu. Podczas zabiegu depilacji laserowej zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. Wobec tego pacjent nie odczuwa jakiegokolwiek dyskomfortu podczas jego przeprowadzania. Zabieg depilacji laserowej jest przeprowadzany wyłącznie przez najwyższej jakości specjalistów, którzy posiadają do tego celu nie tylko odpowiednią wiedzę, ale również duże doświadczenie. Podczas zabiegów depilacji laserowej należy pamiętać, że czasami będzie potrzeba wykonania kilku serii zabiegu, aby móc uzyskać w pełni satysfakcjonujące efekty.

Zobacz więcej  Jak szybko rosną włosy i co robić, aby rosły szybciej?

Co należy wiedzieć o zabiegu depilacji laserowej?

Zabieg depilacji laserowej potrafi sprawić, że w krótkim czasie będziemy mogli cieszyć się piękną i gładką skórą przez długi czas. Zabieg ten każdego roku zyskuje coraz większą popularność. Dzieje się tak ze względu na duże bezpieczeństwo podczas jego wykonywania, jak również ze względu na bardzo wysoką skuteczność. Zabiegi depilacji laserowej są wykonywane wyłącznie przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu. Podczas zabiegu depilacji laserowej zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. Wobec tego pacjent nie odczuwa jakiegokolwiek dyskomfortu podczas jego przeprowadzania. Zabieg depilacji laserowej jest przeprowadzany wyłącznie przez najwyższej jakości specjalistów, którzy posiadają do tego celu nie tylko odpowiednią wiedzę, ale również duże doświadczenie. Podczas zabiegów depilacji laserowej należy pamiętać, że czasami będzie potrzeba wykonania kilku serii zabiegu, aby móc uzyskać w pełni satysfakcjonujące efekty. Laserowe usuwanie włosów powoduje, że możemy cieszyć się piękną i gładą skórą przez naprawdę bardzo długi czas. Efekty depilacji laserowej będą widoczne już po pierwszej serii. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia. Depilacją laserową określa się nic innego, jak wykonanie zabiegu przy zastosowaniu wiązki lasera, który wnika w głąb naszej skóry, a przez to jest w stanie w odpowiedni sposób zniszczyć cebulki włoska. Efekty depilacji laserowej będą widoczne już po pierwszej serii. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia. Depilacją laserową określa się nic innego, jak wykonanie zabiegu przy zastosowaniu wiązki lasera, który wnika w głąb naszej skóry, a przez to jest w stanie w odpowiedni sposób zniszczyć cebulki włoska. Najczęściej wykonywana jest depilacja laserowa nóg, ponieważ tam znajduje się najwięcej mieszków włosowych. Dwa tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania się. W związku z tym zaleca się stosowania samoopalaczy. Efekt depilacji laserowej jest widoczny niemal natychmiastowo. Włoski warto usuwać w fazie anagenu, ponieważ wtedy światło lasera niszczy elementy włosa odpowiedzialne za ich wzrost. Mieszek włosowy ulega osłabnięciu, a później wypada. Jednym z urządzeń wykorzystywanych do tego zabiegu jest light sheer. Dzięki niemu depilację laserową można przeprowadzić szybko i bezboleśnie. Z zabiegiem depilacji laserowej wiąże się wiele wymiernych korzyści, dzięki temu skóra nie tylko jest gładka, ale również prezentuje się zdrowo i promiennie. Przy zabiegach depilacji laserowej niezwykle istotna jest precyzja, aby żadnego włoska nie pominąć. Dlatego warto przeprowadzać ten zabieg wyłącznie u odpowiednich specjalistów. Zabiegom depilacji laserowej poddaje się coraz więcej osób w naszym kraju. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się depilacja laserowa bikini, do którego wykorzystuje się laser diodowy. Dzięki niemu usuwanie owłosienia z miejsc intymnych jeszcze nigdy nie było tak proste i bezpieczne.

Zobacz więcej  Bikini brazylijskie - idealna forma depilacji

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop