Blog

Czy lipoliza iniekcyjna skutecznie rozpuszcza tłuszcz?

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Czy lipoliza iniekcyjna skutecznie rozpuszcza tłuszcz?

Dzięki coraz szerszej gamie niechirurgicznych zabiegów estetycznych, wyglądanie młodziej, zmiana wyglądu i poczucie pewności siebie jeszcze nigdy nie były tak proste. A teraz, oprócz oferowania rozwiązań dla zmarszczek, linii i innych oznak starzenia się, możesz również wybrać usuwanie komórek tłuszczowych.  Wszyscy mamy obszary uporczywego tłuszczu, których staramy się pozbyć. Dla niektórych z nas, bez względu na to, jak bardzo się odżywiamy lub ćwiczymy, po prostu nie możemy pozbyć się niektórych kieszeni tłuszczu. Dla wielu ludzi, złogi tłuszczu są w rzeczywistości genetyczne też – co oznacza, że zawsze będziesz miał te kieszenie tłuszczu – chyba że usuniesz je z procedurą taką jak ta.

Co to jest zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Lipoliza iniekcyjna wkroczyła na rynek jak burza. Jest to rewolucyjny produkt, który pomaga rozpuścić miejscowy tłuszcz. Może usunąć nieatrakcyjne i uporczywe obszary tłuszczu bez konieczności wykonywania liposukcji lub operacji chirurgicznej. Lipoliza iniekcyjna działa poprzez hydrolizę ściany komórek tłuszczowych, co powoduje uwolnienie zawartych w nich lipidów. Dzięki temu komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi i mogą zostać usunięte z organizmu w wyniku naturalnych procesów.

Lipoliza iniekcyjna jest elastycznym zabiegiem rozpuszczającym tłuszcz, ponieważ może być stosowana niemal w każdym miejscu ciała i jest szczególnie popularna w redukcji złogów tłuszczu, takich jak górne partie ramion, podwójne podbródki.

Popularne obszary do lipolizy iniekcyjnej:

 • Podwójny podbródek
 • górne ramiona
 • Bawole garby
 • Tłuszcz na klatce piersiowej (u mężczyzn)
 • Dolna część brzucha
 • Wierzchołek Biodra
 • Bruzda przed podgardlem
 • Wewnętrzne uda
 • Kolana

Badania dowiodły, że lipoliza iniekcyjna, powoduje rozszczepienie komórek tłuszczowych, co następnie prowadzi do naturalnego usuwania tłuszczu poprzez normalny system w wątrobie. Zabiegi wykonuje się co 3-4 tygodnie, aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Średnio wymagane jest 3-5 sesji w zależności od objętości depozytu tłuszczu.

Co to są zastrzyki rozpuszczające nadmiar tkanki tłuszczowej?

Roztwór kwasu deoksycholowego jest związkiem występującym naturalnie w organizmie człowieka, jako kluczowa część żółci produkowanej w wątrobie. I ten kwas, w znacznie bardziej skoncentrowanej formie, jest tym, co jest stosowane w zastrzykach rozpuszczających tłuszcz. Kwas jest specjalnie opracowany, aby celować i zniszczyć ścianę komórkową i zewnętrzną błonę wszelkich komórek tłuszczowych w okolicy. Gdy ściana komórkowa jest usuwana, kwas tłuszczowy wewnątrz komórek tłuszczowych mogą być usuwane i przetwarzane przez układ limfatyczny. I to będzie trawione jako tłuste jedzenie. Pozostała część komórki zostanie usunięta z organizmu jako odpad.

Zobacz więcej  Wypadajace włosy - problem XXI wieku

Jakie są zalety zastrzyków rozpuszczających tłuszcz?

Zastrzyki rozpuszczające tłuszcz mogą zaoferować szereg korzyści, w tym:

 • Szybko i skutecznie – zastrzyki rozpuszczające tłuszcz są sprawdzonym narzędziem do celowania w obszary tłuszczu wokół ciała. Większość ludzi potrzebuje od 2 do 4 zabiegów, aby zobaczyć najlepsze możliwe rezultaty.
 • Bezproblemowy – jest to zabieg niechirurgiczny, który nie wymaga tyle czasu lub okresu rekonwalescencji, jak jakakolwiek z oferowanych alternatyw chirurgicznych. Podczas gdy doświadczysz pewnego obrzęku przez 48 godzin do tygodnia, jeśli zdecydujesz się na leczenie w weekend, prawdopodobnie nie będziesz potrzebował czasu wolnego od pracy.

Więc, czy zastrzyki rozpuszczające tłuszcz są trwałe?

Jedną z największych zalet zastrzyków rozpuszczających tłuszcz jest to, że rezultaty są trwałe! Kiedy komórka tłuszczowa zostanie zniszczona, zostanie trwale usunięta z Twojego ciała. I nie można tego cofnąć. Jednak jedną ważną rzeczą, którą należy zauważyć, jest to, że jeśli istnieją inne komórki tłuszczowe w obszarze, które nie zostały ukierunkowane przez zastrzyk, mogą one faktycznie stać się większe, jeśli były na wadze lub pominąć na zdrowej diety i kombinacji ćwiczeń. Utrata wagi jest trudna, a wiele osób odkrywa, że potrzebują dodatkowej pomocy, jeśli chodzi o te uparte obszary tłuszczu. Jeśli masz wrażenie, że próbowałeś już wszystkiego, aby schudnąć i nic nie osiągnąłeś, być może rozważałeś zastrzyki odchudzające – ale jak one działają, czy są bezpieczne i skąd wiesz, czy są dla Ciebie odpowiednie? Pokonaj tkankę tłuszczową!

Jakie są korzyści z zastrzyków rozpuszczających tłuszcz?

Istnieje wiele korzyści płynących z zastrzyków rozpuszczających tłuszcz. Korzyści są podobne za każdym razem, gdy korzystasz z tych zabiegów. Ponieważ zastrzyki składają się z witamin, enzymów, fosfatydylocholiny i kwasu alfa lipidowego, wywołuje reakcję chemiczną, która pomaga w spalaniu tłuszczu. Oto niektóre z korzyści, jakich można się spodziewać po zastrzykach rozpuszczających tłuszcz

– To jest niechirurgiczne rozpuszczenie tkanki tłuszczowej: zastrzyki rozpuszczające tłuszcz są niechirurgiczne proces używany do rozpuszczania tłuszczu z niechcianych obszarów ciała. Jeśli boisz się operacji, to jest to procedura dla Ciebie. Nie ma potrzeby nacięć i szwów na ciele. Natomiast składniki preparatu są również bezpieczne.

Zobacz więcej  Czym jest trądzik kosmetyczny: objawy i leczenie. Wpływ żle dobranych kosmetyków na skórę

– Zastrzyki są na obszarze problemowym tylko: kolejną korzyścią z korzystania z tłuszczu rozpuszczania wtrysku jest to, że zastrzyki są podawane na obszarach problemowych, co oznacza, że nie wymaga znieczulenia i wstrzykiwania całego ciała.

– Szybko i skutecznie usuń nadmiaru tłuszczu: nie ma żadnego przyjęcia godzin pobytu w szpitalu lub klinice.

– Proces przestoju: ponieważ ciecz jest tylko wstrzykiwany do złogów tłuszczu, nie ma zero przestojów w procesie. To nie zajmuje dużo swojego czasu, a procedura jest zakończona, gdy dostaniesz zastrzyki w obszarze problemowym.

– Wymagają tylko kilka zastrzyków: w zależności od obszaru problemowego i ilości zwiotczenia, liczba zastrzyków różni się od jednej osoby do drugiej. Można użyć kilku, które rozłożą się w ciągu najbliższych kilku tygodni.

– Tłuszcz jest szybko usuwany z organizmu po zabiegu lipolizy iniekcyjnej: potrzeba tylko 4-6 tygodni, aby tłuszcz opuścił organizm. Te procesy muszą trwać i działać w celu ułatwienia transportu tłuszczu. Tak więc dopiero po około miesiącu można zauważyć rezultaty zastrzyków. W miarę jak tłuszcz stopniowo się rozpuszcza, rozpoczyna się proces jego eliminacji, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta.

Dlaczego warto wybrać lipolizę iniekcyjną? Przywitaj dzień bez podwójnego podbródka.

Zamiast zabiegów chirurgicznych lub inwazyjnych, które mogą wymagać tygodni zwolnienia z pracy, a także są bolesnymi procedurami, Lipoliza Iniekcyjna jest zabiegiem, który można wykonać przy minimalnym czasie przestoju i minimalnej inwestycji czasowej. Pomimo krótkiego czasu trwania zabiegu, przynosi on potężne i znaczące rezultaty dla pacjentów, a złogi tłuszczu zmniejszają się w ciągu kilku tygodni po zabiegu. Lipoliza iniekcyjna jest również doskonałym wyborem dla osób, które chcą zrzucić tłuszcz z konkretnego obszaru lub potrzebują pomocy w „konturowaniu” sylwetki.

Czy to boli?

Przed wykonaniem zastrzyków lekarz/praktykant znieczuli miejscowo dany obszar, więc ból lub dyskomfort będzie bardzo niewielki. Jak w przypadku każdego zabiegu z użyciem igły lub zastrzyku, istnieje ryzyko wystąpienia zaczerwienienia, siniaków lub obrzęku po zabiegu – jest to jednak całkowicie normalne w przypadku lipolizy iniekcyjnej. Jeśli w jakimkolwiek momencie odczuwasz ból lub nie jesteś pewna efektów ubocznych, ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem.

Zobacz więcej  Liposukcja łydek - ciesz się smukłymi nogami

Czy można schudnąć dzięki zastrzykom?

Zastrzyki odchudzające nie są magiczne – nie stopią natychmiast tłuszczu i nie mogą zagwarantować trwałej utraty wagi, jeśli nie jesteś skłonny do wprowadzenia odpowiednich zmian w stylu życia. Jednakże, jeśli używane jako część szerszego planu odchudzania, specjalistyczne zastrzyki mogą pomóc zmniejszyć uporczywe obszary tłuszczu i były skuteczną formą leczenia utraty wagi dla wielu ludzi. Przed rozważeniem jakiejkolwiek formy leczenia utraty wagi, należy poświęcić czas na zastanowienie się, dlaczego chcesz schudnąć i jaki jest Twój ostateczny cel. Nigdy nie należy dążyć do utraty wagi podróży, która sprawia, że czujesz się nieszczęśliwy z powodu presji innych ludzi – jest to decyzja, która powinna być wykonana dla siebie i jest jeden, który powinien pochodzić z miejsca wzmocnienia i pozytywności. Jeśli utrata wagi czuje się dobrze dla Ciebie, zastrzyki są jedną z metod, które mogą pomóc Ci osiągnąć wyniki, które są dążenie do.

Lipoliza iniekcyjna

Być może słyszałaś również o „zastrzykach rozpuszczających tłuszcz” i zastanawiałeś się, jaka jest różnica między nimi a tradycyjnymi zastrzykami odchudzającymi. Kiedy otrzymasz zastrzyki w klinice, skorzystasz z elastycznego zabiegu rozpuszczania tłuszczu, który może być stosowany niemal w każdym miejscu na ciele, ale działa poprzez hydrolizę ściany komórek tłuszczowych, a nie regulację apetytu. Lipoliza iniekcyjna jest często stosowany w leczeniu następujących obszarów:

– Górne ramiona

– brzuch

– Podwójny podbródek

– Bawole garby (za szyją)

– Tłuszcz na klatce piersiowej

– Wewnętrzne uda

– Obszar przed podgardlem

– Kolana.

Jakie są korzyści z zastrzyków odchudzających?

Zastrzyki do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej nie powinny być traktowane jako szybki sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, ale mogą być niezwykle korzystne, jeśli chcesz rozwiązać szczególnie uporczywe złogi tłuszczu, potrzebujesz pomocnej dłoni na swojej drodze do utraty wagi lub potrzebujesz dodatkowej motywacji.

Ludzie coraz częściej wybierają zastrzyki odchudzające jako skuteczną alternatywę dla procedur chirurgicznych, takich jak liposukcja, ponieważ ta minimalnie inwazyjna opcja leczenia nie wymaga przestojów. Pojedynczy zabieg lipolizy iniekcyjnej może być wykonany w ciągu 45-60 minut.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop