Leczenie trądziku we Wrocławiu

Ta metoda leczenia trądziku polega na zadziałaniu na skórę wiązką laserową. Laser wnika głęboko do struktur skóry i reguluje pracę gruczołów łojowych, ograniczając tym samym produkcję sebum. Światło lasera ma właściwości odkażające i skutecznie usuwa bakterie, przyczyniające się do powstawania trądziku. Ponadto światło lasera obkurcza pory. Pobudza skórę do wzmożonej produkcji włókien kolagenowych, czyli podstawowego budulca skóry. Takie działanie lasera nie tylko likwiduje trądzik, ale także umożliwia wygładzenie delikatnych zmarszczek i ogólne poprawienie kondycji skóry.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz
Dekolt
Szyja
Plecy

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Redukcja zmian trądzikowych

Zmniejszenie porów skórnych

Wygładzenie skóry

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Laserowe leczenie trądziku

UsługaCena od
Fotona Laserowe leczenie trądziku - Czoło379 Umów sie
Fotona Laserowe leczenie trądziku - Dekolt649 Umów sie
Fotona Laserowe leczenie trądziku - Nos359 Umów sie
Fotona Laserowe leczenie trądziku - Plecy1029 Umów sie
Fotona Laserowe leczenie trądziku - Policzki519 Umów sie
Fotona Laserowe leczenie trądziku - Twarz769 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Najpierw należy wypełnić odpowiednią ankietę, która wykluczy przeciwwskazania zdrowotne do wykonania zabiegu laserowego. Następnie kosmetolog omawia szczegółowo z pacjentem wszystkie etapy zabiegu i dokonuje dokładnych oględzin zmienionych miejsc. W lekkich postaciach trądziku już pojedyncza wizyta pozwala cieszyć się wymarzonymi efektami przez minimum pół roku, natomiast przy ciężkich formach trądziku, mogą być potrzebne kolejne 2 lub 3wizyty.

Przebieg zabiegu

Zabieg leczenia trądziku z użyciem lasera jest całkowicie bezbolesny i trwa krótko, od 15 do 30 minut. Procedura polega na tym, że kosmetolog kieruje wiązki lasera na miejsca trądzikowo zmienione. Laser bez naruszenia naskórka, powoduje mikrouszkodzenia w skórze, które mają za zadanie pobudzić skórę do regeneracji i odbudowy włókien kolagenowych, a także znormalizować pracę gruczołów łojowych.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Skórę do zabiegu należy dokładnie umyć, oczyścić z resztek makijażu, kurzu i obumarłego naskórka i później delikatnie wytrzeć do sucha.
Bezwzględnie należy na czas zabiegu zdjąć soczewki kontaktowe.
Zaleca się na kilka tygodni przed planowanym zabiegiem odstawić wszelkie kremy i inne preparaty, stosowane na skórę, zawierające w swoim składzie alkohol lub witaminę A (retinol) i kwasy.
Należy odstawić stosowanie ziół światłoczułych (np. dziurawiec, nagietek, skrzyp polny, pokrzywa) oraz fotouczulających kremów i leków.
Niedopuszczalne jest zażywanie przed zabiegiem leków sterydowych.
Na 4 tygodnie przed zabiegiem nie wolno wystawiać skóry na promienie słoneczne, ani korzystać z solarium.
Dobrze jest przed każdym wyjściem na dwór smarować odsłoniętą skórę kremem z silnym filtrem przeciwsłonecznym.
Zabieg przeznaczony jest dla osób, borykających się z uciążliwymi , nawracającymi zmianami trądzikowymi, których nie są w stanie usunąć poprzez stosowanie podstawowych kosmetyków lub leków.
Leczenie laserowe trądziku jest dobre dla osób, które pragną szybkich i trwałych efektów, które trudno jest osiągnąć innymi sposobami.
Leczeniu trądziku mogą poddać się zarówno osoby z lekkimi, powierzchownymi zmianami, jak i z ciężkimi postaciami trądziku, w których występują głębokie ropnie i zaskórniki (istnieje możliwość, że będzie potrzeba w takich przypadkach wykonać zabieg kilkukrotnie oraz uzupełnić terapię oczyszczaniem manualnym).
Leczenie laserowe nada się dla osób, które pozbyły się już trądziku, ale na skórze zostały jeszcze przebarwienia po nim lub od czasu do czasu pojawiają się drobne krostki.
Propozycja zabiegu kierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, którzy pragną cieszyć się czystą, zdrową, pozbawioną wykwitów i wygładzoną skórą.
Zabieg pozwala również na leczenie zmian pojawiających się przy trądziku różowatym.
ciąża oraz karmienie piersią
epilepsja
cukrzyca
stany zapalne oraz choroby skóry, która będzie poddawana zabiegowi, takie jak łuszczyca, AZS
opalenizna – opalanie jest zakazane na 4 tygodnie przed i po zabiegu
stosowanie preparatów sterydowych i leków o właściwościach fotouczulających (informacja znajduje się na ulotce, dołączonej do leku)
aplikacja na skórę kremów i innych kosmetyków, zawierających witaminę A (retinol)
picie naparów z niektórych ziół, jak np. nagietek, dziurawiec, skrzyp polny, pokrzywa

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Trądzik jest spowodowany nadmierną produkcją sebum, która miesza się z martwymi komórkami skóry i zatyka pory. Bakterie, które zwykle występują na skórze, mogą także przyczyniać się do rozwoju trądziku.
Niektóre badania sugerują, że dieta może mieć wpływ na trądzik, szczególnie dieta bogata w cukier i tłuszcze. Zaleca się unikanie jedzenia o wysokiej zawartości cukru i tłuszczu, a zamiast tego jedzenie żywności bogatej w białko, witaminy i minerały.
Niektóre zabiegi, które pomagają w leczeniu trądziku to m.in.: mikrodermabrazja, peeling chemiczny, laseroterapia, mezoterapia, krioterapia, terapia światłem LED, zabiegi oczyszczające twarz. Jednak wybór odpowiedniego zabiegu zależy od indywidualnego przypadku pacjenta i powinien być ustalony po konsultacji z lekarzem lub kosmetologiem.

Polecane zabiegi

Peeling chemiczny

Peeling chemiczny głęboko oczyszcza i złuszcza skórę, dzięki czemu naskórek jest wygładzony i miękki, a cera zyskuje na jędrności. Zastosowanie kwasów pomaga w usunięciu przebarwień, likwidowaniu blizn i leczeniu trądziku.

peeling laserowy

Laserowy peeling

Dzięki peelingowi laserowemu możemy osiągnąć efekt odmłodzenia, ujędrnienia skóry, zlikwidować blizny, zmarszczki oraz rozszerzone pory skóry.

Dermapen

Dermapen czyli mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem, polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez mechaniczną stymulację za pomocą specjalistycznej głowicy z kilkunastoma mikroigiełkami, która nakłuwa skórę.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Zapalenie płuc: czym jest, objawy i leczenie

Zapalenie płuc: czym jest, objawy i leczenie Objawy zapalenia płuc: jak rozpoznać chorobę na wczesnym etapie? Zapalenie płuc to stan zapalny miąższu płuc, który może być wywołany przez bakterie, wirusy lub inne patogeny. Typowe objawy zapalenia płuc to kaszel, gorączka,

Czytaj wiecej »

Woreczek żółciowy: funkcja, choroby i leczenie

Woreczek żółciowy: funkcja, choroby i leczenie Jak złogi w drogach żółciowych prowadzą do kolki? Kamica pęcherzyka żółciowego to schorzenie, w którym dochodzi do powstawania złogów w przewodach żółciowych, które mogą zablokować przepływ żółci, prowadząc do silnego bólu. Woreczek żółciowy, niewielki

Czytaj wiecej »
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop