+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Zmiany naczyniowe - zamykanie naczynek we Wrocławiu

Skuteczne i bezbolesne usuwanie zmian naczyniowych z każdej okolicy ciała – zabiegi zamykania naczynek we Wrocławiu.

Zabieg polegający na usuwaniu naczynek opiera się na najnowszej technologii, do jego wykonania używane są sprzęty najnowszej generacji, które pozwalają na satysfakcjonujące efekty. Proces usuwania popękanych naczynek krwionośnych polega na naświetleniu odpowiednich fragmentów ciała wiązką lasera, który silnie nagrzewa krew znajdującą się w naczynku. W efekcie następuje jego obkurczenie oraz zamknięcie. Działanie to prowadzi do likwidacji nieestetycznych zaczerwień z okolic twarzy, nóg i innych części ciała, a także poprawia kolor cery i nadaje jej zdrowy wygląd.

Zabieg usunięcia zmian naczyniowych jest bezbolesny, bezinwazyjny i niezwykle skuteczny. Stosowany jest zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Zabiegi tego typu w naszej klinice we Wrocławiu wykonywane są od wielu lat, dzięki temu są dokładnie poznane i sprawdzone oraz bezpieczne.

Zmiany naczyniowe - zamykanie naczynek Wrocław

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Zmiany naczyniowe - zamykanie naczynek Wrocław

Tona makijażu, poczucie wstydu i nieestetyczny wygląd, to już przeszłość – laserowe zamykanie naczynek uwolni Cię od problemu.

Zabieg redukcji popękanych naczynek poprzedzony jest specjalistyczną konsultacją, na której lekarz bada oraz ocenia stan widocznych teleangiektazji (ilość, średnica, kolor). Następnie dane wprowadzane są do komputera, który na ich podstawie dobiera indywidualne parametry dotyczące długości wiązki lasera, rodzaju filtra, energii, ilości impulsów oraz odstępów czasowych między nimi – wszystko jest stale kontrolowane przez specjalistę i poddane jego analizie. Główna faza zabiegu poprzedzona jest dokładnym oczyszczeniem skóry, następnie wkładane są okulary chroniące przed promieniowaniem lasera. Właściwa część natomiast polega na przyłożeniu głowicy do skóry i uwolnieniu wiązki promienia laserowego. Krew zostaje wówczas podgrzana i następuje likwidacja (zniszczenie) ścianek naczynka, które po upływie krótkiego czasu od zabiegu zostaje naturalnie wydalone przez organizm.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: 15 – 30 Minut
  • Wykonywany przez Lekarza, kosmetologa
  • Części ciała: Ciało, twarz
  • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów Indywidualnie

Zmiany naczyniowe - zamykanie naczynek Skyclinic Wrocław

Jak przygotować się do zabiegu ?

Zabieg usuwania popękanych naczynek krwionośnych nie wymaga wielkich przygotowań i restrykcyjnych wytycznych, należy jednak pamiętać o kilku ważnych rzeczach:

Przed przystąpieniem do zabiegu należy wykluczyć wszelkie przeciwwskazania mogące być przyczyną wszelkich skutków niepożądanych.

Należy zadbać o to, aby skóra poddana zabiegowi nie była sucha i podrażniona. Natomiast przed samym zabiegiem powinna być czysta i nieposmarowana żadnym balsamem czy kremem.

Bardzo ważne jest poinformowanie lekarza wykonującego zabieg, o wszystkich przyjmowanych lekarstwach.

Przynajmniej jeden miesiąc przed zabiegiem nie można korzystać z solarium, używać kremów brązujących, a także unikać ekspozycji na słońcu.

Miesiąc przed przystąpieniem do zabiegu należy odstawić stosowanie wszelkich leków światłouczulających oraz ziół o takim samym działaniu (należą do nich miedzy innymi: rumianek, nagietek czy dziurawiec).

Pamiętać należy, aby dzień przed zabiegiem nie spożywać alkoholu. Zaleca się natomiast mocne nawodnienie organizmu.

Do kliniki należy zgłosić się nieco wcześniej od planowanej godziny rozpoczęcia zabiegu, w celu wypełnienia dokumentacji.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Pacjenci, którzy decydują się na zabieg usunięcia zmian naczyniowych, to głównie osoby kierujące się względami estetycznymi. Zabieg powoduje poprawę kolorytu skóry i wyglądu cery.

Zabieg dedykowany jest również osobom zmagającym się z zaburzeniami pracy naczyń krwionośnych i nadmiernej ilości powstawania tak zwanych pajączków – popękanych naczynek.

Zabieg laserowego zamykania naczynek we Wrocławiu jest przeznaczony dla wszystkich osób dbających o swoje zdrowie i piękny wygląd. Poprawa prezencji skóry uwolni dużą dawkę szczęścia i sprawi ogromną przyjemność osobie zmagającej się z tym problemem. Prawidłowo wykonany zabieg pozostawia długotrwałe efekty, a pacjent może cieszyć się nowym, odmienionym wyglądem.

Jakie efekty daje zabieg ?

Usuwanie zmian naczyniowych Wrocław.

Korzyści płynących poddania się zabiegowi polegającemu na zamknięciu naczynek krwionośnych jest bardzo dużo. Należą do nich:

Poprawa wyglądu cery, kolorytu skóry oraz samopoczucia.

Likwidacja negatywnych emocji związanych z własnym wyglądem. Pożegnanie się ze wstydem i niechęcią patrzenia w lustro.

Oszczędność czasu i kosmetyków. Pięknie wyglądająca cera, nie wymaga tony makijażu.

Likwidacja ciężkich zmian skórnych takich jak rumień, trądzik różowaty, naczyniaki oraz całkowita redukcja widocznych naczynek, oszpecających ciało.

Przeciwskazania do zabiegu

Pomimo tego, że zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny istnieją pewne przeciwwskazania, które uniemożliwiają danej osobie poddanie się jemu. Są to:

Ciąża i okres karmienia piersią. Przyszłe mamy, a także te, które są w okresie laktacji nie mogą być poddane zabiegowi ze względu na promieniowanie laserowe.

Epilepsja. Jest głównym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu, ponieważ wiązka lasera może wywołać napad epileptyczny, co zagraża zdrowiu pacjenta.

Zaawansowana cukrzyca, to kolejna dolegliwość uniemożliwiająca wykonanie zabiegu. Naskórek u osób cierpiących na cukrzycę jest dużo słabszy i działanie lasera mogłoby go w znaczący sposób uszkodzić.

Nowotwory.

Wszelkiego rodzaju mechaniczne uszkodzenia i podrażnienia skóry, szczególnie miejsc zabiegowych.

Przyjmowanie niektórych leków.

Opinie klientek po zabiegu

Jedno słowo, opisujące zabieg to – REWELACYJNY. Zmagam się z rumieniem od kilku ładnych lat, próbowałam wszystkiego. Nie sądziłam, że zabieg przyniesie tak spektakularne efekty. Jestem pozytywnie zaskoczona i przeszczęśliwa. Mogę cieszyć się nowym wyglądem i wyjść do sklepu bez makijażu!

Bardzo miła i sympatyczna atmosfera. Profesjonalne oraz indywidualne podejście do pacjenta. W klinice czułam się bardzo dobrze, zero wstydu, zero lęku. Sam zabieg bezbolesny i wykonany bardzo starannie. Efekty bardzo, bardzo zadowalające. Moje nogi dostały nowe życie.

Zmagam się z problemem pękających naczynek praktycznie od urodzenia. Po zabiegu czułam się świetnie, miła, ciepła atmosfera. Profesjonalne podejście do pacjenta i jego potrzeb. Specjalistyczna opieka i sprzęt na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona i śmiało polecam tę klinikę każdemu, kto zmaga się z trudnymi zmianami skórnymi. Ja już zapomniałam o swoim problemie.

Klinika bardzo fajna i otwarta na pacjentów. Człowiek nie czuje się tam numerkiem, profesjonalizm w całej okazałości. Zabieg wykonany bezinwazyjnie, szybko i bezboleśnie, a efektem do tej pory nie mogę się nacieszyć. Gorąco polecam!

Zmiany naczyniowe - zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek obustronnie na nosie

Zmiany naczyniowe - zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek na ciele

Zmiany naczyniowe - zamykanie naczynek

Likwidacja pajączków

Zmiany naczyniowe - zamykanie naczynek

Ujednolicenie kolorytu skóry

Cennik Zmiany naczyniowe - zamykanie naczynek Wrocław

OpisCena
Laserowe usuwanie naczynek - Broda od 219 zł do 439 zł
Laserowe usuwanie naczynek - Czoło od 219 zł do 439 zł
Laserowe usuwanie naczynek - Dekolt od 549 zł do 769 zł
Laserowe usuwanie naczynek - Nos 219 zł
Laserowe usuwanie naczynek - Pojedyncze zmiany od 169 zł do 219 zł
Laserowe usuwanie naczynek - Policzki 439 zł
Laserowe usuwanie naczynek - Twarz 659 zł
Laserowe usuwanie naczynek - Uda od 329 zł do 659 zł
Laserowe usuwanie naczynek - Łydki od 329 zł do 549 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg zamykania naczynek jest bolesny?

Nie. Zamykanie rozlanych i popękanych naczynek jest metodą bezinwazyjną i bezbolesną. Zabieg wykonywany jest przy użyciu lasera, co powoduje, że w żadnym stopniu nie zostaje naruszona struktura nabłonka. Jedynie przy większych zmianach, niektórzy pacjenci skarżą się na uczucie lekkiego pieczenia. Skóra po zabiegu może być odrobinę napuchnięta, zaczerwieniona i bardziej wrażliwa. Objawy te znikają po kilku dniach od zbiegu.

Ile jest potrzebnych zabiegów, aby uzyskać zadowalające efekty i piękny wygląd skóry?

W przypadku niewielkiej ilości naczynek, z reguły wystarczy jedna sesja, która powinna zlikwidować problem w danym obszarze. Natomiast przy większej ilości naczynek, rozmieszczonych na różnych częściach ciała, potrzebna jest odpowiednia liczba zabiegów, która po dokładnej konsultacji ustala lekarz. Zwykle jest to od 1 do 5 zabiegów.

W jakim odstępie czasu można wykonywać zabiegi?

Odstęp między zabiegami może być różny i głównie zależny jest od kondycji skóry oraz natężenia zmian. Zwykle jest to okres 4 – 6 tygodni. Skóra wówczas może dobrze odpocząć i zregenerować się.

Jak długi jest czas trwania zabiegu?

Czas trwania zabiegu zależny jest przede wszystkim od ilości, wielkości i rozmieszczenia naczynek. Z reguły trwa on od około 15 do 30 minut.

Jak się zachować po zabiegu? Jak dbać o skórę?

Przy wszelkich zabiegach laserowych należy obowiązkowo stosować fotoprotekcję. Po zabiegu należy zrezygnować z wszelkich kosmetyków zawierających w swoim składzie alkohol i silnie drażniące składniki. Skórę poddaną zabiegowi należy przez przynajmniej pierwszych kilka dni traktować bardzo łagodnie i nie narażać jej na możliwość podrażnień. Ręcznik najlepiej zastąpić miękką ściereczką lub jałową gazą.

Jaki okres jest najlepszy na poddanie się zabiegom polegającym na zamknięciu naczynek?

Zdecydowanie najlepszym czasem na wykonanie tego typu zabiegów jest okres jesienno – zimowy. Ewentualnie wczesna wiosna. Minimalizowane jest wówczas ryzyko nadmiernej ekspozycji na słońce, która może mieć negatywne skutki działające na niekorzyść wyglądu naszej skóry.

Lekko napuchnięta i zaczerwieniona skóra po zabiegu. To normalne?

Tak. Pomimo tego, ze zabieg jest bezbolesny i mało inwazyjny, napromieniowana wiązką laserowa skóra może przez kilka godzin lub dni od zabiegu być obrzęknięta i zaczerwieniona. Jest to typowe zjawisko po tego typu zabiegach z wykorzystaniem lasera.

Czy karmienie piersią jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu?

Tak. W trosce o bezpieczeństwo matki jak i jej dziecka nie podejmujemy się tego typu zabiegów, gdyż działanie promieniowania spowodowanego laserem może mieć negatywny wpływ na pokarm oraz zaburzyć laktację.

Czy efekt jest długotrwały? Czy problem stale nawraca?

Zamknięcie naczynek powoduje długotrwały (często stały efekt). Prawidłowo wykonana sesja pozwala na zadowalające i długotrwałe rezultaty. Problem jest jedynie wówczas, gdy dana osoba ma tendencję do powstawania pękających naczynek. W takim przypadku niezbędne często są regularne zabiegi w odpowiednim odstępie czasowym.

Skąd się biorą popękane naczynka, tak zwane pajączki?

Przyczyn powstawania tego typu zmian skórnych może być bardzo wiele. Głównie są to predyspozycje genetyczne, oznacza to, że często rodzimy się ze skórą skłonną do pękania naczynek. Innym ważnym czynnikiem powodującym ich powstawanie jest nieprawidłowa pielęgnacja skóry, gorące kąpiele i niesprzyjające warunki atmosferyczne (wiatr, mróz i nadmierna ekspozycja na słońce).

Dla kogo i w jakim wieku przeznaczony jest zabieg zamykania naczynek, redukcji zmian naczyniowych?

Zabieg ten dedykowany jest wszystkim osobom. Zarówno kobietom (posiadają większe tendencje do tego typu zmian skórnych) jak i mężczyznom. Osobom w każdym wieku, zarówno tym z ciemną jak i jasną karnacją. Przed zabiegiem pacjent przechodzi ogólny wywiad dotyczący jego zdrowia, który wyklucza wszelkie przeciwwskazania mogące wykluczyć go z zabiegu.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Komórki macierzyste Wrocław

Zabieg z użyciem komórek macierzystych CGF jest obecnie szeroko dostępny i pozwala na relatywnie prostą oraz skuteczną poprawę kondycji skóry pacjenta. Zabieg wykonywany jest za pomocą mezoterapii, czyli wprowadzania preparatu w wybrane fragmenty skóry za pomocą drobnych nakłuć. Uwalniane w ten sposób cenne substancje stymulują procesy odnowy tkanki.

Osocze bogatopłytkowe we Wrocławiu

Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP to innowacyjna metoda regenerująca komórki skóry i poprawiająca ogólną kondycję ciała, w szczególności po urazach oraz w sytuacjach, gdy wymagane jest wzmocnienie procesu gojenia np. po innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Usuwanie rumienia we Wrocławiu

Laserowy zabieg jest skuteczny nie tylko na rumień, rozproszone zaczerwienienie, ale również na trądzik różowaty, żylaki dolnych i naczyniaki płaskie. Istotne jest to, iż urządzenie zapewnia nie tylko redukcją widocznych zmian naczyniowych, ale także usuwa je w całości