+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Zabiegi wypełniające we Wrocławiu

Zabiegi wypełniające to gwarancja natychmiastowej poprawy wyglądu twarzy i widoczne odmłodzenie.

Wraz z upływem lat skóra traci naturalną jędrność i sprężystość, ponieważ spada poziom naturalnego wypełniacza, jak kwas hialuronowy, kolagen czy elastyna, zawartego w skórze. Skutkiem tego, co nazywamy procesem starzenia, są pogłębiające się zmarszczki, rozluźnienie skóry i ogólne pogorszenie jej wyglądu. Na pomoc przychodzi wówczas szeroka oferta zabiegów z zastosowaniem wypełniaczy, które pozwalają niwelować zmarszczki, modelować twarz, wykonać wolumetrię policzków, powiększyć usta oraz poprawić i ujędrnić owal twarzy. Zabieg polega na iniekcji wybranego wypełniacza w partie twarzy, które chcemy wymodelować lub obszary, które wymagają ujędrnienia, efekty po zabiegu są możliwe, dzięki zachodzącym pod skórą procesom regeneracyjnym, jakość skóry jest widocznie poprawiona i wygląda ona na młodszą. Wśród najbardziej popularnych wypełniaczy wyróżniamy kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia oraz tłuszcz. Zabieg jest bezpieczny, ponieważ wykonuje go lekarz, gwarantuje to nie tylko fachowe wykonanie, ale również pożądane efekty w możliwie najkrótszym czasie.

Zabiegi wypełniające we Wrocławiu

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Zabiegi wypełniające we Wrocławiu

Zabiegi wypełniające we Wrocławiu , to szansa na przywrócenie młodości i blasku Twojej twarzy.

Zabieg wypełniania przy użyciu kwasu hialuronowego jest całkowicie bezpieczny i naturalny, ponieważ kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, decydującym o jej napięciu i estetycznym wyglądzie. Dzięki zgodności z naturalnie występującym w organizmie kwasem hialuronowym, zabieg nie naraża pacjenta na powikłania ani reakcje alergiczne. Wszystkie wypełniacze aplikowane są za pomocą iniekcji podskórnej, ból oraz dyskomfort z tym związane są minimalne. Istnieje również możliwość znieczulenia miejsc poddawanych zabiegowi, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez LEKARZ
 • Części ciała: Cala twarz. dekolt. szyja
 • Inwazyjność Zabieg iniekcyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Zabiegi wypełniające Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

 • Zabiegi wypełniające nie wymagają specjalnego przygotowania, należy jednak zachować pewne środki ostrożności;
 • Przed przystąpieniem do wykonania zabiegu konieczne jest wykonanie wywiadu lekarskiego w celu wyeliminowania przeciwwskazań;
 • Jeśli zabieg dotyczy wypełnienia ust, należy zaprzestać przyjmowania leków przeciwzapalnych oraz aspiryny, w ciągu 3 dni przed zabiegiem, ponieważ leki mogą powodować obrzęki oraz zasinienia;
 • W przypadku pacjentów, u których występowała kiedyś opryszczka, 3 dni przed zabiegiem praz 3 dni po nim stosuje się terapię przeciwwirusową;
 • Przed rozpoczęciem zabiegu należy wykonać demakijaż i dokładnie oczyścić twarz.
 • Najpóźniej 20 minut przed wykonaniem zabiegu nakłada się krem znieczulający, aby zniwelować uczucie dyskomfortu związanie z iniekcją wypełniacza, możliwe jest również wzmocnienie jego działania lidokainą;

Dla kogo jest ten zabieg ?

 • Z zabiegów wypełniania najlepiej korzystać w momencie, gdy pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, działanie jest wówczas najbardziej efektywne.
 • Najczęstszym wskazaniem do zastosowania wypełniaczy jest pojawienie się bruzd, które powstają na skutek ruchów mięśni twarzy.
 • Wskazaniem do wykonania zabiegu wypełnienia zmarszczek jest powstanie wszelkiego rodzaju zmarszczek grawitacyjnych, czyli takich, na które narażony jest każdy z pacjentów, ponieważ powstają one w wyniku utraty gęstości i jędrności skóry.
 • Zalecamy wykonanie zabiegu wypełnienia osobom, które mają wszelkiego rodzaju asymetrie twarzy, opadające policzki oraz obserwują pogorszenie owalu twarzy.
 • Zabieg wypełniania dedykowany jest również tym z pacjentów, który mają wyraźnie zaznaczoną dolinę łez, w której tworzą się zasinienia, a jej niekorzystny wygląd wpływa na powstawanie efektu zmęczenia twarzy.
 • Z zabiegu wypełnienia powinny skorzystać również osoby, które zauważyły pierwsze oznaki starzenia się ust, utratę ich jędrności oraz symetrii.

Jakie efekty daje zabieg ?

 • Natychmiastowa poprawa jędrności skóry i młodszy wygląd.
 • Wygładzenie zmarszczek mimicznych i grawitacyjnych, dzięki zastosowaniu naturalnych wypełniaczy, które pobudzają naturalne procesy regeneracji włókien kolagenowych.
 • Kwas hialuronowy wiąże wodę, jego zastosowanie poprawia więc stan nawilżenia cery, co wpływa na jej promienny i świeży wygląd.
 • Możemy działać dwutorowo: zarówno na przyczynę, jak i skutki powstawania zmarszczek.
 • Decydując się na zabiegi wypełniające, mamy możliwość zregenerowania i zrewitalizowania skóry, która utraciła młodzieńczy wygląd.
 • Zastosowanie wypełniaczy oddala lub całkowicie usuwa konieczność zwrócenia się ku bardziej inwazyjnym operacjom plastycznym.
 • Zabiegi wypełniania zmarszczek nie wymagają okresu rekonwalescencji,  możliwe jest wystąpienie zasinienia lub obrzęku po zabiegu, jednak objawy te ustępują w ciągu kilku dni.

Przeciwskazania do zabiegu

 • Nie stosujemy zabiegów wypełniających w okresie ciąży i karmienia piersią.
 • Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu wypełniania jest nowotwór oraz leczenie onkologiczne.
 • Należy zrezygnować z zabiegu, jeśli pojawiają się podrażnienia lub stany zapalne skóry.
 • Opryszczka stanowi przeciwwskazanie do zabiegu. W przypadku, gdy pacjent zgłosi przebytą opryszczkę, konieczne jest zastosowanie terapii przeciwwirusowej.
 • Pacjenci z chorobami układu immunologicznego również nie kwalifikują się do przeprowadzenia zabiegów wypełniania.

Opinie klientek po zabiegu

„Moim problemem od zawsze była mocno zaznaczona dolina łez. Kiedy już myślałam, że należy się pogodzić z tym defektem, trafiłam na SkyClinic. Jestem po zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego i moje kompleksy stały się przeszłością, a buzia nareszcie wygląda zdrowo i promiennie. Wiem już, że będę powtarzać ten zabieg, żeby jak najdłużej cieszyć się efektami.”

„Pierwsze oznaki starzenia zauważyłam u siebie już w wieku 35 lat, ponieważ nigdy nie przywiązywałam specjalnej wagi do pielęgnacji. Jednak zaczęłam widzieć sporą różnicę w stanie mojej cery w porównaniu z rówieśniczkami. Przyszedł czas zrobić coś dla siebie, skorzystałam z zabiegów wypełniania kwasem hialuronowy i teraz wszystkie koleżanki pytają, jak to się stało, że tak odmłodniałam.”

„Mam już swoje lata i sporo stresów na koncie, które oczywiście pozostawiły ślady na mojej twarzy. Postanowiłam skorzystać z wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym, żeby przywrócić twarzy jędrność i zniwelować jej srogi wygląd. Wykonane zabiegi sprawiły, że czuję się dobre 5 lat młodziej i tak też wyglądam, otrzymuję mnóstwo komplementów na temat mojego wyglądu. Polecam zabieg komu mogę, uważam że to wspaniała inwestycja w poprawę samopoczucia i jakości życia.”

Zabiegi wypełniające

Wolumetria całej twarzy

Zabiegi wypełniające

Lifting wolumetryczny z użyciem kwasu hialuronowego

Zabiegi wypełniające

Modelowanie żuchwy i bródki

Zabiegi wypełniające

Powiększenie ust

Cennik Zabiegi wypełniające we Wrocławiu

OpisCena
HA Bruzdy nosowo-wargowe - Neauvia Rheology / Flux 1 ml 1429 zł
HA Bruzdy nosowo-wargowe - Restylane 1 ml 1429 zł
HA Dolina łez - Neauvia Flux 1 ml 1429 zł
HA Dolina łez - Restylane Skinbooster Vital 1 ml 1429 zł
HA Dłonie/Szyja - Neauvia Flux 1 ml 1429 zł
HA Dłonie/Szyja - Neauvia Flux 1 ml + Hydro Deluxe 2,5 ml 1979 zł
HA Dłonie/Szyja - Neauvia Rheology 1 ml + Hydro Deluxe 2,5 ml 1979 zł
HA Dłonie/Szyja - Restylane Skinbooster Vital 1 ml 1429 zł
HA Likwidacja cieni pod oczami 1429 zł
HA Wolumetria twarzy - Neauvia Intense 1 ml 1429 zł
HA Wolumetria twarzy - Restylane Volyme 1 ml 1429 zł
HA Zmarszczki - Neauvia Rheology 1 ml 1429 zł
HA Zmarszczki - Restylane Fynesse 1 ml 1429 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg wypełniania zmarszczek jest bezpieczny?

Jest całkowicie bezpieczny, ponieważ wykonuje go lekarz.

Jaki wypełniacz najlepiej wybrać?

Wybór wypełniacza i sposobu podania zawsze będzie sprawą bardzo indywidualną. Przed każdym zabiegiem konieczne jest przeprowadzenie konsultacji z lekarzem, który dobierze odpowiedni zabieg i preparat do jego wykonania.

Kiedy zobaczę efekty zabiegu?

W zależności od wyboru zabiegu i preparatu, efekty widoczne będą niemal natychmiast. Początkowo może jednak współtowarzyszyć im obrzęk lub zasinienie.

Jak długo utrzymają się efekty wypełniania kwasem hialuronowym?

Efekty utrzymują się w różnym czasie i zależny od indywidualnych cech organizmu, który sam usuwa kwas hialuronowy. Zazwyczaj jednak satysfakcjonujący efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy, czasem nawet czas ten może się wydłużyć do 18 miesięcy.

Czy mogę jakoś wspomóc utrzymanie efektów działania zabiegu?

Przede wszystkim należy pamiętać, że za trwałość efektów będzie w dużej mierze odpowiedzialna genetyka, możemy jednak wspomóc naturę, dbając o zdrowy styl życia, odpowiednią dietę, a także stosować pielęgnację, która pozwoli zadbać o skórę i stopień jej nawilżenia oraz zapewni ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Czy kwas hialuronowy pomoże w walce z sińcami i zmarszczkami wokół oczu?

Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego będzie sprzyjało stymulacji ukrwienia wrażliwej i cienkiej skóry pod oczami, co pozwoli osiągnąć efekt odmłodzenia i zniweluje zmęczony wygląd twarzy.

Jestem alergikiem, czy zastosowane wypełniacze mnie nie uczulą?

W przypadku zastosowania kwasu hialuronowego nie ma ryzyka wystąpienia alergii lub innej nietolerancji.

Jak działa zabieg wypełniania kwasem hialuronowym na usta?

Zadaniem kwasu hialuronowego w tym obszarze jest przywrócenie czerwieni wargowej i jej równomiernego rozłożenia, skóra ust stanie się bardziej nawilżona i zrewitalizowana.

Czy zaleca się jakieś środki ostrożności po zabiegu?

Środki ostrożności należy zachować do ok. 14 dni po zabiegu, w tym czasie najlepiej powstrzymać się od ekspozycji na promienie słoneczne, korzystania z solarium oraz sauny, wskazane jest unikanie nagłych zmian temperatur.

Czy wypełnianie zmarszczek jest bolesne?

Każda iniekcja podskórna wiąże się z dyskomfortem, jednak aby zniwelować nieprzyjemne odczucia, przed wykonaniem zabiegu stosujemy na powierzchnię skóry krem znieczulający. Próg odczuwania bólu jest jednak sprawą indywidualną, więc każdy będzie reagował inaczej na bodźce bólowe.

Jak długo trwa rekonwalescencja po zabiegu?

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, a objawy jak obrzęk, czy delikatny ból w miejscu wstrzyknięcia szybko ustępują. Przez pierwszych kilka dni należy pamiętać o zachowaniu szczególnej higieny w obrębie miejsca poddanego zabiegowi, zwłaszcza w przypadku wykonania makijażu, jeśli pojawia się taka konieczność.

Czy botoks i kwas hialuronowy mogą być stosowane na te same partie twarzy?

Tak, ale przy zachowaniu odpowiednich odstępów czasowych. Sugerujemy rozpocząć proces likwidowania zmarszczek poprzez zastosowanie botoksu, jego działanie może być uzupełniane kwasem hialuronowym.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Hialuronidaza we Wrocławiu

Zabieg to skuteczna walka z nadkorekcją z użyciem kwasu hialuronowego, grudkami w ustach czy przepełnioną wypełniaczem skórą.

Toksyna botulinowa Wrocław

Botoks jest podawany w ściśle określone miejsca, w których mogą pojawić się (lub już są) zmarszczki. Takie celowe podawanie można wykonać na czole, w okolicy oczu, na nosie czy też brodzie.

Fotoodmładzanie T3 we Wrocławiu

Za pomocą lasera w skórze tworzone są mikrouszkodzenia tkankowe, które zmuszają organizm do rozpoczęcia ich odbudowy. Światło dociera do bardzo głębokich warstw skóry, dzięki czemu proces odmładzania jest bardziej skuteczny i długotrwały.