Lipoliza iniekcyjna we Wrocławiu

Mezoterapia lipolityczna czyli lipoliza to redukcja tkanki tłuszczowej poprzez wstrzyknięcie do niej preparatu rozszczepiającego komórki tłuszczowe w sposób niechirurgiczny, za pomocą igły.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Podbródek
Ciało

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej

Redukcja podwójnego podbródka

Modelowanie sylwetki

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Lipoliza iniekcyjna

UsługaCena od
Lipoliza - ciało 1099 Umów sie
Lipoliza - podbródek599 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Po wstrzyknięciu substancji trójglicerydy zostają rozłożone, później trawione w naturalnych procesach metabolicznych oraz usuwane z organizmu. Aby uzyskać najbardziej pożądane efekty zaleca się poddanie serii zabiegów. Jest to zabieg nieoperacyjny, który wymodeluje sylwetkę z nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dzięki tej metodzie osoby, które nie mają zbyt wiele czasu na rekonwalescencję, mogą szybko powrócić do codziennych obowiązków. Największa skuteczność zabiegu występuje u osób z prawidłową masą ciała, walczących z miejscową otyłością.
Główną zaletą jest pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej w miejscach sprawiających trudność, takich jak: podbródek, brzuch, uda, biodra czy boczki. Miejscowe zredukowanie tkanki tłuszczowej przyczyni się do wymodelowania sylwetki.

Przebieg zabiegu

Pierwsza część zabiegu to konsultacja, której celem jest kwalifikacja i wykluczenie przeciwwskazań do zabiegu. Specjalista omawia z klientem etapy zabiegu, określając efekty. Podczas zabiegu lipolizy iniekcyjnej nie stosuje się fosfatydoholiny, która powoduje nadmierne obrzęki i wydłuża okres rekonwalescencji. Mezoterapia lipolityczna wykonywana w SkyClinic to niezwykle precyzyjny zabieg pozbawiony odczuć bólowych. Preparat wstrzykiwany jest przez lekarza w określone wcześniej miejsce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Pacjent nie odczuwa dyskomfortu ani bólu związanego z zabiegiem, ponieważ lekarz za pomocą maści znieczulającej znieczula wybrane miejsce.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

– szczegółowy wywiad lekarski
– nie można pić kawy, a także przyjmować leków przeciwzapalnych bezpośrednio przed zabiegiem
Zabieg zaleca się osobom z prawidłową masą ciała, które mają problem z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej. U kobiet tego typu przypadłość występuje najczęściej w dolnych partiach ciała, takich jak brzuch, biodra, uda, a u mężczyzn dotyczy głównie partii brzusznej. Lipoliza polecana jest jako rozwiązanie dla pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej także z takich miejsc jak: okolica nad kolanami, nad łokciami, ramiona, a także podbródek. Jest to metoda, która zastępuje liposukcję mechaniczną. Pacjenci nie muszą martwić się zabiegiem chirurgicznym i związanymi z nim komplikacjami. Dodatkowo zaletą lipolizy iniekcyjnej jest nieinwazyjność i związany z nią krótszy czas rekonwalescencji.
Aby zabieg mógł zostać wykonany w sposób bezpieczny organizm musi być ogólnie w dobrym stanie fizycznym, bez objawów przeziębienia czy opryszczki. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny wstrzymać się z wykonywaniem lipolizy iniekcyjnej do czasu zakończenia laktacji. Ponadto: – alergia na składnik preparatu
– choroby przewlekłe takie jak cukrzyca czy choroby wątroby
– stany zapalenia skóry
– przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
– choroba nowotworowa

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Podczas zabiegu może wystąpić dyskomfort związany z ukłuciami igieł, jednak zazwyczaj jest to tolerowane przez pacjentów. Przed zabiegiem można zastosować krem znieczulający, aby zmniejszyć odczuwanie bólu.
Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest stosunkowo bezpieczny, jeśli przeprowadzony jest przez doświadczonego specjalistę. Jednak jak każda procedura medyczna, niesie ze sobą pewne ryzyko powikłań, takie jak ból, obrzęk, zasinienia, zakażenie czy uszkodzenie tkanek.
Po zabiegu lipolizy iniekcyjnej nie wymaga się przestrzegania specjalnej diety. Jednak zaleca się unikanie tłustych i ciężkostrawnych posiłków oraz alkoholu przez kilka dni po zabiegu.
Efekty lipolizy iniekcyjnej są trwałe, jednak aby utrzymać wynik zabiegu, należy przestrzegać zdrowej diety i regularnej aktywności fizycznej. W przypadku braku zmiany stylu życia, efekt może stopniowo zanikać.

Polecane zabiegi

Lifting nićmi

Nici liftingujące pobudzają fibroblasty do syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, a ponadto tworzą rusztowanie dla tkanek skóry. Dzięki temu, że nici liftingujące rozpuszczają się stopniowo i całkowicie, efekt zabiegu przy ich użyciu, jest bardzo naturalny.

Laserowy lifting

Zabieg liftingu laserowego służy do redukcji zmarszczek i zwiotczenia skóry, poprawienia jej napięcia i radykalnego odmłodzenia.

Wolumeria

Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop