Laserowa stymulacja ust LipLase

LipLase to nazwa urządzenia wykorzystywanego w zabiegach laserowej stymulacji ust, który ma na celu poprawę kondycji i wyglądu skóry wokół ust. Zabieg ten jest jedną z nowszych metod stosowanych w kosmetologii, która wykorzystuje energię lasera do stymulacji produkcji kolagenu w skórze.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Usta

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Nawilżenie

Modelowanie ust

Redukcja zmarszczek wokół ust

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik LipLase

UsługaCena od
Fotona LipLase - laserowe powiększanie ust 639 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

W trakcie zabiegu LipLase, urządzenie emituje promienie lasera, które docierają do skóry wokół ust. Wnikają one w skórę na głębokość około 1,5 mm, co stymuluje produkcję nowego kolagenu i elastyny, co prowadzi do poprawy napięcia i elastyczności skóry. W efekcie, skóra wokół ust staje się bardziej jędrna, a zmarszczki wokół ust są mniej widoczne.

Przebieg zabiegu

W przypadku LipLase, nie wymagane jest specjalne przygotowanie do zabiegu. Pacjent powinien jednak poinformować kosmetologa o swoich alergiach i stanach chorobowych. Zabieg LipLase zazwyczaj trwa około 20-30 minut. Podczas zabiegu pacjent leży na leżance, a kosmetolog przeprowadza trwające kilka minut nałożenie lasera na skórę wokół ust. Po zakończeniu zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, ale pacjent może natychmiast powrócić do normalnych czynności. Zazwyczaj, aby uzyskać najlepsze efekty, zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów LipLase w odstępach co około 3-4 tygodnie.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Na 3 dni przed zabiegiem należy odstawić leki przeciwzapalne i rozrzedzające krew (w porozumieniu z lekarzem), a także powstrzymać się przed zażywaniem aspiryny i środków zawierających duże ilości witaminy C.
Na 24 godziny przez zabiegiem nie należy spożywać alkoholu.
W celu ułatwienia procesu dezynfekcji powierzchni zabiegowej w dniu zabiegu polecamy zrezygnowanie z nakładania makijażu w okolicach ust. Osoby noszące kolczyki w obrębie jamy ustnej i jej okolic mogą zostać poproszone o ich wyjęcie na czas zabiegu.
Po uzupełnieniu dokumentacji medycznej następuje konsultacja lekarska połączona z oględzinami poddawanego zabiegowi miejsca, dzięki której nasi specjaliści medycyny estetycznej mogą zapoznać się ze stanem zdrowia pacjenta, przybliżyć mu przebieg zabiegu powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym, zapoznać się z jego oczekiwaniami oraz dostosować odpowiednią metodę znieczulenia miejscowego.
Zabieg przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które są niezadowolone z objętości swoich ust. Powiększanie ust kwasem hialuronowym to świetne rozwiązanie zarówno dla osób, których usta są naturalnie wąskie czy asymetryczne, jak i tych, które straciły pierwotną objętość warg w wyniku naturalnych procesów starzenia się.
Powiększanie i modelowanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego to skuteczny sposób na poprawienie kondycji ust. Zapewnia szybkie uzyskanie ładnego kształtu warg, poprawia ich koloryt, a także pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu ich nawilżenia, co jest szczególnie ważne dla osób borykających się z ustami zbyt przesuszonymi czy wiotkimi. Uzyskany efekt może zwiększyć pewność siebie i samoocenę osoby decydującej się na zabieg – pełne i jędrne usta uznawane są w końcu za bardziej atrakcyjne i ponętne.
– Stany zapalne, uszkodzenia skóry ust, obecność opryszczki lub zmian skórnych wymagających dalszej diagnostyki.
– Choroby nowotworowe oraz choroby układu immunologicznego.
– Skłonność do powstawania blizn przerostowych.
– Ciąża i okres karmienia piersią.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Efekty laserowej stymulacji ust LipLase to poprawa objętości i kształtu ust, redukcja zmarszczek, poprawa kolorytu i elastyczności skóry ust, a także wygładzenie nierówności skóry.
Zabieg laserowej stymulacji ust LipLase jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, ponieważ nie wymaga nacinania skóry ani stosowania innych metod agresywnych. Jednakże, jak każda metoda medyczna, może prowadzić do pewnych skutków ubocznych, takich jak obrzęk, zaczerwienienie lub pieczenie skóry.
Zabieg laserowej stymulacji ust LipLase jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga stosowania znieczulenia. Podczas zabiegu odczuwalne jest ciepło.
Liczba zabiegów laserowej stymulacji ust LipLase, które są potrzebne, aby uzyskać trwałe efekty, zależy od indywidualnych potrzeb i stanu skóry każdej osoby. Zwykle zaleca się serię od 3 do 6 zabiegów, wykonywanych w odstępach kilku tygodni.

Polecane zabiegi

Lip Flip

Dzięki modelowaniu Lip Flip usta wyglądają na jędrniejsze, pełniejsze, a przy tym wyraźnie odmłodzone. Kontur warg staje się natomiast bardziej wyrazisty, przez co cała twarz nabiera ostrzejszych rysów i bardziej wyrazistego charakteru.

peeling laserowy

Laserowy peeling

Dzięki peelingowi laserowemu możemy osiągnąć efekt odmłodzenia, ujędrnienia skóry, zlikwidować blizny, zmarszczki oraz rozszerzone pory skóry.

Wolumetria

Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop