Osocze bogatopłytkowe we Wrocławiu

Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP to innowacyjna metoda regenerująca komórki skóry i poprawiająca ogólną kondycję ciała, w szczególności po urazach. Stanowi doskonałą alternatywę dla popularnego zabiegu z użyciem botoksu, po którym pacjenci obawiają się jednak efektu naciągnięcia skóry.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz
Szyja
Dekolt
Skóra głowy
Całe ciało

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Regeneracja

Eliminacja bóli pourazowych

Spowolnienie procesów starzenia się skóry

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Osocze bogatopłytkowe

UsługaCena od
Konsultacja medyczna839 Umów sie
Osocze bogatopłytkowe PRP - Dekolt839 Umów sie
Osocze bogatopłytkowe PRP - Szyja839 Umów sie
Osocze bogatopłytkowe PRP - Szyja i dekolt1459 Umów sie
Osocze bogatopłytkowe PRP - Twarz i szyja1459 Umów sie
Osocze bogatopłytkowe PRP - Twarz i szyja i dekolt1459 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP nie jest przeprowadzana metodą chirurgiczną. Zabieg polega na serii wstrzyknięć osocza pod skórę klienta. Z racji tego, że jest ono pobierane z krwi pacjenta, którą oddaje przed zabiegiem, znakomicie się przyjmuje i zmniejsza ryzyko powikłań.
Dużą zaletą tej terapii jest jej bezpieczeństwo, dzięki czemu pacjent przystępuje w komfortowej atmosferze. Warto wspomnieć również o skuteczności zabiegów, ponieważ wykonanie jedynie kilku skutkuje trwałym przemianą i odmłodzeniem skóry.

Przebieg zabiegu

Przed rozpoczęciem zabiegu, pacjent zobowiązany jest do wypełnienia ankiety, w której rzetelnie wypisze wszystkie przyjmowane dotychczas leki i przebyte choroby. Drugim etapem będzie konsultacja lekarska, podczas której zostaną wykluczone pozostałe przeciwwskazania. Następnie zostanie pobrana krew pacjenta, z której uzyskiwane będzie osocze do przeprowadzanej terapii. Po oddzieleniu czerwonych krwinek (erytrocytów) od osocza, lekarz może przystąpić do zabiegu. Technika polega na wykonaniu serii podskórnych wstrzyknięć osocza. Na końcu lekarz może dokonać delikatnych poprawek i modelowania obszaru skóry, na którą oddziaływano.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Rzetelne wypełnienie ankiety, w której zawarte zostaną wszystkie przyjmowane dotychczas leki i przebyte choroby
Nieprzyjmowanie na przynajmniej kilka tygodni przed leków rozrzedzających krew i przeciwzakrzepowych
Zalecane jest odpowiednie nawodnienie organizmu na przynajmniej dzień przed zabiegiem
Niespożywanie alkoholu na przynajmniej tydzień przed zabiegiem
Aktywne choroby skórne i inne, które wykluczają pobranie krwi pacjenta
– dla osób, które od dawna zmagają się z bólami pourazowymi
– dla osób, które chcą zadbać jednocześnie o wygląd i kondycję swojego ciała
– dla osób, które chcą w komfortowej atmosferze przystąpić do zabiegu
– dla osób, które chcą przyspieszyć gojenie się ran
– dla osób, które chcą poprawić zdrowie swoich ścięgien
– ciąża i karmienie piersią
– problemy z krzepliwością krwi
– nowotwory
– przyjmowanie leków, które zaburzają krzepliwość krwi
– choroby wątroby i nerek
– zakażenia wirusowe (HIV, HCV, HBV)

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Osocze bogatopłytkowe to preparat biologiczny, który uzyskuje się z krwi pacjenta, a następnie przetwarza w celu oddzielenia od niej płytek krwi bogatych w czynniki wzrostu i cytokiny. Preparat ten jest wykorzystywany w różnych dziedzinach medycyny, w tym w medycynie estetycznej, ortopedii i stomatologii.
Czas trwania efektów zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego może się różnić w zależności od indywidualnych warunków skóry pacjenta oraz sposobu aplikacji preparatu. Zazwyczaj efekty utrzymują się przez około 6-12 miesięcy, a po tym czasie zaleca się przeprowadzenie kolejnej sesji zabiegu w celu utrzymania efektów.
Tak, zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego jest zwykle bezpieczny, ponieważ materiał biologiczny jest pobierany od pacjenta, co minimalizuje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Jednakże, jak w przypadku każdego zabiegu medycznego, istnieją pewne ryzyka i przeciwwskazania, które należy omówić z lekarzem.
Przeciwwskazania do zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego mogą obejmować choroby krwi, choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe oraz infekcje skóry. Osoby, które przyjmują leki przeciwkrzepliwe, powinny skonsultować się z lekarzem przed przeprowadzeniem zabiegu.
Osocze bogatopłytkowe i kwas hialuronowy to dwa różne preparaty wykorzystywane w medycynie estetycznej. Osocze bogatopłytkowe zawiera naturalne czynniki wzrostu i cytokiny, które stymulują procesy regeneracyjne w skórze, poprawiając jej kondycję. Kwas hialuronowy natomiast jest preparatem wypełniającym, który stosowany jest w celu uzupełnienia ubytków w skórze, redukcji zmarszczek oraz poprawy jędrności i elastyczności skóry.

Polecane zabiegi

Wolumetria

Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

Toksyna botulinowa

W efekcie mięsień czasowo przestaje się kurczyć, czyli pozostaje w spoczynku. Powoduje to, że zmarszczki mimiczne stają się mniej widoczne.

Lifting laserowy

Zabieg liftingu laserowego służy do redukcji zmarszczek i zwiotczenia skóry, poprawienia jej napięcia i radykalnego odmłodzenia.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop