+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Lipflip ust we Wrocławiu

Lipflip to nowatorski zabieg powiększania ust, któremu można poddać się w specjalistycznej klinice medycyny estetycznej we Wrocławiu .

Lipflip ust polega na subtelnym ich powiększaniu bez użycia wypełniacza, za to poprzez delikatne wywinięcie warg toksyną botulinową. Sednem zabiegu jest uniesienie ust i poprawienie ich kształtu, bez potrzeby zwiększania ich objętości. Ta procedura, nazywana też niechirurgicznym liftingiem ust, przywraca wargom młodzieńczy wygląd. Lipflip z użyciem botoxu sprawia, że mięśnie mimiczne wokół ust rozluźniają się, a wargi łagodnie wywijają się na zewnątrz. Lipflip daje szybkie efekty, które gwarantują spektakularną metamorfozę ust, a co za tym idzie, całej twarzy. Dodatkową zaletą zabiegu lipflip jest mała inwazyjność i odwracalność efektów.

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Lipflip ust we Wrocławiu

Lipflip ust to zabieg, dający naturalny efekt powiększonych i odmłodzonych ust, który zdobywa coraz więcej fanów za granicą, a także w Polsce.

Przebieg zabiegu jest niezbyt skomplikowany, cała procedura trwa zwykle od 15 do maksymalnie 30 minut. Jest to zabieg iniekcyjny, który jak większość ingerencji medycyny estetycznej, poprzedza szczegółowy wywiad z pacjentem, podczas którego lekarz tłumaczy całą procedurę i upewnia się, że nie występują żadne przeciwwskazania do jego wykonania. Sama procedura polega na tym, że po dokładnym oczyszczeniu skóry, lekarz wstrzykuję odpowiednią ilość toksyny botulinowej do mięśnia okrężnego ust. Substancja hamuje aktywność jednego z neuroprzekaźników, acetylocholiny, przez co doprowadza do zwiotczenia mięśnia i do delikatnego wywinięcia warg. W tym zabiegu nie jest wymagane znieczulenie miejscowe, jednak może być ono wykonane na żądanie klienta. Efekty kuracji są widoczne już po tygodniu i utrzymują się od kilku miesięcy do roku.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 60 min
 • Wykonywany przez  lekarza
 • Części ciała twarz
 • Inwazyjność zabieg inwazyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1 zabieg 

Lipflip ust we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

 • Na kilka dni przed zabiegiem lipflip we Wrocławiu należy zrezygnować ze spożywania alkoholu;
 • Przez kilka dni poprzedzających lipflip nie wolno zażywać leków przeciwzapalnych;
 • W dniu zabiegu zabronione jest zażywanie substancji przeciwbólowych, w przypadku, gdy obawiamy się bólu, można poprosić lekarza o wykonanie znieczulenia miejscowego;
 • Na zabieg należy przyjść po lekkim posiłku;
 • W miarę możliwości warto przybyć na zabieg lipflip wypoczętym.

Dla kogo jest ten zabieg ?

 • Zabieg przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które chciałyby optycznie powiększyć usta;
 • Lipflip będzie idealny dla osób, którym zależy na naturalnym i subtelnym poprawieniu kształtu ust i nadaniu im optycznej objętości;
 • Powinny zainteresować się nim osoby, które zauważają pierwsze zmarszczki wokół ust;
 • Lipflip jest wskazany w przypadku małych ust, widocznej asymetrii między wargami oraz opadających kącików ust;
 • Jest to dobre rozwiązanie dla klientów, którzy mają już dość wypełniaczy.

Jakie efekty daje zabieg ?

 • Najważniejszą korzyścią, płynącą z wykonania zabiegu lipflip we Wrocławiu  są piękne, powiększone optycznie usta.
 • Dzięki zabiegowi uzyskujemy naturalny, nienachalny efekt.
 • Drobne zmarszczki mimiczne wokół ust zostają spłycone.
 • Twarz zyskuje nowy wyraz, a usta przestają być powodem kompleksów.
 • Zabieg lipflip jest także szansą na wyrównanie asymetrii warg lub na uniesienie opadających kącików ust.

Przeciwskazania do zabiegu

 • Ciąża;
 • Okres karmienia piersią;
 • Miejscowe infekcje skórne w okolicy wykonywanego zabiegu;
 • Nadwrażliwość na składniki preparatu (toksyna botulinowa);
 • Zaburzenia krzepliwości krwi;
 • Stosowanie niektórych leków
 • Zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego

Opinie klientek po zabiegu

Przeczytałam w internecie o zabiegach lipflip i pomyślałam, że jest to coś wartego wypróbowania. Skusił mnie naturalny, subtelny efekt, który obiecywały internetowe teksty. Nie zawiodłam się – minął już tydzień od zabiegu i widzę już efekty, na które liczyłam. Usta są uniesione, odmłodzone i kuszące!!!

Po kilku zabiegach powiększania ust wypełniaczem stwierdziłam, że szukam czegoś innego i zainteresowałam się zabiegami lipflip z użyciem botoxu. Dużo czytałam na ten temat, porównywałam opinie klientów różnych gabinetów medycyny estetycznej i mój wybór padł na bezkonkurencyjną Skuclinic we Wrocławiu . Zabieg wykonany z zachowaniem najwyższych standardów, nie tylko higieny, ale również w zakresie podejścia do klienta i profesjonalizmu usług. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, dlatego będę polecać zabieg lipflip ust wszystkim swoim znajomym!

Powiększanie ust botoxem to był u mnie strzał w dziesiątkę, nie spodziewałam się tak pięknych rezultatów zabiegu. Serdecznie pozdrawiam panią doktor i cały personel, który sprawił, że moje usta są dziś pełne, młodzieńcze i zachwycające. Lipflip ust Wrocław- serdecznie wszystkim polecam 🙂

Pełne i wyraziste usta

Naturalne powiększanie ust

Usta stają się większe i wyraźniejsze bez wypełniaczy

Bardzo naturalne efekty

Cennik lipflip ust we Wrocławiu

OpisCena

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu lipflip?

Efekty wstrzykiwania toksyny botulinowej w zabiegu lipflip w mięsień okrężny ust utrzymują się zazwyczaj przez okres od kilku miesięcy aż do roku.

Jaką substancję wstrzykuje się w usta podczas lipflip i jak wygląda cały zabieg?

Podczas zabiegu lipflip w okolicy warg dokonuje się iniekcji toksyny botulinowej, czyli tzw. jadu kiełbasianego. Jest to substancja naturalna, produkowana przez bakterie Clostridium botulinum. Zabieg lipflip we Wrocławiu rozpoczyna się od przygotowania pacjenta oraz szczegółowego wywiadu, w którym lekarz informuje o przebiegu procedury oraz upewnia się, czy nie istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Sam zabieg nie jest zbyt skomplikowany i jego wykonanie trwa od ok. 15 minut do maksymalnie 30 minut. Skórę okolicy warg oczyszcza się dokładnie i dezynfekuje. Następnie lekarz ostrzykuje mięsień okrężny ust odpowiednią ilością toksyny botulinowej. Substancja ta hamuje aktywność jednego z neuroprzekaźników, acetylocholiny, przez co doprowadza do zmniejszenia napięcia mięśnia i tym samym do subtelnego wywinięcia warg na zewnątrz.

Jakie efekty daje lipflip ust?

Jakie efekty daje lipflip ust?Lipflip ust zwiotcza mięśnie mimiczne wokół ust, dzięki czemu spłycają się drobne zmarszczki tej okolicy. Usta po zabiegu są optycznie powiększone, delikatnie wywinięte na zewnątrz. Efekt jest naturalny, ale powoduje niebywałą metamorfozę całej twarzy. Lipflip ust nie tylko sprawia, że usta wyglądają na naturalnie pełniejsze. Dzięki niemu można poprawić pewne wrodzone lub nabyte defekty urody, takie jak asymetria warg, czy opadanie kącików ust.

Dla kogo przeznaczony jest lipflip ust?

Zabieg lipflip ust przeznaczony jest dla osób, które nie są zadowolone z obecnego wyglądu swoich ust. Powinny się nim zainteresować osoby, które mają zbyt wąskie lub asymetryczne wargi lub borykają się z opadającymi kącikami ust. Jednocześnie polecamy lipflip osobom, które mają już dość powiększania ust za pomocą wypełniaczy i pragną bardziej subtelnego, naturalnego efektu.

Czy zabiegowi mogą poddawać się także mężczyźni?

Lipflip ust to zabieg dla każdego, kto chciałby poprawić wygląd swoich ust, niezależnie od płci. Jeżeli mężczyźni pragną zmienić wygląd swoich warg i nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do wykonania zabiegu, to nic nie stoi na przeszkodzie.

Ile trzeba czekać na efekty lipflip i czy zabieg trzeba powtarzać?

Rezultaty zabiegu lipflip ust we Wrocławiu  można obserwować już około tydzień po iniekcji toksyny botulinowej. Pojedyncza sesja zastrzyków daje efekty, utrzymujące się od kilku miesięcy do maksymalnie roku, zatem jeśli pacjent po upływie tego czasu ma takie życzenie, zabieg można powtórzyć.

Jak postępować po zabiegu lipflip?

Lipflip jest zabiegiem mało inwazyjnym, jednak bezpośrednio po nim dobrze jest przestrzegać kilku zasad. W pierwszych godzinach po zabiegu nie wolno pochylać głowy. Przez tydzień po lipflip ust lepiej zrezygnować z intensywnego treningu. Nie zaleca się także leżenia na brzuchu. Przez tydzień po zabiegu należy unikać gwałtownych zmian temperatury, czyli np. wizyt w saunie lub na solarium. Należy także zrobić sobie przerwę w masażu i innych zabiegach na twarz.

W jaki sposób toksyna botulinowa powiększa usta podczas zabiegu lipflip ust?

Toksyna botulinowa nie powoduje powiększenia objętości ust. Ostrzykanie nią mięśnia okrężnego ust powoduje jednak zwiotczenie tego mięśnia, ponieważ dochodzi do zablokowania jednego z neuroprzekaźników, wpływającego m.in. na skurcz mięśni. Powoduje to, że wargi delikatnie się unoszą i wywijają na zewnątrz. Dzięki temu otrzymujemy optyczne złudzenie większej objętości ust. Dodatkowo dochodzi do zniwelowania zmarszczek mimicznych, obecnych w tej okolicy.

Czy toksyna botulinowa, która wykorzystywana jest w lipflip ust, jest bezpieczna dla zdrowia?

Toksyna botulinowa to substancja naturalna, wytwarzana przez bakterie Clostridium botulinum. Jest to specyfik całkowicie bezpieczny, o ile zabiegi z jego użyciem są wykonywane przez wykwalifikowanego specjalistę, lekarza medycyny estetycznej, w sprawdzonym gabinecie. Przy stosowaniu toksyny botulinowej należy zadbać również o odpowiednią objętość, która ma być użyta przy zabiegu lipflip. W razie wątpliwości, warto dopytać się lekarza o to, skąd sprowadzana jest toksyna i kto ją wyprodukował. W naszej klinice korzystamy z produktów najwyższej jakości z certyfikowanych źródeł. Podczas wykonywania zabiegów kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem i dobrem klienta.

Kiedy nie można poddawać się zabiegowi lipflip ust?

Z zabiegu lipflip muszą zrezygnować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, osoby z infekcjami skórnymi, nadwrażliwością na toksynę botulinową, zaburzeniami krzepnięcia krwi oraz ze stwierdzonymi zaburzeniami przewodnictwa nerwowo-mięśniowego. Niewskazane jest również przyjmowanie niektórych leków. O wszystkich przeciwwskazaniach klient jest informowany przed zabiegiem.

Czy zabieg lipflip ust we Wrocławiu jest bolesny?

Procedura iniekcji toksyny botulinowej w okolicy warg, czyli lipflip ust nie jest zabiegiem szczególnie bolesnym i nie jest wymagane stosowanie znieczulenia. Jednak na prośbę pacjenta, istnieje możliwość wykonania znieczulenia miejscowego.

Czy po zabiegu lipflip mogą występować jakieś działania niepożądane lub efekty uboczne?

Działania niepożądane po tym zabiegu występują rzadko. O wszystkich możliwych niepożądanych następstwach zabiegu zawsze informuje lekarz przed przeprowadzeniem procedury. Do najczęstszych efektów ubocznych zabiegów lipflip należą obrzęki, siniaki oraz dyskomfort w miejscu iniekcji.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Dermapen we Wrocławiu

Mezoterapia mikroigłowa to procedura kontrolowanego uszkadzania skóry, przy pomocy urządzenia, wyposażonego w mikro igły. Dzięki temu jest ona poddana stymulacji do produkcji nowych włókien kolagenu oraz elastyny.

Endolifting we Wrocławiu

Zabieg zwiększa napięcie wewnętrznych partii mięśni znajdujących się w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych, a także górnej i dolnej części ust. Jest to zabieg, który pozwala na spłycenie zmarszczek, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych i poprawianie jędrność skóry twarzy.

Mezoterapia igłowa we Wrocławiu

Mezoterapia igłowa, to zabieg iniekcyjny umożliwiający poprawę stanu skóry, pozwala na wygładzenie zmarszczek oraz usunięcie defektów skórnych, powstałych w wyniku negatywnego oddziaływania środowiska na naszą skórę.