+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Laserowe wybielanie okolic intymnych Wrocław

Wybielanie miejsc intymnych, a konkretnie warg sromowych i odbytu, to dość nowy i zyskujący na popularności zabieg medycyny estetycznej.

Powoli coraz więcej gabinetów w całej Polsce zaczyna oferować ten szczególny rodzaj zabiegu. Klinika SkyClinic również podłącza się do tej fali. W naszej placówce we Wrocławiu , mają Panie możliwość wykonania zabiegu laserowego wybielania miejsc intymnych. Zabieg przeprowadza się, gdy klientka nie jest w pełni zadowolona z wyglądu i estetyki warg sromowych lub odbytu. Często też, powodem przeprowadzenia zabiegu rozjaśnienia miejsc intymnych, jest chęć zadowolenia partnera. Dzięki specjalnej procedurze laserowego rozjaśniania, wybielamy intymne części ciała, aż osiągną zadowalającą barwę.

Laserowe wybielanie okolic intymnych Wrocław

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Laserowe wybielanie okolic intymnych Wrocław

Zabieg wybielania miejsc intymnych pozytywnie wpływa na samopoczucie, zadowolenie ze swojego ciała i może również dobrze wpłynąć na satysfakcję z życia seksualnego

Procedura zabiegu wygląda tak, że naświetla się wiązką promienia laserowego miejsca w okolicach sromu lub odbytu. Wcześniej znieczula się wybrane punkty specjalnym kremem. Można też zmniejszyć dyskomfort leczenia, poprzez nawiew powietrza na okolice poddane zabiegowi. Po wszystkim, skóra przez kilka dni może pozostawać zaczerwieniona i podrażniona. Zaleca się wtedy używanie kremów nawilżających i abstynencję seksualną do czasu ustąpienia objawów. W zależności od potrzeb, zabieg można powtórzyć, aż do momentu uzyskania zadowalającego efektu.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: 30-60 MINUT
  • Wykonywany przez LEKARZ
  • Części ciała: okolice intymne
  • Inwazyjność Zabieg iniekcyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Laserowe wybielanie okolic intymnych Skyclinic Wrocław

Jak przygotować się do zabiegu ?

Przed zabiegiem, powinno się do niego przygotować w następujący sposób:
Wymagana jest konsultacja ginekologiczna, lekarz specjalista musi bowiem wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do zabiegu wybielania miejsc intymnych.
Pacjentka powinna dobrze przemyśleć swoją motywację do zabiegu.
Powinna również mieć jasno sprecyzowane oczekiwania.
Potrzebne będą wyniki cytologii z ostatniego roku.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Oferta zabiegu skierowana jest przede wszystkim do kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu miejsc intymnych i chciałyby poprawić ten stan rzeczy.
Laserowe wybielanie wiąże się też z poprawą ogólnego wyglądu i jędrności warg sromowych, co samo w sobie jest warte podjęcia się zabiegu wybielania.
Bardzo ważny jest też aspekt dobrego samopoczucia. Po zabiegach medycyny estetycznej kobiety lepiej się czują i są bardziej zadowolone ze swojego ciała i życia.
Poprawa estetyki odbytu może przynieść większą satysfakcję z seksu analnego
W związku z tym, że jest to zabieg dość nowy w Polsce i szybko zdobywający popularność, wiele kobiet może zdecydować się na niego ze względu na pragnienie zmiany i zrobienia w swoim życiu czegoś nowego.

Jakie efekty daje zabieg ?

Dostępny w klinice we Wrocławiu , zabieg laserowego wybielania miejsc intymnych, może przynosić wielorakie korzyści.
Kobiety poddające się zabiegowi, są bardziej zadowolone ze swojego ciała.
Dzięki ujędrnieniu i odmłodzeniu skóry warg sromowych i odbytu, zwiększy się radość i przyjemność z odbywania stosunków seksualnych. Miejsca rozjaśnione będą bardziej uwrażliwione, z czym wiąże się większa intensywność doznań seksualnych.
Większa estetyka miejsc intymnych, sama w sobie podnosi samoocenę i jakość życia.

Przeciwskazania do zabiegu

Istnieje kilka przeciwwskazań do wykonania zabiegu wybielania.

Ciąża i karmienie piersią.

Choroby nowotworowe.

Uszkodzenie naskórka w miejscach, które mają być poddane zabiegowi.

Infekcje okolic intymnych.

Opinie klientek po zabiegu

Od kiedy przeszłam zabieg, czuję się lepiej w swojej własnej skórze. Było praktycznie bezboleśnie i bezstresowo. Polecam! – Anna

Od kiedy zaczęłam dojrzewać, zawsze miałam problem z wyglądem moich warg sromowych… Dopiero niedawno zebrałam się na odwagę i zdecydowałam na zabieg. Naprawdę, polecam każdej kobiecie która chciała by poprawić wygląd „tych” miejsc…. – Karolina, 37 lat.

Polecam ten gabinet, super atmosfera! Zero problemów przy formalnościach i wszystko mi wyjaśnili co i jak z zabiegiem – Kasia

Laserowe wybielanie okolic intymnych

Likwidacja dolegliwości okolic intymnych

Laserowe wybielanie okolic intymnych

Przywrócenie estetyki warg i sromu

Laserowe wybielanie okolic intymnych

Wyrównanie kolorytu skóry

Laserowe wybielanie okolic intymnych

Profesjonalna kadra specjalistów

Cennik Laserowe wybielanie okolic intymnych Wrocław

OpisCena
Laserowe wybielanie okolic intymnych - dwie okolice 1899 zł
Laserowe wybielanie okolic intymnych - jedna okolica 1099 zł
Laserowe wybielanie okolic intymnych - trzy okolice 2499 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Od kiedy przeprowadza się tego typu zabiegi?

Jeżeli chodzi o samo wybielanie miejsc intymnych, pierwsze tego typu procedury zaczęto przeprowadzać w salonach medycyny estetycznej w Stanach Zjednoczonych kilkanaście lat temu. W Polsce zabieg powoli zdobywa swoją popularność.

Czy wybielanie sromu i odbytu jest bezpieczne?

Oczywiście. Zabieg wykonywanych jest w warunkach sterylnych i higienicznych, z zachowaniem wszelkich procedur medycznych. Jeżeli nie dotyczą nas kwestie wymienione w przeciwwskazaniach, bez problemu można przystąpić do zabiegu. Oczywiście, miejsca poddane laserowemu wybielaniu są znieczulane. Po wybielaniu, mogą wystąpić pewne niedogodności, ale są one całkowicie normalną reakcją skóry i samoistnie ustępują po kilku dniach. Zabieg jest przeprowadzany przez odpowiednio wykwalifikowanego i przygotowanego lekarza. Wszystkich szczegółowych informacji o bezpieczeństwie zabiegu i możliwych powikłaniach, można się dowiedzieć bezpośrednio w naszej klinice.

Ile przeciętnie trwa zabieg laserowego wybielania miejsc intymnych?

Zabieg wykonujemy zwykle w rutynowym czasie 30-45 minut. Po zabiegu, można bez zmian wykonywać wszystkie obowiązki zawodowe.

Ile razy można powtarzać zabieg?

Zabieg wybielania miejsc intymnych zwykle wykonuje się od 1 do 3 razy. Ilość wykonanych zabiegów zależy od uzyskanych efektów i zadowolenia klientki.

Dlaczego okolice sromu i odbytu są ciemniejsze niż reszta skóry?

Wynika to z nadprodukcji pigmentu – melaniny i odkładania się nadmiernej ilości melanocytów w tych miejscach. Powoduje to zabarwienie tych okolic na mocno brązowy, lub nawet ciemniejszy kolor. Wiele kobiet uważa to za niezbyt estetyczne, dlatego decydują się na laserowe wybielanie.

Czy rozjaśnienie skóry w okolicach intymnych jest trwałe?

Niestety, laserowe wybielanie okolic intymnych nie zatrzymuje całkowicie produkcji pigmentu, więc po pewnym czasie, może pojawić się potrzeba wykonania kolejnych  zabiegów.

Chciałabym, ale się boję...

Zabieg laserowego wybielania okolic intymnych jest niegroźny dla zdrowia, i jeżeli tylko nie ma przeciwwskazań oraz lekarz ginekolog wyraził zgodę, można bez strachu poddać się temu zabiegowi. Gwarantujemy satysfakcję oraz pełne zadowolenie.

Kto może poddać się zabiegowi?

Każda osoba która jest zdrowa, wolna od przeciwwskazań i jest zainteresowania poprawą wyglądu i estetyki miejsc intymnych. Decyzja powinna być oczywiście wcześniej odpowiednio przemyślana.

Dlaczego ludzie decydują się na zabieg laserowego wybielania miejsc intymnych?

Powodów może być wiele. Jednym z nich jest na pewno chęć uzyskania bardziej zadowalającego wyglądu okolic intymnych. Dla wielu kobiet, zbyt ciemne wargi sromowe lub odbyt są nieestetyczne. Wynika to, ze zmieniający się norm kulturowych. Tak jak kiedyś pewnego rodzaju nowością i ciekawostką był seks oralny, dzisiaj takim zjawiskiem staje się współżycie analne. Z tego powodu, wzrasta potrzeba większej estetyki w miejscach intymnych. Kobiety pragną czuć dobrze i pięknie na przestrzeni całego ciała. Chcą też czerpać większą przyjemność z seksu. Na pewno chęć zadowolenia partnera, a także sprawienia mu większej przyjemności, również spełnia ważną rolę. Mężczyźni coraz częściej czerpiący wzorce z filmów pornograficznych, pragną, aby ich partnerki wyglądały podobnie jak aktorki z filmów. Nie zawsze jest to dobre. Kiedy jednak partnerzy seksualni w zdrowy sposób komunikują swoje potrzeby i nie wymuszają w żaden sposób swoich wymagań, zabiegi w rodzaju wybielania okolic intymnych mogą pomóc w seksualnym pożyciu. Dzięki większej intensywności doznań, które mogą stać się efektem zabiegu, może też wzrosnąć namiętność w związku.

Jak widać, na pytanie dlaczego ludzie decydują się na zabieg ciężko jest odpowiedzieć jednoznaczne. Taka decyzja wiąże się z wieloma czynnikami, które mogą pośrednio lub bezpośrednio wpływać na decyzję o poddaniu się zabiegowi laserowego wybielania okolic intymnych. Naszym zadaniem jako kliniki medycyny estetycznej, jest umożliwienie każdej kobiecie przeprowadzenia takiego zabiegu, jeżeli tylko czuje taką potrzebę. Wierzymy, że jest ona motywowana dbaniem o własne piękno, samopoczucie i wysoką jakość życia.

Czy laserowe wybielanie okolic intymnych niesie za sobą jakieś dodatkowe korzyści poza rozjaśnieniem skóry?

Poddane laserowi tkanki mogą odzyskać utraconą elastyczność, dzięki czemu pośrednio osiąga się efekt ujędrnienia, uelastycznienia i odmłodzenia sromu.

Dodatkowo, poprzez uwrażliwienie skóry w okolicach sromu, może zwiększyć się intensywność wrażeń podczas stosunku seksualnego. W połączeniu z zadowoleniem z wyglądu miejsc intymnych, może to pozytywnie wpływać na relacje w związku, a także poprawiać satysfakcję z seksu.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Istnieje kilka przeciwwskazań. Pierwszym oczywistym przypadkiem jest ciąża i karmienie piersią. Wszelkie kosmetyczne zabiegi ginekologiczne w trakcie ciąży, po porodzie, oraz w trakcie karmienia piersią są niewskazane. Następnie, potencjalna pacjentka nie może chorować na nowotwory. Wszelkie schorzenia onkologiczne bardzo zwiększają ryzyko powikłań podczas przeprowadzania procedur medycznych, w tym również zabiegów kosmetycznych w okolicach intymnych. Zabieg nie może być też przeprowadzony, jeżeli pacjentka posiada niewyleczone infekcje okolic sromu. Wybielanie jest wykluczone także u kobiet, które posiadają uszkodzony naskórek w okolicach zabiegowych. W przypadku innych pytań i wątpliwości dotyczących zabiegu, proszę się kontaktować bezpośrednio z kliniką.

Przez ile dni po wykonaniu zabiegu może się utrzymywać podrażnienie i zaczerwienienie skóry?

Takie niedogodności mogą utrzymywać się do kilku dni po zabiegu. Przez ten czas, aby poprawić stan skóry i ułatwić jej regenerację, można stosować kremy nawilżające.

Jak często można powtarzać zabieg?

Jednorazowo procedurę można wykonać trzykrotnie, aż do osiągnięcia zadowalających efektów. W późniejszym czasie, kiedy skóra zacznie znowu nabierać ciemniejszego koloru przez nagromadzenie się pigmentu, procedurę można powtórzyć.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Laserowa rewitalizacja pochwy we Wrocławiu

Laserowa rewitalizacja pochwy gwarantuje przywrócenie komfortu okolicom intymnym kobiet. Zabieg polega na oddziaływaniu światła laserowego na włókna kolagenowe. Wprowadzona do pochwy głowica lasera podgrzewa włókna, a te w efekcie obkurczają się, co powoduje z kolei poprawne napięcie okolic intymnych.

Ginekologia estetyczna we Wrocławiu

zeroki zakres zabiegów ginekologii estetycznej pomaga poprawić wygląd okolic intymnych pacjentek, regeneruje te okolice oraz poprawia ich nawilżenie. Likwidują także krepujący problem nietrzymania moczu oraz  poprawia jakość współżycia.

Labioplastyka we Wrocławiu

Labioplastyka chirurgiczna to znakomite rozwiązanie dla wszystkich pań, dla których zbyt duże wargi sromowe mniejsze stanowią problem natury estetycznej lub praktycznej. Zabieg zmniejszeniający wargi sromowe poprawa wygląd okolic intymnych, a także zmniejsza ryzyko występowania otarć, podrażnień czy przesuszeń w ich obrębie.