Laserowe wybielanie okolic intymnych Wrocław

Wybielanie miejsc intymnych, a konkretnie warg sromowych i odbytu, to dość nowy i zyskujący na popularności zabieg medycyny estetycznej.

Czas trwania zabiegu

30-60 minut

Czesci ciala

Okolice intymne

Sugerowana ilosc

1-3 zabiegi

Efekty zabiegów

Rozjaśnienie

Ujędrnienie

Odmłodzenie

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Laserowe wybielanie okolic intymnych

UsługaCena od
Laserowe wybielanie okolic intymnych2099 Umów sie
Laserowe wybielanie okolic intymnych2799 Umów sie
Laserowe wybielanie okolic intymnych1199 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Zabieg przeprowadza się, gdy klientka nie jest w pełni zadowolona z wyglądu i estetyki warg sromowych lub odbytu. Często też, powodem przeprowadzenia zabiegu rozjaśnienia miejsc intymnych, jest chęć zadowolenia partnera. Dzięki specjalnej procedurze laserowego rozjaśniania, wybielamy intymne części ciała, aż osiągną zadowalającą barwę.

Przebieg zabiegu

Pierwszym etapem zabiegu z użyciem komórek macierzystych jest wnikliwa konsultacja z lekarzem, podczas której otrzymujemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Po wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań od pacjenta zostaje pobrana krew, z której za pomocą nowoczesnych technologii otrzymywany jest skoncentrowany preparat z komórkami macierzystymi. Zabieg wykonywany jest za pomocą mezoterapii, czyli wprowadzania preparatu w wybrane fragmenty skóry za pomocą drobnych nakłuć. Uwalniane w ten sposób cenne substancje stymulują procesy odnowy tkanki. Zabieg trwa około sześćdziesięciu minut, a po jego zakończeniu można wrócić do codziennych obowiązków. Zabieg wykonywany jest w kilku seriach (od dwóch do czterech) a efekty pojawiają się w przeciągu kilku miesięcy.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Na 6-18 godzin przed zabiegiem zaleca się ogolenie miejsca, które ma być poddane procedurze. Zalecamy tego dnia wybranie wygodnej odzieży typu bawełniane dresy oraz komfortowa bielizna. Do kliniki należy zgłosić się ok 10 minut przed planowanym zabiegiem, celem wypełnienia dokumentacji. Kolejno kosmetolog przeprowadza konsultację i kwalifikuje do zabiegu, po tym etapie jeśli nie ma przeciwwskazań do zastosowania metody laserowej u klienta, specjalista wykonuje dezynfekcję skóry specjalnym płynem przeznaczonym do higienizacji i przystępuje do skanowania obszaru skóry emiterem Primelase.
Do wykonania zabiegu nie ma konkretnych wskazań. Jest to głównie estetyka obszaru skóry, który ma zostać poddany zabiegowi. Osoby, które cierpią na hirsutyzm (rzadko spotykana choroba w tej części Europy) lub po prostu uważają, że owłosienie w danej okolicy jest na niej zbędne powinny poddać się zabiegowi epilacji. Dodatkowym powodem do wykonania epilacji może być chęć zaoszczędzenia czasu lub względy medyczne czyli tendencja do wrastania włosów, zapalenie okołomieszkowe lub nadwrażliwość skóry i zaczerwienienie po stosowaniu metod mechanicznych.
-Ciąża i karmienie piersią.
-Choroby nowotworowe.
-Uszkodzenie naskórka w miejscach, które mają być poddane zabiegowi.
-Infekcje okolic intymnych.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zabieg laserowego wybielania okolic intymnych zazwyczaj jest mało bolesny i nie wymaga znieczulenia.
Przed zabiegiem zaleca się unikanie opalania i depilacji w okolicach intymnych przez około 2 tygodnie. Nie jest również zalecane stosowanie produktów do samoopalania.
Zabieg laserowego wybielania okolic intymnych nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, ale zaleca się unikanie kontaktu płciowego i stosowania produktów kosmetycznych w okolicach intymnych przez około tydzień po zabiegu.
Zabieg laserowego wybielania okolic intymnych jest bezpieczny, jeśli przeprowadzony jest przez doświadczonego specjalistę z użyciem odpowiednich narzędzi i urządzeń medycznych.

Polecane zabiegi

Rewitalizacja warg sromowych większych

Zabieg rewitalizacji warg sromowych pozwala na ujędrnienie oraz odmłodzenie okolic intymnych. Skóra obkurcza się, staje się bardziej elastyczna i jędrna.

Powiększenie punktu G

Polega on na wstrzyknięciu usieciowionego kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsce na ściance pochwy. Lekarz ostrzykuje kwasem okolice punktu G, który pod jego wpływem powiększa się i ujędrnia.

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych

Laser wykazuje bardzo precyzyjne działanie powodując odparowanie zmiany skórnej i zamknięcie naczyń krwionośnych, minimalizując tym samym niepożądane krwawienie. Zmiany skórne typu polipy, kłykciny kończyste (brodawki weneryczne) czy grudki odcinamy za pomocą wiązki lasera.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop