+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Laserowe usuwanie zmian we Wrocławiu

Szybkie, trwałe i bezbolesne laserowe usuwanie zmian jest już dostępne na terenie Wrocławia.

Zmiany na skórze mogą znacząco popsuć nie tylko nasz wygląd, ale także dobre samopoczucie. Ich przyczyny są różne – mogą leżeć w genach lub wynikać z przyjmowanych leków.  Każda tkanka, która nie posiada zdrowej struktury skóry i została uznana przez lekarza dermatologa za bezpieczną może zostać usunięta metodą laserową. Ten całkowicie bezpieczny i szybki zabieg pomoże Ci w całkowitym pozbyciu się nieestetycznych zmian skórnych. Pod wpływem emitowanej wiązki promieni lasera zostają one skutecznie i raz na zawsze usunięte z obszaru naszej skóry. Przywraca to nie tylko estetyczny wygląd, ale także pewność siebie i dobry nastrój.

Laserowe usuwanie zmian we Wrocławiu

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Laserowe usuwanie zmian we Wrocławiu

W wyniku zabiegu zmiany zostają bezpowrotnie usunięte, a Ty cieszysz się gładką i piękną skórą.

Zabieg laserowego usuwania zmian skórnych nie wymaga od pacjenta specjalnego przygotowania. Jeżeli mamy pewność, że wskazane przez nas zmiany nadają się do usunięcia, wystarczy, że zgłosimy się do gabinetu medycyny estetycznej i umówimy termin wizyty. Zmiany usuwane są punktowo za pomocą skoncentrowanej wiązki promieni nowoczesnego lasera. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Na całość zabiegu musimy zaserwować sobie od piętnastu minut do pół godziny. Wykonywany jest on w sterylnych warunkach gabinetu i przeprowadzany przez lekarza. Bezpośrednio po zabiegu zmiany znikają, a my możemy wrócić do codziennych zajęć.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez LEKARZ
 • Części ciała: Cala twarz. dekolt. szyja
 • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Laserowe usuwanie zmian Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

 • konsultacja z lekarzem dermatologiem w sprawie sprawdzenia, czy zmiany nadają się do usunięcia
 • zarezerwowanie sobie kilkudziesięciu minut na zabieg
 • upewnienie się, czy w miejscach, które mają być poddane naświetlaniu nie ma stanów zapalnych

Dla kogo jest ten zabieg ?

 • zabiegowi może być poddany każdy, kto czuje się niedobrze ze zmianami na swojej skórze
 • zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn
 • zabieg służy usunięciu nieestetycznych lub uprzykrzających funkcjonowanie zmian na skórze
 • zabieg pomaga usunąć nieduże blizny
 • zabieg służy pozbyciu się kurzajek, włókniaków, naczyniaków rubinowych oraz innych zmian skórnych
 • zabieg jest natychmiastowy i bezpieczny, mogą więc korzystać z niego niemal wszyscy bez względu na wiek

Jakie efekty daje zabieg ?

 • usunięcie niechcianych zmian
 • pozbycie się kompleksów i powrót wiary w siebie
 • całkowite pozbycie się niewielkich blizn
 • pozbycie się brodawek wirusowych z narządów płciowych
 • brak konieczności powtarzania zabiegu

Przeciwskazania do zabiegu

 • nowotwory miejsc przeznaczonych do zabiegu
 • podejrzenie nowotworów miejsc przeznaczonych do zabiegu
 • skłonność do blizn przyrosłych albo keloidów
 • infekcje na obszarach poddawanych zbiegowi

Opinie klientek po zabiegu

Genetyczna skłonność do włókniaków sprawiała, że coraz bardziej brakowało mi pewności siebie. Pojawiały się w naprawdę niespodziewanych miejscach i z wiekiem miałam ich coraz więcej. Na szczęście dzięki laserowi mogę już odetchnąć z ulgą. Pozdrawiam cały zespół i każdemu polecam współpracę! Mariola

Zabieg szybki, bezbolesny, praktycznie niezauważalny. Natomiast efekty – fantastyczne. Nic dodać, nic ująć.

Długo wahałem się przed usunięciem nieestetycznej narośli z miejsca intymnego. Skutecznie dezorganizowała mi randki, jednak dzięki zabiegowi już jest po wszystkim. Uff. Polecam, szybko i sprawnie. Paweł z Kołobrzegu

Laserowe usuwanie zmian

Laserowe usuwanie zmian na twarzy i ciele

Laserowe usuwanie zmian

Likwidacja uporczywych zmian

Laserowe usuwanie zmian

Usunięcie nawracających włókniaków

Laserowe usuwanie zmian

Profilaktyka nowotworowa

Cennik Laserowe usuwanie zmian we Wrocławiu

OpisCena

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Które zmiany skórne nadają się do usunięcia?

Wiele osób z pewnością zastanawia się jakie zmiany skórne można poddać laserowemu zabiegowi usunięcia. Dzięki nowoczesnej technologii laserem można usunąć zarówno włókniaki, jak i naczyniaki rubinowe, brodawki wirusowe czy nawet nieduże blizny. Także inne narośle skórne, które uznane zostały przez lekarza dermatologa za niezłośliwe można z powodzeniem usunąć za pomocą lasera.

Czy laserowe usuwanie zmian skórnych jest bezpieczne?

Kwestia bezpieczeństwa zbiegu jest niezwykle istotna dla wszystkich pacjentów, dlatego spieszymy z zapewnieniem, że laserowe usuwanie znamion skórnych jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. Wszystkie zmiany skórne usuwane są za pomocą lasera, którego konstrukcja została wykonana w duchu najnowszych technologii. Właśnie dlatego skoncentrowana wiązka promieni zostaje skierowana bezpośrednio na miejsce przeznaczone do oczyszczenia. Należy jednak zaznaczyć, że o bezpieczeństwie usunięcia zmiany może poświadczyć jedynie lekarz dermatolog, dlatego decydujemy się jedynie na usuwanie zmian, co do których mamy pewność, że są zupełnie bezpieczne i niezłośliwe.

Ile trwa laserowe usuwanie zmian skórnych?

W dzisiejszym świecie każdy z nas ceni sobie każdą minutę, dlatego zadbaliśmy o to, aby zabieg usuwania zmian skórnych we Wrocławiu był jak najszybszy. Zabieg nie wymaga praktycznie żadnego przygotowania, a całość trwa, w zależności od przypadku, od piętnastu minut do pół godziny. To tyle ile zajmuje  wypicie dobrej kawy lub krótki spacer.

Czy laserowe usuwanie zmian skórnych jest bolesne?

Potencjalny ból jest czynnikiem, który zniechęca wielu potencjalnych pacjentów do zabiegów medycyny estetycznej. Nie jest to jednak kwestia, którą warto zaprzątać sobie głowę, ponieważ dostępny na terenie Wrocławia zabieg laserowego usuwania zmian skórnych jest całkowicie bezbolesny. Podczas jego trwania nie jest konieczne podawanie znieczulenia miejscowego. Pacjent nie powinien odczuwać żadnego bólu, dlatego zabieg jest tak komfortowy i dostępny dla wszystkich, nawet tych, którzy na co dzień drżą przed odwiedzeniem gabinetu lekarskiego.

Czy laserowe usuwanie zmian skórnych trzeba powtarzać?

Wiele zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej wymaga powtarzania ich w kilku seriach. Właśnie dlatego kwestia tego ile razy będziemy musieli poddać się danemu zabiegowi jest jedną z najważniejszych, na jakich zależy pacjentom. Na szczęście zabieg laserowego usuwania zmian skórnych wykonywany jest wykonywany jedynie w jednej serii. Zmiany znikają bezpośrednio po poddaniu ich wiązce lasera i procedury tej nie trzeba już powtarzać.

Jakie są przeciwwskazania do laserowego usuwania zmian skórnych?

Tak jak każdy zabieg medycyny estetycznej (i nie tylko) laserowe usuwanie zmian skórnych także posiada kilka przeciwwskazań. Przede wszystkim przed zabiegiem musimy mieć absolutną pewność, że zmiana, którą chcemy usunąć nie ma potencjału nowotworowego. Jeżeli miejsce, które ma być poddane zabiegowi jest nowotworem lub zachodzi takie podejrzenie, powinniśmy wstrzymać się z wykonaniem zabiegu aż do wyjaśnienia sytuacji. Poza nowotworami najważniejszym przeciwwskazaniem jest stan zapalny w miejscu, które ma być poddane zabiegowi. Także osoby, które mają skłonność do blizn przerosłych albo keloidów powinny wstrzymać się z wykonaniem zabiegu.

Jak przygotować się do laserowego usunięcia zmian skórnych?

Laserowe usuwanie zmian skórnych dostępne na terenie Wrocławia nie wymaga specjalnych przygotowań. Zabieg trwa krótko, jest bezbolesny a zmiany znikają zaraz po jego wykonaniu, dlatego nie ma potrzeby znacznych przygotowań. Pamiętajmy jedynie o konsultacji z dermatologiem, jeżeli nie mamy jeszcze pewności co do tego, czy zmiana, którą planujemy usunąć jest bezpieczna.

Jak długo trwa rekonwalescencja po zabiegu?

Zabieg laserowego usuwania zmian skórnych nie wymaga od pacjenta praktycznie żadnej rekonwalescencji. Zmiany poddane wiązce lasera znikają od razu i nie ma potrzeby długiego czekania na efekty, są one bowiem widoczne gołym okiem bezpośrednio po wyjściu z gabinetu. Tuż po zabiegu możemy wrócić do pracy lub naszych innych codziennych spraw, lub obowiązków.

Jak pielęgnować skórę po laserowym zabiegu usunięcia zmiany?

Wiele osób zastanawia się, czy skóra w miejscu usuniętej zmiany będzie wymagała szczególnej pielęgnacji. Zabieg jest natychmiastowy a naświetlana zmiana od razu znika, nie musimy więc obawiać się żadnych ran, blizn czy efektów ubocznych. Niektórzy specjaliści zalecają, aby po zabiegu unikać ekspozycji poddanego laserowi miejsca na słońce. W tym przypadku powierzchnia jest jednak zwykle na tyle mała, że nie musimy zaprzątać sobie tym głowy.

Jak długo trzeba czekać na efekty laserowego usuwania zmian skórnych?

Jedną z największych zalet laserowego usuwania zmian skórnych jest okres oczekiwania na wyniki zabiegu. W tym przypadku nie można w zasadzie mówić o żadnym okresie oczekiwania, ponieważ efekty widoczne są gołym okiem od razu. Naświetlana wiązką lasera zmiana natychmiast znika z naszej skóry, pozostawiając ją czystą i gładką. Efekty zobaczymy już wychodząc z gabinetu.

Czego możemy spodziewać się po laserowym usuwaniu zmian skórnych?

Jeżeli decydujemy się na zabieg z dziedziny medycyny estetycznej, chcemy wiedzieć, czego powinniśmy się po nim spodziewać. Zabieg laserowego usuwania zmian skórnych nie jest żadnym wyjątkiem. Zmiany skórne, które nie zagrażają naszemu zdrowiu są problemem tylko i wyłącznie natury estetycznej. Mogą powodować kompleksy i zmniejszać naszą pewność siebie, dlatego oczekujemy ich całkowitego unicestwienia. To właśnie gwarantuje laserowe usuwanie zmian – znikają one od razu po naświetlaniu. Efektem jest czysta skóra bez zmian i blizn. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, trwa krótko i nie wymaga od nas praktycznie żadnych przygotowań. Możemy spodziewać się więc niczego innego, jak tylko całkowitego pozbycia się problemu.

Kto może poddać się laserowemu zabiegowi usuwania zmian skórnych?

Wiele osób z pewnością zastanawia się, czy laserowe usuwanie zmian skórnych i niewielkich blizn jest zabiegiem odpowiednim dla nich. Zabieg ten jest na tyle bezpieczny, szybki i nieinwazyjny, że mogą poddać mu się praktycznie wszyscy, którzy odczuwają taką potrzebę. Warunkiem jest pewność, że zmiana, którą chcemy usunąć nie jest zmianą nowotworową, ani że nie toczą się wokół niej żadne procesy zapalne. Jeżeli mamy pewność co do swojego zdrowia, możemy bez problemu umówić się na zabieg. Kryterium płci, czy wieku nie jest istotne. Zapraszamy wszystkie osoby, które czują, że zmiany na ich skórze stanowią poważny problem natury estetycznej. Z zabiegu mogą skorzystać także osoby, którym brodawki wirusowe narządów płciowych uniemożliwiają normalne współżycie.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Fotona 4D – innowacyjny i skuteczny zabieg laserowy Wrocław

Laserowa terapia odmładzająca złożona z czterech odrębnych protokołów zabiegowych dla jak najlepszych i najszybszych rezultatów przebudowy skóry.

Komórki macierzyste Wrocław

Zabieg z użyciem komórek macierzystych CGF jest obecnie szeroko dostępny i pozwala na relatywnie prostą oraz skuteczną poprawę kondycji skóry pacjenta. Zabieg wykonywany jest za pomocą mezoterapii, czyli wprowadzania preparatu w wybrane fragmenty skóry za pomocą drobnych nakłuć. Uwalniane w ten sposób cenne substancje stymulują procesy odnowy tkanki.