Labioplastyka w Warszawie

Labioplastyka jest zabiegiem ginekologii estetycznej, który polega na korekcji warg sromowych kobiet.

Czas trwania zabiegu

30-60 minut

Czesci ciala

okolice intymne

Sugerowana ilosc

1

Efekty zabiegów

Poprawa komfortu życia

Zmniejszenie infekcji w okolicach intymnych

Poprawa wizualna

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Labioplastyka

UsługaCena od
Labioplastyka5500 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega Labioplastyka?

Opis zabiegu

Obecnie wykorzystuje się kilka technik operacyjnych oraz różnorodne narzędzia, które pozwalają na uzyskanie skutecznych i widocznych efektów. Najczęściej wykorzystuje się skalpel, laser albo nowoczesny nóż radiofrekwencyjny. Labioplastyka może dotyczyć zarówno warg sromowych mniejszych, jak i większych. Zabieg jest w pełni bezbolesny, przeprowadzany po zastosowaniu znieczulenia miejscowego.
Techniki dobiera się po szczegółowej konsultacji z ginekologiem, na podstawie kwalifikacji pacjentki.

Przebieg zabiegu

Po wypełnieniu wszelkiej dokumentacji medycznej przez pacjentkę, podpisaniu zgód oraz wypełnieniu ankiet, pacjentka jest przewożona na salę operacyjną oraz układana w pozycji ginekologicznej. Zabieg przebiega pod opieką anestezjologa i pielęgniarki. Lekarz z użyciem mazaka zaznacza dokładnie przebieg cięć (wszystko ze względu na zmiany anatomiczne po podaniu znieczulenia), a następnie podawany jest środek znieczulający miejscowo. Kolejnym krokiem jest usunięcie nadmiaru warg sromowych skalpelem, nożem lub laserem. Rany zszywane są szwem. Po zabiegu lekarz zakłada specjalny opatrunek uciskowy i zaleca pacjentce noszenie przez pewien czas ciasnej bielizny.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja z lekarzem, który przeprowadzi szczegółowy wywiad z pacjentką. W ten sposób określi jej stan ogólny i stan zdrowia intymnego. Ważne jest, by pacjentka przed zabiegiem wykonała odpowiednie badania. Konieczne są badania cytologii z ostatniego roku, a także aktualne badania krwi i badania ginekologiczne. Ważne jest, by przed operacją kobieta była w pełni zdrowa, ponieważ zabiegu nie przeprowadza się w trakcie jakichkolwiek infekcji oraz krwawienia menstruacyjnego.
Jest to zabieg korekcji wady sromowych. Oznacza to, że jest przeznaczony tylko dla kobiet. Jest to bowiem narząd kobiecy.
Zabiegu labioplastyki nie wykonuje się u osób, które mają problem z krzepliwością krwi, bądź zmagają się z chorobami zapalnymi. Przeciwwskazaniem są również choroby nowotworowe. Nie wolno poddać się operacji w okresie ciąży lub karmienia piersią. Labioplastyki nie przeprowadza się w trakcie krwawienia menstruacyjnego, a także podczas chorób pokroju przeziębienia, grypy, alergii, anginy lub zapalenia dróg moczowych.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zazwyczaj podczas zabiegu labioplastyki stosowane jest znieczulenie, więc pacjenci nie odczuwają bólu. Po zabiegu mogą wystąpić pewne dolegliwości bólowe, ale są one zazwyczaj łagodne i można je łatwo złagodzić lekami przeciwbólowymi.
Tak, po zabiegu labioplastyki mogą wystąpić blizny, ale chirurg zazwyczaj wykonuje nacięcia w miejscach, które są jak najmniej widoczne. Blizny mogą być zazwyczaj łatwe do ukrycia w naturalnych fałdach skóry.
Okres rekonwalescencji po labioplastyce zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar zabiegu, wiek i ogólny stan zdrowia pacjenta. Zazwyczaj pacjenci powinni unikać aktywności fizycznej i stosunków płciowych przez około 6 tygodni po zabiegu. Pełna rekonwalescencja może trwać kilka miesięcy.
Labioplastyka może poprawić jakość życia seksualnego pacjentów, którzy cierpią na dyskomfort lub ból z powodu nadmiernie dużych lub nieregularnych warg sromowych. Po zabiegu pacjenci zazwyczaj czują się bardziej pewni siebie i wygodniej podczas aktywności seksualnej.

Polecane zabiegi

Ostrzyknięcie kwasem hialuronowym punktu G

Ostrzyknięcie kwasem hialuronowym w punkcie G jest zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, który ma na celu poprawę funkcji seksualnych u kobiet poprzez zwiększenie stymulacji punktu G. Punkt G to obszar wewnętrznej ściany pochwy, który u niektórych kobiet może być bardziej wrażliwy i stanowić źródło intensywnych doznań seksualnych.

Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna to dziedzina medycyny estetycznej, która zajmuje się poprawą wyglądu i funkcjonalności narządów płciowych u kobiet. Zabiegi ginekologii estetycznej mogą pomóc w poprawie pewności siebie, komfortu psychicznego oraz jakości życia pacjentek.

Leczenie uporczywych nawracających stanów zapalnych i świądu pochwy

Leczenie uporczywych nawracających stanów zapalnych i świądu pochwy to bardziej kompleksowy proces niż pojedynczy zabieg. Jest to podejście terapeutyczne, które obejmuje różne metody leczenia w zależności od przyczyny i charakteru objawów.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop