+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Komórki macierzyste Wrocław

Innowacyjny zabieg estetyczny, podczas którego komórki macierzyste skutecznie zregenerują Twoją skórę, dostępny już na terenie Wrocławia.

Komórki macierzyste wykorzystywane w medycynie pozwalają na wykonywanie najbardziej nowoczesnych, bezpiecznych i skutecznych zabiegów regeneracyjnych. W wyjątkowo prosty i sterylny sposób są one pozyskiwane z krwi pacjenta. Sprawia to, że zabieg z użyciem komórek macierzystych jest obecnie szeroko dostępny i pozwala na relatywnie prostą oraz skuteczną poprawę kondycji skóry pacjenta.

Poza doskonałymi efektami zabieg z użyciem komórek macierzystych ma także inne zalety. Jest bezbolesny i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Już pół godziny po jego zakończeniu można już wrócić do codziennych spraw.

Komórki macierzyste Wrocław

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Komórki macierzyste Wrocław

Zahamowanie procesu wypadania włosów i skuteczna poprawa kondycji skóry – komórki macierzyste sprawiają, że jest to na wyciągnięcie ręki.

Pierwszym etapem zabiegu z użyciem komórek macierzystych jest wnikliwa konsultacja z lekarzem, podczas której otrzymujemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Po wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań od pacjenta zostaje pobrana krew, z której za pomocą nowoczesnych technologii otrzymywany jest skoncentrowany preparat z komórkami macierzystymi. Zabieg wykonywany jest za pomocą mezoterapii, czyli wprowadzania preparatu w wybrane fragmenty skóry za pomocą drobnych nakłuć. Uwalniane w ten sposób cenne substancje stymulują procesy odnowy tkanki. Zabieg trwa około sześćdziesięciu minut, a po jego zakończeniu można wrócić do codziennych obowiązków. Zabieg wykonywany jest w kilku seriach (od dwóch do czterech) a efekty pojawiają się w przeciągu kilku miesięcy.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: 30-60 MINUT
  • Wykonywany przez LEKARZ
  • Części ciała: Cala twarz. dekolt. szyja
  • Inwazyjność Zabieg iniekcyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Komórki macierzyste Skyclinic Wrocław

Jak przygotować się do zabiegu ?

– szczegółowy wywiad lekarski

Dla kogo jest ten zabieg ?

wypadanie włosów i łysienie
– głębokie cienie pod oczami
– zmarszczki na twarzy lub chęć ich profilaktyki
– obecność blizn
– starzenie się skóry i brak jędrności
– zmarszczki na szyi lub dekolcie

Jakie efekty daje zabieg ?

– spowolnienie procesu wypadania włosów

– głębokie nawilżenie

– redukcja blizn

– poprawa ogólnej kondycji skóry

– ujędrnienie skóry i redukcja drobnych zmarszczek

– poprawa mikrokrążenia

Przeciwskazania do zabiegu

– ciąża i karmienie piersią
– problemy z krzepliwością krwi
– nowotwory
– przyjmowanie leków, które zaburzają krzepliwość krwi
– choroby wątroby i nerek
– zakażenia wirusowe (HIV, HCV, HBV)

Opinie klientek po zabiegu

Długo się wahałam, ale decyzja o zabiegu była jedną z najlepszych, jakie podjęłam! Fantastyczna atmosfera, profesjonalna obsługa i doskonałe efekty. Obecnie mija pół roku od zabiegu, a ja z każdym dniem dostrzegam coraz więcej objawów odmładzania się mojej skóry. Nie ma co się bać, polecam każdemu!
Wypadanie włosów było problemem, który przysparzał mi mnóstwo kompleksów. Zachęcony opiniami zdecydowałem się na serię zabiegów, które o wiele prostsze niż przypuszczałem. Czekam na efekty i serdecznie polecam klinikę – profesjonalizm kadry i personelu jest nie do przecenienia. Paweł.
Fantastyczna klinika i bardzo profesjonalnie wykonany zabieg! Najbardziej nieprzyjemnym etapem było wykonanie pierwszego nakłucia, ale to tylko dlatego, że ja nie lubię pobierania krwi, haha. Ale już czuję, że było warto. Czekam na efekty i nie mogę się doczekać następnych zabiegów w klinice!

Komórki macierzyste

Rewitalizacja i odżywienie skóry głowy

Komórki macierzyste

Wielopozioma stymulacja skóry

Komórki macierzyste

Koktajl pozyskany z krwi pacjenta

Komórki macierzyste

System wirowania krwi pacjenta

Cennik Komórki macierzyste Wrocław

OpisCena
Komórki Macierzyste - Twarz 989 zł
Komórki macierzyste - Leczenie łysienia, skóra głowy 1759 zł
Komórki macierzyste - Oczy 989 zł
Leczenie trudno gojących się ran komórkami macierzystymi CGF 1209 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czym są komórki macierzyste i dlaczego ich wykorzystywanie w medycynie estetycznej jest tak skuteczne?

Komórki macierzyste są określane przez naukowców jako najważniejsze komórki naszego ciała. Ze względu na pochodzenie są one dzielone na embrionalne, płodowe oraz somatyczne. To te ostatnie (określane również jako dojrzałe) występują w organizmach osób dorosłych i używane są do zabiegów medycyny estetycznej.

Wykorzystywanie do zabiegu naszych własnych komórek macierzystych niesie za sobą wiele zalet. Przede wszystkim są one biozgodne, całkowicie bezpieczne a ponadto ze względu na ich dojrzałość, mamy całkowitą pewność co do ich działania.  Komórki macierzyste są niezwykle skuteczną metodą, której efekty pojawiają się stopniowo, ale potrafią być naprawdę spektakularne i wyjątkowo naturalne.

Jakich efektów spodziewać się po zabiegu?

Zabieg z wykorzystaniem komórek macierzystych przynosi efekty naturalnego odmłodzenia. Fragmenty skóry, które zostały objęte zabiegiem charakteryzują się o wiele lepszą ogólną kondycją, tkanki są głęboko nawilżone, a zmarszczki ulegają wygładzeniu. Zabieg pozwala także na zahamowanie procesów wypadania włosów oraz na zmniejszenie widoczności blizn.

Jedną z największych zalet zabiegu z użyciem komórek macierzystych jest fakt, że jest to metoda całkowicie naturalna. Podczas jej trwania wykorzystywane są wyłącznie nasze własne, biozgodne komórki macierzyste. Pozwala to więc uniknąć przerysowanych i nienaturalnych efektów, które mogą być rezultatem tradycyjnych zabiegów z użyciem skalpela. Pacjent z każdym miesiącem po zabiegu wygląda coraz młodziej bez efektu sztuczności.

Czy zabieg z użyciem komórek macierzystych jest bolesny?

Wiele osób zastanawia się, czy zabieg z użyciem komórek macierzystych jest procesem bolesnym. Spieszymy z wyjaśnieniem – całość zabiegu wykonywana jest za pomocą nowoczesnych narzędzi medycyny estetycznej i pod okiem lekarza. Jeżeli zabiegu dokonuje się na obszarach potencjalnie bolesnych, zostaje użyte znieczulenie miejscowe, dopasowane do potrzeb pacjenta. Zabieg jest więc całkowicie bezbolesny.

Jak często należy powtarzać zabieg z użyciem komórek macierzystych?

Ważną informacją dla wielu potencjalnych pacjentów jest to ile razy zabieg z użyciem komórek macierzystych powinien być powtórzony. Wiele zależy od tego, jaki fragment ciała objęty jest terapią i jakich efektów oczekujemy. Zabieg wykonywany jest minimum w dwóch seriach. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, serii tych może być więcej, jednak ich ilość nie przekracza czterech.

Czy do zabiegu trzeba się specjalnie przygotować?

Pacjenci często zastanawiają się, czy zabieg z użyciem komórek macierzystych można wykonać bez żadnego przygotowania. Przed jego wykonaniem należy jednak odbyć wizytę u lekarza celem przeprowadzenia wywiadu medycznego.

Czy komórki mogą być rozwiązaniem problemu łysienia?

Terapia komórkami macierzystymi jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod walki z łysieniem androgenowym. Pomagają odżywiać i dotleniać mieszki włosowe, co da efekt odbudowy i wzmocnienia mieszków włosowych. Komórki włosowe otrzymują dostęp do składników odżywczych, co pomaga zahamować proces łysienia. Zabieg z wykorzystaniem komórek macierzystych może pomóc nawet pacjentom w zaawansowanym procesie utraty włosów.

W jaki sposób komórki macierzyste służą odmłodzeniu skóry?

Tajemnica kryje się w swoistej inteligencji biozgodnych komórek macierzystych. Pobrane z naszego własnego ciała i umieszczone na konkretnym obszarze skóry rozpoznają jej potrzeby. Skutkuje to stopniową odbudową komórek i tkanek, co przynosi efekt naturalnego odmłodzenia.

Jak długo trzeba czekać na efekty zabiegu?

Efekty zabiegu z użyciem komórek macierzystych pojawiają się stopniowo na przestrzeni roku od jego wykonania. Poprawa kondycji skóry rozpoczyna się już w pierwszych tygodniach po zabiegu, jednak należy pamiętać, że pierwsze efekty widoczne gołym okiem można dostrzec dopiero po około miesiącu. Należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ efekty, które pojawią się z czasem, będą bardzo satysfakcjonujące.

Czy zabieg wymaga długiej rekonwalescencji?

Wielu pacjentów zastanawia się, czy zabieg z użyciem komórek macierzystych jest na tyle inwazyjny, że utrudnia szybki powrót do codziennych obowiązków. Na szczęście obawy te są bezpodstawne. Po samym zabiegu możemy spodziewać się jedynie lekkiego zaczerwienienia i opuchnięcia wokół poddawanych mu obszarów. Powinno ono ustąpić w przeciągu pół godziny, a my możemy wrócić do codziennych obowiązków. Po zabiegu należy jedynie pamiętać o stosowaniu ochrony przeciwsłonecznej (30 SPF).

Jak wygląda proces pobierania komórek macierzystych?

Filarem zabiegu jest pobranie komórek macierzystych z krwi pacjenta. Odbywa się to w bezpiecznym i sterylnym środowisku, a proces jest bezbolesny. Za pomocą nowoczesnej technologii i profesjonalnej aparatury, komórki zostają wytrącone z krwi pacjenta i wykorzystane w formie skoncentrowanego preparatu, który podczas zabiegu wprowadza się bezpośrednio na wybrane fragmenty skóry.

Czy istnieją przeciwwskazania do zabiegu?

Tak jak każdy zabieg medyczny, metoda z wykorzystaniem komórek macierzystych także posiada kilka przeciwwskazań. Przede wszystkim powinny zrezygnować z niego osoby, które mają problemy z krzepliwością krwi lub biorą leki mogące wpływać na tę krzepliwość negatywnie. Przeciwwskazaniem są także poważne choroby, takie jak nowotwory, niewydolność wątroby lub nerek. Zabiegów z wykorzystaniem komórek macierzystych nie powinny wykonywać także kobiety w ciąży oraz pozostające w okresie karmienia piersią. Osoby, u których stwierdzono silne zakażenia wirusowe (na przykład wirus HIV) również nie są dopuszczane do zabiegu. Jak widać przeciwwskazania występują jedynie w przypadkach ciąży lub poważnych chorób. Osoby relatywnie zdrowe mogą spokojnie zdecydować się na zabieg, niezależnie od wieku. Każda wizyta poprzedzona jest wizytą u lekarza, dlatego zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Jak długo trwa zabieg?

Wielu pacjentów zastanawia się jak wiele czasu muszą zagospodarować sobie na zabieg. Sam proces dostarczania komórek macierzystych do wybranych fragmentów skóry zajmuje około pół godziny. Najdłuższy etap to oczekiwanie na wytrącenie komórek z krwi pacjenta, co może trwać kilkanaście minut..

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Fotoodmładzanie T3 we Wrocławiu

Za pomocą lasera w skórze tworzone są mikrouszkodzenia tkankowe, które zmuszają organizm do rozpoczęcia ich odbudowy. Światło dociera do bardzo głębokich warstw skóry, dzięki czemu proces odmładzania jest bardziej skuteczny i długotrwały.

SonoQueen – lifting we Wrocławiu

Skoncentrowane fale ultradźwiękowe HIFU wykazują silne działanie odmładzające i ujędrniające, poprzez pobudzanie głębokich włókien kolagenowych i stymulując je do produkcji białka. Jedną z zalet jest także widoczne poprawienie całego owalu twarzy i zlikwidowanie nieestetycznego podwójnego podbródka.

Toksyna botulinowa Wrocław

Botoks jest podawany w ściśle określone miejsca, w których mogą pojawić się (lub już są) zmarszczki. Takie celowe podawanie można wykonać na czole, w okolicy oczu, na nosie czy też brodzie.