Komórki macierzyste Wrocław

Innowacyjny zabieg estetyczny, podczas którego komórki macierzyste skutecznie zregenerują, odżywią i odmłodzą Twoją skórę. Zabieg wykorzystuje krew pacjenta i wykonywany jest za pomocą mezoterapii.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz
Szyja
Dekolt

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Regeneracja

Odmłodzenie

Stymulacja

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Komórki macierzyste

UsługaCena od
Komórki Macierzyste CGF - Leczenie trudno gojących się ran1419 Umów sie
Komórki Macierzyste CGF - Twarz 1419 Umów sie
Komórki macierzyste CGF - Oczy 1199 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Komórki macierzyste wykorzystywane w medycynie pozwalają na wykonywanie najbardziej nowoczesnych, bezpiecznych i skutecznych zabiegów regeneracyjnych. W wyjątkowo prosty i sterylny sposób są one pozyskiwane z krwi pacjenta. Sprawia to, że zabieg z użyciem komórek macierzystych jest obecnie szeroko dostępny i pozwala na relatywnie prostą oraz skuteczną poprawę kondycji skóry pacjenta. Poza doskonałymi efektami zabieg z użyciem komórek macierzystych ma także inne zalety. Jest bezbolesny i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Już pół godziny po jego zakończeniu można już wrócić do codziennych spraw.

Przebieg zabiegu

Pierwszym etapem zabiegu z użyciem komórek macierzystych jest wnikliwa konsultacja z lekarzem, podczas której otrzymujemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Po wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań od pacjenta zostaje pobrana krew, z której za pomocą nowoczesnych technologii otrzymywany jest skoncentrowany preparat z komórkami macierzystymi. Zabieg wykonywany jest za pomocą mezoterapii, czyli wprowadzania preparatu w wybrane fragmenty skóry za pomocą drobnych nakłuć. Uwalniane w ten sposób cenne substancje stymulują procesy odnowy tkanki. Zabieg trwa około sześćdziesięciu minut, a po jego zakończeniu można wrócić do codziennych obowiązków. Zabieg wykonywany jest w kilku seriach (od dwóch do czterech) a efekty pojawiają się w przeciągu kilku miesięcy.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

– szczegółowy wywiad lekarski
– wypadanie włosów i łysienie
– głębokie cienie pod oczami
– zmarszczki na twarzy lub chęć ich profilaktyki
– obecność blizn
– starzenie się skóry i brak jędrności
– zmarszczki na szyi lub dekolcie
– ciąża i karmienie piersią
– problemy z krzepliwością krwi
– nowotwory
– przyjmowanie leków, które zaburzają krzepliwość krwi
– choroby wątroby i nerek
– zakażenia wirusowe (HIV, HCV, HBV)

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Komórki macierzyste są specjalnym rodzajem komórek, które mają zdolność do samoodnawiania i różnicowania się w różne typy komórek w organizmie.
Są dwa główne rodzaje komórek macierzystych: embrionalne i somatyczne. Komórki macierzyste embrionalne są pozyskiwane z zarodka, podczas gdy komórki macierzyste somatyczne są pozyskiwane z różnych tkanek, takich jak kość, tłuszcz czy krew.
Komórki macierzyste mogą być stosowane w celu leczenia różnych chorób i urazów, takich jak choroby serca, choroby neurologiczne czy uszkodzenia tkanki kostnej. Mogą być także stosowane w celach kosmetycznych, takich jak przyspieszenie gojenia ran, poprawa kondycji skóry czy przeszczepy włosów.
Metody pozyskiwania komórek macierzystych są różne w zależności od rodzaju komórek. Komórki macierzyste embrionalne pozyskuje się z zarodka w trakcie badań naukowych, podczas gdy komórki macierzyste somatyczne można pozyskiwać z tkanek pacjenta, z krwi pępowinowej lub z dawcy.
Stosowanie komórek macierzystych w medycynie estetycznej jest ogólnie uznawane za bezpieczne, ponieważ komórki pochodzą z własnego organizmu pacjenta, co minimalizuje ryzyko odrzucenia i infekcji. Jednakże, jak w przypadku każdego zabiegu, istnieje ryzyko powikłań i nieprzewidywalnych reakcji, dlatego ważne jest, aby wykonywać zabiegi tylko w zaufanych klinikach i pod opieką doświadczonych specjalistów.

Polecane zabiegi

peeling laserowy

Laserowy peeling

Dzięki peelingowi laserowemu możemy osiągnąć efekt odmłodzenia, ujędrnienia skóry, zlikwidować blizny, zmarszczki oraz rozszerzone pory skóry.

Wolumetria

Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

Zaffiro

Zaffiro to bezinwazyjny termolifting, który znakomicie radzi sobie z redukowaniem zmarszczek, a efekt termiczny, wywołany pod wpływem zastosowania zabiegu, stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop