Hialuronidaza we Wrocławiu

Hialuronidaza, stosowana w SkyClinic, pozwala na korektę lub odwrócenie skutków zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jako wypełniacza.

Czas trwania zabiegu

30 minut

Czesci ciala

Twarz

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Przywrócenie naturalnych proporcji

Możliwość wymodelowania twarzy na nowo

Ratunek w przypadku błędnego podania wypełniacza

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Hialuronidaza

UsługaCena od
Konsultacja medyczna1199 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Hialuronidaza to enzym, pozwalający na rozpuszczenie (depolimeryzację) kwasu hialuronowego w skórze. W medycynie estetycznej hialuronidaza służy do usuwania niechcianych lub niepożądanych rezultatów wcześniejszych zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (wypełniaczy). SkyClinic wykonuje tego rodzaju zabiegi korekcyjne. Jako jedyna w Polsce klinika medycyny estetycznej, SkyClinic dysponuje hialuronidazą z certyfikatem medycznym do podawania w tkanki. Preparat wykorzystywany w zabiegach pozwala na bezpieczne rozpuszczanie kwasu hialuronowego i leczenie powikłań związanych np. z niewłaściwym podaniem wypełniacza do skóry. Nadaje się także do cofnięcia efektów wcześniejszych zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, kiedy nie spełniły one oczekiwań klienta.

Przebieg zabiegu

Przed wykonaniem kuracji, lekarz SkyClinic wykonuje próbę alergiczną, by uniknąć efektów ubocznych w postaci uczulenia na wykorzystywany preparat. Sam zabieg z użyciem hialuronidazy polega na ostrzyknięciu danego obszaru skóry preparatem enzymatycznym i trwa zaledwie kilkanaście minut. Do tego celu wykorzystuje się cieniutką igłę, by w jak najmniejszym stopniu naruszać tkanki. Wstrzyknięcie hialuronidazy do skóry powoduje niszczenie podanego wcześniej wypełniacza. Jednorazowo podaje się niewielkie ilości hialuronidazy, ponieważ w większych dawkach może ona naruszać również naturalne włókna skóry. W razie potrzeby zabieg z hialuronidazą można powtórzyć.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

– zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania,
– dobrze jest przed zabiegiem dobrze się wyspać i odpowiednio nawodnić,
– na zabieg warto przyjść bez makijażu lub zmyć go bezpośrednio przed wizytą,
– przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem i wykonuje próbę alergiczną,
– jeśli wcześniejszy zabieg z użyciem wypełniacza wykonywano w innym gabinecie, ważne jest, by pacjent dokładnie wiedział ile wypełniacza użyto i jakiego rodzaju był to preparat i podał te informacje osobie wykonującej zabieg z użyciem hialuronidazy.
– zabieg należy wykonać, gdy:
– doszło do przesunięcia wypełniacza w skórze,
– użyto zbyt wiele wypełniacza lub został źle dobrany,
– preparat został podany zbyt płytko i widoczne są nieestetyczne grudki lub nierówności,
– klient jest nieusatysfakcjonowany osiągniętym efektem wizualnym,
– doszło do reakcji alergicznej lub nietolerancji na dany wypełniacz,
– kwas hialuronowy uciska naczynie krwionośne i dochodzi do zatoru, co w konsekwencji może prowadzić do martwicy tkanek.
– reakcja alergiczna na enzym (hialuronidaza)
– ciąża i okres karmienia piersią
– zmiany zapalne i infekcje w miejscu planowanego zabiegu
– choroba nowotworowa
– inne choroby przewlekłe i ogólnoustrojowe

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zabieg hialuronidazy zazwyczaj jest znośny, jednak pacjenci mogą odczuwać lekki dyskomfort lub ból w miejscu wstrzyknięcia. W celu złagodzenia dyskomfortu stosuje się zwykle krem znieczulający.
Efekty zabiegu hialuronidazy zazwyczaj są widoczne po kilku dniach, jednak pełny efekt można zobaczyć po około tygodniu.
Hialuronidaza działa tylko na syntetyczny kwas hialuronowy, który został podany w ramach wcześniejszego zabiegu estetycznego. Nie wpływa na naturalny kwas hialuronowy obecny w skórze.
Hialuronidaza jest skuteczna w usuwaniu kwasu hialuronowego z małych obszarów, ale może być mniej skuteczna w przypadku większych obszarów. W takim przypadku konieczne może być kilka zabiegów.

Polecane zabiegi

Powiększanie ust

Powiększenie i modelowanie ust usieciowanym kwasem hialuronowym od lat utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych zabiegów. Dzięki zabiegowi usta są pełne i symetryczne.

Toksyna botulinowa

Skóra po zaaplikowaniu botoksu przestaje się kurczyć i marszczyć, a zmarszczki mimiczne nie pogłębiają się.

Wolumetria

Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop