Fotoodmładzanie T3 we Wrocławiu

Fotoodmładzanie metodą T3 to nowoczesne rozwiązanie na walkę z pierwszymi objawami starzenia się skóry oraz poprawę jej ogólnego stanu, poprzez jej ujędrnienie, niwelowanie zmian naczyniowych oraz usuwanie przebarwień i wszelkich zmian pigmentacyjnych.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz, szyja, dekolt

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Wyrównanie kolorytu

Uelastycznienie i ujędrnienie skóry

Zmniejszenie rozszerzonych porów skórnych

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Fotoodmładzanie T3

UsługaCena od
Fotoodmładzanie T3- Dekolt589 Umów sie
Fotoodmładzanie T3- Dłonie349 Umów sie
Fotoodmładzanie T3- Szyja469 Umów sie
Fotoodmładzanie T3- Twarz589 Umów sie
Fotoodmładzanie T3- Twarz+Szyja939 Umów sie
Fotoodmładzanie T3- Twarz+Szyja+Dekolt1289 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Metoda laserowego fotoodmładzania T3 to nieinwazyjny zabieg, dzięki któremu nasza skóra odzyska młody i świeży wygląd. Podczas przeprowadzanego zabiegu wykorzystywane jest światło lasera Nd:YAG, który należy do najlepszego i najskuteczniejszej platformy Fotona dostępnej obecnie na światowym rynku. Za jego pomocą w skórze tworzone są mikrouszkodzenia tkankowe, które zmuszają nasz organizm do rozpoczęcia ich odbudowy. Światło dociera do bardzo głębokich warstw skóry, dzięki czemu proces odmładzania jest bardziej skuteczny i długotrwały od wszelkich zabiegów przeprowadzanych na skórze na co dzień. Wysoka temperatura tkanek powoduje wzmożoną pracę fibroblastów, te z kolei wytwarzają nowe włókna kolagenowe, dzięki którym skóra staje się jędrna i gładka, już po pierwszym zastosowanym zabiegu. Zaś dzięki wchłanialności światła lasera przez hemoglobinę, z naszej cery znikają nieestetyczne poszerzone naczynka.

Przebieg zabiegu

Zabiegu fotoodmładzania metodą T3 dokonuje lekarz medycyny estetycznej oraz osoba mająca wykształcenie kosmetologiczne. Podczas zabiegu na twarz pacjenta zostaje nałożony specjalny żel zapobiegający obrzękom, następnie lekarz przykłada do skóry głowicę lasera i, w indywidualnie dopasowanych seriach, zaczyna emitować światło. Zabieg nie wymaga znieczulenia, a czas trwania całej procedury wynosi od 45 do 60 minut, w zależności od indywidualnych czynników. Dobrą wiadomością jest fakt, że po zabiegu fotoodmładzania metodą T3 możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności, nie jest także konieczna długa rekonwalescencja. Nie musimy więc martwić się o opuszczenie dnia pracy – nie jest to konieczne.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

-Przed wykonaniem zabiegu należy skonsultować się z lekarzem specjalistą, celem wykonania koniecznych badań i wykluczenia możliwych przeciwwskazań.
-Przynajmniej 4 tygodnie przed zabiegiem należy powstrzymać się od opalania, minimum tydzień przed procedurą należy zaprzestać przyjmowania wszelkich leków fotouczulających.
– Przynajmniej tydzień przed zabiegiem nie należy dokonywać peelingów ani innych zabiegów złuszczających naskórek.
-Nie wolno spożywać alkoholu na 24 godziny przed zabiegiem.
-Zabiegowi może poddać się każdy, kto dostrzega u siebie.
-Pierwsze oznaki starzenia skóry, zmarszczki, utratę jędrności.
-Nierówny koloryt cery, przebarwienia, zmiany pigmentacyjne.
-Poszerzone pory.
-Poszerzone naczynia krwionośne.
-Zmiany potrądzikowe.
Jak w przypadku każdego zabiegu, wykonanie fotoodmładzania metodą T3 wiąże się z pewnymi przeciwskazaniami:
-Ciąża oraz karmienie piersią.
-Schorzenia skórne jak bielactwo, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca oraz skłonność do bliznowców.
-Zaburzenia krzepnięcia krwi lub stosowania leków zmniejszających jej krzepliwość.
– Choroby serca, cukrzyca i nadciśnienie.
-Bardzo sucha i wrażliwa cera.
-Antybiotykoterapia, stosowana na miesiąc przed zabiegiem.
-Poważne choroby, jak AIDS, żółtaczka typu B i C, przebyte lub obecne nowotwory, zakażeniem wirusem HIV.
-Schorzenia endokrynologiczne i hormonalne.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Tak, zabieg fotoodmładzania T3 jest bezpieczny, o ile jest przeprowadzany przez doświadczonego specjalistę i zgodnie z zaleceniami producenta.
Zabieg fotoodmładzania T3 jest zwykle łagodny i mało bolesny. Może wystąpić niewielkie pieczenie lub uczucie mrowienia, ale są to objawy krótkotrwałe i zwykle ustępują po kilku godzinach.
Po zabiegu fotoodmładzania T3 nie ma długiego okresu rekonwalescencji, ale mogą wystąpić objawy takie jak zaczerwienienie, obrzęk lub łuszczenie skóry. Objawy te są zwykle krótkotrwałe i ustępują po kilku dniach.
Tak, zabieg fotoodmładzania T3 może być powtórzony. Zwykle zależy to od indywidualnych potrzeb i stanu skóry pacjenta. Zazwyczaj rekomenduje się powtarzanie zabiegu co 4-6 miesięcy, aby utrzymać osiągnięte efekty. Jednakże, to lekarz lub specjalista od medycyny estetycznej będzie w stanie ocenić, kiedy i jak często powinien być powtarzany zabieg, w zależności od stanu skóry pacjenta i jego indywidualnych potrzeb.

Polecane zabiegi

Dermapen

Mezoterapia mikroigłowa jest to niechirurgiczny zabieg rewitalizacji skóry wykonywany przy pomocy urządzenia Dermapen, który prowadzi do stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych

Zaffiro

ziałanie Zaffiro opiera się na oddziaływaniu światła podczerwonego na włókna kolagenowe, które obkurczają się pod wpływem temperatury.

Toksyna botulinowa

Zabieg skutecznie zmniejsza zmarszczki mimiczne, które powstają w wyniku dużej aktywności mięśni twarzy. Toksynę botulinową wykorzystuje się głównie w redukcji zmarszczek mimicznych górnej części twarzy: zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki podłużne czoła .

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop