+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Fotoodmładzanie T3 we Wrocławiu

Fotoodmładzanie metodą T3 to nowoczesne rozwiązanie na walkę z pierwszymi objawami starzenia się skóry oraz poprawę jej ogólnego stanu, poprzez jej ujędrnienie,  niwelowanie zmian naczyniowych oraz usuwanie przebarwień i wszelkich zmian pigmentacyjnych.

Metoda laserowego fotoodmładzania T3 to nieinwazyjny zabieg, dzięki któremu nasza skóra odzyska młody i świeży wygląd. Podczas przeprowadzanego zabiegu wykorzystywane jest światło lasera Nd:YAG, który należy do najlepszego i najskuteczniejszej platformy Fotona dostępnej obecnie na światowym rynku. Za jego pomocą w skórze tworzone są mikrouszkodzenia tkankowe, które zmuszają nasz organizm do rozpoczęcia ich odbudowy. Światło dociera do bardzo głębokich warstw skóry, dzięki czemu proces odmładzania jest bardziej skuteczny i długotrwały od wszelkich zabiegów przeprowadzanych na skórze na co dzień. Wysoka temperatura tkanek powoduje wzmożoną pracę fibroblastów, te z kolei wytwarzają nowe włókna kolagenowe, dzięki którym skóra staje się jędrna i gładka, już po pierwszym zastosowanym zabiegu. Zaś dzięki wchłanialności światła lasera przez hemoglobinę, z naszej cery znikają nieestetyczne poszerzone naczynka.

Fotoodmładzanie T3 we Wrocławiu

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Fotoodmładzanie T3 we Wrocławiu

Pierwsze oznaki starzenia oraz mało urodziwe zmiany skórne potrafią negatywnie wpłynąć na naszą samoocenę; po wykonaniu zabiegu fotoodmładzania metodą T3 możemy spodziewać się efektu widocznego ujędrnienia i uelastycznienia skóry, zmniejszenia wszelkich niedoskonałości, takich jak zmiany potrądzikowe czy pigmentacyjne oraz zamknięcia porów i popękanych naczynek.

Zabiegu fotoodmładzania metodą T3 dokonuje lekarz medycyny estetycznej oraz osoba mająca wykształcenie kosmetologiczne. Podczas zabiegu na twarz pacjenta zostaje nałożony specjalny żel zapobiegający obrzękom, następnie lekarz przykłada do skóry głowicę lasera i, w indywidualnie dopasowanych seriach, zaczyna emitować światło. Zabieg nie wymaga znieczulenia, a czas trwania całej procedury wynosi od 45 do 60 minut, w zależności od indywidualnych czynników. Dobrą wiadomością jest fakt, że po zabiegu fotoodmładzania metodą T3 możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności, nie jest także konieczna długa rekonwalescencja. Nie musimy więc martwić się o opuszczenie dnia pracy – nie jest to konieczne.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez LEKARZ
 • Części ciała: Cala twarz. dekolt. szyja
 • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Fotoodmładzanie T3 Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

 • Przed wykonaniem zabiegu należy skonsultować się z lekarzem specjalistą, celem wykonania koniecznych badań i wykluczenia możliwych przeciwwskazań;
 • przynajmniej 4 tygodnie przed zabiegiem należy powstrzymać się od opalania;
 • minimum tydzień przed procedurą należy zaprzestać przyjmowania wszelkich leków fotouczulających;
 • przynajmniej tydzień przed zabiegiem nie należy dokonywać peelingów ani innych zabiegów złuszczających naskórek;
 • nie wolno spożywać alkoholu na 24 godziny przed zabiegiem.

Dla kogo jest ten zabieg ?

 • Zabiegowi może poddać się każdy, kto dostrzega u siebie:
 • pierwsze oznaki starzenia skóry, zmarszczki, utratę jędrności;
 • nierówny koloryt cery, przebarwienia, zmiany pigmentacyjne;
 • poszerzone pory;
 • poszerzone naczynia krwionośne;
 • zmiany potrądzikowe.

Jakie efekty daje zabieg ?

 • Dzięki zabiegowi w niedługim czasie możemy spodziewać się efektu odmłodzenia skóry;
 • Zabieg fotoodmładzania metodą T3 niweluje blizny i zmiany wywołane schorzeniem trądzikowym;
 • Dzięki procedurze pozbędziemy się nieestetycznych zmian pigmentacyjnych i przebarwień;
 • Fotoodmładzanie T3 gwarantuje ujędrnienie i uelastycznienie cery;
 • Zabieg zapewnia zamknięcie porów oraz popękanych naczynek.

Przeciwskazania do zabiegu

Jak w przypadku każdego zabiegu, wykonanie fotoodmładzania metodą T3 wiąże się z pewnymi przeciwskazaniami:

 • ciąża oraz karmienie piersią;
 • schorzenia skórne jak bielactwo, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca oraz skłonność do bliznowców;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi lub stosowania leków zmniejszających jej krzepliwość;
 • choroby serca, cukrzyca i nadciśnienie;
 • bardzo sucha i wrażliwa cera;
 • antybiotykoterapia, stosowana na miesiąc przed zabiegiem;
 • poważne choroby, jak AIDS, żółtaczka typu B i C, przebyte lub obecne nowotwory, zakażeniem wirusem HIV;
 • schorzenia endokrynologiczne i hormonalne.

Opinie klientek po zabiegu

Po ukończeniu trzydziestki zaczęłam zauważać, że moja cera lata świetności ma za sobą – moja skóra stała się obwisła, pojawiało się coraz więcej przebarwień, moje pory widać było na kilometr! Makijaż nie potrafił ukryć wszystkiego, a zwykłe wklepywanie kremów i domowe peelingi nie dawały absolutnie nic. Wszystko zmieniło się po zabiegu fotoodmładzania metodą T3. Znowu wyglądam młodo i pięknie! Polecam zabieg wszystkim! Róża z Krakowa.

Początkowo nie dawałem się przekonać żonie do zabiegu – myślałem, że to tylko dla bab! Dobrze, że ostatecznie dałem się namówić. Wszystko poszło szybko, bezboleśnie, a lekarz to bardzo fajny i profesjonalny facet. No i chyba nigdy nie wyglądałem tak dobrze, jak teraz, to naprawdę działa! Piotr, 47 lat.

Przyznam szczerze, bałam się tego zabiegu. Od dziesięciu lat borykam się ze zmianami po poważnym, młodzieńczym trądziku i często wstyd było mi pokazać się bez makijażu. Sądziłam jednak, że zabieg będzie bardzo bolesny, a ja przez tydzień nie będę mogła wyjść z domu z powodu opuchniętej twarzy. Na szczęście ekipa z wrocławskiej kliniki wyjaśniła mi całą procedurę i już po tygodniu mogłam poddać się fotoodmładzaniu metodą T3. Zabieg jest szybki, efekty uboczne praktycznie nie występują (mogłam od razu po nim wrócić do pracy), a moja skóra wygląda teraz zjawiskowo! Anna, Tarnobrzeg.

Fotoodmładzanie T3

Likwidacja zmarszczek okolicy oczu

Fotoodmładzanie T3

Wielowymiarowe odmłodzenie twarzy

Fotoodmładzanie T3

Wypłycenie zmarszczek

Fotoodmładzanie T3

Poprawa napięcia skóry twarzy

Cennik Fotoodmładzanie T3 we Wrocławiu

OpisCena
Fotoodmładzanie T3- Dekolt 549 zł
Fotoodmładzanie T3- Dłonie 329 zł
Fotoodmładzanie T3- Szyja 439 zł
Fotoodmładzanie T3- Twarz 549 zł
Fotoodmładzanie T3- Twarz+Szyja 879 zł
Fotoodmładzanie T3- Twarz+Szyja+Dekolt 1209 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy metoda fotoodmładzania T3 jest bezpieczna?

Wielu pacjentów obawia się o swoje bezpieczeństwo podczas zabiegu fotoodmładzania T3. Laser, używany do wykonywania zabiegu, należy do najskuteczniejszych i jednocześnie najbezpieczniejszych dostępnych obecnie na rynku. Sama procedura należy do tak zwanych nieinwazyjnych i, jeśli nie istnieją przeciwwskazania do jego wykonania, nie należy się niczego obawiać. Ponadto, wszystkie wątpliwości oraz za i przeciw wykonywanego zabiegu konsultowane są z lekarzem specjalistą.

Ile trwa cały zabieg fotoodmładzania T3?

Sam zabieg trwa, w zależności od indywidualnych czynników od 45 minut do godziny. Po zabiegu można spokojnie wrócić do pracy i innych, codziennych spraw.

Czy zabieg fotoodmładzania T3 jest bolesny?

Zabieg fotoodmładzania T3 należy do nieinwazyjnych i zupełnie bezbolesnych. Podczas procedury nie jest stosowane żadne znieczulenie, a jedynie specjalny żel chłodzący, który ma za zadanie zapobiegać opuchliznom.

Ile potrzeba sesji zabiegu, aby efekty były widoczne?

Drobne, pierwsze efekty po zabiegu fotoodmładzania T3 widoczne są już po pierwszej sesji. Aby jednak były one wyraźne i długotrwałe, przeważnie zaleca się powtórzenie procedury. Maksymalna ilość zabiegów to trzy. Pełni efektów możemy zaś oczekiwać do 6 miesięcy po zabiegu.

Czy istnieją przeciwskazania do wykonania zabiegu fotoodmładzania T3?

Jak w przypadku każdego zabiegu estetycznego, również przy fotoodmładzaniu metodą T3 istnieją przeciwskazania, które uniemożliwiają jego wykonanie. Dlatego konieczna jest konsultacja lekarska i badania mające na celu określenie przeszkód do przeprowadzenia zabiegu. Należą do nich np. ciąża oraz okres podczas którego, matka wciąż karmi piersią. Choroby takie jak AIDS, zakażenie wirusem HIV, żółtaczka typu B i C, nowotwór, zaburzenia pracy serca, nadciśnienie, cukrzyca oraz pewne schorzenia hormonalne i endokrynologiczne nie pozwalają na dokonanie zabiegu fotoodmładzania. Ze względu na fakt, że zabiegu dokonuje się na skórze, nie zaleca się go w przypadku schorzeń i zmian skórnych, takich jak bielactwo, łuszczyca, AZS.  Również w przypadku posiadania cery wrażliwej i skłonnej do przesuszania, wykonanie zabiegu może być niemożliwe.

Jak przygotować się do zabiegu fotoodmładzania T3?

Przed przeprowadzeniem zabiegu fotoodmładzania metodą T3 należy skonsultować się z lekarzem specjalistą, który oceni, czy zabieg może zostać wykonany. Minimum miesiąc przed procedurą należy powstrzymać się od opalania, a co najmniej tydzień przed odstawić leki fotouczulające oraz wyłączyć z pielęgnacji kosmetyki na bazie alkoholu, te, które zawierają witaminę A i oraz odpuścić zabiegi złuszczające naskórek. Na dwa-trzy tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać spożywania określonych ziół (dziurawiec, nagietek, rumianek), a co najmniej 24 godziny przed nie należy spożywać alkoholu.

Czy istnieją jakieś skutki uboczne zabiegu fotoodmładzania T3?

Zabieg fotoodmładzania należy do nieinwazyjnych, a po jego wykonaniu można wrócić do pracy, czy załatwiania zwyczajowych sprawunków. Nie jest więc konieczna jakakolwiek bolesna i długa rekonwalescencja. Zaraz po procedurze mogą pojawić się lekkie obrzęki i zaczerwienienia skóry – te powinny zniknąć w przeciągu kilku godzin.

Jak dbać o skórę po zabiegu fotoodmładzania T3?

Fotoodmładzanie metodą T3 należy do zabiegów, po których należy z większą dbałością podchodzić do dbania o cerę. Na szczęście nie są to zabiegi szczególnie wymagające i czasochłonne. Specjaliści zalecają, aby przez co najmniej cztery tygodnie powstrzymywać się od ekspozycji skóry na silne słońce. Ponadto zaleca się stosowanie kremów ochronnych z wysokim filtrem (co najmniej 30 SPF) oraz suplementowanie witaminy C.

Jak długo trwa kuracja po zabiegu?

Rekonwalescencja po zabiegu ogranicza się do ochrony skóry przed silnymi promieniami UV oraz suplementacji witaminy C. Skutki uboczne mogące występować zaraz po zabiegu, takie jak obrzęk i zaczerwienienie, powinny zniknąć w przeciągu kilku lub kilkunastu godzin.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Zdarza się, że osoby o bardziej wrażliwej cerze świeżo po zabiegu fotoodmładzania doświadczają zaczerwienienia i obrzęku w obrębie twarzy i szyi. Owe efekty pozabiegowe są zupełnie normalne i nie należy się nimi przejmować – na następny dzień nie będzie po nich śladu.

Jak należy zadbać o skórę bezpośrednio przed zabiegiem fotoodmładzania?

Chcąc poddać się zabiegowi fotoodmładzania należy, na co najmniej tydzień przed, odstawić kosmetyki na bazie alkoholu i zawierające w składzie witaminę A. Również siedem dni przed zabiegiem nie wolno wykonywać peelingu skóry twarzy.

Kto może skorzystać z zabiegu fotoodmładzania metodą T3?

Każdy pacjent, niezależnie od płci czy wieku, który czuje się niekomfortowo w swojej skórze, może skorzystać z zabiegu fotoodmładzania T3. Ważne, aby przed jego wykonaniem skonsultować się z lekarzem, który wykluczy ewentualne zdrowotne przeciwskazania.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Dermapen we Wrocławiu

Mezoterapia mikroigłowa to procedura kontrolowanego uszkadzania skóry, przy pomocy urządzenia, wyposażonego w mikro igły. Dzięki temu jest ona poddana stymulacji do produkcji nowych włókien kolagenu oraz elastyny.

Endolifting we Wrocławiu

Zabieg zwiększa napięcie wewnętrznych partii mięśni znajdujących się w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych, a także górnej i dolnej części ust. Jest to zabieg, który pozwala na spłycenie zmarszczek, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych i poprawianie jędrność skóry twarzy.

Toksyna botulinowa Wrocław

Botoks jest podawany w ściśle określone miejsca, w których mogą pojawić się (lub już są) zmarszczki. Takie celowe podawanie można wykonać na czole, w okolicy oczu, na nosie czy też brodzie.