+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Alma Spadeep we Wrocławiu

Alma Spadeep we Wrocławiu – zaufaj najlepszym specjalistom w swoim fachu!

Alma Spadeep to metoda, która w ostatnich latach mocno zyskała na swojej popularności i nic w tym dziwnego. To nieinwazyjny system stosowany przede wszystkim do modelowania sylwetki ciała, a także głębokiego i skuteczne ujędrniania skóry. Sprawia, że ciało staje się młodsze dzięki wykorzystaniu skoncentrowanej energii fal radiowych. Świetnie stymuluje produkcję kolagenu i obkurcza włókna. Alma Spadeep daje efekty, które można zauważyć natychmiast po zakończeniu zabiegu, a co najważniejsze – są długotrwałe. Warto wspomnieć, że zabieg jest w pełni bezpieczny i komfortowy, dlatego też doskonale sprawdza się między innymi dla osób, które chcą pozbyć się między innymi trudnych i nieestetycznych boczków, oponek oraz poduszek znajdujących się tuż nad kolanami, w których znajduje się tkanka tłuszczowa.

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Alma Spadeep we Wrocławiu

Pozbądź się przykrych boczków i oponek raz na zawsze z metodą Alma Spadeep!

Decydując się na przystąpienie do zabiegu przy użyciu systemu Alma Spadeep, należy mieć na uwadze, że przebiega on bezinwazyjnie i bezboleśnie. W trakcie wykonywania go, pacjent (lub pacjentka) mogą odczuwać przyjemne ciepło, które w żadnym wypadku nie powoduje uczucia szczypania ani bólu – wszystko dlatego, że wykorzystuje się głowicę masażu, która rozgrzewa się pod wpływem fal radiowych. Zabieg daje więc efekty, które można zauważyć tuż po zakończeniu zabiegu. Warto równocześnie nadmienić, że pacjenci bardzo często określają go jako odprężający, niczym wizyta na masażu.

Po zakończeniu zabiegu nie trzeba stosować specjalnych produktów, przyjmować leków czy powstrzymywać się od aktywności fizycznych. Warto jednak zwiększyć w dniu zabiegu ilość przyjmowanych płynów, należy wypić do około dwóch litrów wody, soków i tym podobne, tak aby dobrze nawodnić organizm.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: 30 minut
  • Wykonywany przez  kosmetologa
  • Części ciała duży wybór
  • Inwazyjność zabieg bezinwazyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów 4-6

Alma Spadeep we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Podobnie jak po zabiegu, również i przed zabiegiem nie trzeba stosować się do specjalnych zaleceń. Alma Spaspeed nie wymaga żadnych przygotowań ani wyrzeczeń. Aby jednak wspomóc redukcję tkanki tłuszczowej oraz niwelowanie nieestetycznych boczków, warto dobrze nawodnić organizm przed zabiegiem. Lekarze zalecają wypić około 2 litry płynów. Oprócz tego, pamiętajmy, aby:

nie przyjmować alkoholu w dniu zabiegu;
nie przyjmować napoi wysokoprocentowych dzień przed zabiegiem.
Można również zapytać specjalistę o inne, dodatkowe zalecenia, jeśli takie występują.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Przede wszystkim zabieg Alma Spaspeed jest dla osób, które chcą poprawić wygląd własnego ciała oraz wymodelować je. oprócz tego, zalecany jest dla osób, które:

chcą zmniejszyć swoje zmarszczki;
pozbyć się nieestetycznych boczków, oponek i tym podobne;
nadać skórze dawnego blasku i odmłodzić ją;
pozbyć się cellulitu;
wyrównać koloryt skóry.

Jakie efekty daje zabieg ?

Alma Spaspeed daje efekty, które można zauważyć niemal natychmiast. Po pierwsze, fale radiowe są w stanie dotrzeć do głębokich warstw skóry i odpowiednio wymodelować ciało, a także twarz oraz ich kontury. Oprócz tego, poprawia koloryt i jędrność ciała – wygładza zmarszczki mimiczne, rozstępy, pozwala na pozbycie się cellulitu oraz wyrównuje wszelkie nierówności skóry.

Fale radiowe oraz masaż mechaniczny, jaki wykonuje głowica w trakcie zabiegu, pozwala na przyspieszenie metabolizmu oraz zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Pacjenci widzą różnice również w objętości ciała, która wynosi nawet do kilkunastu centymetrów. Korzyści z zastosowania systemu Alma Spaspeed jest zatem wiele.

Przeciwskazania do zabiegu

Alma Spaspeed to metoda nieinwazyjna, dlatego też przeciwwskazań nie ma zbyt wielu. Przede wszystkim nie należy wykonywać go u kobiet w ciąży oraz będących w trakcie laktacji albo menstruacji (jeśli zabieg dotyczy okolic brzucha). Po drugie, przeciwwskazaniem są aktywne stany zapalne skóry i żylaki w okolicach zabiegowych, wszczepiony rozrusznik serca oraz inne, wewnętrzne urządzenia elektryczne, metalowe implanty, a także stwardnienie rozsiane, choroby nowotworowe w stanie aktywnym, choroby wątroby, nerek, paczka i tym podobne.

Opinie klientek po zabiegu

O Alma Spaspeed dowiedziałam się przypadkowo, od koleżanki, która poddała się temu zabiegowi i chwaliła efektami. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tej metody, ale postanowiłam zaryzykować i – za namową męża – zapisałam się na wizytę. Cóż, teraz mogę powiedzieć, że nie żałuję swojej decyzji, a co więcej, była jedną z najlepszych w moim życiu! Od zawsze miałam problemu z oponką, chowałam się za ciuchami oversize i nie chodziłam na plażę, a po zabiegu już nie wstydzę się publicznie opalać.

~ Anna

 

Po ciąży trochę przytyłam. Najbardziej przeszkadzały mi boczki, ale dzięki Alma Spaspeed udało mi się wrócić do dawnej formy. Dziś znów mogę cieszyć się piękną sylwetką!

~ Patrycja

 

Zabieg z użyciem systemu Alma Spaspeed sprawił, że pozbyłam się oponki z brzucha i dziś chętnie ubieram kostium kąpielowy. Z efektów zadowolony jest też mój mąż, który cieszy się z mojej nowej sylwetki.

~ Wiktoria

Modelowanie sylwetki

Ujędrnianie skóry

Ciało staje się młodsze

Bezpieczny i komfortowy zabieg

Cennik Alma Spadeep we Wrocławiu

OpisCena
ALMA Spadeep RF - boczki 439 zł
ALMA Spadeep RF - brzuch 659 zł
ALMA Spadeep RF - brzuch + boczki 879 zł
ALMA Spadeep RF - całe uda 1209 zł
ALMA Spadeep RF - dekolt 439 zł
ALMA Spadeep RF - dłonie 329 zł
ALMA Spadeep RF - kolana 329 zł
ALMA Spadeep RF - oczy 439 zł
ALMA Spadeep RF - plecy 769 zł
ALMA Spadeep RF - podbródek 439 zł
ALMA Spadeep RF - pośladki 659 zł
ALMA Spadeep RF - ramiona 439 zł
ALMA Spadeep RF - szyja 439 zł
ALMA Spadeep RF - szyja + dekolt 659 zł
ALMA Spadeep RF - twarz 659 zł
ALMA Spadeep RF - twarz + podbródek 769 zł
ALMA Spadeep RF - twarz + szyja 879 zł
ALMA Spadeep RF - twarz + szyja + dekolt 1099 zł
ALMA Spadeep RF - uda - przód/tył/wewn/zewn 659 zł
ALMA Spadeep RF - łydki 439 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje zabieg Alma SpaSpeed?

Ceny zabiegu Alma Spaspeed są bardzo zróżnicowane. Ceny wahają się w zależności od tego, na jakie partie ciała jest stosowany i czy mówimy o pojedynczym, czy też serii, a także od kliniki. Dolna granica wynosi około 400 złotych. Górna natomiast – nawet 3000 złotych. Najtańsze są zabiegi wykonywane między innymi na same bryczesy, szyję, a także dekolt. Najdroższe natomiast pakiety zabiegów na kilka miejsc równocześnie.

Ile zabiegów trzeba przejść, by uzyskać efekty?

To, ile zabiegów jest potrzebnych, aby efekty były widoczne i długotrwałe, jest uzależnione od wielu czynników. Po pierwsze, pod uwagę bierze się obszar zabiegowy, stopień zaawansowania problemu oraz to, jak regeneruje się skóra pacjenta. Należy bowiem pamiętać, że każdy pacjent posiada odmienny charakter organizmu i zdolności do zregenerowania się ciała. W niektórych przypadkach wystarczy jeden zabieg, a innych – kilka sesji zabiegowych w kilkutygodniowych odstępach. Niektóre kliniki zalecają wykonanie serii w ilości od czterech do sześciu zabiegów co jeden do dwóch tygodni.

Czy zabieg Alma Spaspeed daje efekty długotrwałe?

Tak, zabieg metodą Alma Spaspeed daje efekty długotrwałe, a zabiegi nie wymagają powtórzenia po kilku lat, w przeciwieństwie do innych metod. Kosmetolodzy w niektórych przypadkach zalecają wykonanie serii zabiegów, w ilości do sześciu wizyt co około dwa tygodnie. Jest to jednak zależne od tego, o jakim obszarze zabiegowym mówimy oraz z jakimi problemami mamy do czynienia. Efekty końcowe jednak są widoczne tuż po zabiegu i do końca życia.

Czy po zabiegu mogę iść do pracy?

Tak, po zabiegu można normalnie funkcjonować, pracować i uprawiać aktywność fizyczną. Nie trzeba brać specjalnie na tę okazję zwolnienia lekarskiego. Po zakończonej wizycie skóra może być nieco napięta i zaczerwieniona, ale nie przeszkadza to w wykonywaniu codziennych czynności. Zaleca się jednak przyjmowanie płynów oraz zastosowanie przez kilka dni diety niskotłuszczowej. Niektórzy specjaliści radzą również unikania sauny przez jakiś czas.

Czy zabieg Alma Spaspeed jest bezinwazyjny?

Zabieg Alma Spaspeed jest systemem w pełni bezinwazyjnym. Wykorzystuje on energię fal radiowych, skoncentrowaną wiązkę, która – za pomocą specjalistycznej głowicy przykładanej do konkretnych partii ciała – wnika głęboko w warstwy skóry i podgrzewa ją. Dzięki temu, nie dochodzi do przerwania ciągłości tkanki. Pacjent nie odczuwa również bólu w trakcie wizyty. Alma Spaspeed Wrocław i Warszawa to również pewność, że rzeczony zabieg jest przeprowadzany przez osobę doświadczoną i kompetentną.

Na jakie partie ciała można zastosować zabieg Alma Spaspeed?

Zabieg Alma Spaspeed znajduje bardzo szerokie zastosowanie, jeśli chodzi o obszar zabiegowy. Można poddać się mu w celu poprawienia między innymi wyglądu brzucha, pleców, bryczesów, ramion, kolan, ud, szyi, dekoltu, boczków, pośladków i tym podobne.

Jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu?

Skóra tuż po zabiegu może być lekko zaczerwieniona i napięta. Może się to utrzymywać przez kilka dni, jednak w żadnym wypadku nie jest to niebezpieczne dla zdrowia ani też nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.

Jak długo trwa jeden zabieg?

Pojedynczy zabieg – wbrew pozorom – nie trwa zbyt długo. Najczęściej wystarczy około 30 minut, aby zobaczyć zadowalające nas efekty. Ostateczny czas jest jednak zależny od tego, o jakich partiach ciała mówimy. Zwykle jednak nie trwa on dłużej, niż jedną godzinę.

Czy muszę zapisać się na wizytę wstępną?

Tak, przed zabiegiem, pacjent najpierw spotyka się z kosmetologiem na wizycie wstępnej. W trakcie spotkania należy powiedzieć specjaliście wszystko na temat swoich chorób, zarówno aktywnych, jak i przebytych, przyjmowanych leków i tym podobne. Słowem – o wszystkim, co może mieć wpływ w trakcie zabiegu. Należy pamiętać, że Alma Spaspeed nie jest między innymi dla osób chorujących na padaczkę, stwardnienie rozsiane czy nowotwory.

Kto przeprowadza zabieg Alma Spaspeed?

Zabiegi Alma Spaspeed przeprowadza kosmetolog, osoba w pełni doświadczona oraz doskonale wiedząca, jak obsługiwać nowoczesny system. W trakcie wizyty, udzieli on pacjentowi wszelkich informacji na temat zachowanie przed, w trakcie, jak i po zabiegu oraz odpowie na wszystkie nurtujące pytania.

Czy Alma Spaspeed pomoże mi w schudnięciu?

Alma Spaspeed to zabieg, który ma między innymi na celu pomóc w wyszczupleniu sylwetki. Pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, jednak aby skutecznie schudnąć, należy pomyśleć również o ćwiczeniach i diecie niskotłuszczowej, które wspomogą działanie zabiegu.

Czym jest Alma Spaspeed?

Alma Spaspeed to innowacyjne urządzenie, system, który prowadzi w trakcie zabiegu masaż rozgrzewający. Posiada on aż cztery programy, które mają na celu wnikać do głębszych warstw skóry oraz do tkanki tłuszczowej za pomocą fal radiowych. Ich częstotliwość wynosi 40,68 MHz, co sprawia, że zabieg skuteczny. Takiej częstotliwości właśnie poddają się również najbardziej wrażliwe miejsca ciała. Urządzenie pozwala na kontrolowanie tego, jak głęboko wnikają fale.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Fala uderzeniowa – STORZ we Wrocławiu

Pozwala na bezbolesną i bezinwazyjną modelację sylwetki za pomocą szeroko stosowanej w świecie medycyny i rehabilitacji fali uderzeniowej. Stosowana jest między innymi na brzuch, uda oraz pośladki, wspomagając w odchudzaniu. Zmniejszenie obwodów danej części ciała jest widoczne już po pierwszych zabiegach.

Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu

Masaż Endermologie jako rewolucyjna broń w walce z cellulitem i obrzękami. Zabieg nie tylko relaksuje, ale także pomaga w walce o szczuple i gładkie ciało.

HIFU HiproV Wrocław

Skoncentrowane fale ultradźwiękowe HIFU wykazują silne działanie odmładzające i ujędrniające, poprzez pobudzanie głębokich włókien kolagenowych i stymulując je do produkcji białka. Jedną z zalet jest także widoczne poprawienie całego owalu twarzy i zlikwidowanie nieestetycznego podwójnego podbródka.

Geneo we Wrocławiu

Przełomowy zabieg Geneo odmładzający skórę we Wrocławiu – efekty widoczne natychmiast!