Blog

Noscar – masa perłowa w walce z bliznami

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Każdy z nas czasami chce poczuć się wyjątkowo. Niestety, różne sytuacje mogą uprzykrzyć nam życie i zakłócić nasze postrzeganie siebie i poczucie własnej wartości. To jest blizna. Jak sobie z nimi radzić? Wiemy, jak poprawić Twoje zdrowie, usuwając blizny! Czy znasz masę perłową? Zwykle kojarzy nam się z piękną biżuterią, ale w niektórych przypadkach może nam pomóc w walce z bliznami. Ta metoda jest nie tylko skuteczna, ale również bardzo pożądana dla osób zainteresowanych usuwaniem blizn. Krem z masy perłowej jest nie tylko skuteczny, ale także sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Ale jeden po drugim!

Czym jest masa perłowa?

Masa perłowa nazywana jest również masą perłową. Składa się głównie z węglanu wapnia (aragonitu), co nadaje mu szczególne właściwości. Ponadto zawiera również inne cenne mikroelementy i aminokwasy. Perły zbiera się z muszli małży lub skorupiaków. Jest to spowodowane przez ciało obce (np. ziarnko piasku) podrażniające powierzchnię mięczaka. Jego ciało wywoła wtedy reakcję obronną na niepożądanego „intruza” i pokryje je ciągłą warstwą masy perłowej. Tak powstają perły! Oczywiście najsłynniejszym zastosowaniem pereł jest tworzenie biżuterii. Od wieków są bardzo cennymi składnikami klejnotów, niemal na równi z diamentami. Już w starożytnym Egipcie wykorzystywano je do wyrobu biżuterii i sztuki użytkowej.

Ponieważ perły „naturalne” są bardzo rzadkie, hodowla pereł na dużą skalę rozpoczęła się już w czasach starożytnych. Po raz pierwszy zajęli się tym Chińczycy (mniej więcej w XII wieku). Później Japonia stała się ich potentatem produkcyjnym. Obecnie perły (a dokładniej mięczaki z masy perłowej) są najczęściej uprawiane w krajach wyspiarskich, takich jak Japonia, Australia, Indonezja, Filipiny i Polinezja Francuska.

Jak używana jest masa perłowa?

Perły niskiej jakości, które nie nadają się na biżuterię (np. ze względu na nieregularne kształty) są przetwarzane na masę perłową lub drobny proszek perłowy do produkcji kosmetyków lub leków. Masę perłową wykorzystuje się również w produkcji biżuterii, guzików, dodatków do włosów, zegarków i zastawy stołowej. Niestety oszuści będą robić plastikowe imitacje wyrobów z masy perłowej. Możesz jednak łatwo sprawdzić autentyczność masy perłowej. W przeciwieństwie do plastiku jest zimny w dotyku! Poza tym, chociaż masa perłowa ma niższą wartość niż sama perła, powinna być znacznie droższa niż plastik!

W medycynie wykorzystuje się proszek z masy perłowej. Węglan wapnia (używany do wyrobu pereł), stosowany jako dodatek. Służy do zapobiegania osteoporozie. Trwałość i naturalność tego surowca to czynniki, które determinują zastosowanie masy perłowej w implantach (takich jak zęby). Wsypać proszek perłowy do rękawic chirurgicznych, aby wchłonąć nadmiar wilgoci i nieprzyjemne zapachy.

Krem z masy perłowej w kosmetyce

Pod względem urody używa się głównie białej masy perłowej. W kosmetyce można znaleźć perły w postaci masy perłowej, hydrolizowanego pudru perłowego lub pudru perłowego. Każda z tych substancji ma nieco inne zastosowania. Masa perłowa pochłania szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe. Biała masa perłowa odbija światło słoneczne. Dzięki temu może zapobiegać powstawaniu wolnych rodników, których nadmiar może mieć bardzo negatywny wpływ na stan Twojego ciała i skóry. Unikanie szkodliwego światła słonecznego znacznie spowolni proces starzenia się skóry.

Zobacz więcej  Przeszczep włosów - odzyskaj męskość

Sekret piękna?

Kiedyś użyto toniku z proszkiem perłowym, aby chronić skórę przed egipskim słońcem. Kiedyś wiedziano też, że warunkiem skutecznego wchłaniania składników jest zastosowanie masażu skóry. Oczywiście nie było wyboru, tak jak my teraz. Nie ma 50ml maści perłowej na blizny, więc nasza sytuacja jest znacznie lepsza. Maść perłowa działa przeciwzmarszczkowo i liftingująco. Z tego powodu jest często jednym ze składników kosmetycznych dla cery dojrzałej. Dzięki zawartym w niej aminokwasom maść perłowa może wzmacniać skórę i stymulować jej regenerację – przyspiesza odnowę komórkową. Dlatego stosuje się go również do zabiegów napinających i liftingujących w gabinetach kosmetycznych. Masa perłowa może rozjaśniać skórę (w tym niepotrzebne przebarwienia), dlatego żele i kremy na blizny zazwyczaj zawierają w swoim składzie masę perłową. Zawarte w nim aminokwasy i sole mineralne wpływają na strukturę kolagenu i stymulują odnowę komórkową. Dzięki temu można zauważyć znaczną poprawę wyglądu przerostów i stwardniałych blizn. Może przyspieszać gojenie małych ran (np. po zmianach trądzikowych). Jest bardzo odpowiedni do zapobiegania rozstępom i zmniejszania widoczności już powstałych rozstępów.

Krem z masy perłowej przeciw bliznom

NoScar to krem, który może rozjaśnić, zmiękczyć i wygładzić skórę. Dzięki temu ruchowi blizna będzie mniej widoczna. Jego szczególną cechą jest innowacyjna formuła opracowana na bazie składników aktywnych, takich jak masa perłowa, kwas hialuronowy, arginina oraz azjatyckie komórki macierzyste Pennywar. Krem z masy perłowej No Scar to specjalny produkt, który pomaga usunąć nieestetyczne blizny na skórze. Nadaje się dla osób z problemami z bliznami. Specjalnie dobrane składniki sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna, odmłodzona i promienna. Krem należy nakładać na czystą, suchą skórę. Bardzo ważne jest, aby nakładać go tylko na blizny.

Jakie ma działanie krem z masy perłowej Noscar ?

Bezbliznowy krem z perełkowych bloków poprawia formułę składników aktywnych, sprawiając, że formuła jest lżejsza, gładsza i bardziej miękka. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują komórki macierzyste macicy perłowej, Centella asiatica, arginina i kwas hialuronowy. Masa perłowa rozkłada się szybciej i ma znaczący wpływ. Dzięki tej substancji skóra staje się bardziej elastyczna i jaśniejsza. Po drugie, komórki macierzyste Gotu kola i komórki macierzyste z wąkrotki mają za zadanie zapobiegać rozpadowi kwasu hialuronowego i zmniejszać aktywność kwasu hialuronowego są również warunkiem efektywnego wchłonięcia składników. Arginina to składnik poprawiający krążenie krwi. Zawarty w NoScar kwas hialuronowy ma odpowiednio dobraną wielkość cząstek. Celem tej formy kwasu hialuronowego jest wspomaganie regeneracji uszkodzonych komórek skóry. Jaką pojemność ma ten produkt na rynku? W ofercie znajdziemy 50ml kremu na blizny i kremu przeciw bliznom 30 ml, dzięki czemu każdy może dostosować ilość kupowanego produktu do swoich potrzeb.

Zobacz więcej  Laserowe usuwanie blizn: Skuteczna redukcja blizn i rozstępów za pomocą lasera

Dla kogo jest kremem z masy perłowej na blizny?

NoScar polecany jest osobom, które chcą usunąć blizny różnego pochodzenia zwane bliznowcami. Warunkiem jest całkowite zagojenie rany. Blizny mogą być spowodowane oparzeniami, zabiegami chirurgicznymi lub trądzikiem. Krem NoScar pomaga również blaknąć i wygładzić rozstępy. Może również poprawić strukturę kolagenu w skórze. Aktywne składniki NoScar mogą wyeliminować uczucie ściągnięcia i swędzenia. Kombinacja aktywnych składników triglicerydów kaprylowych/kaprynowych, triglicerydów kaprylowo-kaprynowych alkoholu jest odpowiednia do leczenia stanów zapalnych, raka, przeziębienia, chorób sercowo-naczyniowych, biegunki, egzemy, chorób przewodu pokarmowego, hemoroidów, osteoporozy, chorób lękowych i wielu innych.

cetearyl alcohol caprylic capric

Efekty uboczne stosowania które mogą wystąpić

  • Kontaktowe zapalenie skóry
  • alergia
  • pali
  • Kolczasty
  • Czerwony
  • stymulować

Jak nakładać krem z masy perłowej bez blizn?

Krem NoScar należy nakładać na czystą, czystą, suchą skórę oraz umytą i osuszoną powierzchnię. Krem nadaje się do użytku zewnętrznego. Używaj tylko na blizny. Po zastosowaniu NoScar zaleca się kilkuminutowy masaż blizny. Umożliwi to wchłonięcie wszystkich składników i zapewni działanie składników aktywnych. Jest to warunek efektywnego wchłonięcia składników kremu. Krem można stosować kilka razy dziennie. Krem nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Jak to będzie działać

Bezbliznowacenie zwykle ma bardzo korzystny wpływ na skórę. Krem przeciw bliznom 50 ml stymuluje tworzenie i fizjologiczną aktywność fibroblastów skóry oraz zwiększa produkcję składników zaangażowanych w adhezję i regenerację komórek. Pierwiastki śladowe i aminokwasy wspomagają prawidłowe funkcjonowanie skóry, regulują przemianę materii, napinają skórę i pomagają jej odmłodzić. Dlatego specyfik ten jest skuteczny zarówno w chorobach skóry, jak i w pielęgnacji skóry. Należy go jednak odpowiednio używać. Przede wszystkim kilkuminutowy masaż jest warunkiem skutecznego wchłonięcia składników kremu, może rozświetlić, zmiękczyć i wygładzić naszą skórę. Aby krem osiągnął pożądany efekt, należy go nakładać kilka razy dziennie. Warunkiem skutecznego wchłaniania składników kremu jest również odpowiednie oczyszczenie skóry przed zastosowaniem produktu. To bardzo ważne, w przeciwnym razie nie będzie żadnych rezultatów, w przeciwnym razie będziemy musieli długo czekać. Trzeba również uwzględnić to iż krem może być nakładany tylko na wygojone blizny.

Zobacz więcej  Wypryski na twarzy i ciele, poznaj mapę trądzikową i miejsca pojawienia się wyprysków

Kiedy możemy rozpocząć leczenie?

Po pierwsze, musimy całkowicie odczekać przed rozpoczęciem leczenia. Specyfik można stosować tylko do leczenia blizn. 30 ml preparatu przeciw bliznom i 50 ml preparatu przeciw bliznom mają ograniczony okres przydatności, więc kup je po zagojeniu się rany należy go nakładać razy w ciągu dnia.

Kiedy zobaczymy efekt scar krem z masy?

Według producenta, po 30 dniach stosowania kremu przeciw bliznom, kobiety z bliznami pourazowymi lub pourazowymi zobaczą zmiany w wyglądzie blizn po 30 dniach stosowania. Oznacza to, że blizna staje się lekka i miękka. Po miesiącu efekt będzie bardziej widoczny. Pogrubiona blizna wyblakła do trwałego bladoróżowego koloru lub cera została odbudowana. W przypadku ciemnych plam spowodowanych stanem zapalnym mieszków włosowych, krem z masy perłowej przeciw bliznom 30 do nosa może sprawić, że będą wyglądać blado. Jednak powinien być używany często. Kobiety z bliznami pooperacyjnymi i urazami na brzuchu i plecach wykazywały zmiany w wyglądzie blizn po 30 dniach stosowania. Będą jasne i miękkie. Po miesiącu efekt będzie bardziej widoczny. Blizna pogrubia się, kurczy, staje się bladoróżowa lub ma taki sam kolor jak skóra na mostku.

Masa perłowa jest zwykle bardzo korzystna dla skóry

Stymuluje tworzenie i fizjologiczną aktywność fibroblastów skóry oraz zwiększa produkcję składników zaangażowanych w adhezję i regenerację komórek. Pierwiastki śladowe i aminokwasy wspomagają prawidłowe funkcjonowanie skóry, regulują przemianę materii, napinają skórę i pomagają jej odmłodzić. Komórki macierzyste z wąkroty w Azji wspomagają również działanie leków, dlatego masaż jest warunkiem skutecznego działania.

Efekt jest widoczny, ale zależy od cech osobistych Oczywiście reakcja na scar krem z masy może być nieco inna pod względem skuteczności i szybkości – wszystko zależy od indywidualnych cech pacjenta, ale komórki macierzyste stonogi i macica perłowa potrafią zdziałać cuda w niemal każdej sytuacji. Po całkowitym zagojeniu blizny nałóż krem bez blizn. Zostanie to lepiej ocenione przez lekarza. Krem z masy perłowej przeciw bliznom 50 zmyć, nałożyć na suchą skórę, a następnie na kilka minut nałożyć na bliznę. Należy to powtarzać kilka razy dziennie. Należy pamiętać, że aby skutecznie wchłonąć składniki kremu, należy go nakładać na czystą i suchą powierzchnię ciała. Tylko w tym przypadku mamy szansę na szybkie rezultaty.

Czas trwania leczenia zależy od wieku blizny, od kilku tygodni do kilku miesięcy, przy czym nowe blizny mają kilka tygodni, a stare, stwardniałe lub przerostowe kilka miesięcy. Istnieje jednak kilka sposobów na przyspieszenie działania kremu. Warto pamiętać, że kilkuminutowy masaż jest warunkiem szybkiego wchłonięcia wszystkich składników aktywnych. Masaż należy wykonywać kilka razy dziennie.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop